1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés NagyVad Vadászat event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 17.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze A fórum bárója

^C58B6C13C1A0D8FFFB326A736862091F516B3625BE48EC77FF^pimgpsh_fullsize_distr.png
    Ide várjuk az eventtel kapcsolatos észrevételeiteket, tapasztalataitokat!

Event leírás

2. Korze

Korze A fórum bárója

Egy kis információ addig is:

• A halmozódás 15 percig marad aktív
    • A halmozódás online időben telik le, tehát ha kilépsz a játékból akkor addig nem vész el az eddig összegyűjtött halmozódás
    • Heredurnál nem, Arachnánál viszont lehet kulcs nélkül is farmolni az eventhaladást
    A nehezebb szintek eléréséhez ITT találtok leírást!

a Dúriai terület feloldásához (Loxley kavernái terület miatt, ahol Arachna található) a Werian menedékében kell felvenni a küldetést
    Anselm NPC-től aki a Hazugság laboratóriumába küld minket!

pukiface és bibere kedveli ezt.
  3. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik boss-t érdemesebb ütni vagy mindegyik egységesen adhatja a haladást?

4. Finstandantilus

Finstandantilus Aktív író

Balor fatalon stack nélkül 625 volt egy kör; Sigris fatalon 10% buffal 550. Ezt a két kört mentem eddig. De event előbb gyengébbek voltak fatalon.

5. -Krisz55555-

-Krisz55555- Fórumprofi

Aki ki szeretné farmolni az eventet az csak kulcsot farmol a boss csak azután megy miután a bufbol meg van 100 addig lehet felbufolni tovább nem engedi és akkor egy fatálon ad 6800 haladást de ehhez nagyon jó csapat kel meg rengeteg idő.

-Sogi- kedveli ezt.
  6. bares

bares Fórum-zöldfülű

Üdv!
    Én most toltam egy Örök Őrhelyet + Hjalgrumbummbumm-ot, és 593 haladás lett belőle.
    Azt hiszem az 1 milla nem lesz meg :D
    8 hónapos baba mellett ez a 20 perc is csoda volt.
    Amúgy mindenkinek további sok sikert!

7. Finstandantilus

Finstandantilus Aktív író

Barátnak segítek. Legkönnyebben tud csak jönni. 10 kör miniboss, 10 kör gorga. 200k haladás 2.5 óra alatt. Meglepő az ajándék a bptől. Most respect nekik. Gorga fatal szólóban könnyen vihető. Csak futkosni kell jobbra-balra

8. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Ezt nem nagyon értem, mentem 4 kör Arachnát és 2 kör Titkos főhadiszállást fájdalmason. Mindössze 899 haladás lett a vége, ami szerintem elég gyenge. Napi 1-2000 haladásnál több nem igen jön össze egyedül. Evvel nem hogy 1.000.000, de még a tizede sem fog összejönni!!!

9. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

1 tanács fájdalmas boss-t kell csapni fatal kulcsfarmal jelennleg 750K-nál járok és volt megszakítás is

10. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Következő a tanácsom: Ajánlatos minimum Fájdalmas szinten Arachnához menni 25 kört és utána Heraldhoz járni Fájdalmas szinten, így tapasztalatom szerint kifizetődő és akár egyedül is megoldható.

11. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Az elején alig ad haladást, de ahogy halmozodik a buff (alul az buff ikonjába mindig egyel nő a szám, max 100-ig) úgy egyre több haladást ad. Arra kell vigyázni, hogy ne vesszen el a felhalmozott buff, 15 percenként vagy egy event boost vagy egy kulcsot adó minibosst le kell verni. Ha kilépsz a játékból nem tünik el a buff, tehát 2 hét alatt kényelmesen megcsinálható, de arra figyelni kell, hogy a játékidőben csak az eventet toljátok, mert a játékidőben 15 perc üres játék után ugrik a buff. Kulcsot Titkos főhadiszálláson a leggyorsabb szedni, bossnak meg Tegan, ha azt nem tudod leverni akkor Sigrissmar.

12. kincsem0625

kincsem0625 Fórumlakó

Igen, és sajnos egy erőd, vagy egy zászló nem fér bele 15 perc miatt
    Amúgy, most sokkal jobban átgondolták ezt az eventet mint a többit

13. annaharcos

annaharcos Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Az event tetszik. De lehetne mindennap 1órás időtartam miközben a buff ideje nem megy és eközben a kazamatákba se lehetne belépni. Persze ezt mindenki maga választhatná ki ,hogy igénybe szeretné e venni. Igy meg lehetne csinálni a napi küldetés pvp részét is és nem bukná el a játékos a napi küldetésért járó jutalmat és a buffot se.

14. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Igazad van, továbbítom, de abban biztos vagyok, hogy közben már nem fog változás történni, kivitelezhetetlen sajnos.

15. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Remélem bukjuk a full bónuszt.... Nem kicsit ideges vagyok emiatt többed magammal.

16. Admirális

Admirális Moderator Team Drakensang Online

Sajnos nincs információnk arról, hogy megmarad-e a felhalmozódás.

17. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Gondoltam ezért is van parázás rendesen, mert ugye ki a fenének van kedve újból összeszedni a max bónuszt...

18. Admirális

Azért kérdéses a dolog, mert lehet hogy be lett zárva a játék és akkor elvileg nem telik a buff, de szerver probléma miatt ki tudja, hogy hogyan is számol.

19. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Én csak abból indultam ki, hogy klántársammal kezdődött nem bírt csatizni, ki X-elte, nem bírt vissza jönni, vagy is nem volt játékban, de "vígan" zöldült még a klánban.. :(

20. Admirális

Ez eléggé rossz hír, reméljük hogy csak azért maradt zöld, mert a szerver nem tudott frissülni.

Az oldal megosztása