1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Kedvenc Pályám!

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: Hippdián, témanyitás ideje: 10.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hippdián

Hippdián Járnitanuló

Kinek melyik a Kedvenc Pályája és miért? :)

Nekem Stonekeep. A kék köd nagyon hatásos a pályán, és a szörnyek is teljesen máshogyan "tűnnek fel" a semmiből. Nem'tom, hogy ez a köd miatt van-e vagy sem, de nekem a pálya mindenképp a favoritom, nagyon hatásvadász, tény és való, hogy ugyan félelmetesnek nem (nagyon) nevezhető, de csak egy kis képzelőerő kell hozzá. Én nagyon beletudom élni magam, sz'tem nagyon királyul megvan csinálva, ahogyan a ködből előbukkannak a szörnyek, személy szerint (nekem) a legszuperebb pályának számít, igazán "horrorisztikusra", hatásvadászra sikeredett a pálya. A szörnyek is jók, mondjuk más féle szörny típusok nem is illenének oda.

2. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Nekem több pályának is tetszett a hangulata,kifejezett kedvenc viszont nincs.
    A játék elején a királyi kriptát bírtam nagyon,mert más játékok várbörtönére,kazamatáira emlékeztetett. Később a Sárkánykavernánál is hasonló volt. Vagy a csatornás eventen például.
    Ahogy haladtam a játékban,a Jarlshofn-hoz tartozó havas pályák is tetszettek,én pont télen voltam azokon a területeken,szóval,lehet hogy ezért...
    A törpe területek is jók voltak,Viharbirtokot azért szerettem,mert hihetetlenül sok álkulcsot ki lehet farmolni azon a pályán. Ha jól emlékszem,kb 20 db amfóra van azon a pályán,esik belőlük szép számmal.
    A Lor'Tac-os dzsungelt is szerettem. A fagybölcső és a tűzszentség szerintem a legjobb pályák közé tartozik,mindnek más a hangulata,én örültem volna,ha sokkal több küldi tartozott volna oda.

Nekem az kifejezetten tetszik,hogy egy-egy terület ennyire elkülönül mind megjelenésben,mind hangulatban a többitől.

Hippdián kedveli ezt.

Az oldal megosztása