1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Közös társalgó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Szabad beszélgetés kötetlenebb formában, bármiről ami máshol téma-offolásnak számítana.

2. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Üdv immáron az új fórumon. Kérdés: azt a fél hónap letöltendőt itt is megkapom? :S

WestHamUnited és galinho10 kedveli ezt.
  3. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Nem, tiszta lappal indul mindenki, de a fórumszabályzatot, javaslom átolvasásra, meg a remélem nem fogod azt a stílust folytatni amit az előző fórumon, a te érdekedben.

hubahuba3 kedveli ezt.
  4. nitronyussz

nitronyussz Fórum-zöldfülű

5. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Az enciklopédia teljes frissítése még nincs befejezve, egyelőre átmásoltuk a régi fórumról hozzátettünk 1-2 új leírást, meg próbálgattuk az új fórum lehetőségeit, hogy mit hogyan lehetne benne átvariálni.

6. Kevin2600

Kevin2600 Törekvő

Nem tudnátok ezt a Dőlt betűt simára változtatni ami most van feletem? Alig lehet el olvasni :S Főleg ilyen kicsi betűkel

7. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Van egy felfelé mutató nyíl az idézet tetején azután, hogy ki írta, azzal az eredeti hozzászóláshoz tudsz navigálni.

8. ZAK_91

ZAK_91 Junior szaki

A letölthető kliensből, mikorra várható majd, hogy ide irányít át vagy csak én vagyok lemaradva?

9. galinho10

galinho10 Fórumszaki

nekem olyan kérdésem lenne h valamilyen oknál fogva angolra váltott a nyelvem de csak a forúmon....igy mondjuk tudok is irni mert ha magyar volt akkor nem tudtam semmihez sem hozzá szolni miért is van ez?????

Farkas5400 kedveli ezt.
  10. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Ez mondjuk engem is érdekelne. :)
    Egyébként a fórum nekem magyar nyelvű de ha a profilomra kattintok akkor néha magyar néha angyol.

Farkas5400 és galinho10 kedveli ezt.
  11. galinho10

galinho10 Fórumszaki

igen de ha magyar akkor pl nemtudok semmihez sem hozzászólni.... csak akkor ha angol.....nem értem ezt de szerintem elég gáz....

12. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Van elég hiba... ilyen stádiumban érthető, de remélem ezek minél hamarabb ki lesznek küszöbölve.

Farkas5400 és galinho10 kedveli ezt.
  13. galinho10

galinho10 Fórumszaki

persze értem én...:) s ez egyértelmű h vannak még hibák...csak szimplán jeleztem :)

14. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Engem inkább az érdekelne kliensel kapcsolatban, hogy mikor lesz frissítve? Még mindíg a Novemberi telihol eventet írja ki. Ha Angolra váltok, már rég a törpével kapcsolatosan ír ki.

galinho10 kedveli ezt.
  15. galinho10

galinho10 Fórumszaki

nekem teljes mértékbe jó a kliensem...:/ szóval nálam ez a probléma nem áll fent...:/ probáld meg letörölni s újra felrakni vagy a DSO Client mappát töröld...

16. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Nem nagyon izgat, úgyis angol nyelven gamelek :D PvP-ben nem tudom a rangokat és nem húz fel idegileg :p

Egy kis érdekesség. Keressetek rá, Grimmagosok, hogy Kardin. És nézzétek majd meg a toplista 9. helyét. AZT MEG HOGY???

Utoljára szerkesztett: 27.11.13
  17. beneficam

beneficam Fórumprofi

Kardin törölte magát szerintem több mint fél éve. A toplistáról viszont nem tudja törölni magát.

Gondoltam eddig. Aztán kiderült egy turpisság ismét. A Kardin nevű legendás mágus ijász Kardin4fun néven fut tovább. Tedd a barátoddá és nézd meg a barátaid pvp ranglistáját. Meg fogsz lepődni. Még hogy nem lehet nevet változtatni...

Utoljára szerkesztett: 27.11.13
  18. Devipapa

Devipapa Fórumlakó

Tudom, hogy Kardin4fun néven fut, de még mindíg Kardin néven van bent a toplistán, azt nem kéne átírni?..

19. beneficam

beneficam Fórumprofi

De hogy lett más a neve? Mert fél éve még tényleg Kardin volt

20. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Az új hírek már erre a fórumra fognak mutatni.

Kardin karaktere valószínűleg törölve lett, és szabad lett a neve. És amikor vissza lett állítva a karakter, az eredeti névre nem lehetett visszaállítani, mert már foglalt volt.

Az oldal megosztása