1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Klán funkcióijainak bővítésével kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ide várjuk a klán rendszer színesebbé tételével kapcsolatos ötleteket

WestHamUnited és -valeha- kedveli ezt.
  2. Lucia

Lucia Haladó

Szerintem ha a klánokat akarják fejleszteni akkor az 1-sö lépés az hogy láthatóak legyenek hogy milyen klánok vannak a szerveren.

Utoljára szerkesztett: 14.12.13
    WestHamUnited, netsuretsu és sxyper kedveli ezt.
  3. *Ancika*

*Ancika* Haladó

"ANNO" ebben a témában már írtam javaslatot. Ami nagyon egyszerű lenne.A "Seafight" klán rendszerét,be kell ide illeszteni. Ugyan ez vonatkozik a chat-re,és a csoport meghívásra is.

sherylla02 kedveli ezt.
  4. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

én sajnos nem ismerem hogy ott milyen rendszer van :D

5. NyisszantóNyisz

NyisszantóNyisz Törekvő

Akkor itt az ideje hogy benézz :)

6. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Tengeri beteg lesz! :D Dúriában nem járunk hajóval,csak ha nagyon muszáj! :D

NyisszantóNyisz kedveli ezt.
  7. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ezért kell sárkánnyal utazni.

-werko- és NyisszantóNyisz kedveli ezt.
  8. *Ancika*

*Ancika* Haladó

Nem leszel tengeri beteg! :) A klán,és a levelezés, azt a főoldalon kell intézni! Így nem láthatod a tengert!! :D Pedig az is szép !! :D

9. PVPcsászár

PVPcsászár Járnitanuló

de az lessz :) én is az lettem :D :D :D

10. LKS...

LKS... Fórumlakó

Annyira nem lényeges de a klán név elé vagy mögé lehetne jelölni a klánban betöltött tisztséget :)
    Klán vezér: arany virág
    Tiszt : ezüst csillag
    tag: semmi :)

börni999 és PVPcsászár kedveli ezt.
  11. PVPcsászár

PVPcsászár Járnitanuló

jó ötlet :)
    És ha volna 'klánkassza'?
    A vezér állithatná be,hogy mennyi legyen adó vagy hogy legyen-e.(pl.hetente 50 réz)
    És a vezér vehetne ki belőle magának és adhatna másoknak.

börni999 és subwiktor kedveli ezt.
  12. Lucia

Lucia Haladó

És mire kéne az a réz mikor a 45-ös szintűeknek már annyi van hogy nem tudják mit csináljanak vele ? Itt nem kell várost építeni.

13. LKS...

LKS... Fórumlakó

az ilyen olyan pénz tárgyadási ötletek halvaszületett dolgok mivel visszaélésre ad okot! Soha nem lesz ilyesmi a DSO-ban fogadjuk el.

14. Danny-Boy

Danny-Boy Fórum-zöldfülű

Amit szerintem jó lenne ha behoznának a DSO-ba.:

Először is a klán rang listát kéne csinálni ahol, a klán tagok tp/dicsőség pontjai alapján lenne a rangsorolás.
    Keresési lehetőség is lenne a klán listában, s így megtekinthető lenne melyik klán hol áll s mennyi pontja van.(ez a pont a fent említett tp/dics pontok alapján jönne ki)
    Másodszor pedig be kéne vezetni a klán háborút.
    Egyszerű elven működhetne, még pedig úgy hogy a listából kikeressük az adott klánt amelyiknek háborút akarunk küldeni, és ott lenne egy lehetőség erre a funkcióra.
    A háború mondjuk 5 napig tartana s utána ha addig nem kötöttek békét magától véget érne.
    A háborúban álló klánok tagjai egymással szemben minden térképen pvp módban lennének s ha a háborúban lévő játékosok között elkezdődött a harc nem lehetne átenni másik térképre így egérutat nyerve míg sebzik illetve az utolsó sebzést követő 10 másodpercben.
    Persze hogy ne legyen az hogy kis klánnak egy nálánál sokkal nagyobb küld háborút és így nem hagyja fejlődni a kis játékosokat korlátozni kell hogy a klánok között maximum hány rang eltérés lehet a háború küldéséhez.

Új pvp küldetések kellenek amik értékes nyereményeket adnának s a régi pvp ruhák is tulajdonsággal rendelkeznének mint pl: plusz kritikus találati érték...stb
    Vegyük példának a Duria lovag díszruháját. Az első adna +1% kritikus találati értéket a 2. +2%... így tovább.
    Ez feldobná a pvp-t véleményem szerint.
    Pvp-hez még annyit hogy az aréna versenyekre való bejutáskor az 5 szint 3/- különbséget 2re kéne csökkenteni és a pvp ranglistát is figyelembe kéne venni s ott is max 3 rang eltérés legyen 1-1 versenyben a játékosok között, mert teljes mértékben kiegyensúlyozatlan a mostani rendszer.

