1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kasztokkal kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Ne számíts a közeljövőben új karakterre, még a törpét is alig adták ki.

_jatekosnév_ kedveli ezt.
  2. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

pontosabban mire gondoltál?? :)

3. -Enderdragon2000-

-Enderdragon2000- Járnitanuló

Én az új karakternek valami assassin's félét gondoltam.

mehetne kardal de lenne pár képessége amiben pisztolyt használna.

Nem manna vagy gőz lenne a hajtóanyaga, hanem REFLEX

történet:

Egy messzi-messzi szigetről érkeztek és azért jöttek hogy hitetetlen tudásukat-gyorsaságukat megmutassák Dúria hősei előtt , na és persze azért is hogy erejükkel elűzzék a gonosz lelkeket.Ám de érkezésük keveseket hozott lázba ezért csak páran maradtam (prémiumosok) hogy a királyt szolgálják .

Úgy képzeltem el hogy jelentősen gyorsabban futna alapból mint a másik 3 karakter,
    és egy kicsit gyorsabban is támadna , viszont a sebzés nem lenne akkora mint a mágusé vagy az íjászé ! A reflex meg úgy működne mint a sárkányharcosnál a düh .

Képességek:

1-kardcsapás (egy félkört csap a kardjával.)

2-kitérés (a kezét védelmi pozícióba állítaná és 5 mp-ig minden rámárt sebzés csökkenne 30 %-kal és a reflexe ez idő alatt töltődne feljebb és feljebb.

STB.

Valahogy így nézne ki .

Na viszlát és jó játékot ! ;)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.7.14
    subwiktor kedveli ezt.
  4. legohunter

legohunter Utánpótlás-írogató

Annyira ismerős
    ( amúgy erre meg ott van a képről is ismerős sorozat )
    assassin jó ötlet csak közel harci legyen és azért kéne több képesség

például itt van egy hülyeség amit remélem én írok le elsőnek :)

1. … : Előtted lévő ellenfelek sebzésed 40 % szenvedik el

2. Üreg: Adott helyén eltűnik a föld alatt és egy járat segítségével egy másik ponton bukkan elő. Újra töltési idő 10mp

3. Robaj: Lendületet vesz és meg állíthatatlanul tör előre, aki az útjába kerül
    alapsebzése 100% át kapja.

4. Fullánk: Kábító tüske egy köpőcsőből a mit sem sejtő ellenfél felé, 7mp ig védelme 70% át elveszíti, és kábult állapotba kerül.

5. Tépőfog: Ellenfele egy hatalmas harapást szenved el mely alapsebzés 200% át okozza

6. Álcázás: Minden nyomát eltünteti és beleolvad, a környezetébe így eltűnve ellenfelei elől marad 5 mp. ig. marad ez az állapot.Ilyenkor nem szenved támadást. Amint támadást hajt végre ez az állapot megszűnik.

7. Gyógynövények hatalma: minden ellenfelet egymás ellen fordít 10mp ig

8. Terület szerzés: Egy hatalmas fenyegető ordítás jelzi tiéd ez terület minden ellenfelet megfutamít 3,5 mp ig fejvesztve menekülnek

9. Szimbiózis: A képességeid nem kerülnek ??? pontba

10. Medve: Hatalmas csapásokat hajtasz végre a karjaiddal alapsebzésed 75%val

…stb…

Nem fejlődési sorban leírva és fogalmam sincs, hogy mi a franc legyen a képessége

Karakter: teste görnyedt tartás (ugrani támadni készül) szőrös arc vagy nem, ezt lehet váltakoztatni
    De a haja minimum válig leér hosszú hajfonatokkal elől 2-2 oldalt hátul egy nagy vagy nem, belefonva minden féle ??? izé. mindkét nemnek testén, arcán hegek teli piszokkal álcázó festéssel itt-ott..
    (tetkó, azért nem mert a dzsumbujban hogyan csinálod meg mikor a túlélés a tét)

Kezdéskor csak egy nadrág van a karakteren csupasz felsőtest (női persze nem csupasz korhatárra való tekintettel)
    Felszerelései trófeák, állatbőr és páncél keverék, csukja csont maszk stb. nem azért mert íjász akar lenni
    Pl.: Acél vál páncél hálóval leborítva, de mellkasi páncél levelekkel borított és szőrme nyak felé. csukja fejen (a csukja, körül van a szőrme különálló gallérként vagy hasonló)

minél magasabb szintű páncél/ruha annál jobban álcázott vagy több páncél(acél vas gondolok) látszik

