1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Lor'Tac : A világ szíve (50. szint)

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Ashrin, témanyitás ideje: 20.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Kedves Játékosok,

Nyilvánosságra kerültek az információk amikről korábban Greg CM és Kaylin NPC már értesítettek minket.

Figyelem! A topikban található információk nem véglegesek, csak tájékoztató jellegűek. A szörnyek és mapok nevének fordításai nem biztos, hogy meg fognak egyezni a végleges fordításokkal!

Youtube ►http://tinyurl.com/nsr65gd
    Twitch ►http://tinyurl.com/othynox

Kedves Hősök, a nevem Kaylin Lefrye. Körmágus vagyok és felfedező, én leszek a hivatalos kalauzotok Lor'Tac-ban, Dél-Dracania elveszett földjén. Engem kért meg Agrasha királynő, hogy kísérjek egy csoport törpét Lor'Tac-ba és a felfedezéseinkről tegyek jelentést az ismeretlen terepről és az új fajokról, amik ott élnek.

A legenda szerint a sűrű dzsungelben elrejtettek egy nagyon értékes dolgot, és ezt gondosan meg kell vizsgáljam.

Most szeretnék veletek megosztani egy felfedezést a növényi és állatvilágról, amit Ellonidos elfeledett könyvtárában tettem.

travelmap2 _groeßer copy_.png
    Kaylin:

Lor`Tac - A név egy ősi, déli kultúrából származik. Ha a térképre pillantotok,ott egy nagy sivatagot láttok,de én biztos vagyok benne, hogy ez a térkép már elavult... A saját szemeimmel láttam Lor'Tac partját és a legerősebb smaragdnál zöldebb Dzsungelt láttam ott.

The Guardian

Kaylin:

Elragadó! Egyszerűen elragadó! Csak egyszer az életemben találkoztam Guardiannel. Lehet, hogy ezek a fenséges egységek ijesztően néznek ki, de valójában nem azok.

The Guardian: Már a neve is elárulja. Azt a célt szolgálja, hogy a teremtőjét védelmezze. A legenda szerint több fajtája is volt, de mindegyiknek ugyanaz volt a célja. Ha megfelelően olvastam 7 különböző fajta volt, de egyes iratok beszélnek 5-ről és 4-ről is. Erre majd még vetek egy pillantást...

The Corrupted Magician?

Kaylin:

A kéziratokban találtam egy rajzot, de nem írtak róla semmit. Erről a teremtményről nem sokat tudunk. Körmágusként látom, hogy titokzatos mágiát használ, de sérülékeny. Valami varázslatot szór, nem használ kardot. De nem ismerem fel mi lehet ez, és ez megijeszt engem.

The Unknown

Kaylin :

Ilyenek a Lor'Tac-i házak. A szövegekben olvashatunk misztikus templomokról és láthatatlan városokról. A képről azonban egyértelműen látszik, hogy primitív életformák lakták.

Üdvözlettel a Drakensang Online csapata!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.7.15
  2. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Újabb kép szivárogott ki Kaylin utazásáról:

kaylin_exploring.png

Csatolt fájlok:

Utoljára szerkesztett: 21.5.15
  3. kazimir2

Néhány kép került elő Lor'Tac egy újabb helyszínéről!

Nyugodt Part

Bay of Tranquil Waters.PNG

Bay of Tranquil Waters2.PNG

Kaylin: Megérkeztem Lor'Tac tengerpartjához. A víz kristálytiszta és türkizkék, sokáig el tudnám nézegetni. A törpék régi sátrakra bukkantak a part közelében. Első ránézésre nem tűnnek törpe vagy emberi kéz munkájának. A kézirataim csendes partként emlegetik ezt a helyet. Nos, valóban az. Talán túlságosan is.

