1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kasztokkal kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

a képesség késés nem csak nálad hiba... nálunk is.

tetszik tetszik :) csak bosszantó, hogy megvalósítható és nem a fejlesztőknek jut az eszébe.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.4.14
  2. Drcarlosca

Drcarlosca Junior szaki

Nekem is van egy ötletem.

Töröljék mind a 4. karaktert, és hozzanak létre 1 karaktert, igy a butítás vagy a karakter képesség javítások mindenkit egyaránt érintenek!!!!

Így, nem lesz az hogy a régebbi karaktereket háttérbe szorítják(butítják).
    És az újabbakat meg előtérbe hozzák (előnyöket kovácsolva számukra).
    Ha 1 karakter lesz akkor mindenki ugyanazon jót vagy rosszat szenvedi el!
    :)

Amúgy most a legvagányabb amikor a törpe a zászlóval úgy úszik el kezdő harcosként már, hogy a mágusmesterek és bölcs magik csak pilláznak, és loval sem érjük utol, át ér 5mp alatt jó sok esélyt hagyva a kiegyensúlyozott küzdelemnek, szánalom az egész sokszor láttam már ahol egy törpe megjelent az összes nagy karakter kilépett, a kicsik meg még nem tudják miről is van szó. Ezt a képességet a törpétől elvenném pvp területen mint a lovat 6v6ban!!!!

opos2012 kedveli ezt.
  3. FürkészAnomander

FürkészAnomander Aktív író

Nem vagyok nagy pvp-s de ha tolom csak 5v5, igen a törpe elég idegesítő, de erre is van megoldás, el kell lopni a másik zászlóját és viszed üres területre, a törpe vasmódja lejár és ott marad "letolt gatyával". Szép és jó a vastörpe és tényleg ****** idegesítő, ha egy kikövezett bölcsmagi megjelenik vele akit nem lehet agyonütni, de azért ez nem általános. A többségük nem nagyon tudja megvédeni magát ha a két endzoneban van a zászló és várni kell, hogy az egyik hazakerüljön.

4. zalika.

zalika. Járnitanuló

Én is kitaláltam valamit

Lándzsahordozó

1.szint Lándzsaszúrás:szúrsz egyet a lándzsával az alapsebzés 75%-ával +7 harciszellem

2.szint Felnyársalás:szúrsz egyet az alapsebzésed 240%-ával -20 harciszellem

3.szint védekezés:kivédessz egy támadást 35%-ban várakozás:10mp -2 harciszellem

6.szint földalatti lándzsa:a földből feljönnek lándzsák körülötted amik az alapsebzés 50%-ával sebeznek és aztán 5mp-ig lelassulnak 30%-al és a lövési sebességed 2,0-val lelassul. -15 harciszellem

9.szint lándzsaugrás:beleszúrod a lándsát a földbe és átlendülsz vele. újratöltési idő:15mp

12.szint lándzsaháló:kidobsz egy lándzsát előreámi az első eltalált ellenfelet és a
    körülötte lévőket 3,5 mp-re. -20harciszellem újratöltési idő:10mp

5. Neuron

Neuron Fórum-zöldfülű

Árnygyilkos

Képességei:

1. szint: Árnycsapás: Egy árny erősítette csapást mér az ellenségre, mely az alapsebzése 80%-át okozza fekete mágiai sebzésként. Ár: 0 árny Eszenciafelhasználás: 1 Újratöltési idő: 0mp

2. szint: Árnylövedék: Egy árnycsóvát lő ki, amely becsapódáskor 2m-es körzetben az alapsebzés 150%-át okozza fekete mágiai sebzésként (mint a körmágusnál a tűzgolyó, csak többet sebez) Ár: 35 árny Eszenciafelhasználás: 3 Újratöltési idő: 0mp

3. szint: Sötét felhő: Szabadon enged egy fekete felhőt, ami ha eltalál egy ellenséget, annak haladási sebessége 4,0 (PvP: 3,0) másodpercre 50%-kal csökken, valamint másodpercenként az alapsebzés 10%-át okozza fekete mágiai sebzésként. Ár: 40 árny Eszenciafelhasználás: 2 Újratöltési idő: 20mp

6. szint: Lopakodás: 8,0 (PvP: 8,0) másodpercre árnyékká válik, ezzel a szörnyek számára láthatatlan lesz, a haladási sebessége pedig 50%-kal nő. Ebben az állapotban minden ellenállási értéke és a védelmi értéke 75%-kal lecsökken. Ár: 75 árny Eszenciafelhasználás: 0 Újratöltési idő: 15mp

9. szint: Árnyugrás: Azonnal a kiszemelt célpontra ugrik. Ár: 0 árny Eszenciafelhasználás:0 Újratöltési idő: 10mp

