1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Küldetésekkel kapcsolatos kérdések.

Kategória: 'Kérdések és válaszok', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Küldetés teljesítése során felmerült kérdéseket ide kérjük.

2. gyula26

gyula26 Fórum-zöldfülű

Szia volna egy problémám a holtak ura kuldivel kapcsolatban ossze szedtem mindent ami kell de a szarkofágot nem tudom kinyitni a kérdőjel pedig látszik a térképen mi a teendo elore is koszonom

Satan6 kedveli ezt.
  3. Satan6

Satan6 Járnitanuló

Szia nálam is ez volt töröltem a küldetést és újra felvettem másodszorra már sikerült teljesitenem

4. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Küldetés újraindítása valószínűleg megoldja a problémát, vagy írj a supportra, hogy pontosan mi a problémád, melyik küldetéssel meg nem árthat ha képet is mellékelsz hozzá.

5. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Szia, ezt már pár ember jelezte, ha jól tudom ez a bug akkor keletkezik, ha a Q4 es küldetést még Release 110 előtt vetted fel elsőnek, de még nem fejezted be. Ha minden igaz egy küldetést újra indítása megoldja a gondot (persze ez akkor érdemes ha nem jutottál még messzire a küldiben) vagy írj supportra a hiba javítása kapcsán :)

6. Adrienn27

Adrienn27 Junior szaki

De azt már próbáltam, h leadtam, meg újra felvettem a küldit. Egyébként a múlthéten kezdtem el a q4-es mapot , tehát nem hiszem, h 110 frissítés-es eset lenne. Akkor most írjak a supportra?

7. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Igen, akkor mindenképp írj supportra, és ott pontos választ tudnak adni :)

8. Adrienn27

Adrienn27 Junior szaki

Köszönöm a választ :) Már azóta írtam, és kaptam is információt erre a problémára:) Javítás alatt van a dolog, többen is jelezték a problémát. Javaslat: vagy vigyem végi így ha tovább akarok menni q5-re vagy csak akkor váltsam be Ammonál a matériákat amikor a hiba javítása megtörtént.

9. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

40-es karaktert, aki még a nemtomhányas realease előtt lett q1-es (amikor még 40-től lehetett menni és nem kellett hozzá q6 küldit csinálni), vajon miért nem enged be q6 map1-re? Azt írja ki: "Teljesítsd Ammon küldetését, hogy hozzáférést szerezhess'. o_O
    Ez mi a szösz? Csak nem kell végigcsinálni a q1-q5-öt ahhoz, hogy bemehessek map1-re? Mert ha ez így van, akkor komoly mentális problémákkal küzdenek e játék fejlesztői... :mad:

10. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

:D
    Amikor átjössz Jarlshofnből ott áll egy csajszi a hajó mellett,a kapitány!Ott is és tengersírban is beszélni kell vele,utána tudsz Annonbácsival tárgyalni a bemenetelről! :rolleyes:

11. BugaJakab70

BugaJakab70 Aktív író

Köszi. Ez régen is így volt? Mert akkor kiváltom a cavintont... o_O

12. NFL12

NFL12 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy q1-be nem enged be csak ha az Ammon küldit megcsinálom.Most akkor csak úgy tudok q1-re menni ha q6-os küldiket megcsináltam amit ammon adott?Csak mert régen úgy volt hogy 40-esen mehettem q1-re egyből.

13. LKS...

LKS... Fórumlakó

Mióta 30-as szinttől meg lehet kezdeni a Q-kat bejött az a hibás rendszer miszerint a holtak ura küldisort végig kell tolni ahoz, hogy Q1-be mehess. De mivel Mortiszt megölni nem egyszerű így ez egy halva született ötlet volt így hamarosan (elvileg a kövi RL-el) változni fog és így vagy Mortisz lesz gyengébb vagy nem kell megölni Mortit Q1-hez. :)

Artemisz1221 kedveli ezt.
  14. NFL12

NFL12 Fórum-zöldfülű

Rendben köszi a választ. :)

15. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Igen,régen is! :D Úgyhogy irány a patika!!! :rolleyes::D

16. durma77

durma77 Utánpótlás-írogató

Az erőd támadása nevő küldiből kapható ruha mire jó?

17. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Semmire,csak kosztüm.

18. durma77

magyarul? Máshogy nézek ki benne?

19. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

20. durma77

Az oldal megosztása