4. kazimir2

A Skorpió
    Típus: Rovar
    Viselkedés: Ellenséges

scorpion_without kaylin.PNG

Kaylin: Sehol nem találtam meg a pontos nevét ezeknek a lényeknek, de első ránézésre a skorpiók közé sorolnám őket. A kéziratok nem taglalják, hogy mérgesek-e ezek a teremtények; de a rajzok alapján arra következtetek, hogy legalább egy részük használ valamilyen mérget az ellenség megbénítására. Szerencsére még nem találkoztunk ehhez hasonló lényekkel, de óvatosnak kell lennünk. Első körben az is sokat segítene, ha azt sikerülne kideríteni, hogy vajon éjszakai vagy nappali ragadozók lehetnek-e. Igen, azt hiszem jobb lesz ha utánajárok a dolognak.

decay_withoutkaylin.PNG

Kaylin: A kéziratok az elmúlás egyes fázisait mutatják egy fa esetében, de valami nem természetes ezzel kapcsolatban. Furcsa módon az itteni fák életerősnek tűnnek, messze még a végtől, zöldek és lombosak.

Utoljára szerkesztett: 25.4.15
  5. kazimir2

Újabb információk a Guardianról

Kaylin: Nézzétek, mire bukkantam! Nem túl jó a minősége, de azért hasznos lehet!

image002.png

Megpróbálom restaurálni ezeket az alakokat a képen. Az első minden bizonnyal egy Guardian, de többiről egyelőre még sejtésem sincs. Talán ezek is valamiféle Guardianok lehetnek, de ez csak egy megérzés, nem vagyok benne biztos.

A Guardianok a nevükből eredendően őrzők - valamit őriznek. A legismertebb ezek közül az Élet Őrzője. De vajon mi más lehet még olyan fontos mint egy élet, amit őrizniük kellene? Azt hiszem ennek még alaposabban utána kell néznem...

Nos, az első alak nem okozott különösebb problémát.

image003.png

Guardian of Life - Az élet őre

image005.png

Kaylin:Ez minden bizonnyal az élet őrzője. Ezek világ szerte ismertek, sőt, biztosan léteznek is, ugyanis útjaim során egyszer egy élet védelmező Guardian segített rajtam, amikor körülvett az ellenség. A felületük kicsit mohás, és valamilyen növény is fel lehet tekeredve rájuk...

A minap éppen a tűzmágiát gyakoroltam. A kezem még meleg volt egy tűzgolyó eldobása után, amikor megfogtam a rajzot, és hirtelen láthatóvá vált egy újabb Guardian képe!

Guardian of Fire - A tűz őre

Kaylin: Soha nem találkoztam még ehhez hasonlóval. Bárhogy is legyen, az ábra alapján egyértelműnek tűnik, hogy ez a Guardian a tűzzel és a lángokkal áll kapcsolatban. De vajon mit őrizhet? Az örök fényt?

Képzeljétek, mi történt! Nagy eső volt a napokban, és sajnos a papiruszom is elázott egy kicsit. Szidtam is magamat amiért ily feledékenyen fedetlenül hagytam, de végül mégsem bántam meg dolgot, ugyanis egy újabb kép láthatóvá vált! Van egy olyan érzésem, hogy minden Guardian egy elemmel áll kapcsolatban, és csak akkor válik láthatóvá a képen, ha érintkezésbe kerül valamilyen módon az adott elemmel.

image002.png

Guardian of Water - A víz őre

image011.png

Kaylin: Esőzés után vált tisztává ez a kép, amiből arra következtetek, hogy a vízzel állhat kapcsolatban ez a Guardian. A kardjai leginkább valamiféle ütőre emlékeztetnek. Vélhetően ő lehet a jólét, esetleg a tavasz védelmezője, de még alaposabban utána kell járnom a dolognak, mielőtt véglegeset állíthatnék.

