1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Karakterekkel és felszereléssel kapcsolatos kérdések .

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

Nekem több mint 10k van....

2. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Ami a régiben van azt biztos hogy nem fogják vissza tenni. Ezt el kell fogadni. Aki a teljesítmény pontokra hajt az meg is tudja csinálni most is. Mert van egy csomó új.
    Nem érzem igazságtalannak, hogy a régi dragan pontjait nem törölték. Mivel azt megszerezni tényleg kihívás volt.

Most mondjam azt, hogy nekem már több mint 10 ezer? Nem ettől lesz a karakterünk OP hogy van egy új rangunk, szerintem. Nincs arról információnk, hogy a teljesítmény pontokban változás lenne, vagy új rangokat terveznének.

3. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Ezt a részét szomorúan hallom. Nekem is rég megvan a 7000, nem ezért csinálnám, magukat az időkorlátos kihívásokat tartanám érdekesnek. Azoknak szerintem lenne létjogosultsága most is. De mindegy, ez van. Azért kár érte!

4. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

A teljesítmény címek elavultak, mert az 50-es szinthez és az ahhoz tartozó teljesítményekhez voltak belőve éppen ezért gondolom, hogy ha már bevezették az 55-ös szintet és egy rakat új teljesítményt akkor ennek is követnie kellett volna/kellene a változást. Mondjuk ez egy kozmetikai változás lenne csak azaz nagyon alacsony prioritású, pláne annak tükrében, hogy megint visszatértek a régi metódushoz, azaz kijavítanak egy hibát, de mellette ki tudja mennyit hoznak be :D. Vastaggal kiemelt rész irreleváns a témával kapcsolatban.

5. Cersha1

Cersha1 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Mágusoktól kérdezném, hogy 46os szinten mi lenne az ajánlott statisztika a karinak (sebzés, életerő meg ilyenek) ? Jelenleg ezen a szinten vagyok és nem tudok tovább haladni mert az Árnyas lankán bedarálnak a szörnyek. Eddig azon voltam, hogy minél gyorsabban 55 legyek és csak random magamra aggattam mindent ami jónak tűnt. Hiba lett volna a részemről? Válaszokat előre is köszönöm.

6. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Ha emlékezetem nem csal, akkor olyan 2000 körüli tetővel bírtunk azon a szinten sebzésügyileg. Szerintem fejlődj fel 55-re, ott kezdődik az igazi karakterépítés, addig magasabb rendű esszenciával, is el lehet boldogulni, vagy ha van prémiumod, akkor türelem rózsát terem :) . Sok sikert!

7. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

Sziasztok, van valahol olyan táblázat?? ahol meg lehet nézni mit ad a teremtö könnye fejlesztés?? Pl milyen a Q7-es mágus botnál a tüzvihar és mit ad vagyis hogy érdemes-e megcsinálni??? köszi

8. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

>>>ITT<<< a release leírásban van táblázat a hatásokról. Adni nem adnak semmi pluszt ezek, csak optikai a tuning... :rolleyes:

9. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

hmmm akkor mi értelme?? :) de ha egy se ad semmit miért nem mind ua könny kell??? Na mind1 akkor nem töröm magam a könnyekért, de köszi

10. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Nos, igen... Megértelek... ;)

