1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kasztokkal kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ide várjuk a meglévő és új kasztokkal kapcsolatos ötleteket

2. Dwemor

Dwemor Fórum-kezdő

A törpemester ingyenesen, követelmények nélkül játszható karakter legyen!

Raven908 és Desinator kedveli ezt.
  3. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Az új kasztot,kicsit extrásabb,"prémium" karakternek szánták!Ezért kell egy minimális követelmény hozzá!Meg ismerve a törp játszhatóságát,szerintem nem árt egy kis tapasztalat mielőtt nekiugrik az ember!:)
    De nem tart sokáig felhúzni egy karit 35ig..... :rolleyes:

4. Dwemor

Dwemor Fórum-kezdő

Extrásabb? Szóval a PvP még a mostaninál is siralmasabb lesz?
    Így háttérbe fog szorulni a másik 3 kaszt...

Éjfeketefarkas kedveli ezt.
  5. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Miért szorulna?! Nem úgy extrásabb,hogy mindent visz,hanem,hogy kicsit elitebb,nem a megszokott!Mert még új! Erre utal a mondat folytatása....;)

6. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Szerintem a törpe nagyon erős lett :D sok stunja van,sokáig is tartanak,sebeznek is,a védelmet az egyik még le is veszi....A különleges lőszer is nagyon brutál lett :D Még a legkeményebb mágus sem bír ki 1 sorozatot abból :D Az élete úgy a vadász és a mágusé közé esik,a sebzése pedig a harcosénál egy kicsit nagyobb :)

7. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Én is ezt mondtam,de senki nem hitt nekem! :p Mindenki azt mondta ,hogy milyen satnya kis vacak! :rolleyes: De azért nem húzott el fényévekkel ,sem a többi kaszttól! :D
    Könnyű kicselezni,mert kicsit szemellenzősen használja a fegyvereit! :) Hogy fogy a gőz az nem is kérdés.... :D
    Nem fog annyira elhúzni az élbolytól szerintem,mert azért van sok hátránya is! :rolleyes:
    De mint mondottam adjunk neki időt amíg felzárkózik és meglátjuk mi lesz! :)

8. blackstar

blackstar Járnitanuló

na szerintem a törpe kicsit bosszantó 1v1 be mer lerakja azt a lövő izét az támad ö meg csak futkozik[​IMG]

9. beneficam

beneficam Fórumprofi

Szerintem meg használhatatlan PVP-ben. Lassúak a skilljei és nagyon egyszerűen kikerülhetőek. Én nagyon csodálkoznék, ha így hagynák, mert egyértelműen a leggyengébb kaszt. Ha törpe van egy versenyen, mindig elagyabugyálják szerencsétlent. Igazából kiváncsi lennék a lvl 42-es skilljére, de én addig nem fogom elvinni. Ja, és egy stunja van, amit nagyon egyszerű kikerülni

10. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

3 van :p 1. az ultrarezonanciás rakéta,2. a különleges lőszeré :p 3. a vas törpe módban van :pPPPP

11. beneficam

beneficam Fórumprofi

Ugyan már, most minek ez a ferdítés?
    1. az ultrarezonanciás rakéta: ez egy stun valóban. Kilövi, röhögsz egyet, arrébb sétálsz az meg felrobban a helyeden, mert nem igazán rakétasebességgel közlekedik.

2. a különleges lőszeré: Rákészül a lövésre, ez eltart egy-két másodpercig. Addig arrébb sétálsz, és mellélő. Ha esetleg ott maradsz, akkor is csak 25% esély van rá, hogy kábít. Gyakorlatilag kuka skill.

3. a vas törpe módban van: Ezt mint mondtam nem ismerem, ez hogyan kábít?

12. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Én sem tudom biztosan,de úgy kábít,hogy a 2 féle skillje közül (2 skill van a vas törpe módban) az egyik eltalál...
    Na,de akkor is 3 van,nemde? :D Még ha szerinted **** is mindegyik....A rakétát közelröl kell ellőni,a különleges lőszert meg távolról,úgy,hogy az enemy ne lássa...

13. Earthly

Earthly Utánpótlás-írogató

pár hónapon belül a törpe lesz a legerősebb kaszt,mert akkor a kikövezésére elkezdenek költeni az embrek,biztos,hogy a bp pénzt akar belőle és igy fogja ösztönözni a fizetős játékosokat arra,hogy költsenek a törpére is.....

14. Dvarens

Dvarens Fórum-kezdő

A törpe ahhoz túl lassú, hogy ő legyen a legjobb.
    De azért megnéznék egy kikövezett törpét.

Éjfeketefarkas és Dwemor kedveli ezt.
  15. Androsama

Androsama Fórum-zöldfülű

Ezzel azért vitatkoznék. Bár ha az ember folyton klánban harcol, valóban. De annak, aki többnyire magányosan, annak sok ideig.

16. Dwemor

Dwemor Fórum-kezdő

Épp ezaz, de senki sem érti meg......!

17. Earthly

Earthly Utánpótlás-írogató

nem azt mondtam ,hogy most a legjobb hanem ,hogy a bp pár hónapon belül feltuningolja ,hogy a legjobb legyen mert akkor költenek majd rá...

18. *Ancika*

*Ancika* Haladó

..csak annyit fűznék hozzá,3-4 törpe,31-34-es szinten simán veri Sigit.Zöld erős eszivel,és sok mozgással. kb 1p. alatt.

19. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Szerintem kár pvp-t pve-vel összehasonlítani, teljesen mást követel meg mindkettő a karaktertől, attól, hogy egy egyhelyben álló bosst gyorsan le tud egy kaszt verni, még nem jelenti azt, hogy pvp-ben is ennyire effektív lenne.

20. Kós[]

Kós[] Fórum-zöldfülű

Na, az mi hogy elvették a törpe falát? Nem elég h neki van az egyetlen fizikai sebzése a távolharcosok közül? Most arra az 1mp-s rövidítésre lecserélni... megy a skill a kukába. a fal még ért vmit...

Az oldal megosztása