1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

NagyVad Vadászat event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 17.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze A fórum bárója

^C58B6C13C1A0D8FFFB326A736862091F516B3625BE48EC77FF^pimgpsh_fullsize_distr.png
    Ide várjuk az eventtel kapcsolatos észrevételeiteket, tapasztalataitokat!

Event leírás

2. Korze

Korze A fórum bárója

Egy kis információ addig is:

• A halmozódás 15 percig marad aktív
    • A halmozódás online időben telik le, tehát ha kilépsz a játékból akkor addig nem vész el az eddig összegyűjtött halmozódás
    • Heredurnál nem, Arachnánál viszont lehet kulcs nélkül is farmolni az eventhaladást
    A nehezebb szintek eléréséhez ITT találtok leírást!

a Dúriai terület feloldásához (Loxley kavernái terület miatt, ahol Arachna található) a Werian menedékében kell felvenni a küldetést
    Anselm NPC-től aki a Hazugság laboratóriumába küld minket!

pukiface és bibere kedveli ezt.
  3. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik boss-t érdemesebb ütni vagy mindegyik egységesen adhatja a haladást?

4. Finstandantilus

Finstandantilus A fórum ismerője

Balor fatalon stack nélkül 625 volt egy kör; Sigris fatalon 10% buffal 550. Ezt a két kört mentem eddig. De event előbb gyengébbek voltak fatalon.

5. -Krisz55555-

-Krisz55555- Fórumprofi

Aki ki szeretné farmolni az eventet az csak kulcsot farmol a boss csak azután megy miután a bufbol meg van 100 addig lehet felbufolni tovább nem engedi és akkor egy fatálon ad 6800 haladást de ehhez nagyon jó csapat kel meg rengeteg idő.

-Sogi- kedveli ezt.
  6. bares

bares Fórum-zöldfülű

Üdv!
    Én most toltam egy Örök Őrhelyet + Hjalgrumbummbumm-ot, és 593 haladás lett belőle.
    Azt hiszem az 1 milla nem lesz meg :D
    8 hónapos baba mellett ez a 20 perc is csoda volt.
    Amúgy mindenkinek további sok sikert!

7. Finstandantilus

Finstandantilus A fórum ismerője

Barátnak segítek. Legkönnyebben tud csak jönni. 10 kör miniboss, 10 kör gorga. 200k haladás 2.5 óra alatt. Meglepő az ajándék a bptől. Most respect nekik. Gorga fatal szólóban könnyen vihető. Csak futkosni kell jobbra-balra

8. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Ezt nem nagyon értem, mentem 4 kör Arachnát és 2 kör Titkos főhadiszállást fájdalmason. Mindössze 899 haladás lett a vége, ami szerintem elég gyenge. Napi 1-2000 haladásnál több nem igen jön össze egyedül. Evvel nem hogy 1.000.000, de még a tizede sem fog összejönni!!!

9. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

1 tanács fájdalmas boss-t kell csapni fatal kulcsfarmal jelennleg 750K-nál járok és volt megszakítás is

10. Morka

Morka Fórumgróf

Következő a tanácsom: Ajánlatos minimum Fájdalmas szinten Arachnához menni 25 kört és utána Heraldhoz járni Fájdalmas szinten, így tapasztalatom szerint kifizetődő és akár egyedül is megoldható.

11. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Az elején alig ad haladást, de ahogy halmozodik a buff (alul az buff ikonjába mindig egyel nő a szám, max 100-ig) úgy egyre több haladást ad. Arra kell vigyázni, hogy ne vesszen el a felhalmozott buff, 15 percenként vagy egy event boost vagy egy kulcsot adó minibosst le kell verni. Ha kilépsz a játékból nem tünik el a buff, tehát 2 hét alatt kényelmesen megcsinálható, de arra figyelni kell, hogy a játékidőben csak az eventet toljátok, mert a játékidőben 15 perc üres játék után ugrik a buff. Kulcsot Titkos főhadiszálláson a leggyorsabb szedni, bossnak meg Tegan, ha azt nem tudod leverni akkor Sigrissmar.

12. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Igen, és sajnos egy erőd, vagy egy zászló nem fér bele 15 perc miatt
    Amúgy, most sokkal jobban átgondolták ezt az eventet mint a többit

13. annaharcos

annaharcos Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Az event tetszik. De lehetne mindennap 1órás időtartam miközben a buff ideje nem megy és eközben a kazamatákba se lehetne belépni. Persze ezt mindenki maga választhatná ki ,hogy igénybe szeretné e venni. Igy meg lehetne csinálni a napi küldetés pvp részét is és nem bukná el a játékos a napi küldetésért járó jutalmat és a buffot se.

14. Morka

Morka Fórumgróf

Igazad van, továbbítom, de abban biztos vagyok, hogy közben már nem fog változás történni, kivitelezhetetlen sajnos.

15. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Remélem bukjuk a full bónuszt.... Nem kicsit ideges vagyok emiatt többed magammal.

16. Admirális

Admirális Rutinos

Sajnos nincs információnk arról, hogy megmarad-e a felhalmozódás.

17. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Gondoltam ezért is van parázás rendesen, mert ugye ki a fenének van kedve újból összeszedni a max bónuszt...

18. Admirális

Admirális Rutinos

Azért kérdéses a dolog, mert lehet hogy be lett zárva a játék és akkor elvileg nem telik a buff, de szerver probléma miatt ki tudja, hogy hogyan is számol.

19. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Én csak abból indultam ki, hogy klántársammal kezdődött nem bírt csatizni, ki X-elte, nem bírt vissza jönni, vagy is nem volt játékban, de "vígan" zöldült még a klánban.. :(

20. Admirális

Admirális Rutinos

Ez eléggé rossz hír, reméljük hogy csak azért maradt zöld, mert a szerver nem tudott frissülni.

Az oldal megosztása