1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Képek és videók a Drakensang világából

Kategória: 'Médiatár', témanyitó: Lesleeh, témanyitás ideje: 28.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lesleeh

Lesleeh Járnitanuló

Képek és videók, amiket szívesen megosztanátok a többiekkel!

A hamarosan elérhető "Riverdance", új tánc emote és a "Kék eszenciaörvény" kosztüm effekt. :)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.11.13
    galinho10 kedveli ezt.
  2. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Remélem lehet kosztüm és kosztüm-effekt egyszerre :)

Utoljára szerkesztett: 30.11.13
  3. kiscipp

kiscipp Fórum-zöldfülű

de régen láttam ennyit egyszerre :)

-valeha- kedveli ezt.
  4. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Csináltam én is egy frissebb videót:

trogeri46, Farkas5400, Hulk és még 1 ember kedveli ezt.
  5. beneficam

beneficam Fórumprofi

Biztos jó, én sajnos semmilyen számot nem tudok elolvasni, csak tippelek, mik lehetnek azok

6. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Érdekes,pedig hd .Min nézed telón?

subwiktor kedveli ezt.
  7. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Ááhh.. nem hiszem el, EZ... ez egyszerűen képtelenség! Ez PhotoShop! xD

subwiktor és kiscipp kedveli ezt.
  8. beneficam

beneficam Fórumprofi

Megvan már csak kis felbontással indította el. Jó kis kari :)

9. ZAK_91

ZAK_91 Junior szaki

3dbos sötét éj full kent párosítás értelmes értékeket adó legendás holmik és csiszolt ill. fényes kavicsok. Grat hozzá jól sikerült összeraknod.

trogeri46 kedveli ezt.
  10. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Ez egy kis videó a most zajló event-ről.

galinho10 kedveli ezt.
  11. Golyam

Golyam Törzsjátékos

12. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

o_O nekem sincs egy top10 vadászom de 15p és 1,5k kék kellett Heroldhoz és semmi buff, lol :D

De azért grat :)

13. Golyam

Golyam Törzsjátékos

és van majdnem 7k életed? :D a sebzést azt hanyagoltam,már bánom :D és nem hiszem h másoknak is 430 az alapjuk xD

Bááár... ha igazat akarok mondani akkor mindent hanyagolok a fekete mágia ellenállás/életen/életregen kívül :DD

Utoljára szerkesztett: 4.12.13
    trogeri46 kedveli ezt.
  14. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Nem minden az élet :p

15. Golyam

Golyam Törzsjátékos

De mit érek a sebzéssel ha mindig fekszem? :D

16. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Kevés élettel, de nagy sebzéssel valóban gyakrabban fekszel, "De mit ér az élet ha nem tudsz elölni senkit?" :D magas sebzéssel 1x kell hogy eltalálj valakit és onnan már meg vannak számlálva a percei.

trogeri46 kedveli ezt.
  17. LKS...

LKS... Fórumlakó

háát nekem most a sebesség jött be :) igaz van hozzá sebzés meg élet is bár sebzés lehetne több de szórom a láncvillámot mint bolond a lisztet :)

Utoljára szerkesztett: 4.12.13
    trogeri46 kedveli ezt.
  18. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Egy konkrét statra ráfeküdni szerintem nem éri meg, úgy vélem az egyensúlyt kell megtalálni, hogy mindent, hogy tudsz magasan tartani.

ZAK_91 kedveli ezt.
  19. ZAK_91

ZAK_91 Junior szaki

Igen, csak elég nehéz. Élet nem sok mindent ér védelem meg ellenállás nélkül, sebzést is megeheted ha nincs hozzá krit találat és az új téma hozzá a krit sebzés. Ez oda vissza -fordítva- is igaz. :) Sebesség mindeni sokat szeretne, de a vadásznál arra vigyázni kell mert sok speed visszanyal (ragadozó meg hozzá full yachak egy kicsit orvosolja a problémát - de a ragadozó egymagába kevés plusz 20 koncentrációval- )

20. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Szerintem a jó vadász alapja, mondjuk úgy, hogy a karakterépítés gerince egy jó íj. A predátor nem rossz, de nehéz megszerezni, el kell jutni khalysig, aztán meg vagy dobja pár hónapon belül vagy nem. Én is kigondoltam még anno, hogy eljutok q5-ig aztán majd meglesz és jó lesz minden, azóta sincs, nem mintha már nem mondtam volna le róla rég.
    Egy jó sebzésű legendás rövid íj ami ideális lehet szerintem, nem lesz vele 2es támadósebessége az embernek mint a predátorral, de egy 1.5 körülit kilehet hozni és az már egész jó, sebzésben könnyedén belehet előzni a predátort, mert egy varázslatba lehet 20-25 sebzés is vagy 15-30% fegyversebzés ami pár rubinnal megtámogatva már szép sebzést tud produkálni.
    Nyilván azért mondom, hogy egy jó íj az alapja a vadásznak, mert a fő erőssége a karakternek a precíziós lövés, erre az egy skillre alapoz a kaszt pve-ben és pvp-ben is, így az alapsebzés szerepe felértékelődik, kiemelném itt, hogy a veterán talent fegyversebzést ad ezért kell a jó sebzésű íj.
    Az alapsebzés egy jó részét az íj adja, így ezzel különösképp nem is kell foglalkozni, persze egy halálgyűrű mindenképp jól jön, illetve a sebzés varázslatok bal oldali tárgyakba, de ez már lutri, hogy mit sikerül összekaparnunk.
    Jobb oldali tárgyaknál kell komoly döntést hozni, méghozzá a sargon szettre alapozunk ami sok élet vagy a sötét éjre amely kritben és védelemben jó. Mondanám, hogy a yachak alap, de én magam is tudom, hogy nehezen adja, mondjuk 2 tárgyam megvan, és még mindig van olyan aki nálam rosszabbul áll. Az a baj jelenleg nem nagyon látom, hogy lehetne-e érdemben helyettesíteni valamivel a cipő-kesztyű kombót.
    Értékeket direkt nem írok, hogy mik az ideálisak, mert ezek az értékek mindig attól függnek, hogy mióta játszik az ember, minél régebb óta annál nagyobbak és annál jobban tudja finomhangolni a karakterét a saját játékstílusára. Róma se egy nap alatt épült.
    Na de inkább be is fejezem az emelkedett ömlengésem, mert pont nem kérdezte kb senki, hogy kéne kinéznie a vadásznak.

trogeri46, kriszdj2000, nyau69 és 2 más kedveli ezt.

Az oldal megosztása