1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kárpátiahősei (Grimmag)

Kategória: 'Bemutatkozás/Toborzás', témanyitó: elbanyek, témanyitás ideje: 18.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. elbanyek

elbanyek Utánpótlás-írogató

Köszönjük, hogy megnézel minket!
    Bemutatkozásunk lényege, mint minden klánnak, a toborzás és bemutatkozás.:)

Nem rég alakult klán vagyunk. Klánunk célja: szeretnénk egy baráti légkört létrehozni, ahol jót játszhatunk és közben jól érezhetjük magunkat.

Várjuk azoknak az aktív játékosoknak a jelentkezését, akik 45 lvl vagy a felettiek és elmúltak 18 évesek.

Szívesen segítünk (pl. eventek, köztesek, küldik, ... stb.), de egyedül is meg kell állnod a helyed!! ;):)
    Egy-két szabály, mint minden klánnál:

1. Mindig a főnöknek van igaza! :(:(:(o_O
    2. Ha netán még sincs igaza, akkor az 1. pont lép érvénybe! :D:p:)
    3. Mások szidalmazása és a trágár beszéd azonnali kizárást von maga után!
    4. Ha csoportban vagy, küldit nem hagyjuk félbe, csak ha nyomós okunk van rá.
    5. Be- és kijelentkezésnél dobjál egy köszönést. :)

Facebook-on van saját oldalunk, és TS3 kapcsolattal is rendelkezünk.
    Egy kis videóval is kedveskednénk leendő tagjaink számára. Reméljük, elnyeri a tetszéseteket. ;):)

Elérhetőségek:

Grimmag szerver
    Klánmester: Kiscsuki
    Tisztek: Harcosnyulacska, Magicalscream, Öregmáguss, Itach9, Gáábor.

Utoljára szerkesztett: 11.4.17
    Pitykachef, zeno22guru és Zidar kedveli ezt.
  2. Csimike

Csimike Junior szaki

Grat a vidihez, ötletes :)

3. elbanyek

köszönjük:)

4. -Neith-13

-Neith-13 Fórum-zöldfülű

Sziasztok
    Szeretnék jelentkezni a klánba A nevem Eirené 45,lvl, körmágusnő.

5. elbanyek

Szia!
    Nem találom ezt a nevet. Nem lehet, h elírtad véletlenül? Írd le légyszi még egyszer. Vagy esetleg más szereveren vagy?

6. biqmage

biqmage Fórum-zöldfülű

Üdvözletem! Remélem van még hely, Tudom nem vagyok meg még 35. De a jelenlegi klánnommal név szerint EzerKönny-el.. Nem vagyok megelégedve.. Ezért gondoltam, hogy itt már azért többségileg velem egy korú 20-22 éves játékosok vannnak. Nem annyira komolytalan emberek vannak erre felé a napi aktívitás meg lenne. Hiszen a munkahelyemen programozó vagyok és hát ha a főnök nem figyel mehet egy két party :D Pár kép a jelenlegi állásomról:
    http://kepfeltoltes.hu/view/140823/drakensang_online_release132_15_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/view/140823/drakensang_online_release132_15_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/view/140823/drakensang_online_release132_15_0_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Előre is köszönöm, kérlek előre jelezzétek, mert akkor előbb kilépnék a jelenlegi klánomból.
    Köszönöm, Budai!

Utoljára szerkesztett: 23.8.14
  7. elbanyek

E két röpke videóval nem a tagtoborzás a célunk. Csak jelezni szeretnénk, élünk, virulunk, köszönjük megvagyunk! :)

DaKyll és fox30 kedveli ezt.
  8. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Nagyon jók lettek, főként az első nagyon ötletes, gratulálok! :)

9. elbanyek

Köszönjük:p

10. elbanyek

Mi többek között így próbáljuk elviselni a release 155-t! :)))

gyuri35 kedveli ezt.
  11. elbanyek

Kedves Érdeklődők, leendő Klántársak!

