1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Hibabejelentés

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 8.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Ebben mi is lenne a hiba?!

A történet szerint a gyakorló tér csak a kígyó harcosoknak van, így előbb egy álcát kell készítened, hogy bejuthass a Halálos mélység pályára. Itt találkozol az NPC-vel aki a küldetéseket adja, így amíg azon a területen vagy egy speciális kígyó kosztüm van rajtad.

2. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Ez esetben az a hiba,hogy ezt a kosztümöt most jeleníti meg először,pedig már rengetegszer voltam ott. Ha jól emlékszem,akkor nem városból léptem az 1. szintre,hanem a 10-ről vissza az 1-re.

3. Korze

Mióta az 55-ös szint bekerült a játékba, azóta kígyókosztümben jelenik meg minden karakter a Halálos mélység bejáratánál, ahol az NPC van.
    Előfordulhat, hogy csak nem vetted észre.

4. imre945

imre945 Járnitanuló

Sziasztok, ma a minieventezés során már 5x kaptam nebulát, amely valamilyen módon a cursorral kapcsolatos, fagygömb lövéskor szokott előjönni, viszont tegnap több kört voltam és csak egyet kaptam
    Szerk. azóta 2x kaptam városba teleportálást követően. Lehetséges hogy nálam van a hiba ?

Utoljára szerkesztett: 24.12.17
  5. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Először a Start menü keresőjébe írd be, hogy %temp% és az így talált DSOClient mappát töröld, majd telepítsd újra a játékot! Ha továbbra is fenn áll a hiba, akkor kérem képpel ellátva jelentsd a Supporton.

6. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Valaki mondja már meg hogy a materia kő amit kaphatunk, az növeli a begyűjthető materia mennyiséget? Mert ha igen, akkor az sem működik, 55% van nekem és pokoli1en 37-et adott.

7. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Nincs gond a kővel. Pokoli1-en minden extra nélkül hozzávetőlegesen 24-29 között kaphatsz. Erre jön rá a matériakő bónusza.

8. szellemharcos

szellemharcos Fórum-zöldfülű

önmagában nem annyira észrevehetö a töblet materia nekem 1 20 és 4db 10% os van ez ugye 60. viszont áldás alatt(+25% több matéria, tekercs+100% több mati vagy portál) már szembetünö, és ugy már látható a külömbség :)

9. pszabi20031

pszabi20031 Fórum-zöldfülű

Sziasztok a minap a barátommal Drakenoztunk és a halálos mélységbe vittük a küldiket és az 5/6 nál a kilencedik szinten nem spawnol a démon (3x mentünk) most az lenne a kérdésem hogy mi vagyunk szerencsétlenek vagy valami bug lehet a válaszokat köszönöm

10. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Nem hiba, többször kell menni sajnos, véletlenszerű a megjelenés...

11. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Az, hogy kliensből bejelentkeztessen fórumba, már sosem fogják javítani? Régen ez nem volt gond, most már elér régóta külön böngésző ablakot nyitok és mindig megadom a felhasználó nevem és jelszóm. Kicsitt macerás.

12. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Ez most hiba vagy így tervezték ?:D a Tayaz szett orstromíjához miért nem tartozik +tegez kopasz háttal áll a kari és a hátáról vakarja a nyilakat le :D

13. Leszkapsz

Leszkapsz Junior szaki

Ostrom íjhoz nem használható se tegez se pedig pajzs,ezért nincs

14. riedl

riedl A fórum biztosa

azért az ostromíj megjelenítéséhez hozzáadhatnának egy tegezt is, csak látványelemként ;)

LichkingArtas kedveli ezt.
  15. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Azért vicces hogy a legendás ostrom íj meg a q7 pl ostrom íj azért kapott egy tegezt :D nem tárgyként csak megjelenés miatt.

16. Korze

Köszönjük, hogy jelezted, továbbítjuk a problémát :)

17. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Lehet tudni, hogy Pokoli 3 Hereduron 01.13.-án mért nem indult el? Inaktiv a belépési gomb.

18. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Már tudnak róla az illetékesek, s dolgoznak a megoldáson. Türelmeteket kérjük.

19. DaKyll

DaKyll Fórumlakó

Sziasztok,

Ismét működik a rangsor, a csopiban mindenkinek ez volt q3 pokoli III-on:

Lehet kellene valamit mókolni.

20. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Kifejtenéd pontosan ill. bővebben, hogy mire gondolsz?

Az oldal megosztása