1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Harcosok klubja - Grimmag

Kategória: 'Játékos keres: PvP', témanyitó: Russel, témanyitás ideje: 19.5.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Medimpex

Medimpex Haladó

Sziasztok!
    Azért ez nagyon gáz, hogy a végére az események ilyen pálfordulatot vettek.:(
    Nem értem, hogy egy játékban, ami a szórakozást jelenti, létkérdésé válik a győzelem bármi áron. Tisztességesen játszani nem nehéz, csak be kell tartani mindenkinek a szabályokat. De lehet én vagyok naív, és magamból indulok ki. Nem én vagyok a játék űber mágusa, de tisztességes játék van mögöttem 45 szinten át. De az én karim és nem másé, saját "gyermekem".:) Szomorú élményekkel ért véget a játék.....hihetetlen!

Karesz39, galinho10, opos2012 és 4 más kedveli ezt.
  2. Russel

Russel Fórum-kezdő

Gratulálok Winar!

Azoknak is gratulálok, akik lejátszották a meccset, de vesztettek. Ha nem is győztek, az élménnyel gazdagabbak lettek. Gondolok itt a kis rangú nevezőkre is. Tehát ők is nyertesek :)
    Sajnálatos, hogy némelyik versenyen nézeteltérések adódtak :/

galinho10, Böbyyyke, tothmartin és 3 más kedveli ezt.
  3. Jebemte

Jebemte Fórum-zöldfülű

Köszönöm hogy részt vehettem a párbaj harcokban melyek rengeteg kihívással és még sok mindennel jutalmaztak. És külön gratulálok minden egyes résztvevőnek. :)

Böbyyyke, tothmartin és klond kedveli ezt.
  4. Ŗįđđįςκ

Ŗįđđįςκ Junior szaki

Na ez gáz......az ilyen nem lelkiismereti kérdés hanem egyszerűen gerinctelen mocskos dolog......Simán sztornó "csalás" miatt és kizárás.....

5. -Golf4-

-Golf4- Aktív író

Sziasztok :) Ismétlés várható? :D

Medimpex és tothmartin kedveli ezt.
  6. tothmartin

tothmartin Aktív író

Nagyon remélem :) jó ötlet :D
    Scrin is bizonyíthat idén ;) Illetve remélem részt vehet
    üdv
    Szikla6

Flashtuning és galinho10 kedveli ezt.
  7. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Mindenképpen jó lenne, ha lenne!
    Támogatom az ötletet :)

tothmartin kedveli ezt.
  8. tothmartin

tothmartin Aktív író

Jó lenne videózni is hogy mindenki visszanézhesse a meccseket ! És a kétkedések ellen is jó lenne :)

üdv

9. -Golf4-

-Golf4- Aktív író

Én ellened szeretnék bizonyítani :) Megölni biztosan nem tudlak, de remélem fél alá viszem az életed ;)

tothmartin kedveli ezt.
  10. tothmartin

tothmartin Aktív író

Felőlem le is verhetsz, a részvétel a lényeg :)

-Golf4- kedveli ezt.
  11. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Tavaly jó meccset játszottunk, sajnos ellened elvéreztem, de jó menet volt. :)

tothmartin kedveli ezt.
  12. Medimpex

Medimpex Haladó

Sziasztok!

Támogatom én is, hogy újra legyen egy ilyen megmérettetés. Csak hát a szervező már nincs ugye a csapatban, nem tudok ki vállalná fel ennek a szervezését. Ha nem fontos, hogy moderátor legyen, akkor szívesen vállalom, hogy megszervezem, ha kellően támogatják az ötletet. Max nem indulok, és így pártatlan tudok maradni :)

tothmartin kedveli ezt.
  13. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Na nekem erről nincs sok jó véleményem:(
    Gyakorlatilag én is nyerhettem volna, mivel Jebemte vs Scrin
    Martint akkor legyőztem.
    De már kár rágódni ezen.

-Golf4- és tothmartin kedveli ezt.

Az oldal megosztása