1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

PVP *****

Kategória: 'PvP - játékosok a játékosok ellen', témanyitó: UsamaScarry, témanyitás ideje: 9.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. UsamaScarry

UsamaScarry Fórum-zöldfülű

Hello mindenkinek
    szeretnek a forumon levo adminoktol egy valaszt kapni a pvp vel kapcsolatban utobbi idobe sokszor talalkozok a arenaba 40-44 szintu Marsall jatekosokkal es szerintem ram es meg tobb szaz ezer jatekossal nem fer az hogy mig en nem kapok bonuszt aki 2 eve jatszok ok meg akkor is kapjak mikor mar reg elertek a 40 es szintet pvp ben en mar 3 honapja naponta csak azt jatszom ez ido alatt 38 szintet fejlodtem benne de mondjuk nem tartom fernek egyreszt azert a 200 % bonuszt mert mig en 1000 pontot kapok egy meccsert o harmat valamint azert miert fojtatodik ez a pont bonusz a 40 szint elerese utann is hiszen igy lehetetlenne valik szamunkra atlagos jatekosoknak utolerni oket szerintem ez mirank nezve tisztessegtelen !!!

hollócska8 kedveli ezt.
  2. Russel

Russel Fórum-kezdő

Szia!
    Csak addig kapja a bónusz dicsőségpontot, amíg meg nem haladja a nagy fő karaktere összesen összegyűjtött pontját. Ez pedig szinttől független.
    Nem összekeverendő a pvp talentumok a dicsőségponttal.
    Láttam már bölcs mágus törpét is, valószínűleg egy több dicsőségponttal rendelkező bölcs mágus vagy legendás mágus illetve mágusmester a fő karaktere.

Nekem is van egy "kis" karakterem ami mágustanonc. A nagy egy mágus rangú. Valószínű hogy nem nagyon erőlködtem volna vele pvp-ben ha a bónuszt nem rakják be, így ezzel a bónusszal segítik a kisebb karakter fejlődését, így a kis karakterek is kedvet kaphatnak a pvp-hez. :)

3. JOSIHOOD

JOSIHOOD Utánpótlás-írogató

Nekem tünt fel vagy másnak is hogy 30-as pvp talent maginál (villámnál) semmit nem jelent , sőt rosszabb r117 v 116 előtt 1,68 volt támadó sebességem utána értem el 1.79-et ott jöt elő először ez a probléma nem tok gyorsan egymás után villámot szórni mint előtte . Aztán elértem 30. pvp talentotot - villámra raktam és semmi változás . Akk hol a 33% ?????? PL: 1mp újra töltés akk ménem 0.66 pvp talentel nem csak játékosra szól v. pvp re !

4. yungli

yungli Fórum-zöldfülű

Miért nem lehet a pvp-nél letiltani az élettöltést?

Bocsi nem írtam az előbb, hogy az italokra gondoltam.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.2.14
    _jatekosnév_ kedveli ezt.
  5. VejneVitez

VejneVitez Fórum-zöldfülű

Szerintem aki korrekten játszik nem tölt életet PVP közben.

6. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Én is szoktam ha úgy hozza a helyzet,ez mindenkinek meg van engedve,tehát semmi kitolás.1 mecsbe amúgy is csak 1x lehet általában mert hosszú a visszatöltési ideje.

7. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Lehet azt többször is,mivel új kör elején visszatöltődik teljesen :oops:

8. Allg0n3r

Allg0n3r Járnitanuló

Szerintem predator nem egy meccsre hanem 1 körre gondolt :)

9. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Ja,úgy más :p Nálam már volt olyan,hogy 2 harcos eljátszogatott 3v3-ban a kimerültség után vagy 10p-ig.

10. lacesz975

lacesz975 Fórum-zöldfülű

szerintem az italok töltése pont hogy jó.főleg a kezdő pvp-játékosoknak akik még nem ismerik elégé az aréna harcot.

de vissza térve a mentor bónúszra.ha van egy 45-ős PL mágus rangú karid és csinálsz egy másik karit annak is toll hatod a pvp-ben mágus rangik amig.amig meg nem haladja az elözö karid pontját akor vallameik karidrol elveszi a mentort.én igy tudom.Bocs ha rosszul montam.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.2.14
    Kdave07 kedveli ezt.
  11. McGalagony

McGalagony Fórum-zöldfülű

Ha a kis kariddal beéred a nagy karid dics.pontjait, akkor a nagyobb karid kapja a mentorbónuszt!

12. *Ancika*

*Ancika* Haladó

Napi küldinél nem minden legyőzött játékos számol a rendszer. :( Ha lehetséges, gyors javítást kérünk!!!!!

