1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Karakterekkel és felszereléssel kapcsolatos kérdések .

Kategória: 'Kérdések és válaszok', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Kasztokkal, adott karakterekkel és bárminemű felszereléssel felmerült kérdéseket ide kérjük.

jantal1952 kedveli ezt.
  2. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Ti észre vettétek már, hogy nem működnek a gyorsítási skilek a mage-nál? pl.: van egy 16% gyorsaságú csizmám, de ugyanolyan lassan szaladok vele mint nélküle.

galinho10 kedveli ezt.
  3. galinho10

galinho10 Fórumszaki

nos ez igen jó nem fogyeltem de majd ma meglesem....

4. spongyabobka

spongyabobka Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Azt szeretném megtudni hogy alacsony szinten, (max 5) látható némelyik karakteren ilyen fekete vért, ami halványan dereng, de egyik kereskedőnél se láttam hasonlót sem, ezt hol lehet megszerezni?
    Köszönettel: Spongyabobka

5. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Tudnál esetleg képet rakni róla?Így nem ugrik be mi lehet,bár biztos anderos vagy valami tgc cucc.

6. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Ha erre gondolsz akkor ez az Árnyszörny kosztüm!Sargon eventek alkalmával lehetett összeszedni a részeit!De a szint teljesen független,akárhányason lehet hordani!

7. spongyabobka

spongyabobka Fórum-zöldfülű

Köszi! Ez az, most már csak az nem tiszta hogy eventkor hogy nem lépett szintet, mert ott azért kell ölni nem keveset :S

8. LKS...

LKS... Fórumlakó

ment egy nagy haverjával aki ledarálta neki a mapot és így nem kapott exp-t viszont az event haladt neki

9. lilith977

lilith977 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Törpe karakteremnél a bányász sisak (mindegy, hogy sima, mágikus, ritka...) képe az eszköztárban nem jelenik meg, helyette szürke négyzet látható. Ez akkor is úgy volt, amíg 33-as voltam (képen az összes szürke négyzet egy-egy sisak), de nem változott a helyzet 35. szinten sem. Ha használom a sisakot, akkor is ugyanolyan szürke. Picit bosszantó, mert egyrészt nem látom, melyik sisak milyen, meg egyébként is, na :)
    Valami ötlet?
    (ha esetleg béna lettem volna, és ez valakinél már felmerült, megvitattátok, és nem találtam meg, elnézést!)

10. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Azt olvastam,hogy most javították az r115-ben.Még mindig ilyen?

11. lilith977

lilith977 Fórum-zöldfülű

Ahh, jól van, ma még pont nem voltam bejelentkezve... :)
    Igen, már jó, bocsi, hogy nem néztem előbb :)
    Köszi!

12. Bago

Bago Törekvő

Sziasztok ,
    Annyit szeretnék kérdezni , hogy a szféra területeken is eshet unique item? Persze itt a szintel megeggyező lehetséges itemekre gondolok.

13. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Igen ott is eshet bármilyen szintű/fajtájú uniq felszerelés! :)

14. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

Nem tudom, ismert problémáról van-e szó, de a Tűzlátó égőkamrája nevű egyedi törpe páncél értékei közül az életerő a tárgy rúnákkal való frissítésekor nem változik. Mivel nem százalékos értékről van szó, úgy gondolom, hogy ez hiba....

15. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Ha jól értem a gondod, akkor igen ez egy hiba, de ha tudnál egy képet küldeni nekünk akkor azzal sokat segítenél :)

16. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

Meg
    Megpróbálom :)

Még egy, ezen látható, hogy 30-ra húzva még mindig 113 az élet bónusz.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.12.13
  17. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Remek köszi, továbbítom a képekkel együtt :)

18. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

Hálás köszönet érte. :)

19. durma77

durma77 Utánpótlás-írogató

Helo!
    Valkai segít hol tudok mágushoz sok cuccot farmolni amiből aztán erősebbet csinálhatok? Most speciel könyv kéne...
    A választ előre is köszönöm

Tomahok44 kedveli ezt.
  20. NFL12

NFL12 Fórum-zöldfülű

Sziasztok.
    Mit érdemes kinyitni előbb tegan páncélját vagy legendás őrpajzsot? (40-es sárkány harcos vagyok)

Az oldal megosztása