1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ki is az a Bringing (BB)?

Kategória: 'Ki kicsoda - a csapat', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 24.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bringing

Bringing Community Team Team Drakensang Online

Nagyon örülök hogy itt is bemutatkoznak a kollégák, úgy éreztem nem maradhatok ki én sem.

Hol is kezdjem, talán a legelején. Egy kis faluban töltöttem gyermekkoromat, majd fiatal éveimben egy kicsivel nagyobb duna-parti városban.
    A szülői háznak búcsút intve, egyetemi végzettséget Budapesten szereztem.

Ezek után 2012-ben újabb nyelvtanulás céljából Hamburgba költöztem. Már itt eldőlt, hogy maradok a "játékok" világában felnőttként is... Előző munkám során sok pozícióban kipróbálhattam magam, és ennek köszönhetően most itt lehetek Veletek a Bigpointnál, mint a Ti új ICM-etek június eleje óta.

Szabadidőmben szeretek mindent művelni ami utazáshoz, új kultúrákhoz kötődik. Valamint állatokhoz.

Nem szeretnék tovább senkit sem untatni, de a még esetleg felmerülő kérdésekre nagyon szívesen válaszolok. :)

Nagyon nagy lelkesedéssel végzem a még új munkámat, és őszintén remélem, hogy minél nagyobb és több segítségére lehetek a magyar közösségnek.

Mindannyiótoknak kívánok a továbbiakban is sok izgalmat, szórakozást a Drakensang Online világában!

Utoljára szerkesztett: 11.11.14
    pukiface, Farkas5400, BaluPapa és 6 más kedveli ezt.
  2. Medimpex

Medimpex Haladó

Szia Bringing:)

Nagyon örülünk, hogy itt vagy nekünk a Magyar játékosoknak. Végre valaki aki Németországból ír itt a fórumon.:) Gratulálok a kinevezésedhez, és remélem nagyon sokáig velünk is maradsz.:)

Remélem sűrűn benézel ide a fórumra hozzánk, nagyon örülnénk egy közvetlen kapcsolatnak a BP-hez.:) Nagyon sok elkeseredett játékos van itt sajnos, jó magam is bele értve, épp itt volt az ideje, hogy ezen a fórumon is velünk legyen egy ICM.
    Épen tegnap irigykedtem emiatt az angolokra, de ma már nem.:)
    Köszönjük!

Farkas5400, Bringing és opos2012 kedveli ezt.
  3. monty34

monty34 Aktív író

Bringing kedveli ezt.
  4. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Szia Főnök! :cool:

Köszöntelek itt a fórumon, remélem hogy sokáig velünk leszel, és hogy nagyon jól fogod érezni magad - még ha néha nyaggatlak is egy kicsit! :p:D

Bringing és Böbyyyke kedveli ezt.
  5. Csubakka

Csubakka Kivételes tehetség

Szia Bringing:)

Üdvözöllek a Fórumom és bízom benne, a játék is tetszik Neked. J
    Nagyon örülök, hogy bemutatkozásoddal is köztünk vagy, szívből remélem, ez sokáig így is lesz.

Érezd jól magad nálunk:)

Bringing és Böbyyyke kedveli ezt.
  6. Csubakka

Csubakka Kivételes tehetség

A körülményekre való tekintettel dupla post:D:p

Farkas5400 kedveli ezt.
  7. Bringing

Kedves Játékosok!

Mérföldköhőz érkezetem az életemben, és nagyon boldogan; -szülöi örömök elé nézek hamarosan. Ez azt jelenti, hogy egy hosszabb időre a Bigpoint csapatát csak lelkiekben támogatom.
    A távollétem alatt Kazimir veszi át a helyemet. Biztos vagyok benne hogy ezen új kihívást is olyan jól elfogja majd látni majd, mint eddigi feladatait. Egy eltökélt, motivált és a játékosaink (azaz felétek) elkötelezett személy kerül így a pozíciómba ami engem is megnyugvással tölt el.
    A visszatérésemig is minden jót kívánok Nektek mind a játékban eltöltött és a magánéleti időkre!

Üdvözlettel:
    Bringing

Wacuumairs, BaluPapa, Hugger és 3 más kedveli ezt.
  8. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

Drága Bringing!

Gratulálok neked/nektek a világ legszebb dolga ez! (Én már csak tudom) :D

Azonban nagyon fogsz hiányozni, minden jót nektek és sok boldogságot. Várunk vissza....Pussssssz :)

Bringing kedveli ezt.
  9. Bringing

Kedves Játékosok!

Bár jó hosszú ideje volt az utolsó posztom (az is ideiglenes leköszönés volt :p), de azért még remélem hogy akad aki emlékszik Rám.

Több mint 20 hónapig voltam otthon a kislányommal, aki most már büszke bölcsis révén, megengedi anyukájának hogy ha részben is, de megint itt lehessek Veletek/Nektek.

Nagyon örülök hogy itt vagyok megint. Sok energiával és jó kedvvel vágok bele a munkába, és ezentúl Kazimirrel együtt – aki marad továbbra is- folytatjuk munkánkat.

Kívánok további jó szórakozást Nektek a játékhoz!

Utoljára szerkesztett: 20.3.18
    Morka, JimJupiter és Malinea kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása