1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Hibabejelentés

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 8.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Marcee3

Marcee3 Járnitanuló

Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy hol lehet bugot bejelenteni hivatalosan?

2. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Pantear kedveli ezt.
  3. Morgomaci

Morgomaci Járnitanuló

Azt a hibát vettem észre 1.5 napja hogy a ládámban összecsúsztak a helyek és egymást érik tárgyak, nálam lehet gond vagy a játékkal?
    Bár minden más jól működik jól néz ki.

4. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Nálam a trezor pont hogy szét szokott húzódni :D

5. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Hát erről, küldjetek egy képet ha tudtok, úgy jobban be tudják azonosítani a gondot :)

6. spongyaboob

spongyaboob Fórum-zöldfülű

miért dob ki állandóan a játék semmi hiba üzivel és nem csak engem hanem az egész csapatott????????? és mikor lesz javítva ez ??????????

7. predator77

predator77 Kivételes tehetség

A hibáról tudunk (sajnos,minket is ledobál).

8. spongyaboob

és a törpére lesz idő kitolás mert nem biztos hogy így meg lesz?? melo mellett kicsit lassan haladtunk vele és kell még egy kicsi(39-es felénél tartunk) de így még lassabb és most van rá idő is és erre meg ez tart fel :( :( köszi a gyors választ :D

9. predator77

Egy hónap alatt azért meló mellett is meg lehetett csinálni nem 1,hanem több törpét is.Nem lesz kitolva az event szerintem,főleg,hogy nem minden szerver rossz.

10. spongyaboob

:( ok már meg van :) sikerült nem rég , megyek aludni :D

11. mysthun

mysthun Járnitanuló

12. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

13. mysthun

mysthun Járnitanuló

Köszi. :)

14. birokaaa

birokaaa Járnitanuló

Nekem olyan problémám lenne, hogy az adrenalin képességem sokszor befagy (a képesség elhasznàlódik ,de hatàsa pedig nincs) A legutòbbi frissítés òta jelentkezik.

15. gabesz9404

gabesz9404 Fórum-zöldfülű

sziasztok, magyarok, bocsika újvagyok itt nagyon nagy segtséget szeretnék kérni, kérlek titeket akik tegan szerveren vannak, mármint magyarok azok lécci keressenek fel Helia1 néven, mert nagyon nehéz a fejlődésem az angolok meg vagy nem segítenek, vagy csak kihasználják a segítségem, és közbe én fejlődni sem tudok csapat nélkül, nagyon nagy segítség lenne ha valaki jelentkezne, és segítene nekem 31. es vagyok és itt megragadtam :( kérlek titeket írjatok :)

UniqueWarrior kedveli ezt.
  16. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

Jó az R116. Kár, hogy nem lehet belépni. :(

17. predator77

Mert még tart a frissítés,türelem.

18. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Kíváncsi vagyok a törpe mortis fegyójára,meg a Mortistól szerezhetőkre is :D

19. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Hát én most sem tudok belépni, valami nagyon félre sikeredett. Amúgy a törpe fegyvere két kezes lesz :)

20. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

A TőRp nek miért nincs hangja ????????????????????

Az oldal megosztása