1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

PVP *****

Kategória: 'PvP - játékosok a játékosok ellen', témanyitó: UsamaScarry, témanyitás ideje: 9.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bundin

Bundin Kivételes tehetség

Ez helyzet függő is, érdemes olyan szögből küldeni, ahol nem lát téged eléggé ahhoz, hogy lássa mit küldesz... engem rengetegen szívattak be így addig kergetőztünk, míg nem betudta nyomni rám így a talaj törőt, vagy a másik, amikor ugrom ki a kábításból, akkor tolják utánam, vagy csak egyszerűen rohamoznak egyet rajtam és kivagyok vasalva... persze ez se mindnek jön be, meg ezt gondolom nem kicsit be is kell gyakorolni... na meg én nem nike cipőben pvp-ek... de ez már az én hülyeségem...

2. Xineohp

Xineohp Haladó

Mikor is találkoztál dominátorral? Már egy ideje pajzsban van(nem is hoztam volna fel példaként hogyha nem pajzsba lenne ezért fenrir mellett említettem). Azért mutatja a balanszot r209 előtti állapotát, hogy egy kezeden meg tudod számolni a vereségeid számát... ez inkább azt bizonyítja, hogy a tankok jóval erősebbek voltak a többi kasztnál ésnem nagy kihívás a gyengébb játékost leütni. A cuccokba igen rosszul írtam csak a hp magasabb tankoknak kövekbe meg megegyezik a többi kaszttal(és nem azért írtam a hp ki hogy akkor az is legyen ugyanannyi hanem azért, mert az a kis hp többlet lehet az oka annak, hogy egy kicsivel kisebb alapot lehet elérni). Utoljára meg megkérdezném, hogy mégis honnan veszed azt, hogy gagyi karakterem van?

Ja és azért kaptad meg az amatőr jelzőt, mert nem hiszem el, hogy 4 sebzést is benyelsz, amire rá tudsz ugrani a távosra vagy ha mégis akkor teljesen jogosnak érzem. Ezzel a csökkeltett hatókörrel szinte egyszerre lehet egymásra támadni távossal és tankkal.

Utoljára szerkesztett: 21.8.18
  3. Kellögem

Kellögem Rutinos

"Csak szemléltetésképpen a warri alap támadóképessége a szétzúzás ami talentolva 240% lehet max. A mágus fagyott gömbje 60%+350%=410%. A vadász robbanója 125+125%=250% alap, de jelölés mellett már 250+250%=500%+pajzstörés (-85%védelem)."

Ha ebből nem sikerült felfognod a lényeget, akkor nem nagyon érdemes neked semmit mondani :)

Az ugyan olyan értékekkel bíró távos sokszorosát sebzi képességei miatt a harcos sebzéséhez képest, akinek még oda is kéne jutnia az ellenfélhez, hogy egyáltalán támadni tudja! És a képességei animációi is sokkal lassúbbak attól, ami értelmes lenne. Plussz nem töltődnek a képességei, azt csak támadásból tölti! Ha ezt nem érted nem nagyon van miről beszélni! Arról nem is szólva, hogy a pajzsos harcosnak kéne hasonló értékekkel bírnia mint egy normál távos karakternek, hisz neki azért van pajzsa mert minden sebzés rajta csattan-nem csak odébb futkos!.... Ettől még kéne ám sebeznie, ha játszani akar!....
    Gyakorlatilag ugyan olyan "szintű" karaktert véve a harcos a távolsági karakterrel szemben teljesen esélytelen!

JimJupiter kedveli ezt.
  4. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

ezt már én is jeleztem..

a BP simán berakhatná szimulációba arénába a kasztokat,maximumra kraftolva,kövezve,rúnázva.. párbajban.. mondjuk mindenki mindenkivel 100 csata.. szerintem nem is kell ecsetelnem ki lenne az utolsó... de még csak nem is kellene fullos, elég lenne hogy mindegyik kaszt csak ugyanazzal az 55ös cuccal menne,minden nélkül..se kavics,se rúna(a kavicsrúna..nem az olvasztási...ennek miért nem adnak rendes nevet..nem értem ) se semmi.. itt is szívóágon lenne a harcos..

de amig a pvp nem ad semmit,engem ugyan nem zavar... arra a lóherére bemegyek 14 párbajt..eredmény lényegtelen..lezavarom oszt kész.. persze mindig nyerni akarok :)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.8.18
  5. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

Ezt a konzekvenciát miből szűrted le? Egyformán vertem az összes kasztot, de ebből neked az jön le, hogy a warri túl erős, ok :) Nagyon jól tudom, hogy pajzzsal van Dominator. Kb. 1,5 hete vertem könnyedén napi közben. Alap dolgokkal nem vagy tisztában: "mert az a kis hp többlet lehet az oka annak, hogy egy kicsivel kisebb alapot lehet elérni". Fogalmad sincs mi a különbség egy távolsági és egy közelharcos közt, tehát normális karaktered alapból nem lehet. Így teljesen mind1 mit mondok úgyse fogod fel.
    "Ezzel a csökkeltett hatókörrel szinte egyszerre lehet egymásra támadni távossal és tankkal." Ezt nem kommentálnám, agyrém.

