1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Ki is az a -Vyrelord-?

Kategória: 'Ki kicsoda - a csapat', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 7.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

Üdvözlök mindenkit,én is tiszteletemet tenném a kollégák soraihoz csatlakozván.

Nos,hol is kezdjem :D

Az 1980-as években láttam nap világot,Budapesten István névre hallgatván.
    Fiatalon családi okokból a Dél Dunántúl-ra költöztünk,Szekszárda és ott pengettem 14 évet le az életemből.
    Tanulmányaim szintén ott végeztem.
    Mikor ezt megunván úgy gondoltam jó lenne egy kis pénzt is keresni,szakácsnak adtam a buksim,12 évig Siófok-on dolgoztam.
    Amint arra a következtetésre jutottam hogy elég volt,meg nősültem, (6 éve) és hát tudjátok ami ez után szokott történni :) család alapítás egyéb dolgok :)
    Jelenleg Szolnok megye népességét bővítjük kis családommal,2 imádott gyermekemmel és párommal.

Ami a játékot illeti, kb. 3 éve kedves Öcsém rángatott ide,azóta a rabja vagyok és rontom a Grimmag szerver átlagát törpimmel és a tankommal :)

Újdonsült DSO Team tagként igyekszem minden tudásommal és játék szeretetemmel meg állni a helyem,ezzel segítvén a közösséget.Köszönöm szépen a lehetőséget

2. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Üdvözlet a csapatban Vyre :) sok sikert és sok jó élmény kívánok :)

3. -VyreLord-

Thx Gali...rajta vagyok az ügyön :D

Bakatabis és galinho10 kedveli ezt.
  4. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Aztán rosszat ne halljunk rólad :D

Farkas5400 és galinho10 kedveli ezt.
  5. galinho10

galinho10 Fórumszaki

Helyes-helyes :)

6. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Szevasz Faterod :D

Üdvözöllek a ki kicsoda topicban:D
    És gratulálok a sok sikereidhez. Csak így tovább :)
    Adtam neked egy lájkot az új skillemmel :D (+200HP) xd

7. -VyreLord-

Nagyon szépen köszönöm Balu Bátyám :D Ezúttal remélem sikeres lesz és adod, nem elveszed :D

BaluPapa kedveli ezt.
  8. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Sok sikert kívánok kedves barátom. üdv, Morka

9. Sturdy

Sturdy Fórum-zöldfülű

Sok sikert és mégtöbb türelmet Vyre :)

10. Zrye

Zrye Fórum-zöldfülű

Vyre, nagy fába vágtad a kétkezesed :) . Sok sikert, kitartást kívánok a munkádhoz :). üdv, Zrye

11. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad:))

12. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Üdvözöllek dicső lovag szőrösebb vagy mint a lovad :D

Farkas5400, MariskaNeeni és BigScrin kedveli ezt.
  13. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Igazán nem akarok ünneprontó lenni, de ha valaki elmagyarázná nekem, hogy erre a topicra miért volt szükség, mikor volt már egy ugyanilyen, nagyon megköszönném! Kiléptél a csapatból, és ma visszajöttél? Vagy mi történhetett, hogy újdonsült DSO csapattag lettél a mai napon, kedves Vyre?
    Nekem úgy tűnt, hogy a napokban is folyamatosan jelen vagy a fórumon, bár valóban voltak időszakok, amikor kevésbé láttam tőled posztokat, de az biztos, hogy nem ma kezdted :) Már pedig ez egy vadiúj topic, ha ma nyitottad 10:04-kor.

14. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Vyre elhagyta a csapatot júliusban magánéleti okokból, de augusztusban már vissza is tudott térni közénk. Egy technikai ballépés miatt a júliusi távozásakor nem csak a moderátori jogai lettek elvéve, hanem az egész fórum accountja törlésre került. Így amikor visszatért, egy új fórum fiókot kellett regisztrálnia frissen, láthatod is, hogy a jelenlegi fiókjának a regisztrációja alig néhány hónapos. És mivel a korábbi topikjának a nyitó hozzászólása a törölt fiókról lett még írva, ezért a mai napon kitörölte a régi topikot és újranyitotta azt, immár az élő fiókjával. De ez nem azt jelenti, hogy a csapatba a mai napon tért volna vissza, csak most gondolta úgy, hogy a topikját megújítja.

15. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Némileg félreérthető a beköszönő hsz, ezért volt a kérdésem, de így már más.
    Kívánok Vyrelordnak minél több hozzáértő választ a játékosok kérdéseire, és a régi, szorgosan posztolgató, ártalmatlan userekkel szemben minél kevesebb büntetőpont kiosztását! ;)

16. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Ha már itt vagyok, én is gratulálok és előlépésedhez, és örülök, hogy ismét itt vagy velünk. :)

17. -VyreLord-

Nagyon szépen köszönöm. Elnézést a félreértésért, jogos volt a kérdése Kuksi-nak is. Megfogadom a tanácsod és igyekszem :) Thx mindenkinek aki írt.

18. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

A bemutatkozáshoz sosincs késő...:D

Bakatabis és Kuksi kedveli ezt.
  19. -VyreLord-

Kedves reddzi.

Nagyon jól estek kedves szavaid, örülök, hogy segítségedre lehettünk.

20. Eintisz

Eintisz Aktív író

Na egy újabb tökös csávó a team-be :) én bírom a fejét, abszolút jó választás.. pacsi!

Az oldal megosztása