1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kasztokkal kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bundin

Bundin Fórumelemző

Rengeteg Fantasy világ van, ahol vagy a törpök, vagy a gnómok, technikailag fejlettebbek, mint a többi, de ha megnézed Tolkien műveit is ott is a törpe technikailag fejlettebb mint a többi nagyon jó példa rá a Hobbitban látható filmjelenet is ahol gépesített kovácsműhely van. Ez egy ilyen Fantasy világ itt a törpék igazi Steampunkok ha úgy tetszik, ha nem nem muszáj ezzel játszani....Amúgy a törpök, vagy gnómok technikai fejlettségét a Fantasy világok többségében azzal magyarázzák, hogy az apró termetűek nem szeretik a mágiát, így sokkal rezisztensebbek is azzal szemben, illetve nem tudják kellő hatékonysággal használni ezért is fordulnak a technológia innovációk irányába.....

Utoljára szerkesztett: 26.2.19
    Xineohp és Bakatabis kedveli ezt.
  2. Finstandantilus

Finstandantilus Fórummogul

Fejlesztési javaslatként nem lehetne beküldeni, hogy a köztes világ rangsorainál, hogy ha megcsinálom pl. boronzig, akkor ne kelljen 2 hónapot várni a nyereményre? Hanem mikor megvan a szint ,akkor kapnánk meg. Ezáltal hamarabb tudnának a karik fejlődni és a legvégére csak a top 200 ajándéka maradna. Szerintem ennek sokan örülnének.

jackoneill1976, bibere és Malinea kedveli ezt.
  3. Malinea

Malinea Fórumlakó

Teljesen egyetértek! Arról nem is beszélve, hogy az ember szívesebben csinálná, ha az elért eredmény jutalmát megkapná azonnal, nem pedig x hónap múlva.

Finstandantilus kedveli ezt.
  4. pukiface

pukiface A fórum nagymestere

má' van ilyen terv ;)

"Ranglista haladási sáv

Szeretnénk a játékosoknak megadni a lehetőséget arra, hogy már a zajló ranglista idény alatt jutalmakhoz juthassanak és nem csak mikor véget ér, illetve lezárul. Ezért bevezetjük a haladási sávokat a ranglistákhoz (PvP és PvE-hez is). A játékosok haladást kapnak minden megszerzett pontjukért és ha elértek egy adott mennyiséget, akkor jutalmat kapnak érte. (Hasonlóan az eventek haladási sávjához, rendszeréhez.)"
    http://hu.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/fejlesztesi-uetemterv-pvp.64177/

Ethina, Bakatabis és bibere kedveli ezt.
  5. Malinea

Malinea Fórumlakó

Bocs, akkor elkerülte a figyelmünket. Mindenesetre nem tartom kész tényeknek a tervüket. Amíg nem hozzák be, marad az igény. ;)

6. Athalusz

Athalusz Járnitanuló

Sziasztok!
    Engem bánt, hogy csak 1 közelharcos kaszt van, én is azzal játszok sokat, de kipróbálnék más közelharcit is, nem csak a sárkányharcost, ott volt jó példának a szamuráj vagy a sötét (láng) lovag. Szerintem egy próbát megérne. Plusszba nem lenne 3 távol harci és csak 1 közelharci kaszt. Én szívesen látnék szamurájt a játékban, azzal szerintem többet játszanék, mint a harcossal.
    A többi kasztot is kipróbáltam ami van, de egyik se jött be annyira. Törpe se, mágus se, íjjászom még van, de azzal se játszok túl sokat.

7. Kellögem

Kellögem A fórum hercege

Azt az egy közelharcos kasztot sem veszik már rég figyelembe a fejlesztéseknél, csak a távosokra "fejlesztik" a játékot. Kár lenne több ilyen :)

8. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Már hogyne vennék a harcost figyelembe a fejlesztésnél, az összes köztes főboss sebző és bénitó effektje a harcosra lett legyártva, távolságiak körbeszaladgálva karcolás nélkül leőlik, szegények nem tudják milyen jó kis bénitó és sebző effektjei vannak a köztes főbossoknak.

Kellögem kedveli ezt.
  9. Athalusz

Athalusz Járnitanuló

Ja, kellene egy másik közelharcos is, ne csak egy tank karakter, lehetne egy gyorsabb közelharci is, aki sebez, nem nagyon sok az élete vagyis tank
    Én a szamurájra szavazok, ha vkit ez érdekel...
    Vagy keleti harcosok, csak nevet kell nekik adni, de közelharciak lesznek azok is, de hozzájuk a keleti kultúra van közelebb

Utoljára szerkesztett: 4.5.19
  10. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum félistene

egy ilyen "közelharcos" tudod hova járna farmolni? norm Loxley...

ha nincs hp sebezhet amennyit akar,úgyis meghal..

gondolom nem nagyon jártál inf4 boss közelében mennyit is sóz oda csak úgy instant.. 120k hp alatt nem állsz meg előtte nagyon,legalábbis nem huzamosabb időre anélkül hogy meghalnál..