A piacot/licitet belehetne vezetni úgy hogy ne tudjanak vele vissza élni.
    Lehetne egy Licit ablak,oldal ahol bizonyos dolgokat minden óra kezdetekor kirak a gép árverésre.
    A játékosok ráígérnek egy x összeget amit nekik az megérne és ha az ő licitjük épp a legnagyobb a nevük meg is jelenne, viszont ha nem akkor is azonnal levonja a gép az adott összeget.
    Tehát mondjuk viadal esszenciát és egy új Esszenciát ami 50% sebzést adna és csak így lehetne megszerezni, egy teljesen úgy ruha/ékszer szettet, vagy a már meglévőeket betenni licitre mint amilyen pl: harcosnak a Gőz cuccok és nem a szettre gondolok ha nem a pajzsra ruhára...stb, peteket, lovakat, lovakhoz kiegészítőket (pl: nyereg díszes páncél.), különféle dísz ruhákat a pvp-sekhez hasonlókat, de lenne plusz tulajdonságuk is azon felül hogy jól néznek ki. pl: plusz sebzés védelem életerő, futás...stb
    Pontban órakor elkezdődne a licit s 1 órát tartana. Akik az adott tárgyra a legtöbbet ígérte a végén meg is kapja a kívánt felszerelést, viszont mint írtam azoktól is levonódna az összeg véglegesen akik nem ígértek eleget.
    Nem lennének olcsók a dolgok, de ezzel szerintem el érné a BP hogy sok sok órát játszanak az emberek, hogy összeszedjék a pénzt arra amire fáj a foguk, valamint feldobná a játékot.

Hát így hirtelen ennyi ugrott be ami szerintem pozitív változás lenne.
    Az említett dolgok közül több is működik más játékoknál ugyan így, még más BP játéknál is így van!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Utoljára szerkesztett: 24.12.13
  15. Preton

Preton Fórum-zöldfülű

Én személy szerint nem látom értelmét a klánon belül való rangoknak. Meg kéne oldani, hogy egy bizonyos rangtól kezdve(pl: Tiszt) a játékos képes legyen újabb játékosok meghívására, esetleg klánüzenetek írására.

Az előttem lévő hozzászóló(Danny-Boy) ötleteit támogatom.

Danny-Boy kedveli ezt.
  16. Rajmond

Rajmond Járnitanuló

A klán funkciós ötleteket nem tartom rossznak.
    -Már én is gondolkodtam ilyesmin hogy látnánk melyik klánban vannak a legtöbb pontot szerző játékosok.

Azt ismét jó ötletnek tartom hogy azokat a ruhákat amik az eggyes gyors állat megszerzése közben lehet szerezni adnának is valamit nem csak kukába kerülnének.

Klánháború.
    -Felesleges, ha valamelyik klánnak baja van a másikkal akkor azt eddig is arénában lerendezték.

De viszont a PvP kiegyensúlyozásos dolgok azok már nem valami jók.
    -Így sem ritka hogy több mint 5 percet kell várni PvPre.
    -Ha csoportban indul az ember akkor a negyed órás várakozás nem is sok.
    -Hát még ha +/- 3 rang lenne. Akkor a Mágusmester csak Bölcsmágust vagy A fölötti játékosokat kapna, gondoljunk bele hány órát kellene várni mire meglenne neki 1 menet.

A licites dologgal csak azok járnának jól akik költenek a játékra.
    Megszereznék( vagyis inkább megvennék) 1-2 nap alatt azokat a cuccokat amik egy másik játékosnak 1 év farmolásba került.. Hát...
    Szerintem nem az a nagy dicsőség amit pénzel elér az ember, hanem az amiért megdolgozik.

17. Danny-Boy

Danny-Boy Fórum-zöldfülű

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

A licittel kapcsolatban félre érthettél valamit.
    Ott minden rézbe, ezüstbe, aranyba kerülne s mint írtam mindenki annyit tenne egy adott dolog amennyit ér neki illetve amennyije van. Ezzel pont nem a pénzesek járnának jól. Ez mindenkinek jó lenne.
    Kiknek már meg van a hatalom kabát is azok az arannyal már nem igazán tudnak mit kezdeni, de a licittel megint értelmét nyerné nekik az arany farmolása, hogy megszerezzék az új cuccokat. Valamint a kicsiknek is jó lenne, mert lennének ruhák mint a pvp-nél amik adnak plusz sebzést..stb feldobná nekik is a játékot, és sokan sokféle ruhában szaladgálnának ami megint csak változatossá tenné a DSO világát.

A pvp-vel kapcsolatban igazad van sokat kéne várni a belépésre ha a pvp rangok között az általam említett 3 szintes határ lenne de akkor is kéne korlátozni legalább 5 szintre mert az hogy egy lovagot egy segédmágussal rak össze, hogy is mondjam nem éppen tisztességes.

18. LordBox

LordBox Törekvő

Sajnos ebben a DO játékban közel sincs anyi figyelem szentelve a KLánoknak mint más DO játékokban ! Vajon miért ?
    Pedig ez a játék is alapvetöen Klánban játszható a leginkább ? Akkor miért nem szentelnek itt ennek nagyon figyelmet ????

19. monty34

monty34 Aktív író

amúgy a klán pvp azt meglehetne oldani. :D
    még pedig a balor pvp szerveren ezt úgy kéne csinálni hogy külön egy másik csatornát létre kéne hozni és ide csak klán tagok léphenének be és ezzel meglehetne azt is oldani hogy pénzt keljen beszedni vagyis külön erôdöket lehesen létre hozni és ezzel már azt a úgy nevezet terület foglalást is lehetne kezdeményezni a klánok között:
    ezt úgy képzeld el hogy x klán elfoglalja y klán erôdjét
    várom a kemény kritikákat nem pedig a helyes írási hibákért :)

20. Lucia

Lucia Haladó

Ezt most 1 hajós játékból szetted elő ? Mert avval én is játszottam és ott hagytam, mert annyira elfajultak a dolgok hogy már nem is lehetett játszani csak a pénz bedobással. Remélem azt nem akarod hogy itt is az legyen.

Az oldal megosztása