13. FArrKAS15

FArrKAS15 Járnitanuló

Igen de csak azért nem, mert egy pvp játszma alatt egy játékost a rendszer 5-xer számol! Szval ez nem bug, hanem ilyen volt, már egy jó ideje..:D

14. *Ancika*

*Ancika* Haladó

A napi küldi 45 játékos, Az első körben (6v6) 23 győztünk le számolta mind. A másodikban csak 8-at sikerült legyőzni, ebből csak 2 játékost számolt!!?? :(

15. lacesz975

lacesz975 Fórum-zöldfülű

jó nektek hogy olyat kaptok amit le tudtok győzni.kis szinten pontosan már 5 lvl en olyan tuningolt játékosok vannak hogy 300-as romboló eszivel nem lehet le győzni őket és ami tényleg idegesitő.1 ki merűlésre játszanak 2 vagy ki röhögnek vagy írják hogy Noob Noob.ha tényleg annyit számít a fejlesztőknek a véleményünk mért nem figyelnek arra amit sokan már rég óta mondanak hogy 1v1 ben hogy ne lehesen ki merűlésre menni...mert ha bele gondoltok van egy kis szintű játékos gondolja pvp-zik ki fog egy olyant aki kapásbol erőseb plusz agyon van anderezve kövezve rá adásúl még meg is szivatja hogy ki merűlésre játszik ..hát biztos hogy többé nem megy pvp be.mert játszani akar és nem azt hogy szivasák lehet akár mijen mentor bónúsz mögöte.témához vissza térve.én tárgyal voltam így 3 tárgy volt a napi meg is voltak hozzá a dolgok és a 3 dikat nem számolta bele napi kűldibe csak akor ha megint farmoktam 4 zöld tárgyat és újra meg csináltam.akor fogata el a 3 tárgy múnkapadon.amit 4 szer csináltam meg.

Simi66 kedveli ezt.
  16. Nehem

Nehem A fórum hercege

Háát nem igazán lehet szűrni, hogy ki megy a kimerülésre...egy-két skillt eldob és ennyi. Ezenfelül nem szabályellenes, csak undok győzelmi technika. nem hinném, hogy változtatni fognak rajta.

monty34 és _jatekosnév_ kedveli ezt.
  17. _jatekosnév_

_jatekosnév_ Utánpótlás-írogató

Hát bedig az jo lenne a potikat :D

18. Nehem

Nehem A fórum hercege

Mert nem szabályellenes :p

Na most nézzük egy kicsit más szemszögből. Van egy karakter, akit rosszul sorsol be a rendszer (pl. 41-es sárkányölő vs.45-ös kezdő mágus, hasra csapott példa). Szerencsétlen nagyon ügyes, csak hát a két karakter közötti erőkülönbségből adódóan kap egy finomat és már fekszik is. Persze, hogy tolja befelé az italokat.

Persze van olyan is, aki egyszerűen csak képtelen veszteni, de az egy másik kérdés...

Anubis és _jatekosnév_ kedveli ezt.
  19. Kedvesmester

Kedvesmester Törekvő

Nekem az a véleményem, hogy a potik a játék szerves részét képezik, szóval aki ezek használata ellen lázad, az a természet ellen lázad. Nekem az is rendben van, ha valaki Élő zsákmány eszivel tolja: az is a játék része. Akinek van, örüljön neki, akinek nincs, az legyen szomorú, de ne lázadjon!

Ami miatt viszont írok:
    van egy 43-as harcosom. Jelentkeztem vele 5v5-re (a zászlósra), de már lassan fél óra is eltelt, mégsem jutottam be. Ez normális? Végül is nem sikerült bejutnom egyetlen versenyre sem. Többet is próbáltam pedig.

Más:
    Már megkaptam egyszer, hogy "nyelvtani hibák" miatt (is) szereztem korábban büntetőpontokat, amik aztán összeadódva kiadtak egy szép kerek, 1-2 hetes tiltást. Azt szeretném megtudni, hogy kik döntik el, hogy "nyelvtani hibát" vétettem. Tömegesen olvasok ugyanis olyan hsz-eket, amelyekben a legalapvetőbb nyelvtani tételek is sérelmet szenvednek, ezek a hsz-ek mégis maradhattak. Az igekötő és az ige különírása egy jellemző példa, de sorolhatnám holnapig. Például a "se" vagy "sem" használata is idetartozik.

Mindegy, engem nem nagyon zavarnak az ilyen nyelvi bénázások. Mindenkinek joga van nyilvánosan hülyének mutatni saját magát. Engem az zavar ebben az egészben, ha olyan valaki tilt ki, aki maga is vét hibákat. Értem én, hogy a moderátorok is melléüthetnek, de cserébe elvárnám, hogy ők is nézzék el, ha én ütök mellé. Vagy-vagy. :D

Csak tájékoztatásul elárulnám, hogy a HVG újságot állítom elő hétről hétre, szóval van némi fogalmam a helyesírásról. Nem vagyok egy nyelvújító zseni, sem pedig helyesírás-guru, de ha engem a helyesírásom miatt kritizál bárki, attól szerintem jogosan várnám el, hogy ő maga ne vétsen alapvető hibákat.

Utoljára szerkesztett: 21.3.14
  20. Nehem

Nehem A fórum hercege

Mi is látjuk, ha hibát vétesz, ahogy a fórumozók is...de emiatt biztosan nem kaptál kitiltást. Mi is el szoktuk néha ütni a billentyűzetet, nem nagy ügy (bár én pont hanyatt tudok esni tőle, de ez egyéni problémám :D)

A kizárást másért kaptad (káromkodás például - kicsit utánalestem mi volt), szóval itt kisebb csúsztatás esett meg. Értem ezalatt, hogy többször kértek, hogy a fogalmazásod kicsit finomabb legyen - viszont a kizárás után a válasz pont nem lett eltalálva. Nem tudom, erről az illetékes tudna mit mondani.

Farkas5400 kedveli ezt.

Az oldal megosztása