Rendhagyó tagfelvételt hirdetünk. :) Olyan 25-30 (4-5 fő) szintű aktív (nem csak 1 hétig) játékosokat várunk, akik a főkarijukkal szeretnének csatlakozni (úgy is kiderül, ha nem a főkarid!) Nem kis szintű pvp-s karaktert várunk, hanem olyan egyéneket akiknek segítségre van szükségük a fejlődéshez, (karakter fejlesztés, titkos küldetések, maga a játék mélyebb megismerése... stb). Elsősorban idősebbek jelentkezését várjuk. Nagy előny ha hajlandóságot mutat a TS használatára, mivel szóban könnyebb segíteni ;). Miért pont ezekre a szintekre esett a választás? Miért pont 4-5 fő? Mert ők talán még nem csömörlöttek meg a játéktól és ha aktív segítséget kapnak akkor tartós, aktív tagok maradnak. Mivel a klánban magas szintű játékosok vannak (45-50 lvl), a 4-5 fő együtt tud csoportot alkotni, fejlődni, ami nem azt jelenti, hogy nem segítünk, csak hát akkor nem fejlődik az egyén. Persze az eventek az más kérdés, az szint független. :)
    Grimmag szerver. Akiknél érdeklődni lehet, fentebb megtalálható! :)

12. g.zalan

g.zalan Járnitanuló

sziasztok ! én jelentkeznék szivesen. még csak 37szintű vagyok . de az még nem azt jelenti hogy nem vagyok jó de megkérdezem valakitől majd nevek: tiszt: klán vezér: várom rá a választ!

13. elbanyek

Szia:)

Fent a klánbemutatkozásnál vannak a nevek kinél lehet érdeklődni:)),viszont te nem írtad,hogy keresünk "milyen név alatt" téged.

14. aaaa74

aaaa74 Fórum-zöldfülű

Sziasztok

Szeretnék jelentkezni a klánba 45 nyilas a karaterem.
    Eddig nem voltam klántag sehol, tehát nem lecserélni szertném a klánomat.
    Aaaa74

Köszönettel

15. Hermithun

Hermithun Fórumprofi

Messze a legjobb toborzó, amit valaha láttam :D Grrrrrt

16. elbanyek

17. Vakvalter

Vakvalter Fórumszaki

Sziasztok. Jelentkezni szeretnék klánotokba. Grimmag szerveren játszom. Az előző klánom feloszlott. Két erős 50-es karaktert viszek (körmágus és harcos). 1,5 éves karakterek, kezdetektől fogva prémiumusok. Magamról: 38 éves családapa vagyok ez a játék a hobbim, költök is a hobbimra. Napi 3-5 óra a játékidőm hétköznap reggel és munkaidőben (jó munkám van belefér 1-2 óra játék), hétvégén általában délután, este. Karaktereim a játékban Debellabella (harcos), Vakvalter (mágus). Ha van még 2 helyetek köszönettel venném befogadásomat. Üdv, Dániel

Utoljára szerkesztett: 31.12.15
  18. elbanyek

Szia,megtiszteltetés,hogy jelentkezel a klánba:)),bocsi hogy íly későn reagálunk,de a hát szilveszter...stb,kérlek keres a játékban, "kiscsuki"

19. Vakvalter

Vakvalter Fórumszaki

Szia. Köszönöm a választ. Kereslek a játékban. Esetleg keress rám Te is. Minden reggel biztos vagyok.

20. Pitykachef

Pitykachef Fórum-zöldfülű

Sziasztok;)
    Szeretnék jelentkezni a klánba,ha beleférek ilyen "adotságokkal":
    Pitykachef lvl32-es Kalandvadász.Óriási tapasztalatom nincs mmorpg-kben,de ez a játék most tetszik.Főleg az,hogy nem kell itt leélni az életed,és egyedül se vagy elveszve,de gondolom csapatban még jobb lehet a játékélmény.Aktívan játszom általában délután és/vagy késő este napi szinten.Életklépes "komoly:D" klánt keresek,és első ránézésre annak tüntök.:p
    Sajnos TS-em nincs,és egyenlőre nem is lesz,szintem még 32-es,de fentebb volt egy rendkívüli toborzás is,ez miat bátorkodtam jelentkezni.Mindenesetre jó játékot mindenkinek:)
    Pityka

Az oldal megosztása