11. -Postás-

-Postás- Fórummogul

Úgy meglehetne csinálni, hogy lenne olyan képesség amivel magáról "árnyképet" készít és fix ütésekre tűnne csak el és közben magára húzza a boss-t meg a mobokat miközben te tudod püfölni hátulról és mondjuk rövid lenne a cooldown ideje.

Athalusz kedveli ezt.
  12. Athalusz

Athalusz Járnitanuló

Gond megoldva, így is lehetne.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.5.19
  13. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Lehetne hasonló, mint a dragan lovag. Lehetne sok neve a képességnek: Sárkányharcosok esküje, Tegan áldása, Erősítés, egységben az erő stb. Bár ha engem kérdeztek, ilyen soha sem fog bejönni, egyedül maradunk a csatatéren és szívjuk a fogunk a kövek bányászása közben

Athalusz kedveli ezt.
  14. Athalusz

Athalusz Járnitanuló

Én remélem, hogy bejön, legalább egy új kasztnál
    Nekem ezzel ellent kell mondjak, a szamurájok vettek fel fémpáncélt is, két katanával is harcoltak (mint pl. Mijamoto Muszasi), nehezebb volt a két kardot iránytani, de ha tudták, majdnem legyőzhetetlenek lettek, Muszasi pl. egyszer se vesztett párbajban, fiatalon harcolt a Szekigaharai csatában, mi kellhet még? Az volt Japánban a legvéresebb csata, és én azt mondom:
    Leyen szamuráj? Legyen benne a játékban, bár igaz, pár képességet máshogy kellene megcsinálni.
    Puskákkal is harcoltak a szamurájok, csak ide ez nem jutott el, Hoolywood nak köszönhetően, lándzsa, katana, wakizasi, tanto, egy időben baltákkal is harcoltak, csak a lándzsa közkedveltebb fegyver lett, mint a balta, ezért kegyvesztett lett
    Meg nem tudom mennyire jó ötlet, habár én közelharcos vagyok, de egy baráttal csinálunk éppen egy nekromantát, és neki az ötlete:
    Nekromanta
    Kinézet: Öreg ember
    Történet: Körmágusok egy kisebb csoportja hozta létre a nekromantákat, mert ha az ellenfél holtakkal akar szórakozni, szórakozzanak a holtak velük is, ne csak Duria királysága ellen. Megalkották a nekromantákat más képességekkel, fegyverekkel.
    Mottó: Káoszból teremtődtünk, s a holtak lesznek a sötétség végzetei.
    Fegyverei: egykezes fegyver, tud ütni és tud 10 mannáért lelkeket idézni (75%-os sebzés)
    Képességek:
    1. Egy ütés, amit a nekromanta csinál meg, 5 manna, alap sebzés
    2. Gyenge, közelharci zombit idéz meg, 15 mp, 30 manna
    3. Mérgezett ütés, 75% sebzést és 50%-át okozza méregsebzésként 10 másodpercig
    4. Képes egy sötét felhőben repülni, ugyan annyira, mint a többi kaszt
    5. 3 gyenge zombit idéz meg, 20 mp, 50 manna
    6. Megjelenít egy képet magáról, ami nem valós, de a szörnyek arra mennek rá, 10 mp, 20 manna
    7. Egy távolsági csontvázat idéz meg, közepesen erőset, 15 mp, 30 manna
    8. Közepesen erős, közelharci zombit idéz meg, 10 mp, 40 manna
    9. Át tudja venni az uralmat egy vezér vagy egy sima szörny felett, de nem képes 10 mp-nél tovább bírni, és nem képes a képességeit használni, 60 manna
    10. Meg tud idézni egy erős démont, 15 mp, 70 manna
    11. 10 méteres körben elveszi az ellenfél életének a felét, több ellenfél, 5 másodperc, 50 manna
    12. Sebzés, ami távolról megy, egy másodperc alatt 120%, szellemek mennek az ellenfélre, 10 manna
    13. Megidéz egy, a szintjének megfelelő erősségű csontsárkányt, 10 mp, 50 manna
    14. Lelkeket tud megidézni a fegyveréből, amik 75%-os sebzést visznek be
    Ezt baráttal ketten csináltuk, még nem tökéletes, de kezdetnek szerintem elég
    És ha már itt tartunk legyn 5 karakter a megengedett.

Utoljára szerkesztett: 12.5.19

Az oldal megosztása