11. KLmagehun

KLmagehun Fórum-zöldfülű

Én azt tudom mondani, hogy nem volt hiba. Ha hosszú távra gondolkodsz, akkor ténylegesen az 55-ös szintre kell gyorsan feljutni. Én korábban megpróbáltam egy törpét felvinni (akkoriban a mágus eléggé hátrányos kaszt volt) és bizony a mai napig is csak 45-ös szintű. 45-től 55-ig talán a legnehezebb. Ha már 53-54 vagy akkor kaphatsz segítséget, de célszerű klánba bekerülnöd. Minden nehezen összefarmolt ander-t az inventory bővitésre kell fordítani. Minden holdas eventet a Speed-es kövekért meg kell csinálni, de természetesen a többit is. Minden aranylóherét meg kell szerezni - nem szégyen ezért a PvP-s 14 harctéri vereség. Nekem hajdanán 50-ről 55-re 2 hét volt feljutni, de úgy, hogy volt egy sárkányharcos társam és volt 50-es Dragan Set-em kb, 6-8k sebzéssel. A többi statom-ra nem emlékszem, de minden más felszerelésem én is a "földről" szedtem fel. Szívesen felajánlanám a segítségemet ha Grimmag-on vagy, de jelenleg mint fizikálisan (Richtofit krém a jobb kézre), mint mentálisan (kevés alvás miatt) ki vagyok merülve. Ha majd 55-ös szint közelébe jutsz, akkor a közteseket ki kell szenvedned, de a Boss-oknál segítek.

12. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Kérdésem, hogy a sárkányezüst szett darabjait miért nem lehet rangosan megvenni? Mert így 6 rangra igen sok sárkánypénz a gyarapító miatt és rengeteg sárkánymag. Főleg az utóbbi, ami borzasztó, vagy 1 év, mire összeszedem.

A másik a morti gyűrű. Rettenetesen gyenge a droppja, vagy csak én vagyok iszonyat szerencsétlen, de már vagy 5-600-szor mentem érte és nem esik ki. Egyedül, különböző csoportokkal, más-más szinteken is voltam és semmi. A klánba sokaknak már raktáron is több van, meg olvasztgatják, pedig állítom, hogy sokkal többször öltem lovagot, bogarat, mortit mint ők.

Nem egyszer és nem kétszer kértem már, hogy pont ezekért vezessenek már be egy olyan szintet, ami után tutira megkaphatja az ember. Legyen 500 vagy 1000 ölés, de utána az enyém, ha már hamarabb ki nem esik. Vagy legyen ez is megvásárolható, nekem mindegy, csak mert ez így halál igazságtalan!!!

Kellögem kedveli ezt.
  13. Admirális

Admirális Moderator Team Drakensang Online

-A sárkányezüst szett megvásárlása a régi rendszer alapján van, mikor még nem voltak rangok és csak a szintje lett igazítva eddig. Sajnos minden megvehető tárgy rang 0-ás. Nincs információnk, hogy ezen mikor fognak változtatni.

-A gyűrű droppjával sajnos nem tudunk mit kezdeni, teljesen random.

-Javasoltuk már az árust és a ládát Mortis után, sajnos csak annyit tehetünk, hogy a fejleményeket várjuk az üggyel kapcsolatban.

14. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Köszi, remélem lesz változás a sárkányezüst szett és a morti gyűrű esetében is.

Admirális kedveli ezt.
  15. Steve75

Fegyvert több sebzés ennél a tárgynál arany értékkel szinte alig kapok ergo kraftolni sem nagyon tudok, valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy van-e olyan terület amit kifejezetten érdemes farmolni fegyverért?

16. Admirális

A tárgyakban megjelenő varázslatok értéke teljesen random, nincs "jobb lelőhely". Sajnos csak annyit lehet hozzátenni ehez, hogy a nagy számok értelmében, minnél többet farmolsz, annál nagyobb az esély arra, hogy találsz.

17. Steve75

Ezt tudom, a kérdés arra vonatkozott, hogy van-e olyan terület ahol több fegyver esik a többi területhez viszonyítva.

18. Xineohp

Xineohp Haladó

A többiek q7-et modják, de nekem nem tűnt volna fel, hogy ott annyival jobb lenne.

19. Admirális

Elnézést a félreértésért ezesetben. Ugyanakkor ugyan ezt tudom mondani erre is, továbbá tapasztalatom szerint nincs ilyen.

20. Bago

Bago Aktív író

sziasztok,

találtam egy ilyen fejszét lvl44es (Rombolás fejszéje) és azt szeretném kérdezni hogy ezt lvl55ben meg lehet e találni ?

Az oldal megosztása