1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ki is az a Kazimir?

Kategória: 'Ki kicsoda - a csapat', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 9.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kazimir

Kazimir Community Team Team Drakensang Online

Sziasztok!

Többeknek ismerős lehet a nevem, de képzeljétek, valahol elhagytam a kettesemet... :eek: Szóval a biztonság kedvéért ismét bemutatkozom Nektek. A történet elejét a Ki is az a kazimir2? témában olvashatjátok, innen mennék most tovább.

Történt ugyanis nemrég, hogy kiderült, jelenlegi ICM-ünk - Bringing - egy kisebb szabadságra vonul, és úgy hozta az élet, hogy ez idő alatt én fogom őt helyettesíteni, mint a Bigpoint magyar csapatának vezetője.

Ez egy olyan megtiszteltetés, ami soha meg nem fordult a fejemben korábban, főleg amikor annak idején - szinte még gyerekfejjel - elkezdtem a moderátorkodást. Szerintem ez egy jó példa arra, hogy ha valaki szeretne valamit elérni, akkor soha nem érdemes feladni, ugyanis sosem tudhatod, mit hoz a jövő! ;)

Nagyon remélem, hogy Ti is meg lesztek velem elégedve. Én a magam részéről igyekszem a maximumot nyújtani az elkövetkezendő közel másfél évben. És habár direktben a DSO-ban talán kevesebbet láttok majd, azért a fél szemem mindig itt lesz, hiszen ez a játék örökre a szívem csücske marad! :)

Amennyiben kérdésetek merülne fel, itt szívesen válaszolok.

További jó dropot és kellemes szórakozást kívánok a játékhoz!

BaluPapa és Bakatabis kedveli ezt.
  2. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Kitartást, sok sikert és várunk vissza majd közénk ha eljő az idő :)

Kazimir kedveli ezt.
  3. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

Kedves Kaziiiii :)

Ha már ilyen pozícióba kerültél, rögtön egy kis képecskét csatolnék :)

Szóval izé :) Grat a pozíciódhoz és itt is köszönöm a bizalmat :D

Kazimir és Ethina kedveli ezt.
  4. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Gratulálok az új pozíciódhoz Kazi!Várunk vissza idővel újra közénk. :)

Kazimir kedveli ezt.
  5. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

Itt a kulcsszó, hogy idővel :DDDDDD Na jó

Még ezt a kis képecskét Kazi fogadd tőlem kérlek szeretettel Tiszteletem jeléül:

Hugger és Kazimir kedveli ezt.
  6. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

kazi.jpg
    Gratulálok Kazii :) Sok sikert kívánok!

Kazimir kedveli ezt.

Az oldal megosztása