1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

PVE Küldetések

Kategória: 'Küldetések', témanyitó: LaSanctos, témanyitás ideje: 5.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. LaSanctos

LaSanctos Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy Élet Bölcsőjében van egy küldetés, ahol 30 démonfejet kell gyűjteni, meg kell ölni az őrt, na most annak az őrnek dobnia kéne egy kulcsot, amivel be lehet menni a következő mapra. A baj az, hogy nem dob. Körülbelül 10-15 alkalommal öltem meg, és 2-szer vettem fel újra a küldetést, még sem esik ki a kulcs. Ezáltal nem tudom folytatni a küldetéseket. A válaszokat előre is köszönöm!

2. Admirális

Admirális Moderator Team Drakensang Online

Az egyik leghosszabban farmolandó küldetést csinálod onnan. Én kb. fél óráig mentem érte a köröket. Jelentve lett már a küldetés abszurditását. Sajnos csak a kitartás a legjobb lehetőséged.

WestHamUnited kedveli ezt.
  3. LadyKyra

LadyKyra Fórum-zöldfülű

Sziasztok.
    Van egy hatalom kabátja nevű küldetés.
    Az 5/5-nél akadtam el.
    „Gyűjtsd össze a tapasztalat 30 átláthatatlan anyagát időutazó
    jabbax sámánoktól a vizek feletti Atlantison!”
    Most másodszor futottam neki de most is csak 16-ot adott (az első kőrben is) és tovább semmi.
    Van egyáltalán 30 a játékban?

4. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Nem egy kör alatt kell összegyűjteni a 30 db-ot. Ezek szerint már meg is van, nézd meg a küldetés naplóban, hogy ki van-e pipálva a küldetés.

5. LadyKyra

LadyKyra Fórum-zöldfülű

Nem egy kört mentem, hanem több mint harmincat.
    A medusáktol a 90 fonalat összeszedtem. Aztán dobtam a küldetést, ujra felvettem és megint végig csináltam vagy harmincszor, és ujra csak 16-ot dobott!

6. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Felejtsd el azokat a kabátokat,nem jók azok semmire,csak az idődet vesztegeted vele.
    Addig ér valamit,amíg eljutsz Kingshillig,vagy a Királyi katakombákig. Addigra leszel 15-ös szintű.
    Onnantól mehetsz bármilyen eventre. Például Draganra,vagy Blakborgba. Ott kapsz használható kabátot,a másikkal nem vagy kisegítve.
    2 hét múlva kezdődik az 1 hónapos Dragan event, az a kabát nem rossz.
    Én 54-es szintig használtam a 38-as Dragan kabátot,mert nem esett más.Cseréltem a csontérméért vehető kabátra Hirajában.
    Ne törödj azzal a kabátos küldetéssel,ki is dobhatod.Fejlődj,csináld a küldiket , eventeket, húzd fel magad 55-re,az a lényeg.
    Akármilyen mapon van a küldi,menj 5 fős csoportban,úgy gyorsan jön az xp,mert azokért a mobokért is kapsz xp-t,amiket a csoporttársaid ölnek meg.

7. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Ugyanazt tudom mondani, mint preimusz1024.

Újhold event 17-től, Dragan event 24-től. Mindkét helyen kiszedhető kabát klasszisokkal jobb, s nem kell hozzájuk 1000 arany se.

8. rex54

rex54 Járnitanuló

sziasztok nekem is ez a gondom össze kaptam 10-et és nem akar többet adni

9. petereR

petereR Fórum-zöldfülű

Hali!

Egy éve nem tudom megcsinálni ezt a küdetést.Többször újra kezdtem,de egyszerűen nem jön össze.:mad::(

Az oldal megosztása