Event Húsvéti fórumevent 2017

Kategória: 'Eventek', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 29.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

dsocucc.jpg

Kedves Játékosok!

Mint ahogy azt megszokhattátok, az ünnep alkalmából egy kis játékra invitálnánk Titeket és természetesen a jutalom sem marad el. Minden a kreativitásotokon múlik, ha ez meg van, utána azért egy kis szerencsén is :) Nos, lássuk akkor.:

Játék leírása:

A feladat az, hogy húsvéti locsolóverset készítsetek, mindezt persze úgy, hogy köze legyen a játékhoz is, amolyan Drakensang-osan :)
    Az elkészült műveket nem a szokásos módon fogjuk kezelni, hanem egy dokumentum kitöltésével nevezhettek, amit ITT
    találtok.
    Megadjátok a kért adatokat és az elkészült versikét!

Ennek lényege, hogy névtelenek maradtok az eredményhirdetésig!

Következő lépésben pedig, ha lejárt a beküldési határidő (lentebb olvashatjátok majd), akkor mi magunk osszuk meg a verseket egy erre a célra létrehozott topikban, továbbra is névtelenül, sorszámozva. Ott lesz igazán érdekes, ugyanis Nektek kell szavaznotok az elkészült művekre, az adott vers sorszámával megjelölve egy másik külön erre létrehozott dokumentum kitöltésével, amit pedig ITT találtok. A szavazásra is kaptok némi időt (lentebb szintén olvashatjátok). Amint ez lejárt, a 10 legtöbb szavazatot kapott vers résztvesz egy ajándék sorsoláson, amit élőben közvetítünk felétek online stream keretein belül, de itt már a művészek nevei is látszódni fognak!

Online stream elérhetősége:

https://gaming.youtube.com/c/DsoHungaryModTeam/live

Kicsit bonyolultnak "hangzik" biztosan első ránézésre, azonban az előzőekből tanulva muszáj bizonyos "biztonsági" intézkedéseket eszközölnünk, hogy véletlen se lehessen úgymond kijátszani ezt a játékot. Mindez természetesen a Ti érdeketeket szolgálja.

Időpontok:

Játék időtartama: 2017.04.10. 15:00----2017.04.16. 23:59

Sorsolás: 2017.04.17. 16:00

Nevezés határideje: 2017.04.13. 23:59
    Szavazás határideje: 2017.04.16. 23:59

A játék jutalmai:
    • 1. helyezett: 1 hónap prémium tagság+rubin papagáj
    • 2. helyezett: 1 hét prémium tagság+zafír papagáj
    • 3. helyezett: 3 nap prémium tagság+smaragd papagáj
    • 4. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 5. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 6. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 7. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 8. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 9. helyezett: tapsifüles kisérő
    • 10. helyezett: tapsifüles kisérő
    Játékszabályzat:
    • A nevezésednek tartalmaznia kell a karaktered nevét, az UserID számodat, a szerveredet és karaktered szintjét.(enélkül nem is küldheted el a nevezést).
    • A nevezésednek tartalmaznia kell egy választ minden kérdésre, üresen nem hagyható egyik sem (enélkül nem is küldheted el a nevezést).
    • A nyeremény a jelzett karakterre fog érkezni, ezen utólagosan nem lehet változtatni.
    • A nevezéssel beleegyezel, hogy ha nyersz, akkor az kikerül publikusan a fórumra.
    • Tilos a fórumon, vagy bármilyen publikus felületen megosztani a verseket.
    • A leadott nevezést kizárólag a megadott időn belül fogadjuk el.
    • A nevezéssel elfogadod a sorsolás eredményét reklamáció nélkül.
    • A Bigpoint GmBH moderátorai a játékban NEM vehetnek részt.
    • Ha egy már nyertes accountot még egyszer kisorsolunk, akkor a második nyereményt már nem fogja megkapni. Helyette új nyertest fogunk választani. Tehát egy fiók csak egy nyereményt kaphat egy eseményen belül; egész konkrétan az elsőt, amit nyert. A nyeremények cseréjére ez esetben nincs lehetőség, tehát a felhasználó nem kérheti, hogy a második nyereményét tarthassa meg, és az elsőt sorsoljuk ki még egyszer.
    • A jutalmak cseréjére nincs lehetőség akkor sem, ha valakinek az adott tárgy az adott karakteren már megvan. Mindenki a számára kijelölt nyereményt fogja megkapni, a nevezéskor megadott karakterre. A nevezéssel elfogadod, hogy olyan jutalmat is nyerhetsz, ami számodra kevésbé hasznos vagy értékes.
    • A szavazásokat ellenőrizni fogjuk, amennyiben bizonyítást nyer, hogy "kamu" fiókokkal, regisztrációkkal szavaztok saját művetekre, az azonnali kitiltással jár a játékból.
    • A szavazásokat csak azon játékosoktól fogadjuk el, akik fiókjai legkésőbb 2017.04.09.-én regisztráltak.
    A szabályok bárminemű megsértése azonnali kizárást vonhat maga után erről és akár az ezt követő versenyekről is.