Valamiért azt gondoltam, hogy a levegő lesz a következő elem, de nem így lett. A minap fagyasztó varázslatot kellett alkalmaznom egy Orbax ellen. Pihenésképpen ismét megnéztem a papiruszt, ám amikor hozzáértem, láthatóvá vált a következő Guardian. Úgy tűnik, Lor'Tac törzsei más elemekben hittek, mint mi.

iceguardiano.jpg

Guardian of Ice - A jég őre

guardians_variations_ice_solo.png
    Kaylin: Nézzétek ezeket az éles kardszerű karokat! Kíváncsi volnék, hogy a Guardianok összecsapásából vajon melyikük jönne ki győztesen?

Guardian of Death - A halál oltalmazója

guardians_variations_5.png

Utoljára szerkesztett: 3.7.15
  6. kazimir2

Orbax
    Típus: Kétéltű

OrbaxForum.jpg

Kaylin: Láttuk őket leselkedni a folyóvidéken. Óriási, falánk szájuk van, és mi tagadás - a szaguk is elég émelyítő. Nagyon ijesztő látvány volt, mondhatni felejthetetlen. Az iratok Orbax-ként hivatkoznak rájuk, de a törpe kísérőim egyszerűen csak "kövér és harapós békák"-nak nevezik őket. Látszatra nagyon hasonlóak - és egyformán veszélyesek is! Ugyan végeztem eggyel, de nem volt egyszerű menet! Egy életre megtanultam a módját, remélem. Ideje lesz jobban utánanéznek ezeknek a lényeknek, mielőtt újra beléjük futnánk.

7. kazimir2

Csendesvizű Öböl

kaylin_explore_stillwater2.png

Béka folyó torkolat

kaylin_explore_frog_river_delta.png

...PingvinHarcos... és Zrye kedveli ezt.
  8. kazimir2

Fjalnir Fagyos Bölcsője

kaylin_explore_fjalnir.jpg
    kaylin_explore_stairs_Fjalnir.jpg
    kaylin_explore_altar_Fjalnir.jpg

Tol'Tac törzs
    Típus: Emberek voltak?

tol_tac_evil_tribe archers copy.png
    tol_tac_evil_tribe shaman copy.png
    tol_tac_evil_tribe warrior copyy.PNG

Térkép

image025.jpg

Csatolt fájlok:

Utoljára szerkesztett: 21.7.15
    Radenska, -Szeth-, Vakvalter és még 1 ember kedveli ezt.
  9. kazimir2

???????
    Típus: Sárkány

tol_tac_the unnamed.png
    Lor_Tac_boss.jpg

Kaylin: A Tayazok mutatták meg nekem ezeket a rajzokat. A szívem majd ki ugrott a helyéről és csak úgy kapkodtam a levegőt, mikor megláttam. Az ösztöneim azt súgják, hogy ez nem csak "egy" sárkány. Nem, minden bizonnyal ez minden gonosz forrása. Igaz sem én, sem a Tayazok nem tudják a nevét ennek a lénynek...még.

Utoljára szerkesztett: 10.7.15
    MariskaNeeni kedveli ezt.
  10. kazimir2

Andermágia szülő szörny
    Típus: Ismeretlen - Korrumpált
    Viselkedés: Nagyon ellenséges

Birthing Andermagic Monster.jpg

Húsmúmia

Típus: Emberi

FleshWalkers.jpg

Kiméra
    Típus: Ősi teremtmény
    Viselkedés: Nagyon ellenséges

ChimeraKaylin.jpg

MariskaNeeni kedveli ezt.
  11. kazimir2

Óceánó Opál Szentélye

Oceano1.jpg
    Oceano2.jpg

Fyrgon Tűzösvénye

Fyrgon1.jpg
    Fyrgon2.jpg

Agathon Szövetségi Csarnoka

Agathon1.jpg
    Agathon2.jpg

Nahuatlan

Nahuatlan1.jpg
    Nahuatlan2.jpg

12. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Kedves Játékosok!

Megjelent Lor'Tac hivatalos trailere, jó szórakozást kívánunk hozzá! :)

Üdvözlettel:

DSO Team

Farkas5400, Radenska, Hulk és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása