1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés NagyVad Vadászat event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 17.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Doom2017

Doom2017 Járnitanuló

Köszönjük hogy jelezted ezt a problémát kérlek ha lehetséges küldj a supportnak 1 képet a hibás egyedi tárgyról.
    További szép napot.

2. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

Nem igazán tudom mire vélni a hozzászólásodat, jó pár magyar játékos bukta a jól felépített buffot, angol fórumon is panaszkodtak erre és mindben közös, hogy hátas/kosztüm/buff egyszercsak eltűnt ami igencsak hibának tűnik. Azért egy 500-800-1000% buffot felépíteni nem 1-2 perc tehát hadd legyen már felháborodva az egyszeri játékos ha ez megtörténik vele. Ilyenkor az lenne a korrekt ha a support visszaállítaná a buffot hiszen azt látniuk kell, hogy mennyi volt. Nem mellesleg ti modik sokszor csak 55-ös fejjel gondolkoztok ugyanakkor vannak olyan karik is akik szintjükből adódóan csak fájdalmason tudják csinálni az eventet és ott bizony sokkal lassabban megy mintha haláloson farmolna az ember kulcsokat (1v3 körönként).

3. mufflon

mufflon Utánpótlás-írogató

Végére értem én is az eventnek és szerintem ez eddig a legeltaláltabb esemény amit megalkottak a fejlesztők, mind haladásra, mind pedig nyeremények tekintetében. Ez a haladási sáv inkább beillett volna egy születésnapi eventre, mint amit akkor alkottak.
    Egyetlen szépséghibának talán a buff stack portolás utáni eltűnését tudnám említeni ami sokunkkal előfordult sajnos, de ettől eltekintve nagyon jó volt. Végre marad időm a kis karakterekkel is játszani kicsit, meg eventezgetni, nem csak a tankkal kell futni a köröket orrvérzésig.

Köszönet ezért az eventért, remélem nem változtatnak rajta a későbbiek folyamán, max csak stabilizálják a stack buff-ját. (esetleg még annyi, hogy talán a buff stack-je jobb lenne a jövőben, ha csak a kazamatákban ketyegne a városi területen, vagy arénákban nem, így esetleg lehetne szusszani is event közben egy egy versenyre benevezve)
    Jó játékot, droppot!

Doom2017 kedveli ezt.
  4. Doom2017

Doom2017 Járnitanuló

Bőségesen van idő, hogy bárki kitolja ezt az eventet. Ha valaki nem is 55-ös szintű és netalán nem is menne neki még fájdalmason sem az event, ajánlanám azt, hogy az illető Klánt keressen! Rengeteg magyar klán található minden szerveren, klánokban ugye az egyik legjobb dolog, hogy egymást erősítitek, illetve egyértelműen sokkal könnyebb, bármelyik event/köztes. Főleg, hogy nemrégiben a csoportos köztesezés is bejött.Szerintem a haladásból érkező jutalmakat érdemes kifarmolni, illetve kiszedni.

5. Steve75

Van egy olyan érzésem, hogy elbeszélünk egymás mellett ami abból is adódhat, hogy nem olvastad el az előzményeket és csak ugyanaz a mellébeszélés megy mint előtte is (azaz a hibáról még nem sikerült véleményt formálni). Senkinek nem volt gondja a kivihetőséggel illetve az event hosszával ellentétben azzal, hogy sok játékosnak egy valószínű hiba miatt ugrott a felépített buff amit support nem állított vissza és ezáltal több órányi játékidejük veszett kárba. Így ezen játékosok számára az event keserédes lett függetlenül a pozitívumoktól. Egyébként ha vetted volna a fáradtságot, hogy visszaolvasod az előző hozzászólásokat akkor láthattad volna, hogy csak pozitívat írtam én is és mások is akiknek nem veszett el a buff.

Utoljára szerkesztett: 25.11.17
  6. Saraphine

Saraphine Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Napokkal ezelőtt ezer felett volt a jelvények száma kisebb szorzóval,most nagyobb szorzóval csak 660-at kaptam.Több kört is mentem hátha,de a legtöbb 960 volt. Így kicsit elment a kedvem az egésztől,pedig amúgy nem lenne rossz event :)

7. Korze

Korze A fórum bárója

Az általad nehezményezett hiba valóban bosszantó és létezik.
    Viszont!
    Ilyet, hogy buff, nem tudunk a supporton visszaállítani. Egyszerűen nincs ilyen opció a programban ami a tárgyak visszaállítására hivatott.
    Megértjük, hogy nagyon bosszantó, ha valaki elveszíti a felhalmozott Vadász szerencséje buffot, de technikailag nem lehet visszaadni, nem azért mert nem akarjuk!
    Jelezve lett a hiba már jó ideje a fejlesztőknek, de egy olyan hibát nagyon nehéz bebizonyítani, ami véletlenszerűen történik.
    Nem tudjuk fixen reprodukálni, hogy mi okozza és így sokkal nehezebb bejelenteni a fejlesztő csapatnak, úgy, hogy ne hajtsanak el minket.

Amint valakinek sikerül videót készíteni az esetről, már közelebb jutunk a kijavításához is a problémának.

Ahogy észrevettem, minden boss ami eventhaladást ad, három különböző mennyiséget adhat. Ráadásul boss és boss között is van eltérés.
    A pályák lepucolása után megjelenő vezérszörnyek adják talán a legkevesebbet, utána jönnek a fő bossok, mint Arachna, Medusa, stb... és legvégül a kulcsokkal elérhető világbossok, mint Balor, Sigrismarr, Az árnyékvilág hírnöke, stb...
    Így abszolút nem lehetetlen amit mondasz!

Utoljára szerkesztett: 25.11.17
    Steve75 kedveli ezt.
  8. Steve75

Ez egy teljesen korrekt válasz, ha a 2 kollégád ezt így leírta volna (a mellébeszélés helyett) akkor nem születik meg a két hozzászólásom a témában!

9. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Egész nap 1000%-os szorzóval farmoltam , Khalys adott min 4500 haladást. Mióta bejött a 200%, nem kapok annyit,csak 3600-4200.
    Ez akkor most hogy van tulajdonképpen?

10. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

Most ez komoly??? A Balor adott min 3600 haladást a 200-as szorzóval meg 3900-at EZ MIÓTA 200%??? Ennyire azért nem lehetnek a fejlesztök kasuk matekból

11. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

1100% helyett most 1200%-al csinájátok. Ennyi. Matematika.

jackoneill1976 kedveli ezt.
  12. Finstandantilus

Finstandantilus Aktív író

Egy hozzáfűznivalóm lenne az eventhez. Az 50 alatti játékosokat kedvezőtlenebb helyzetbe hozza az event, mint az 50 és afeletti játékosokat. A kulcs rátát én az alábbiakra módosítanám. 2-3-4 kulcs az 1-2-3 helyett. Igazságosabb lenne szerintem.

13. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Utánpótlás-írogató

Aham és melyik országban 1200 az 1100 200%-a?? Ha nem tudják leirni értelmesen a droppot akkor inkább ne tegyétek, mert ez igy becsapós mert ez nem 200% hanem az csak plusz 100% alap dropp. Ja a másik az meg külön VICC hogy 3900at 10böl 8-9szer dob 1-2szer csak 4800at ez a RAMDOM dropp :) csak érdekes hogy a kisebb droppot jobban randomolja

14. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

nem látod hogy 2 külön ikon jelzi a buffot? ami nem szorzódik hanem összeadódik....

teszed itt a sértődöttet mikor ami nem egyben van mindig összeadással van megoldva...lásd napi küldiknél ha megkapod a 3ik jutalmat a középsőből ami ad +50% materiát félórára (vagymennyit) ...ha ráveszed a szemüveget akkor az ugye 100%.. és nem 50x100 (5000%) szorzóval kapod a matériát hanem 50+100 (150%).....

StSanya kedveli ezt.
  15. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Köszi a választ,reagáltam volna rá előbb is,de nem engedett be sem mobilról,sem laptopról.
    Igazad van,ez matematika.Viszont én nem ezt kérdeztem. Ez meg szövegértés. Ennyi. 1200 > 1100. Ez is matek...
    Azzal eddig is tisztában voltam,hogy 1000+200 az nem 2000.
    Én azt tettem szóvá,ha vasárnap órákon keresztül 4500 haladást kaptam minimum,ráadásul 1100 szorzóval,akkor 1200-on miért 3600-4200 jön?
    És ez nem 1-2 alkalom.reggel 8-tól este 7-ig ütöttük Khalyst kisebb nagyobb megszakításokkal.

Utoljára szerkesztett: 28.11.17
  16. JimJupiter

Mostani eventen is érvényes az, hogy az event végén a legtöbb pontszámot elérő játékos kap egy csontvázsárkányt? Legutobb egyet kisorsoltak, de gyet meg kapott a legtöbb pontot elérő.

17. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Lesz most is sorsolás, sőt, szerverenként 3 fő fog nyerni... :)

Részletek: >>>ITT<<<

18. bibere

bibere Törzsjátékos

Sziasztok,

NagyVad vadászat Eventen többször is előfordult, hogy sokunknak eltűnt az 1000%-os szorzója, miközben egy új területre mentünk be (pl Loxley-ba, Balorhoz stb.), és kezdhettük előröl a gyűjtését. Kérlek jelezzétek a fejlesztők felé. Köszönet előre is.

Egyébként, ha a haladást adó boss leverése előtt észreveszed ezt a programhibát, és kimész a mapról akkor valószínűleg visszakapod az addigi szorzódat (nálam 2 esetből 2x visszaadta), ha nem veszed észre, akkor a boss halála után véglegesen nullázódik (sajnos ezt is megtapasztaltam). :(

U.i.: lehet ezt inkább a hibaüzenetekhez kellet volna betennem, ha igen, kérlek tegyétek át. Köszönöm.

Utoljára szerkesztett: 14.7.18
  19. Xineohp

Xineohp Haladó

Alap100% +1000% halmozódás +200% vagyis 1300%
    Most komolyan ne nevezzük már nyertesnek aki megkapja a béna égi sárkány dekoratív hatást vagy a csontember kosztümöt. Ebből csak az nyer aki a mountot viszi.

20. JimJupiter

Hát figyelj, nekem a csontember kosztüm sincs meg, persze 0,0001%, hogy én kapjam meg. És ha jól emlékszem, ezt a fajta csontember kosztümőt meg se lehet venni.

Az oldal megosztása