1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Harcosok klubja - Grimmag

Kategória: 'Játékos keres: PvP', témanyitó: Russel, témanyitás ideje: 19.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Medimpex

Medimpex Haladó

Sziasztok!
    Azért ez nagyon gáz, hogy a végére az események ilyen pálfordulatot vettek.:(
    Nem értem, hogy egy játékban, ami a szórakozást jelenti, létkérdésé válik a győzelem bármi áron. Tisztességesen játszani nem nehéz, csak be kell tartani mindenkinek a szabályokat. De lehet én vagyok naív, és magamból indulok ki. Nem én vagyok a játék űber mágusa, de tisztességes játék van mögöttem 45 szinten át. De az én karim és nem másé, saját "gyermekem".:) Szomorú élményekkel ért véget a játék.....hihetetlen!

Karesz39, galinho10, opos2012 és 4 más kedveli ezt.
  2. Russel

Russel Fórum-kezdő

Gratulálok Winar!

Azoknak is gratulálok, akik lejátszották a meccset, de vesztettek. Ha nem is győztek, az élménnyel gazdagabbak lettek. Gondolok itt a kis rangú nevezőkre is. Tehát ők is nyertesek :)
    Sajnálatos, hogy némelyik versenyen nézeteltérések adódtak :/

galinho10, Böbyyyke, tothmartin és 3 más kedveli ezt.
  3. Jebemte

Jebemte Fórum-zöldfülű

Köszönöm hogy részt vehettem a párbaj harcokban melyek rengeteg kihívással és még sok mindennel jutalmaztak. És külön gratulálok minden egyes résztvevőnek. :)

Böbyyyke, tothmartin és klond kedveli ezt.
  4. Ŗįđđįςκ

Ŗįđđįςκ Junior szaki

Na ez gáz......az ilyen nem lelkiismereti kérdés hanem egyszerűen gerinctelen mocskos dolog......Simán sztornó "csalás" miatt és kizárás.....

5. -Golf4-

-Golf4- Aktív író

Sziasztok :) Ismétlés várható? :D

Medimpex és tothmartin kedveli ezt.
  6. tothmartin

tothmartin Aktív író

Nagyon remélem :) jó ötlet :D
    Scrin is bizonyíthat idén ;) Illetve remélem részt vehet
    üdv
    Szikla6

Flashtuning és galinho10 kedveli ezt.
  7. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Mindenképpen jó lenne, ha lenne!
    Támogatom az ötletet :)

tothmartin kedveli ezt.
  8. tothmartin

tothmartin Aktív író

Jó lenne videózni is hogy mindenki visszanézhesse a meccseket ! És a kétkedések ellen is jó lenne :)

üdv

9. -Golf4-

-Golf4- Aktív író

Én ellened szeretnék bizonyítani :) Megölni biztosan nem tudlak, de remélem fél alá viszem az életed ;)

tothmartin kedveli ezt.
  10. tothmartin

tothmartin Aktív író

Felőlem le is verhetsz, a részvétel a lényeg :)

-Golf4- kedveli ezt.
  11. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Tavaly jó meccset játszottunk, sajnos ellened elvéreztem, de jó menet volt. :)

tothmartin kedveli ezt.
  12. Medimpex

Medimpex Haladó

Sziasztok!

Támogatom én is, hogy újra legyen egy ilyen megmérettetés. Csak hát a szervező már nincs ugye a csapatban, nem tudok ki vállalná fel ennek a szervezését. Ha nem fontos, hogy moderátor legyen, akkor szívesen vállalom, hogy megszervezem, ha kellően támogatják az ötletet. Max nem indulok, és így pártatlan tudok maradni :)

tothmartin kedveli ezt.
  13. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Na nekem erről nincs sok jó véleményem:(
    Gyakorlatilag én is nyerhettem volna, mivel Jebemte vs Scrin
    Martint akkor legyőztem.
    De már kár rágódni ezen.

-Golf4- és tothmartin kedveli ezt.
  14. timcsike23

timcsike23 Járnitanuló

Sziasztok..Tudna segíteni valaki..1vs1 ben.a törpe ellen hogy kell harcolni.mindig le győznek....Sárkány harcossal megyek pvp re...köszi szépen a segítséget..

15. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

talajtörő az ágyúra,csúszás bele a törpébe..ha elszáll akkor ugrasz a fejére.. ennyi. sok sikert .

16. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Gondolom odarepül melléd, lebénit és lelő pár lővéssel. Az elején meg kell próbálni elkerülni a bénitást, ha nem talál el a rakétával akkor legközelebb 30 másodperc múlva tud bénitani, addig van időd. Ha odarepül melléd és lővi a rakétát akkor nyomd el a sárkánybőrt, és próbáld rohammal bénitani, utána lefejelni és űtni.

17. timcsike23

timcsike23 Járnitanuló

Szia.Fejelni nem tudok úgy hogy bénitás legyen csak 27 szinten vagyok nincs annyi pontom hogy bénitás legyen roham meg talajtörésel tudom el kapni de ki repulnek .

probáltam fotót felteni de url cimet nem találtam..tanács kéne a cuccaimrol is

Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.12.18, 00:05

Az oldal megosztása