1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kasztokkal kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

De nem fog.

2. Nehem

Nehem A fórum hercege

Hááát, nem akarok ünneprontó lenni, de amikor a 700 körüli alapommal csapdosok több ezreket és a negyed élete nem megy le, 2 tűzgolyó-meteor-fagyasztás-kutyakínja után...nem sajnálok én semmit a harcostól, de a majd 7-10k élettel én nem panaszkodnék. A mágusomnak a 7k élet 2 évbe került, amíg elértem, elég nagy áldozatokkal. Ha valaki jól fejleszti a karakterét (lehetőségein, szerencséjén belül), akkor a harcos messze köröket ver a másik három kasztra élet tekintetében.

hubahuba3, Simi66, Ashrin és még 1 ember kedveli ezt.
  3. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

mondjuk ez igaz

4. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Meg nem csak élet tekintetében. Csak vedd meg a sötét éj sisakot, vállvértet és ruhát; fejleszd őket ki 45-re és már a védelemmel sem kell törődni többé. Ha pedig emellett még ott van a keen szett, az életet is kipipálhatod. Persze a bal oldalon mindenképp kell a 45-ös élet+halál gyűrű, valamint egy jól nyitott fegyverdísz, amulett. Nem is beszélve a pajzsról meg a fegyóról. Egy kis szerencse kell csak, és megvan a tökéletes gyilkológép.

monty34 és subwiktor kedveli ezt.
  5. -Enderdragon2000-

-Enderdragon2000- Járnitanuló

Nem rossz ötlet könnyebb lenne tőle a játék !

Ezzel csak annyi a gond hogy akkor mindenki felpakolná magát varázsitallal és szinte sosem halnánk meg , így meg nincs semmi izgalom mert folyton újra töltenénk magunkat amíg csak meg nem unjuk a játékot !

subwiktor kedveli ezt.
  6. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

Ebbe belese gondoltam, tényleg! Sokat wáltoztatna a játékon!! :)

lenne egy ötletem a kasztokhoz! Én elkébzeltem az assasin kasztot! Nekem nagyon tetsze, lenne 2 tőr nálla wagy 2 nagyobb kard, és a gyorsaságra épülne fel, mint a sárkányharcos ez is közelharba lenne erős, csak 2szer gyorsabban mozogna! Neki is a düh helyett adrenalin lenne! :)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.14
  7. -Enderdragon2000-

nem rossz ötlet bár én nem táplálnék iránta sok reményt :(

U.I.: a változtatna szót direkt írtad dupla v-vel ??????????????:D

8. 4Nibx4

4Nibx4 Járnitanuló

35. tudás talent

Felruházható Pet

Tárgyakat lehetne rakni rájuk de nem sima karakter tárgyakat hanem külön nekik való tárgyakat.
    Ezeket a peteket olyan feladatokkal lehetne elérni mint a köpenynél és a tárgyaikat is.
    Például minél magasabb szintű lenne egy pet annál több tárgyat lehetne rárakni.
    Persze nekik is lenne egyedi tárgyaik.

A peteket amúgy sem használhatjuk pvpben így a szörnyek elleni küzdelemben új feladatot adnának és új fejlesztési lehetőséget.

subwiktor kedveli ezt.
  9. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Könnyebb ? Nem tudom, hogy te szoktál-e pvp-zni. Ha igen, akkor nem lennél ezen a véleményen.

10. -Enderdragon2000-

képzeld eleget pvp-zek .

csak azt mondom hogyha az italok sima pénzért kaphatóak akkor már könnyebb lenne az életben maradás !

11. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

én azt gondolom hogy legaláb naponta 5 db-t lehesen aranyért veni mert tényleg nemlene jó a játék ha szinta veszel 5000 db-az meg a játék végéig kitart

hmm nem rosz tényleg az őtlet de ez nem az a hogy is hivják tudjátok az rajzfilben volt a pokémon vagy nem tudom .. a lényeg hogy tényleg jó őtletlene :D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.2.14
    subwiktor kedveli ezt.
  12. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

egy ötletem van 88 as frissítés... és nem lesz gond a mágus terület sebzésével...