Jó szórakozást kíván a DSO Magyar csapata és kellemes húsvéti ünnepeket!

Utoljára szerkesztett: 17.4.17
    Morka és Vivaldi kedveli ezt.
  2. -VyreLord-

Az eventről ITT beszélgethettek.

Morka és Vivaldi kedveli ezt.
  3. -VyreLord-

Kedves játékosok. A nevezéseket, verseket feldolgozuk, az alábbi felsorolásban láthatjátok őket!
    Szavazni a vers előtti sorszám megadásával tudtok. Egy embertől több szavazatot is elfogadunk, de nem ugyanazon versre! Ha üres mezőkkel találkoztok itt az oszlopban, az azért van mert volt pár érvénytelen nevezés.
    ITT tehetitek meg voksaitokat.

1-Jó napot,Jó napot Kedves Hereduri Amazon megöntözlek szentelt vízzel,hogy ne hervadozzál. Vad Erdőben jártam kék itemet láttam, mágus húzta rengő kocsin én is ide szálltam. Nesze hát szentetelt víz. Hol a prémium,1 hónapos , Eszköztárba várom. :)
    2-Eljött hát az április közeleg a húsvét Dracaniában most mindenki ünnepi lázban ég! Eme nemes alkalomból fel is kerekedvén megöntözöm Khalyst, hogy el ne hervadjék! Viszek neki eszenciát kéket,lilát, rombit. Cserébe csak annyit kérnék legyen jó a droppom :) jövőre is meglocsollak ha nem maradok hoppon :)
    3-Kingshillben jártam szép törpelányt láttam, elfogyott a gőze adtam neki rögvest!
    4-Húsvét napja csupa dragan, A sok kis csontvázat megnyilazom, Hideg fagylabda szoknyájukra, Piros drakent a markunkba!
    5-Korán reggel útra keltem, Tapsifüles kísért engem, Gyűjteménytáska húzza páncélos medvém, Árnyvándor kosztüm lett az ünnepi mentém, Bejártam a DSO világát, A Grimmagon találtam a legtöbb, szép leánykát, A legszebbre most találtam, Hogy Sigrismar fagyos vizével öntözzem, alig vártam! Gurul a hordó, potyognak a kövek, Locsolásért ander jöhet!
    6-A Dragan szett kéne nekem,nyuszi kérlek hozd el nekem. Akkor leszek én majd erős, legi magit verő hős.Ezért Dragan bácsi szépen kérlek droppoljad ki mind a 4-et. A fegyver is kéne nekem,csak ne menjen el a netem! Ha kidobod mind a négyet örülök mint jesternél a jackpotnak. A jackpotnak?Igen,annak,olykor több százezer andert adnak.Ennyi volt az én versem,fogadjátok üdvözletem!
    7-örök berekben jártam macit mentem győzni de kék ibolyát láttam el akkart hervadni és inkább mentem öntözni
    8-Elindultam Hirajába a gonosz dzsin otthonába. Útközben már láttam, hogy igen nagy gáz van, teljesen kiürült a robbanónyíl táram. Gondoltam jobb, ha mielőbb Andrakashba érek, hogy a törpöktől egy kis lőport kérjek. Odaérvén látom, lángokban az egész várrom' mindenki fel-alá rohangál, a morcos Rabosha pedig kiabál: Gyere, segíts locsolni, siess már...
    9-Házunk előtt a Drakensang nem figyeli senki , locsolja meg a Bigpoint.
    10-Bigpoint vagyok menő és laza locsoljak vagy menjek updatétokat gyártani?
    11-Tavaszal az erdőben a kalandvadász, lövi a piros nyuszit , be szedhetem e a tarsalyamba a piros nasit? Szabed e locsolni?
    12-Heredur vagyok menő és laza locsoljak vagy menjek a síromba?
    13-Jár a sivatagba a sárkány harcos .Déli bábot látot eszébe jutott a hölgyek hogy el felejtete meglocsolni, de hiába látott vizet. Inkább szomjuságát oltsa s mint nem vissza forduljon.Jövöre is lesz majd asszony.Szabad lesz locsolni?
    14-Vargulf ül a füben,ülve szundikálgat,Vargulf talán beteg vagy,hogy még nem is ugorhatsz.Vargulf hipp,Vargulf hopp,máris engem lecsapott!!
    15-Szakit a Grimag Szakit a Heredur meg locsoljalak-e téged Bigpoint?
    16-Sivatagban él a teve, tele van a töke vele, nálam van a töke leve, meglocsolhatlak-e vele?
    17-Dracaniában itt a húsvét napja, tojást fest a vidék minden harcos lánya. Ha nem adtok piros tojást, rátok küldöm draken összes bossát.