Fegyverek: képességek szerint puszta kézzel, egyik kezén karmok akár valami vadmacska vagy nagyobb vadállat másik kezén tőr, kés, hasító, nyúzó, szerszám vagy mondjuk, itt lenne a trófea és így adna védelmet (meglát az ellen fél és félem lesz rajta úrrá meglátva ekkor vadásszal futott össze vagy valami hasonló ügy folytán adna védelmet) kritet
    tudom hogy nem csinálják meg csak példa

kell, közelharci karakter, még egy az biztos
    mert úgy is lesz szint emelés 2-3 év múlva
    kijátszható online játék nem tartja meg a játékosokat főleg aki fizet

opos2012, _jatekosnév_ és subwiktor kedveli ezt.
  5. _jatekosnév_

_jatekosnév_ Utánpótlás-írogató

A kaland vadásználnak a dicsöségpontos talentuniumában a tulélési ösztön adjon életet meg sebzést is :D

6. Russel

Russel Fórum-kezdő

+ 50% támadási sebességet, 25% kritet, 10% krit sebzést, + 1 perc god mode-ot ugye? :D

subwiktor, _jatekosnév_ és Ashrin kedveli ezt.
  7. _jatekosnév_

Nem teljesen vagyis a leirásban nem az szerepel de, köszön hogy irtál szerintem olyen leni jo hogy támadási sebeséget adna 10%-at krites az uygan olyan maradna de a HP ját visza Töltené:D

monty34 kedveli ezt.
  8. Russel

Russel Fórum-kezdő

Lehetetlennek tartom, hogy még ezt is így átvariálják. Lenne ám lázadás a másik 3 kaszt felől elég rendesen...

subwiktor és _jatekosnév_ kedveli ezt.
  9. windows90

windows90 Fórummogul

A harcosnak lehetne olyan aurája mint az egyik bossnak az elveszett igazság eventben azt hiszem az volt az amikor viscaniumot kellett gyűjteni ,hogy tűz aurája legyen mint annak a bossnak és aki a közelében van az + tűzsebzést kapna

10. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Új képességeket szerintem már csak a következő szint emeléssel kapunk, az meg remélem jóóóóó messze van :)

11. _jatekosnév_

Szerintem meg igazsságobb lenne :D :(

12. subwiktor

subwiktor Járnitanuló

szerintem is nagy witák lennének ebböl a sebzés talentből, nem walószínü hogy ilyesmi lessz a köwi :)

13. Radenska

Radenska Fórumgróf

Ha esetleg egy új karakteren is elgondolkodnak (majd :) ) a fejlesztők, jópofa lenne mondjuk a sárkány. Világéletemben szerettem volna tüzet okádni :D

Tudom, tudom, pont a sárkányok ellen küzdünk, de vannak jó sárkányok is, pl Süsü :D

14. Russel

Russel Fórum-kezdő

Már most csinálok egy karit és levédem a Híres1fejű nevet :D

hubahuba3 kedveli ezt.
  15. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Athalusz, Nehem, Csubakka és 2 más kedveli ezt.
  16. NyisszantóNyisz

NyisszantóNyisz Törekvő

dehiányozna... A tanknak kéne valami +futási sebesség mert nehéz üldözni az ellent sokszor... Az élettöltés mellé még egy kis kianitpajzs is jól jönne.. Belelóg a bilibe az ujjam :p

17. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Dejódejódejódejó, végre találtam valakit aki várja a Godzilla 2-t :D Rajtam kívül :D

18. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Muszáj Bryan Cranston miatt kötelező lesz, meg nekem a 98as godzilla is bejött és mai napig nemérdekel, hogy lehúzták a sárga földig a nézők és a kritikusok is, igazából ránéztem az eredeti japán részekre és az a "látványvilág" nem az én favoritom, de ez egy újabb próba az amerikaiknak és hátha most jobban sikerül.

19. Bal.im

Bal.im Fórum-zöldfülű

Sziasztok én is azokkal értek egyet aki azt állítja hogy a törpe hátrányban van pvp-ben. Most játszottam egy 22-es szintű mágussal és egyszerűen nem tudtam sebezni mert a különleges lövés olyan későn jön, hogy simán kikerülte 20-as szintű vagyok bénítani nem tudok ő meg bénít a tűzgolyóval eltalál és leégek szép lassan pedig nem vagyok egy gyenge karakter mágusjelölt 32-es pvp ranggal. Minden más karakter az erősebb csapását késedelem nélkül tudja végrehajtani a törpe miért nem ezen jó lenne ha változtatnának mert ilyenkor megy el a kedvem tőlehogy egy sokkal gyengébb ellenfél kevés élet kevés def és simán lever. Ja és a bánítás miért csak 22-es szinten kapja meg minden kari már addigra régen megkapja. Köszi ha elolvastátok bb.

20. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Nem feltétlen mondanám gyengének a törpöt :) De szerintem a legbonyolultabb és leg taktikusabb karakter :) nagyon sok irányba lehet építeni, de ha jól vettem észre, csak egy irányba érdemes fókuszálni rajta :) Én spec a tornyokra építem a karakterem, nem a közel harcra :) emellett, a törpe a legjobb képességeit nagyobb szinten kapja meg és azok megszerzésével igazán erős karakter tud lenni :) (ólomeső,taktikai fegyver, vas törp)

Az oldal megosztása