1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Karakterekkel és felszereléssel kapcsolatos kérdések .

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

Nekem több mint 10k van....

2. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Ami a régiben van azt biztos hogy nem fogják vissza tenni. Ezt el kell fogadni. Aki a teljesítmény pontokra hajt az meg is tudja csinálni most is. Mert van egy csomó új.
    Nem érzem igazságtalannak, hogy a régi dragan pontjait nem törölték. Mivel azt megszerezni tényleg kihívás volt.

Most mondjam azt, hogy nekem már több mint 10 ezer? Nem ettől lesz a karakterünk OP hogy van egy új rangunk, szerintem. Nincs arról információnk, hogy a teljesítmény pontokban változás lenne, vagy új rangokat terveznének.

3. mágusfiú

mágusfiú Aktív író

Ezt a részét szomorúan hallom. Nekem is rég megvan a 7000, nem ezért csinálnám, magukat az időkorlátos kihívásokat tartanám érdekesnek. Azoknak szerintem lenne létjogosultsága most is. De mindegy, ez van. Azért kár érte!

4. Steve75

Steve75 A fórum mestere

A teljesítmény címek elavultak, mert az 50-es szinthez és az ahhoz tartozó teljesítményekhez voltak belőve éppen ezért gondolom, hogy ha már bevezették az 55-ös szintet és egy rakat új teljesítményt akkor ennek is követnie kellett volna/kellene a változást. Mondjuk ez egy kozmetikai változás lenne csak azaz nagyon alacsony prioritású, pláne annak tükrében, hogy megint visszatértek a régi metódushoz, azaz kijavítanak egy hibát, de mellette ki tudja mennyit hoznak be :D. Vastaggal kiemelt rész irreleváns a témával kapcsolatban.

5. Cersha1

Cersha1 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Mágusoktól kérdezném, hogy 46os szinten mi lenne az ajánlott statisztika a karinak (sebzés, életerő meg ilyenek) ? Jelenleg ezen a szinten vagyok és nem tudok tovább haladni mert az Árnyas lankán bedarálnak a szörnyek. Eddig azon voltam, hogy minél gyorsabban 55 legyek és csak random magamra aggattam mindent ami jónak tűnt. Hiba lett volna a részemről? Válaszokat előre is köszönöm.

6. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Ha emlékezetem nem csal, akkor olyan 2000 körüli tetővel bírtunk azon a szinten sebzésügyileg. Szerintem fejlődj fel 55-re, ott kezdődik az igazi karakterépítés, addig magasabb rendű esszenciával, is el lehet boldogulni, vagy ha van prémiumod, akkor türelem rózsát terem :) . Sok sikert!

7. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

Sziasztok, van valahol olyan táblázat?? ahol meg lehet nézni mit ad a teremtö könnye fejlesztés?? Pl milyen a Q7-es mágus botnál a tüzvihar és mit ad vagyis hogy érdemes-e megcsinálni??? köszi

8. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

>>>ITT<<< a release leírásban van táblázat a hatásokról. Adni nem adnak semmi pluszt ezek, csak optikai a tuning... :rolleyes:

9. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

hmmm akkor mi értelme?? :) de ha egy se ad semmit miért nem mind ua könny kell??? Na mind1 akkor nem töröm magam a könnyekért, de köszi

10. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Nos, igen... Megértelek... ;)

11. KLmagehun

KLmagehun Fórum-zöldfülű

Én azt tudom mondani, hogy nem volt hiba. Ha hosszú távra gondolkodsz, akkor ténylegesen az 55-ös szintre kell gyorsan feljutni. Én korábban megpróbáltam egy törpét felvinni (akkoriban a mágus eléggé hátrányos kaszt volt) és bizony a mai napig is csak 45-ös szintű. 45-től 55-ig talán a legnehezebb. Ha már 53-54 vagy akkor kaphatsz segítséget, de célszerű klánba bekerülnöd. Minden nehezen összefarmolt ander-t az inventory bővitésre kell fordítani. Minden holdas eventet a Speed-es kövekért meg kell csinálni, de természetesen a többit is. Minden aranylóherét meg kell szerezni - nem szégyen ezért a PvP-s 14 harctéri vereség. Nekem hajdanán 50-ről 55-re 2 hét volt feljutni, de úgy, hogy volt egy sárkányharcos társam és volt 50-es Dragan Set-em kb, 6-8k sebzéssel. A többi statom-ra nem emlékszem, de minden más felszerelésem én is a "földről" szedtem fel. Szívesen felajánlanám a segítségemet ha Grimmag-on vagy, de jelenleg mint fizikálisan (Richtofit krém a jobb kézre), mint mentálisan (kevés alvás miatt) ki vagyok merülve. Ha majd 55-ös szint közelébe jutsz, akkor a közteseket ki kell szenvedned, de a Boss-oknál segítek.

Az oldal megosztása