1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

PVP *****

Kategória: 'PvP - játékosok a játékosok ellen', témanyitó: UsamaScarry, témanyitás ideje: 9.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hentes

Hentes Utánpótlás-írogató

Mondhatok valamit erre?

Én távolságit és tankot is felhúztam elég szépen. És mikor a távolsági eléri az 55 szintet azonnal mehet köztes pokoli3-ba, és szépen hátul kullogva elér a bossig, és a többi távlövő leveri neki. Próbálja ezt meg valaki 1 harcossal.

A harcos még normál módba se tud eljutni a bossig, mert előbb kiteszik a csopiból. Állandóan meghal, mivel frissen még nincs sok védelme. Olyan harcos meg kinek kell amelyik mindég a földön van.

Csak ennyi különbség van a kasztok között.

Kellögem és Lucia kedveli ezt.
  2. Frúú97

Frúú97 Törzsjátékos

Ebbe hogy ki szégyelje magát, ne menjünk bele. Már máskor is mondtam, nekem ugyan nincs sz.rá tápolt karim, de azért nem ma kezdtem a PvP-t és a kasztokat is meglehetősen jól ismerem. Vak sem vagyok, és látom hogy 3v3-ban nálam erősebbek mire mennek egymással, köszi de nem kell madárnak nézni. AZ hogy a harcost sokan két irányba fejlesztik, az egyrészt saját döntés, másodszor annak is megvan az előnye, nem egyszer látom hogy PvP-n is váltanak egykezes-kétkezes felállás között, ahogy szükséges, másrészt mivel a tankok keresett tagjai a csopiknak, nekik a fejlődés mégis csak gyorsabb, mint azoknak akiket hébe-hóba vesznek be jobb csopiba.

Ez az amire én is céloztam. A tank ugyanazzal az élettöltés-élletregeneréció mennyiséggel megy játékos karik ellen, amivel a pokoli bossakat tankolja, nyilván ez így nem gömbölyű.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.4.18
  3. Moot

Moot A fórum mestere

@Frúú97 el vagy tévedve.. ahhoz hogy a tankot be vegyék jobb csopiba az kell hogy eleve erős legyen, mert ha egyszer fekszik, akkor már ki van dobva, az meg hogy a harcost két irányba fejlesztik nem választás kérdése, mert 1kezesben semmit nem tudsz csinálni egyedül, kétkezesben viszont nem tudsz sem pvpzni, sem csoportban játszani, míg a több kaszt mivel távolságiak és nem kell ütéseket elviselniük, mindenhova mehetnek az egyszem kétkezes felállásukkal... És nem nem arra céloztál amire jackoneil, mert ő nem a tank élettöltéséről beszélt, hanem pont arról hogy a távolságiak azt a sebzést zúdítják az ember 100k életére amivel a bossok többmillió életét is pillanatok alatt leszedik, míg neked pont az a problémád hogy nem minden karakter fekszik le neked két ütés után...

Értem én hogy annak örülnél igazán ha a tank szépen megfogná neked az inf3 bossokat míg te szórod az áldást, utánna pedig mikor szembe mész ugyan ezzel a tankkal akkor neked a sebzésed ugyanannyi lenne míg ő hirtelen papírrá változna, de ez nem így működik, mert az nem balance.

Kellögem és Gildartz kedveli ezt.
  4. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

nekem lenne egy megoldásom...

külön kell szedni a pvp-pve cuccokat... pvp-re csakis pvp felszerelésben mehetnél,a boltban pvp cuccok lennének főleg unique cuccok rengeteg kombinációval és a bossok is dobhatnának a jelenlegi cuccok mellett direkt pvp cuccot,lenne egy + fül ahol beraknád a pvp felszerelést hogy ne kelljen minden csata előtt pakolgatni..ha nem lenne cuccod akkor csupaszon mész :D a pvp cuccok ugyanúgy kraftolgatóak lennének de a jelenlegi sebzés értékek max 25%-a lenne bennük

kb a nulla rang is elég lenne hogy ne legyenek óriási külömbségek elérhetőek..egy kétkezes fegyó max 250es dmg-nél bekraftolva még akkor is ütne szépen