    18-Tarka réten jártam, sok pókot láttam, illatukat egy kis ólomba zártam, ez a kis ólom itt lapul most nálam, engedd meg, hogy frizurádat vele eltaláljam.
    19-Csonti,csonti szép nádszál,szálló ütésben hajladozzál. Napsütésben nyiladozzál,meg fejellek illatozzál.
    20-Drakensang-ban jártam, mortist agyon vágtam, nem adott ki semmit, kifacsartam a szemit, tele raktam üvöltéssel, leöntelek vele, idegességembe!
    21-Locsolóversem éppen most kreálom, Thabo,volt a nyelvtantanárom. Korán reggel útra keltem,hogy Grimmag-ot otthon leljem, Locsolni jöttem, nem titkolom, Szép szokás ez, úgy gondolom Fehér Tyúkom b##zott tojni, Ezért jöttem most locsolni. Van is nálam szagos kölni, Ha rádöntöm, meg fogsz ölni? Igaz, hogy én Mókás vagyok, a vágyaim mégis nagyok: Locsolásért Andert várok, Ha nem kapok odébb állok. Csak Anderral én be nem érem, az Egyedivel együtt kérem. Hagastove-ban nyitott szemmel, Boszorkányra lel az ember, Kölni elő loccs a fejre, innen aztán hová merre? Kingshill-ben sok a nő, nem leszek tán feltűnő? Királyi Kriptában él a Here locsolkodni jöttem, he-he. Guruló hordón alig állok, nevetnek rám a lányok, na de most már a lényegre térek: egy Ander Jackpotot kérek! Cardhun-ban azt mondják a nagyok, hogy Vadszívbarlang-ban esnek a magok hallgatom a Noob-ok szavát, Bearach megöntözhetem magát? A hazugság laboratóriumában is jártam, Furcsa szörnyeket láttam. Betértem egy percre, A Khalyst keresve. Meg is találtam rögtön, a kölnimet ráöntöm. Ne rinyáljál kérlek, A kölni nem méreg. Herald-hoz is betérek egy kicsit verset nem tudok,azt mondjanak a kicsik, én csak azért jöttem,hogy igyak egy kicsit. A vashegyekben még hó van, megöntözlek Sigi azt jó van Én kedvelem a szebbik nemet, finom kölnit hoztam neked. Aztán gyorsan fölpattanok, késő estig locsolhatok. Vár reám egy szelíd Sárkány Mortis lesz majd a kedves mátkám! Elfogyott már minden kölni mára, Rovette a kereskedő is drága, Eljön az este, éjfélt üt az óra, Esti szellő szárnyán repül az üzenet: Kellemes húsvéti ünnepeket!
    22-Zöld Yolotli-ban balorra találtam el akart pusztulni Kaylin Szabad e locsolni ? :)
    23-Itt van újra húsvét, Dracania népei! Emberányt és tündéreket van ideje locsolni. Kardunk, botunk letettük, rózsavízre cseréltük, hogy e vidám napon Kegyedet nyíladozni késztessük! Ha kapunk érte hímes tojást, nagy puszit vagy bármi mást, örömmel telt szívünkkel új kalandra megyünk el!
    24-Teganswallban jártam, égő várat láttam. Égő várfal mentén kis virágra találtam. E kis virág illatát egy amfórába zártam. Arra jött egy nofertári sápadt arcán nem látszott semmi. Csúnyán nézett rám, s egy illatos amfóra csattant szét ráncos homlokán. Megörül a csúnya feje hisz meglocsolták húsvét fele. Itt állok most ajtódba,s itt e kölni markomba. Szabad-e locsolni?
    25-A Várva várt ünnep közeleg, ekkor még az ellenség is megremeg. Húsvét ünnepén, aranyos ünnepi eventek találhatóak meg a mi kis szeretett játékunkban. Nincs nyoma vérnyúlnak, se rémnyúlnak, csak is tetszetős, értékes droppnak. A tojások értékesek, mint az arany értékek.
    26-Drakensangban jártam, Nofertarit találtam. Megakart támadni, meg lehet őt ölni?
    27-Guruló hordón érkeztem, nagyon-nagyot fékeztem. Titán vagyok, szép és laza, Locsoljak, vagy húzzak haza?
    28-Zöld erdőben jártam Farkasman-t láttam andermantot akart feltölteni szabad-e locsolni?
    29-Drága lett a pacsulik ára Rá is ment a gatyám szára Ami nem baj, nem is bánom Kedves leányoknak szánom Egyet fújok, hogyha mérges Négyet, ötöt, ha csak zsémbes Százat annak, aki tüzes Annak meg ki kedves, ügyes Nem csak fújok, adok is Gyengéd csókot, ezret is! ...egymás alá kell írni a versszakokat, és akkor a kezdőbetűkből kijön, hogy kapcsolódik a vers a DSO-hoz! :)