12. szint: Fekete körcsapás: egy árnycsóvát lendít meg maga körül, ezzel a körülötte lévő ellenségeknek az alapsebzése 75%-át okozza fekete mágiai sebzésként. Ár: 70 árny Eszenciafelhasználás: 4 Újratöltési idő: 15mp

15. szint: Ijesztés: Hatalmas árnyalakot idézel, amitől a 3 méteres körzetben lévő ellenségek 3,0 (PvP: 2,0) másodpercre teljesen leblokkolódnak, utána még 6,0 (PvP: 3,0) másodpercig a haladási és támadási sebességük 30%-kal csökken. Ár: 60 árny Eszenciafelhasználás: 0 Újratöltési idő: 20mp

18. szint: Erőelszívás: Egy fertőző árnyat lő ki, amely ha eltalál egy ellenséget, 4,0 (PvP: 4,0) másodpercig elszívja a benne lévő erőt, és az árnygyilkosba küldi. Így az eltalált ellenfél életereje másodpercenként 10%-kal csökken, az árnygyilkosé pedig nő. Az ellenfél minden ellenállási értéke 25%-kal lecsökken. Ár: 90 árny Eszenciafelhasználás: 5 Újratöltési idő: 1p

22. szint: Halottfeltámasztás: Az adott célponton egy élőhalott emelkedik ki a földből, mely 10,0 (PvP: 6,0) másodpercig az ellenségekre támad, támadásai az alapsebzés 75%-át okozzák fizikai sebzésként, életereje a szintedtől függ. Ár: 50 árny Eszenciafelhasználás: 5 Újratöltési idő: 30mp

26. szint: Fekete lyuk: Az adott célpontra 6,0 (PvP: 4,0) másodpercre szabadon enged egy 1,5 méter hatókörű fekete lyukat, amibe ha belemegy egy ellenség, akkor annak az alapsebzés 300%-át okozza fekete mágiai sebzésként. Egyszerre csak egy ellenséget tud megsebezni. Ár: 100 árny Eszenciafelhasználás: 6 Újratöltési idő: 1p

30. szint: Árnyalak: 8,0 (PvP: 6,0) másodpercre hatalmas árnyalakot öltesz, ezalatt a sebzésed, a védelmed és az életerőd a kétszeresére nő. Ár: 100 árny Eszenciafelhasználás: 10 Újratöltési idő: 30mp

35. szint: Árnylerohanás: Hatalmas erővel a kiszemelt célpontra ugrik, miközben az útjában lévő ellenségek az alapsebzés 75%-át szenvedik el, a becsapódás helyszínén lévő ellenségnek az alapsebzés 200%-át okozza. Ár: 80 árny Eszenciafelhasználás: 4 Újratöltési idő: 30mp

40. szint: A halál fegyvere: 3,0 (PvP: 3,0) másodpercig összpontosítja az erejét, majd a kiszemelt célpontra egy óriási erejű árnycsóvát lő ki, amely 2 méteres körzetben az alapsebzése 500%-át okozza fekete mágiai sebzésként. Ár: 100 árny Eszenciafelhasználás: 13 Újratöltési idő: 5p

Talentumok:

5. szint: Az árnycsapás sebzése 20%-kal nő, vagy Az árnylövedék sebzése 10%-kal nő.

10. szint: A lopakodás 2,0 másodperccel tovább tart, vagy A sötét felhő támadás az eltalált ellenségnek az eltalálás pillanatában az alapsebzés 40%-át okozza.

15. szint: A fekete körcsapással eltalált ellenségek haladási sebessége 33%-kal csökken, vagy Az árnylövedék támadás 0,5 méterrel nagyobb körzetben sebzi le az ellenségeket.

20. szint: Az ijesztés minden hatása 1,0 (PvP: 0,5) másodperccel tovább tart, vagy Az árnyugrásnál az életerő 20%-a helyreáll.

25. szint: Egy sikeres erőleszívásnál az ellenfél haladási sebessége 33%-kal lecsökken, az árnygyilkosé 10%-kal megnő, vagy Az árnylövedék 10 árnnyal kevesebbe kerül.

30. szint: A halottfeltámasztás által létrejött élőhalott sebzése 50%-kal megnő, vagy A fekete lyuk hatóköre 0,5 méterrel megnő.

35. szint: Az árnyalak támadás 30 árnnyal kevesebbe kerül, vagy Az árnyalak támadás 3,0 (PvP: 1,0) másodperccel tovább tart.