nem gondoltam teljesen át de lehetnének speciális fegyverek is akár.. ami mondjuk törpébe +70%ot sebezne de magiba -30%ot...stb... simán a peteket is lehetővé tenném...pvp-pet 1%os mérgező csiga.. folyamatosan sebezné az ellenfelet méreggel ha mondjuk 5 lépés távolságban lenne.. baromi sokfelé el lehetne menni,csak a sebzést kell visszafogni hoyg ne egyhiteljenek.. ma is lóherém volt hát bementem.. voltak olyan ellenfelek akik a csúszásba belehaltak..elsőre..második párbajban mikor meglátott szó nélkül otthagyott.. nulla pont...de nyertem.. 2-4-8 párbajokra járok..eredmény nekem mindegy..csak a részvétel kell ilyenkor..ha nincs lóhere be se megyek.

5. Frúú97

Frúú97 Törzsjátékos

Éppen most találkoztam egy legendás mágus rangú tankkal. Másodpercenként 2971 élete töltődött vissza ha megsebezték, nem is csinált mást, csak rohangált mint az őrült, néha megsorozott valakit az életvédő fegyóval szintén nem kis sebességgel, majd szaladgált tovább és a végén mindig ő maradt (3v3) eddig egymás után kétszer került be a játékba. Egyébként az a javaslat, hogy legyen külön PvP szett az jó lenne, de csak egy darabig, aztán elkezdődne a sírás, hogy lehessen húzni, tápolni azt is ész nélkül. Ha nem lehetne sokszoros erőfölénybe kerülni a többiekkel szemben, akkor nagyon sok magát erősnek gondoló kari hagyná abba, ebben biztos vagyok. A másik minap találkoztam valakivel aki éppen a halála pillanatában megsokszorozta magát, nem tudom ez milyen szettbónusz, ilyet még sosem láttam, és szerencsére az illető pont nem ért már vele semmit, heh. De ez is zavar a mai PvP-ben, pókok, fekete lovagok, homok örvények, dragan lézer...komolyan az alap skillekből ennyire nem tudnak játszani már az emberek, hogy ilyen bohóckodásra szükségük van?

Utoljára szerkesztett: 7.4.18
  6. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

2971 élettőltés? Az nem egetverő, egy közepes tank. Egyébként az életvédő 0,8% életet tőlt, a régi, az újfajta meg 0,4%-ot. Tehát számoljunk, van mondjuk 100k élete a tanknak, ha sebzik csak akkor tölt az életvédő ha sikeres a háritás, tegyük fel sikeres volt. Ekkor 100k*0,8%=800 élet. És ezt akarják egyesek elvenni a tanktól mint "nem fair hogy tölti az életét". Miközben egy lővéssel nem kevés alkalommal 80k életet lőnek le rólam. Ott van még a q4 gyűrű ami darabonként 1% életet tölt, de csak ha sebződsz, sarokba elszaladva nem tölt az élet. Meg vannak még regeneráló kővek. Ezekből jön össze a 2971 élettőltés. De az életvédőn kivül, minden más életet regeneráló egyedi és kő bármelyik távolsági kaszt rendelkezésére áll. Valamint szabadon dönthetnek úgy, hogy pakolnak életre védelemre.
    Itt nem valami inkorrekt, igazságtalan, nem fair dolog történt csak összefutottál egy harcossal aki nálad lényegesen többet farmolt, erősebb volt nálad és vesztettél. Lehet egy harcosnak 250k élete és regelhet 5500 életet (láttam ilyent) q7 szettel 3 másodperc alatt leverik (láttam ilyent) és akkor ő siránkozik igazságtalanságról. De nyugodtan felmehetsz a szervered PvP ranglistájára és nézd végig, hogy az első 50 helyezettből hány harcos van. És akkor máris kiderül, hogy nem a harcost kellene balancolni PvP-ben.

Kellögem kedveli ezt.
  7. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

Ha felmennél teszt szerverre, akkor ezt irományt meg sem kellett volna írnod, ugyanis jön a balance nagyjából olyan nerfekkel amit előzőleg felvázoltam. A tudás talent offolva lesz PvP-n, ergó csak a kövek a felszerelésed és a skill fog számítani végre (újra). Bár a Q7 szettbónusz +150% sebzéséről még nem olvastam, hogy tiltanák pvpből, pedig nagyon ideje lenne már.

8. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Bejött az R209 és mindenkinek egységesen 55 osztható dícsőségpontja van PvP-re! Remélem ez csak hiba és javitják! Most akkor aki küzdött és időt szánt rá, hogy fejlödjön PvP-ben és lett belőle bölcs és legendás mágus vagy mágusmester, őket azzal jutalmazzák hogy ugyanannyi osztható dícsőség pontot kap mint a harcosjelőlt? Ne már.

9. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

Teljes mértékben egyetértek veled, ez így elég érdekesre sikeredett, hozzáteszem 42-es vadászom ugyanúgy 55 pontot kapott mint egy 55-ös kari.

10. pukiface

pukiface A fórum ismerője

mágusomnak 47-es dicsőségpontja lett.. 55-ös karakter.. akkor ez is jól meg lett csinálva, .. tehát nem igaz hogy mindenki 55 dicsőségponttal rendelkezik, vannak egyenlőbbek..

11. Chassius

Chassius Aktív író

Csak egy tipp, de szerintem amit jutalomként ad dicsőség pontokat (a napi küldiknél), azt is beleszámolta az átváltásnál (alapból azt nem adta hozzá).

12. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

Törpém és vadászom is bölcs mágus míg parkolópályán lévő 55-ös harcosom mágus, de mindhárom 55 pontot kapott, nem lehet, hogy egy bizonyos rangtól kezdve kapott egy karakter 55-öt?

13. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Nem tudjuk még melyik frissítés alkalmával, de a közeljövőben a Pvp is balanszírozva lesz, nem hagyják a jelenlegi állapot szerint.

14. UzsonyikT

És mikor, 1 év múlva? A mágusoknak kb olyan sebzése van mintha ugyanúgy használnák a tudást. Sőt még nagyobb, mint előtte. Most már nem 1 lövéstől hal mindenki, hanem elég a 3 fagylövedékből 1-nek találnia már attól lelehet halni. Amit persze ingyen lőnek. Vicc amit most pvpnek neveznek. Kritikán aluli!

Kellögem és 12mágusa kedveli ezt.
  15. Vakvalter

Vakvalter Fórumprofi

Sziasztok. Teljesen lehetetlenné teszi a pvpt a vadászok területi robbanója és a jéglövedék bugja. De a fő probléma a robbanó, valami eszement ahogy most működik aki ezt visszahozta az elmebeteg. Légy szíves nyomatékosan javasoljátok, hogy álljon vissza a 211 előtti állapot és csak találatnál sebezzen, mert egy óriási előnyt kapott ezzel a vadász és ez teljes mértékben igazságtalan a többi 3 kasztra nézve. Gondolom pvpztek Ti is is látjátok a problémát.

Kellögem, bibere és JimJupiter kedveli ezt.
  16. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Az ügy nem kerülte el a figyelmünket és természetesen jelentettük. Jelenleg is várjuk a fejlesztők válaszát a problémával kapcsolatban. Azt igyekezzük elérni, hogy vagy a skillt tegyék vissza előző működési mechanizmusra, vagy a leírását igazítsák a tényleges működéshez. Természetesen a pvp-balansszal újabb változások várhatók mind ennél, mind a többi skillnél is.

17. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

Csak ne tartson addig míg a sárkánybőr javítása... :D

Kellögem kedveli ezt.
  18. Morka

Sajnos nem tudjuk mikor kerül sor rá, de remélhetőleg azért nem kell egy évet várni.

19. UzsonyikT

Azzal azért remélem tisztában vannak, hogy jelenleg a harcos használhatatlan pvpben. Remélem még raknak rá pár nerfet, mert túl erős még, igaz 2 lövést bír a OP warri, de halljon már egytől...Hogy valami borzalmasan működik pvpn az tuti. R209 előtt mikor 2* több sebzése volt mindenkinek a tudás miatt 100* jobban lehetett bírni és alig ment le a HP-m. Most meg egy kockaszettes vadásznak 2 lövés vagyok szinte ugyanolyan élet mellett, vicc. Hogy van ez?

Kellögem és jackoneill1976 kedveli ezt.
  20. Morka

Tudatában vannak annak, hogy ez a tökérdeknyi változás kellemetlenül érintetette a PvP területet. Elsősorban a PVE-re fókuszálnak, ún. ott szeretnének egyszer s végre rendet tenni, és csak utána merülnek bele a Pvp berkeibe. A kiegyensúlyozás még mindig és folyamatosan zajlik.

Az oldal megosztása