1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Lootboy

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Bundin, témanyitás ideje: 16.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Nemrég hallottam a Lootboyról ezért utäna olvastam a német fórumon is, elvileg legális használni. Viszont itthon egy olyan infó jutott a fülembe, ha beváltunk egy kódot is onnan akkor bannt kapunk akkor most mi van? A kódokat a BP adta ki(vagy el) a honlapnak, akkor miért nem használhatjuk fel kérnénk egy hivatalos álláspontot erről, mert azt nem tudom elfogadni, hogy mi azért nem használhatjuk ezeket fel, mert nem is tudhatnánk róla az Internet világában ez egy kicsit hülye érv, pedig valami hasonló jutott el a fülembe ezzel kapcs, ha meg ilyen megkülömböztetést mégis alkalmaz a BP akkor azt meg felháborítónak tartom, mert a német játékosok e téren előnyösebb helyzetbe kerülnek másokkal szemben.

Kellögem és opos2012 kedveli ezt.
  2. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Üdv!
    Nyugodtan lehet használni, a Bigpoint támogatja.

Hugger kedveli ezt.
  3. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Kaphatnánk a témàval kapcsolatban valamilyen tàjékoztatàst?

4. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Alapvetően ez a német játékosoknak van, a honlap is német ami a kódokat adja.
    Nincs engedélyünk reklámozni, leírást készíteni erről. Lehet használni az oldalt és az ott kapott kódokat is, nem jár értük büntetés.
    Ennyit mondhatunk a témával kapcsolatban!

Kellögem és Hugger kedveli ezt.
  5. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Köszönöm szépen nekem ennyi bőven elegendő.

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása