1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

PVP-vel kapcsolatos kérdések.

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Bármely játékos elleni harc témában felmerült kérdéseket ide várjuk.

2. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Pár perccel ezelőtt pvp-ben egy 41-es bölcs mágus rangú törpe volt az ellenfélnél, aki simán lehagyott engem futásban ( Roshanban futkorászom). Persze lehet rendkívül szerencsés és van már törperoshanja, csak ez egy kicsit furának tűnik nekem, feltűnően gyorsabban mozgott nálam. Robbanó golyókat gyártott mikor elhalálozott,amivel a frászt hozta rám. Ez a 40-es pvp talent a törpénél, ha jól tévedek, először meg is lepődtem, nem láttam még ilyet, mondom ez nem 5v5? (5v5 volt :D ) Bölcs mágus rangig vinni egy karit ennyi idő alatt? Hogyan? Ha napi 24 órában többen játszanak vele, akkor is égnek áll a hajam tőle...

3. Raory

Raory Járnitanuló

vagy hacker,vagy napi 24 órában játszik..ha érted mire utalok :D

4. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Azért bent van már 6 hete és mentorbónusszal baromi gyors a fejlődés, meg gondolom andermanttal is megvan serkentve.

5. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Megkérem a Szücsit számolja már ki, ő a matematikus nálunk! Nem tudom miért, de piszkálja a csőrömet...Lehet, hogy azért, mert nekem 2 év kellett a mágus rangig? :D Mondjuk nem vagyok egy nagy pvpkuksi :D

6. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Nekem 1 év volt a mágusrang,mentorral simán megvan a bölcs magi 6 hét alatt mentorbónusszal,sok pénzzel támogatva...

7. LAZZ

LAZZ Járnitanuló

Amikor bejött a törpe kaszt 1 hónappal ezelőtt, 1 hétre rá, már több mágusjelölt és kezdő mágus rangú törpét is láttam, úgy hogy ne csodálkozz a bölcs mágus törpén :)

8. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Többet kéne PvPzned! :D Tegnap utol is értelek a ranglistán! :rolleyes::p
    Köllene egy jó kis PVP event!! :p
    Egyébként én is egyre több márusrangú törpét látok és őszintén szólva ijesztőek. :confused:
    Tegnap futkározok a zászlóval befelé a célba,erre beront egy vastörpe.....:eek:Infit kaptam,de beértem!:p

9. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Még hogy utolért...igencsak le is hagyott! :confused: Mondjuk én jóval 40-es szint után kezdtem felfedezni a pvp-t, és addig motivált, amíg a 40-es talentet és a lovat meg nem szereztem, azóta csak hébe-hóba tévedek arra, de ezek után kénytelen leszek rákapcsolni! :rolleyes:
    Melyiket érdemesebb választani a talentek közül: dac vagy határozottság?

10. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Én is hasonlóan álltam neki ,csak én a kutyusra mentem! ;)
    Dacra szavazok bár őszintén szólva ,mire felold úgyis legyaknak! :( De mindig azon volt,úgyhogy mondhatni ,megszokás!:D Bár EvPben sokkal hasznosabb! :rolleyes:

11. Raory

Raory Járnitanuló

Ez van barátom...:D

Ave törpök...:)

Én sajna csak karácsonytól tudok törpözni,mert a bigpoint áldott jó szokása,hogy nem fogadja el a kártyámat,pedig tegnap jött meg a fizetésem...:D

12. megapowa

megapowa Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Tudnatok adni 1-2 tippet hogyan lehet a leggyorsabban sarkanyharcossal dicsosegpontot farmolni?

13. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Szia!
    Bemész az arénába,harcolsz és nyersz! :D
    5v5 ha szeded a zászlót meg van pár killed egész szépen ad!

14. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

TUDOM DUPLA POST!!!!! :eek:

Nem Megapowa!
    Ilyet elvileg nem szabad!

15. megapowa

Elvileg?:D
    Keresgeltem szabalyzatot, de csak ilyen altalanossagokat talaltam.(talan tudnal linkelni egy rendeset?)
    Szoval szerintem ha benne van konkretan a szabalyzatba akkor nem szabad, ha viszont nincs akkor szerintem nincs akadalya.
    Mert ha konkretan nincs tiltva a dolog, ami azt jelenti publikalva kell hogy legyen valahol(mondjuk szabalyzat) , de ha nincs akkor szabad es ha megis bannolnak erte, akkor johet a reklamacio :D

ui.: ha nem jutunk dulore irok a supportnak, de oda most magyarul vagy angolul irjak? :D

16. Marcee3

Marcee3 Járnitanuló

nem szabad elvinni a zászól, vagy nyerni nem szabad??

_jatekosnév_ kedveli ezt.
  17. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Magyarul! :D Bár ha jól emlékszem az összes suppos beszélni englis! :D

Másról volt szó! :) Csak töröltem egy HSZt!
    Természetesen lopni kell a zászlót az ellentől és nyerni kell!!!!! :D

18. Marcee3

Marcee3 Járnitanuló

már kezdem megijedni, hogy valami rosszat csináltam

19. megapowa

Rakerdeztem es a support azt mondta van egy beepitett funkcio ami folyamatossan csokkenti az ugyanazon megolt jatekos utan jaro dp-ot :D

20. Ogprew

Ogprew Fórum-zöldfülű

Üdv!

Mintha úgy hallottam volna, hogy max. 5 szintkülönbség lehet ellenfelek között, és törölték volna a 40-esek külön PvP-ét. Akkor most már 38-a szintű ellen lehet egy 42-es is? Vagy ez csak szóbeszéd?

Az oldal megosztása