1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kaz3kage - Grimmag

Kategória: 'Klánkeresés', témanyitó: villámnyíl, témanyitás ideje: 5.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Sziasztok!

Klánt keresek, lvl55-ös íjász vagyok. Nem nem tudok inf-en solozni, még fatalon sem, de nem is azért keresek klánt, hogy kihasználjam és vigyenek inf4-re :D Beszélgetni, tanácsokat kérni fogok csak... persze ha valaki elmegy materit farmolni és nem bánja, ha becsúszok mellé akkor örülök neki, de sosem csak potyázni mentem egy klánba.

Magamról..
    19/F, egyetemista, szval többnyire csak nyáron játszok. Nagyon régen kezdtem, eddig talán 2 klánban voltam, a legutóbbiban kb 2 évig (Szentháború, lehet megtalálnak most régiek onnan). Nem fogok semmit ígérni, ugyanúgy várom nagyobb-kisebb klánok meghívását, a szint számomra nem érdekes, addig játszok amíg szórakoztat, nem fogok stresszelni rajta. Jeleleg V.Dragan szettbe tolom (íj is), q8-ig készen vagyok, q7-es íjjam van, de csak II. rangú, de próbálom húzni, összességéen 180K HE.

Várom a megkereséseket, bár igazából csak egyet, mert az elsőt valószínűleg elfogadom, persze ha van pár, arányában nézve sok "aktív" tag.

Üdvözletem!

Szerk: Kaz3kage néven játékban elértek

2. Bundin

Bundin Fórumelemző

Szia Discordot ha tudsz használni, akkor szívesen látunk nálunk, a játékban Glundinkánt kereshetsz engem, holnap reggel fenn Leszek.

3. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Szia, sikerült találnom pár napja egy klánt :D De köszönöm azért :)

Bundin kedveli ezt.

Az oldal megosztása