    30-Húsvét reggelén mosolyog az ég is, adjanak egy kis andermantot mosolygok majd én is .
    31-Csatornában jártam, döglött patkányt láttam, kifolyt a bele, meglocsolhatlak-e vele?
    32-Duriai erdőbe jártam, Bölcs magi lányt láttam , Közelebb is mentem, Megszólítottam egyszere: Törp vagyok, szép és laza locsoljak vagy menjek haza? Piros tojás helyett tűzgolyót kaptam, Lyukas gatyával megyek mostan haza!
    33-Sivatagban él a Scorpitli, Az éven a Dzsinnel jöttem locsolkodni. Kerek erdô szélén otthagytam a Gorgát, Meglocsoltam volna, de túl vizes volt ott már. Balor feltámadt, adjunk hálát neki Amiért halála után két kockát dob, s nincsen semmi depi. Csak vigadalom! Amúgy meg most jövök a Karàtól, De ô nem adott semmit, a boszorkányvadász piából. Remélem te nem akarsz megölni.. Figyeld csak, homokszagú a kölni. Jaj..hát már kezded te is? M'Edusa! Ne falj fel engem is.. Látom veled dûlôre nem jutok.. Távozz sátán! Majd a kölnibôl Dragannak adok. Ô legalàbb tudja értékelni..bár sok jòra nem szàmítok, Szabad lesz locsolni? Ez kölni, nemis idegméreg! Ne félj..nem àmítok.
    34-Drakensangba jár a nyuszi,Jullov családja is ezt ünnepli.Ilyenkor összeül az egész család,hogy a nagy hősnek adjanak hálát.Ki tűzön vizen át de visszahozta a család tagjait,De még most sem lehet érteni Jullov szavait.De mostmár a lényegre térek,egy jó erős kasztot kérek. :D :)
    35-Ákom-bákom, berkenye Eljött húsvét reggele Én kis gamer legény vagyok, Itt-ott Balort farmolgatok Tőle kockát már nem kapok Ezért inkább tán locsolok Locsolnék én, ha lenne kit Na megyek, keresek valakit… találék én egy szép kislányt Meg kérdeztem, hogy kire várt Azt mondta, hogy öntözőkre - talán kapok droppot tőle- Szagos vízzel megöntöztem Jutalmamat megszereztem Ismét itt van egy kedves lány Neked mondom, figyelj már rám! Tudom hosszú a versecském, a lényegre is térek: Oly sok mindent Tőled már nem is nagyon kérek, csak hogy megöntözhesselek Téged...
    36-Ott fenn Cardhunban nagyon magas fenyők vannak,Lenn a hegyek alján Kingshillben gonosz törpék élnek,Olyan a mágus mint egy Isten,az idők próbáját mindig kiállta.Ünnep,köszönteni szólnak a harangok,Melynek azt hirdetik,Dragan feltámadott! Nem fekszik a sírban,új életet hozott,Támadj fel én népem,ne légy többé félszeg! Van Kingshill népének sok-sok hagyománya,De még annál is több jó szokása,Ha Húsvét másodnapján locsolni járunk,Ezzel egy régi hagyományt örökké ápolunk,Én is most követem az ösök hagyományait,Meglocsolhatom-e a játék legszebb tankját? :)
    37-Korán reggel útra keltem,Ma még nem farmoltam s nem pvpztem, Teli táska húzza vállam,Térdig kopott már a lábam.Be jártam a fél Hiraja várost,Láttam sok-sok szép mágust.A legszebbet most találtam,Hogy öntözzem,alig vártam.Piros tojás,fehér nyuszi,Locsolásért jár a puszi. :)
    38-Reggel korán felébredtem. Felöltöttem legszebb szettem. Gyors hátasom felnyergeltem. Sárkánylányhoz így siettem. Beléptem a hajlékába. Rákezdtem a mondókámra: Én kis íjász legény vagyok. Elixírrel locsolgatok. Ha tarisznyámba tojást teszel, ander, rúna és makk helyett, akkor jövőre már nem locsolok; locsoljanak meg a BOSS-ok!

12mágusa kedveli ezt.
  4. -VyreLord-

Kedves játékosok!

A szavazást lezártam, sorsolás: 2017.04.17. 16:00 élőben a csatornánkon.

Ödvözlettel:

DSO Team!

5. -VyreLord-

A jutalmak minden kedves játékosnak jóváírva. Gratulálunk és köszönjük, hogy velünk játszottatok.

A sorsolás, eredményhirdetés itt visszanézhető:

Malinea és Prím kedveli ezt.

Az oldal megosztása