1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Hibabejelentés

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 8.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

Jókor jösz rá :D

Amúgy vagy leesik amikor költesz vagy nem... Lehet 10 ander híja volt....

2. Steve75

Steve75 A fórum mestere

Előfordulhat, hogy csak annyi andert költöttél ami az arany sorban lévő kosztüm értéke volt vagy bronz+ezüst+arany sor értékének megfelelőt költötted el? Ha az 1. akkor nem hiba míg ha a 2. akkor igen.

3. Sándorvadász

Sándorvadász Fórum-zöldfülű

annyit költöttem el amennyi az arany értéke volt

4. jackoneill1976

Az kevés... Minden sornak külön értéke van és összeadódik.. Tehát 999+ 7k+27k mindhárom jutalom.. kb.

5. callme0216

callme0216 Aktív író

Törpék 300 pontos tudása is csak egyszeresen hat.. 2 toronnyal nem szoroz fel. (2 toronnyal is 5%..)
    Ugyan olyan mint a 2 tesla egymásban.

6. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Ez nem minősül hibának, szándékosan van így.

7. Bago

Bago Junior szaki

sziasztok,

szeretném megkérdezni miért váltott forint alaprol eurosra az üzlet? vagy ez igy a normális hogy eddig magyar voltam mostmár német vagyok?:D
    kaptam egy ilyen jelzést hogy eddig rosszul volt beállitva és átváltott eurora.
    másnál is ez a helyzet?

8. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Kérlek írj ez ügyben a supportra, ott tudnak válaszolni a kérdésre.

9. callme0216

callme0216 Aktív író

Sziasztok.

R209-óta a Kaylin Lefrye's Köpönyege (Árnyas lanka) bejáratnál található boss bugos.
    Ami azt jelenti nem fogja senkinek se kiadni az egyedit ,csak R211 után.

Valamiféle kompenzációt viszont azok igazán kaphatnának akik több ezer kulcsot vertek el úgy hogy cserébe minden mást kaptak csak azt nem amit akartak..

10. egyedi

egyedi Fórum-zöldfülű

Egy kis segitség kellene... Mi van akkor ha a karakter elveszett? délelőtt kiléptem a játékból, most lépnék vissza de a karakter sehol... ? vagy én vagyok béna vagy lemaradtam valamiről

11. jackoneill1976

Válassz jó szervert :)

12. Steve75

Steve75 A fórum mestere

2 szent qaizai rubin kombinálva az érték ékkövével nem adta meg a "valóban királyi" teljesítményt. Anno az volt a mondás, hogy ez a hiba javítva lett.

13. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Mert a teljesítmény leírásában az szerepel: Kombinálj 3 szent drágakövet, nem 2 szentet meg egy jérték követ. Ilyen módon sosem járt a teljesítmény, így senki sem mondhatta, hogy majd javítva lesz.

jackoneill1976 kedveli ezt.
  14. Steve75

Steve75 A fórum mestere

Igazad van rosszul emlékeztem, 3 db. királyi qaizai kő összerakásánál volt hiba tavaly augusztusban, hogy nem adta meg a teljesítményt.

15. Bakatabis

3 db. királyi qaizai kő összerakásánál? A királyit már nem lehet tovább ötvözni, de tudom mire gondolsz, az új fajta kövekre nem adta meg, csak a régiekre :)

16. Steve75

Steve75 A fórum mestere

Igen, 3 db szent kőre gondoltam :D. Ma összeraktam 3 db szent qaizai ametisztet, hogy meglegyen ez a teljesítményem és kíváncsi vagyok, hogy hibára bukkantam-e. Szent kőig bezárólag a kapott kő értéke nagyobb/majdnem egyenlő 50%-a a 3 kő értékének míg a szent köveknél ez bőven 50% alatt van. Ennek van valami magyarázata?

Ametiszt/Kianit/Gyémánt
    3*6-ból lesz 12
    3*12-ből lesz 24
    3*24-ből lesz 40
    3*40-ből lesz 60
    3*60-ból lesz 90
    3x90-ből lesz 130
    3x130-ból lesz 190
    3x190-ből lesz 240 --> 280-290 lenne a reális?!

Rubin
    3*22-ből lesz 33
    3*33-ból lesz 48
    3*48-ból lesz 60 --> 68-70 lenne a reális?!

Onyx
    3*333-ból lesz 480
    3x480-ból lesz 600 --> 700 körüli lenne a reális?

Utoljára szerkesztett: 11.7.18
  17. Bakatabis

Ez direkt van így, azért a kicsi is számít, ha a tárgyban "magasabb xy erre a tárgyra" varázslat van.

18. Szoros

Szoros Fórum-zöldfülű

A napi kihívásnál nem számolja a méltó bajnok és vezér szörnyeket... így nehéz lesz teljesíteni a feladatokat.

19. Hugger

Hugger Game Administrator Team Drakensang Online

Hol nem számolja, melyik bossokat ölöd? (Régen a Q1 map2, 3 Grimmagját is beleszámolta, már nem, mivel nem igazi bossok, illetve a Circusban se számolja az első 4 bosst)

20. Szoros

Szoros Fórum-zöldfülű

Karakter: 48. szint
    Szőrnyetegek 45. szint
    Helyszín: Csendesvíz-öböl (kazamata)
    Feladat: 5 bajnok(kék) vagy vezér(lila) szörny

Az oldal megosztása