Karakterekkel és felszereléssel kapcsolatos kérdések .

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Az attól függ mire akarsz építeni, kritre vagy sebzésre. Mert nem mindegy. Sokan a 4 sebzés felé veszik az irányt, míg mások kimondottan kritre építenek. Neked kell eldönteni melyiket preferálod.

Fegyverben a legoptimálisabb megoldás a 3 több sebzés ennél a tárgynál + 1 magasabb sebzés. Mivel a több sebzés ennél a tárgynál a viadaleszenciával, harci eszenciával és a rombolás eszenciájával érvényesül igazán. Azokra szorozza fel a sebzést, míg a magasabb sebzés a zöld eszire fejti ki a hatását.

Roka27 kedveli ezt.
  2. beno0812

beno0812 Aktív író

Sziasztok!
    Azt megmondja nekem valaki, hogy a gyarapítómaggal 4esről először 5ösre kell, aztán hatra, tehát így nekem az 750 magba fog fájni?

3. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Így van, gyarapítani csak egy-egy szintet lépve lehet!

Szerk: De IV-ről V-re, majd VI-ra összesen csak 650 - 650 gyarapítómag és elemi mag!

Roka27 kedveli ezt.
  4. mágusfiú

mágusfiú Aktív író

Üdv!

Kérdésem, hogy mennyi matéria pontosan a VI. rangú q7 szett (kesztyű + fegyver).

A másik pedig egy kérés: Légyszi szóljatok a fejlesztőknek, hogy szedjék már ki azt, hogy ha felveszek egy tárgyat, akkor kiírja, hogy jobb mint amit használok és ha rákattintok, akkor automatikusan ki is cseréli. Had döntsem már el én, hogy az jobb-e vagy sem. Nem egyszer és sajna nem is kétszer jártam úgy, hogy egyszer csak azt láttam, hogy nem az a cucc van rajtam, mint ami eddig. Gondolom farm közben felvettem valamit, a kiírásra meg rákattintottam véletlen a nagy menetelésben.
    A másik amit szintén kiszedhetnének az a dupla klikkes tárgycsere. Az a másik halálom.
    Most is bent van Roshan keze, a legis kesztyűt pedig nem találom a táramban, amit használtam. Gondolom eladtam, mert nem figyeltem, hogy ez a sz.. lecserélte, én meg automatikusan adok el mindent, nem kezdem átnézegetni. Hogy a fenti két variáns közül melyik miatt tűnt el, nem tudom, de roppant idegesítő dolog ilyen ostobaság miatt elbukni egy-egy használható tárgyat, és sajna nem ez az első eset, hogy előfordul velem. Biztos balf... vagyok, de szerintem be lehet azt húzni a helyére, ha cserélni akarok valamit.

5. preimusz1024

preimusz1024 Junior szaki

Lehet hogy hülyeséget írok,de szerintem nem tudod eladni észrevétlenül,mert kiírja,hogy drágaköveket tartalmaz.
    Bár ebben nem vagyok teljesen biztos.Kidobásnál kiírja,gondolom eladásnál is,de lehet hogy tévedek.

6. mágusfiú

mágusfiú Aktív író

Azt kiírja, csak éppen kő nem volt benne. Plusz nekem eleve avval van bajom, hogy ilyen módon cserélni lehet. Azt szeretném, hogy csak húzással lehessen cserélni tárgyat, máshogy ne!

7. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumelemző

azért az elgondolkodtató hogy a "jó legidben" egy darab kavics sincs....

8. mágusfiú

mágusfiú Aktív író

Tényleg nem a vita miatt, de azt ne felejtsd el, hogy a jó mindenkinél viszonylagos fogalom. Én tudom, hogy te egyedül is végigvered a pokoli szinteket, de nekem már az is eredmény, hogy ha boss nélkül is, de végig tudok menni q1 kínzón. Tehát amit te fitymálva kidobsz, az nekem esetleg egy értékes tárgy!

9. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Beállításokban ki tudod kapcsolni a jelentést az új tárgyról.
    Beállítások - Játékbeállítás - Jelentés új felszerelésről.
    Ha ezt kikapcsolod nem fogja jelezni a játék ha jobb a tárgyad esik.

Másik problémáddal kapcsolatban, dupla kattintással cserélhetsz tárgyakat. Nem lehetséges, hogy az egered kattint duplán a tudtod nélkül? Tanácsolom próbálj ki egy másik egeret, hogy azzal fent áll e továbbra is a problémád. Ha nem akkor bizony az egered lesz a ludas.

Q7 szett -ből a VI -os Hírnök tüzes mennydörgése 112000 matéria. VI -os A hírnök lángoló támadása pedig 80000 matéria.

Roka27 és jackoneill1976 kedveli ezt.
  10. preimusz1024

preimusz1024 Junior szaki

Ha kinzón megy q1,próbáld ki a következőt,én így csinálom:
    Farmolj Varholmban nem event idején.( ha van prémium tagságod,akkor sincs gond,ha meghalsz valahol,éledhetsz ingyen,ha nincs,akkor 40 anderért)
    Ha köztes megy kínzón,ez menni fog haláloson. Bár a bányában a főbossok sokkal erősebbek a normál moboknál,ha nem megy,hagyd ki őket.
    Aztán késöbb megpróbálkozhatsz nehezebb fokozaton,ahogy jönnek a jobb tárgyak.Én is így csináltam/csinálom.

opos2012 kedveli ezt.
  11. jackoneill1976

eltérünk a lényegtől... ha annyira jó egy tárgy hogy hosszútávra tervezel vele..miért nincs benne kavics?? az első dolog hogy ha jön egy jobb tárgy mint ami van hogy átrakom a köveket(meg a rúnát)..... egyáltalán nem fitymálni akartam a karidat csak érdekelt volna

amúgymeg nem verem a pokoli szinteket ,nemtom honnan ez az info...van ami megy de lényegében messze állok egy olyan karitól amit szeretnék....