13. nflramirey

nflramirey Járnitanuló

Végig olvastam a topikot és a sárkányharcos lehívható segítőjén megakadt a szemem szerintem is lehetne segítője mondjuk pl. harci kutya vagy épp egy sárkányporonty ha már sárkányharcos. Olvastam hogy a válasz az hogy a harcos így is erős és ott van a 42. szinten a sárkányméreg igen de ennek megfelel a szingularitás a mágusnál ami ha jól emlékszem 35 szinten van. :( A véres körcsapás szerintem egyáltalán nem nevezhető segítségnek bár igaz hogy utólagos sebzése van de nem ér fel egy őrrel vagy egy ágyúval illetve farkassal és az erdő szellemével semmiképp. A segítőnek szerintem alacsonyabb szinten lenne sok értelme mert lekötné a szörnyeket amíg életet töltesz, regenerálódsz. Minden kasztnak van idézhető lehívható segítsége csak a harcos magányos. Nem arra gondoltam hogy legyen hatalmas sebzése vagy védelme csak annyi lenne a szerepe hogy magára vonja az ellen figyelmét. Mondjuk az alapsebzés 25% át sebezné védelemben és életben 50% 10 mp re újratöltés 2-3 perc. 20. szinttől lenne elérhető Nem dobná el annyira a kasztot szerintem.

subwiktor kedveli ezt.
  14. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

szerintem nem kapnak a sárkányharcosok egy egeret se, mert arról híresek hogy erősek,szíwósak! de a sárkányporonty tök jó ötlet!!! :) de hát törődjünk bele :(

15. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

igen, ez a szolgenem wagy hasonló!! egyedi :D :D

16. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

A véres körcsapás például 1 mp alatt betöltődik, míg az őr 30 mp (a farkas: 60 mp) továbbá csak 30 dühöt fogyaszt (mármint a Véres körcsapás).

A harcosnak meg hidd el és törődj bele, hogy nem lesz segítője mert így is veri a többi kasztot nagy szinteken. És az tényleg igaz viszont, hogy kis szinteken a wari a leggyengébb a karakterosztályok közül, de csoportban is lehet vinni a küldiket, nem? És 40es szintig eljutni nem nagy was ist das.

subwiktor kedveli ezt.
  17. nflramirey

nflramirey Járnitanuló

Én elhiszem és bele is törődök de olyan formában ahogy leírtam nem dobna a kaszton egyáltalán viszont elterelésnek jó lenne. Persze hogy nem az. A csopiban persze lehet vinni de ha valaki egyedül játszik?

subwiktor kedveli ezt.
  18. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Új 35. tudás talentum: Öntudatosult energia

Minden skill sebzése/hatóideje/kábítása stb. 15%-al megnő.

Csuv és subwiktor kedveli ezt.
  19. nflramirey

nflramirey Járnitanuló

Nekem olyan ötletem támadt hogy a mágusnak a mágikus lövedék animációját meg lehetne változtatni. Mikor még 1 támadás /mp nem rossz az ahogy lóbálja a feje fölött a pálcát (1 kezes) viszont jóval nagyobb támadási sebességnél elég vicces ahogy hadonászik vele. PVP-ben attól féltem hogy a nagy csapkodás közben kiveri a szemem. :D Arra gondoltam hogy beállhatna mondjuk féloldalasan a pálcát az ellen felé tartva a másik kéz tárgyát a háta mögött és a pálcán futna végig a fény míg el nem sül a támadás így nagy sebességnél szerintem sokkal jobban nézne ki főleg ha sorozod az ellenfelet. Kétkezesnél meg a vállához vehetné és ugyanígy fény futna rajt végig szerintem látványosabb lenne. Vélemény?

20. Vazuxx

Vazuxx Fórum-zöldfülű

Szerintem jó lenne egy új karakter mondjuk egy tőrös

subwiktor kedveli ezt.

Az oldal megosztása