40. szint: Ha az árnylerohanás legalább 4 ellenséget megsebzett, akkor a haladási sebesség 25%-kal, a támadási sebesség 10%-kal, a sebzés 50%-kal megnő 5,0 (PvP:5,0) másodpercre, vagy Az erőelszívás 50%-kal gyorsabban töltődik be, valamint 20 árnnyal kevesebbe kerül.

45. szint: Az árnyugrás újratöltési ideje 50%-kal lecsökken, vagy A halál fegyvere támadáshoz 1,0 mp-cel kevesebb koncentrálási idő kell.

6. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

A képességei copyk a többi kasztról:

Árnycsapás: harcos ütése 3 szinten
    Ánylövedék : magi tűzgolyója
    Sötét felhő : vadász madara
    Lobakodás : ez egyedi grat:)
    Árnyugrás : harcos ugrása
    Fekete körcsapás : harcos körcsapása
    Ijesztés : grat ez is egyedi :)
    Erőleszívás : ez is
    Halottfeltámasztás : vadász fája
    Fekete lyuk : magi szinguja
    Árnyalak : harcos ordítása keverve a 15ös dics talentel
    Árnylerohanás : harcos roham
    A halál fegyvere : magi megsemmísítése

Össz.: 5 harcos copy
    3 magi copy
    2 vadász copy
    3 egyedi kitaláció
    Tehát ez inkább a harcos karakterhez közelít.:D:D

7. Doncoyot

Doncoyot Járnitanuló

Lenne 1 ötletem!
    A kasztok eszköztárát felére kicsinyíteni és persze visszanagyítani lehessen!
    Mert kicsinyítve jobban átlátható lenne a pálya,így közben eszköztárból lehetne potizni magunkat,mert én kihasználom mind a 7 helyet a kasztom skilljeivel .Örülnék ha megoldható lenne.

8. nemesvari13

nemesvari13 Fórum-zöldfülű

1: Íjásztól hiányolom a szerszámíjat szerintem elég jól nézne ki.
    2: A perec lövés lehetne tüzes.
    3: Lehetne más lövedék is nem csak jelölők mert unalmas
    4: Harcosoknak meg úgy gondolom lehetne saját hívható szörny , igaz nekem nem érdekem mert nincs tank karim de néha sajnálom őket mikor pvp-ben is csak rohangálnak mert a többi kari csak futkos előle aztán vagy megvan vagy nincs ,
    A mágusoknak lehetnek jó skillek akkor a többi karinak is legyen :)

9. matyo200.000

matyo200.000 Járnitanuló

nekem is van egy ötlim mivel a haracos csak közelharvra bir igaz?...
    Akkor kéne 1 hosszú távú is! :confused:
    Vagy is:BOOmerang dobás: ami azt jelentené hogy ami fegyver a kezébe van eldobná a kiszemelt áldozatra és azt 2-szersebezné meg egyszer mikor edobja és egyszer amikor visszajon ez a képesség 300% -a alapsebzésként!;)
    és lenne mégeggy tipp a dühös ütéss (ugye az az ami 100%)-ot sebez?
    azt meg kéne emelni 125%-ra mint 1 évvel ezelőtt:rolleyes:

MAtyo200.000

10. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

Szerintem pedig, csak vissza kéne adni, hogy a harcos csapása kis eséjjel bénítson.

villámnyíl kedveli ezt.
  11. Sárkánydög

Sárkánydög Fórum-zöldfülű

Lehetne egy új kaszt Például a nindzsa lehetne dobó tőrje a hátán egy íja (azt is bírja használni) és az lenne egy másik prémium és csak lvl45 ös emberek tudnák használni prémium nélkül. Köszönöm hogy megnézted!

12. Lades

Lades Járnitanuló

Az kábé olyan lenne akkor mint az íjjász. :)
    És az lenne a 4. távolsági, akkor inkább valami közelharci kéne szerintem.
    Ha csinálsz olyasmit a nindzsádból, ami közelharci én benne vagyok.
    Bár előbb a bugokat kéne kijavítani még 1 újabb karakter előtt. :D

Utoljára szerkesztett: 28.8.14
  13. -Postás-

-Postás- Fórummogul

Sziasztok!
    Az én elképzelésem az, hogy a játékból hiányzik egy kaszt: afféle "support". A neve: Druida.
    Képességei:
    1. szint: Szúrás: Lándzsájával megszúrja az adott szörnyet vagy ellenfelet, alapsebzése 60%-át okozza fizikai sebzéseként. Ár: 1 állóképesség

2. szint: Lándzsadobás: Akkora távolságba tudja hajítani lándzsáját, amekkorára a törpemester tud lőni rövid fegyverrel. Alapsebzése 40%-át szenvedi a szörny/ellenfél, 3 mp-ig alapsebzése 10%-át viszi le. Ár: 3 állóképesség

3. szint: Erős lendület: A lándzsáját még erősebben szúrja bele áldozatába, alapsebzése 140%-át sebezve, várakozási idő 2, 5 mp. Ár: 10 Állóképesség

6.szint: Bástya: Hirtelen 6 db bástyát szúr le áldozata mellé, bástyánként 3% élet regerenálással, ha csoportba van, akkor a csoporttársaknak is. Újratöltési idő: 10 mp.