12. mágusfiú

mágusfiú Aktív író

Köszönöm az infókat, már ki is kapcsoltam. Ami a felszerelést illet, akkor még gyűjteném kell sajna, de legalább tudom, hogy mennyit.

Hogy hosszú távra terveztem vele, az túlzás, jelenleg jó volt. 122%-kal magasabb sebzés ennél a tárgynál volt benne, azt sajnáltam. Köveket nem ebbe pakoltam elsősorban, hanem olyanba, ami védelmet, életerőt vagy ellenállást ad ennél a tárgynál, ebben a kesztyűben ilyen nem volt. Mindegy, remélem hamarosan meg tudom venni a q7 szettet, abba a kesztyűbe úgyis gyorsabb támadási sebességet akarok kraftolni. De azért sajnáltam, már jópár hónapja használtam.

13. Darksnake84

Darksnake84 Fórum-zöldfülű

Sziasztok, egy pár jó tanács jól jönne 2 kezes Warrim van most itt tartok minden féle kritikát elfogadok:) főleg krit, sebzés téren hogy mire kellene oda figyelnem. Meg melyik fegyó a jobb a Macié vagy a Hírnöké? Meg ki milyen szettet részesít előnybe 2 kezes fegyohoz. A válaszokat előre is köszönöm [​IMG]

14. jackoneill1976

szerintem dragan váll-köpeny ki kétkezesnél...teljesen felesleges az a pár háritás.... kocka fegyódisz is felesleges igy magában..2től jár 10% kritsebi...

q7 szettre ugrana a dragan szettbónusz ha nincs gyürü..tehát akkor marad a q4... köpi kara fehér,disz magotina fekete...(szettbónusz +10% krit) + alap 10% kritsebi +5% sebi

de ha már ennyi vérmagi cucc van a fegyót is el tudnám képzelni ....

lényegeben nem egy rossz kari farmolgatni,kicsit alacsony a hp meg a def szerintem...de hát legalább van hova fejlődni :)

15. Darksnake84

Darksnake84 Fórum-zöldfülű

Köszi, szépen a választ a gyűrű is meg van csak el is felejtettem, hogy ott pihen a trezorba:) a kabira meg a fegyverdíszre rámegyek, majd mert eddig nem dobta. A farmolással nincs gond Pokoli 1,2 is megy, nem mondom, hogy simán, de megy persze a főbosz nélkül:) a vérmagi fegyo is meg van annyi a problémám, hogy rang nélküli és elég sok sebzést buknék vele, ha azt tenném be. A Q7 setre gondoltam én is van is matériálom ami megérné 4 vagy 5 szinten megvenni, de ahhoz le kéne előtte nyomni a fő bosst ami valjukbe nem halandóknak való: D

16. Kapszula

Kapszula Törekvő

sziasztok melyik az olcsóbb vagy jobb megoldás most a rank6 behozatalával? ugy értem ha van rank 3-4 akkor kiütöm rank6ba akkor átrakom árnymaggal az értékeket vagy inkább ha sárga értékes a rank 3-4 akkor huzzam fel gyarapitoval? persze az eleg sok makk..

17. StSanya

Üdv!

Így van, ez a két út lehetséges, árnymaggal átviszed az újba, vagy a régit gyarapítod. Neked kell mérlegelned, melyik éri meg jobban.

18. Roka27

Roka27 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni hogy új vagyok és harcosom van ami 45 lvl de nem nagyon értek hozzá mire kel építeni itt védelem az biztos többit nem tudom köszönöm a segítséget

19. StSanya

Üdv!

Még ezen a szinten nincs sok értelme építésről beszélni, ami kiesik, hordod. Megcsinálod az eventeket, küldetéseket, gyűjtöd a sárkánypénzt/andert, utóbbiból szigorúan tárhelyet vásárolsz, s nem hátast/kosztümöt! Fontos nagyon a havonta ismétlődő két holdas event, azokra farmolj előre mindig! Aztán 55-ön kezdődik a Játék, köztesekben kiszedni a seteket...

A sárkányharcos a legdrágább kaszt, kell neki tankoláshoz az egykezes + pajzs, de kell neki a kétkezes is, egyéni farmhoz, PvP-hez. Sokan komplett felszerelést váltanak fegyverváltáskor. A HP mindenek felett kell, de persze a védelem, a minden ellenállás, pajzzsal a hárítási érték, kétkezessel a sebzés, s minden ellenkező híreszteléssel szemben a kritikus találati érték is fontos számára. Nehéz, talán a legnehezebb kaszt, lassabban is halad, mint a többi...

Javaslom keress egy magyar klánt, s csoportozz.

opos2012 kedveli ezt.
  20. Roka27

Roka27 Fórum-zöldfülű

köszönöm szépen üdv: Zsolt

Az oldal megosztása