9. szint: Ugrás: A szokásos előre ugrás, ezzel a képességgel sajátmaga/csoporttársai életét 10%-kal növeli. Újratöltési i.: 10 mp

12. szint: Figyelemelterelés: 5 (pvp: 2) mp-re elvonja a figyelmet, de az ellenfél/szörny nem mehet a hatótávolságába, csak megáll egy helyben, nem támad .( persze ettől függetlenül a karakter mozoghat) Úi: 20 mp Ár: 30 Állóképesség

15. szint: Éles pengék: Ezzel a képességgel a karakter egy körön belül magához vonzza ellenfelét, közben alapsebzése 40°-át szenvedi el az áldozat.( 1,5 mp a behúzás ideje, utána az ellenfél 0,5 mp-re elkábul) Úi: 2 mp. Ár: 20 állóképesség

18. szint: Élettöltés:40%-kal tölti a csapattársak/sajátmaga életét. Úi: 40 mp. Ár: 15 állóképesség

22.szint: Kaszabolás: A karakter körül éles kések jelennek meg, amik mp-ként a karakter alapsebzésének 20-át sebzik. Úi: 10 mp. Ár: 5 állók.

26. szint: Bólya: A karakter mellett egy körben a játékos/csapattárs életét 10%-kal növeli egy bólya, 5 mp-en keresztül. Úi: 25 mp.

30. szint: Felgyorulás: A karakter 20 mp-re vérszomjot kap, 30%-kal gyorsabban fut, 30%-kal gyorsabban támad. Úi: 30 mp. Ár: 60 állók.

35-ös szint. Oroszlánidézés: A karakter 15 mp-re oroszlánokat idéz meg, amik harapásukkal töltik a karakter/ csapattársak életét, 1 harapás 0,5%-kal. Az oroszlánok harapása a támadási sebességtől függ. Úi: 1 perc

42. szint: Halálfalás: A karakter 10 mp-re késeket dobál mindenfele, ilyenkor egyhelyben megáll, és egy kés alapsebzése 15%-át okozza. A kések nagy hatótávolásgon belül szinte mindenhova repülnek. Úi: 1 perc Ár: 70 állók.

Ha tetszik az ötlet, akkor remélem meg is lehet valósítani. A képességeken még lehet csiszolni, de szerintem nem lenne rossz ötlet egy ilyen karakter. Ha valami nem tetszik, kritikákat elfogadok, és megpróbálom újra leírni a karaktert, úgy hogy mindenkinek tetsszen, és remélem hogy ez egy olyan karakter lesz, ami mindenképpen kel egy csoportba, értékes, és élvezet vele játszani :)

Utoljára szerkesztett: 24.9.14
  14. Wacuumairs

Wacuumairs Fórumlakó

Jó lenne ha a kivennék a játékból az is hogy a Törpemester ne tudja a zászlót vinni a vastörppel...vagy lehessen azt is bénítani.
    ahogy kiszedték a 6v6-ból a robbanást, 5v5ből hogy adrenalinnal vigye a zászlót a vadász. Jó lenne ha ezt is megváltoztatnák

Farkas5400 kedveli ezt.
  15. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

Nekem van egy ötletem a mágus hoz egy olyan erő ami gyors egy piros szingularitás abbol jönének ki harcosok és azok ölnék a népet alapsebzés 300% 40-50 mp ujra töltés.

16. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Na
    Persze, harcosnak meg adjunk olyan harci ordítást, ami annyira vérfagyasztóan rémisztő, hogy 2km-es körben minden szörny összepisili magát, majd elterül a földön, majd meghal!

Farkas5400 és siptike kedveli ezt.
  17. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

akor javitok 500% kos mert tanknak nagy az élete köszi :D

sirkukac kedveli ezt.
  18. Bundin

Bundin Fórumelemző

19. Thescoo

Thescoo Fórum-zöldfülű

Ez hatalmas hülyeség mert ha például nem lenne sárkányharcos én abbahagynám a Drakensangot!!

20. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

ööö és esetleg akinek 2 kezese van törpénél? a kor bajonettet kellene a fegyverekre rakni és egy egyszerű szúrást lehet végre hajtani vagy egy nagy kalapácsként használná fegyverét én legalábbis így gondolom eredménye viszont a talentfa át alakítása

Az oldal megosztása