6. Xineohp

Xineohp Haladó

Én nem akarok kukacoskodni, de az összehasonlításodból kimaradt az, hogy 20 dühös képességet hasonlítasz össze dupla meg tripla annyiba kerülő skillekkel.
    Nem abból jött le hogy a wari túl erős. Akkor megkérdezem tőled, hogy r209 előtt kik voltak akik el tudtam verni és milyen kasszttal. Meglepődnék, ha bárki magival vert volna el, amikor ott még a fagyott gömb is adott távolságra ment. Vadásznak is semmi élettöltése és szép lassan elfogy a életük miközbe a tank visszaregenerálja vagy, ha így se sikerül leütniük az ellenfelüket, akkor meg kimerültség alatt leszedik a cuccukat és úgyis több életük van. Törpe megint nem hiszem, hogy elvert volna.
    Általába véve úgy működik az egyik játék, hogyha egyik kasztnak több élete van akkor a másiknak valami másból van több. Igen én is nevetségesnwk találom, hogy egyenlővé tevés alatt a tankoknak ugyanannyi védelem jutott a cuccaikba mint a többi kasznak, de ha a tankoknak visszaállítják a régi értékeket akkorúgy lenne logikus számomra hogyha a tanknak a védelme jobb akklr a többi kasznak meg a sebzése, de javíts ki ha tévedek.
    A cßökkentett hatókörről meg annyit kérdeznék, hogy szerinted melyik kasznak kedvezett egyedül?

7. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Zárójelbe említem meg a témához hozzászólva, hogy tankként sebzősben (és még így sincs nyilván annyi sebzésem, mint egy távolságinak) 55 ezer életem van, úgy, hogy nincs 20%-os élet rúnánál és szent ametisztnél kisebb kövem. (kétkezesben is ugyanennyi) Elgondolkodtató ez mennyire elég. Remélhetőleg ez csak egy átmeneti állapot a pvp balance előtt.

8. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Átmeneti persze. Gondolom a PvP balansz pont olyan lesz, mint a PvE balansz, harcossal ott is kiszúrnak majd.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.8.18
    Kellögem kedveli ezt.
  9. Xineohp

Xineohp Haladó

Lehet félreérthető voltan én a r209 előtti állapotra írtam, hogy a tank erősebb volt 1v1- be többi kasznál.
    Volt pve balansz? ;)

10. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Itt a kimerüléses győzelemre gondolsz? :) Amúgy egy az egy ellen valóban több esélye volt egy harcosnak, de az összes többi mérkőzésen, mikor játékos követ játékost, bénítás követ bénítást, sokkal nagyobb hátrányban volt ahogy most is. Sajnos annak a kasztnak a megszabadító képességeit nem hogy javították, hanem butították.

11. Xineohp

Xineohp Haladó

Na jó akkor mutassatok egy olyan vadászt magit vagy törpit aki a meccseit 90% felett megnyeri. Tankból 0naga 98%-os győzelni mutatóval van. Ha sikerül feladom és elismerem a tank gyengeségét. Azt nem hiszem el, hogy ne lenne hasonlóan fizetős a másik 3 kasztból (és valószínű hogy emellett tud is játszani).

12. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

és ha egy "tank" ilyen erős akkor a többi is ilyen? mégis miért panaszkodnak akkor? másik dolog..honnan tudod mennyi ideje,pénze neadjisten bugkihasználása van abban a kariban?? vegyél egy átlagos harcost meg egy-egy átlagos távolságit..engedd be őket mondjuk inf1re valahova...és nézd meg melyik jut el messzebb halál nélkül...segitek..nem a harcos lesz se az első,se a második de még a harmadik sem... mert kb az első csoport mob laposra veri. a többi ha lassan is,de eljut valameddig..esetleg végig is megy. a harcos semmiképp. ez az őszinte valóság.

13. Xineohp

Xineohp Haladó

Szerintem itt pvp-ről volt szó és abból is 1v1 mérkőzésekre r209 előtti állapotban. Nem köztes farmra a jelenlegi állapotban. Leírtam, hogy azzal tudtok meggyőzni, hogy a tank kasznak nem volt előnye 1v1-ben, hogy mondtok pár nevet a többi kasztból legalább 90% győzelmi arányból és a 98%-hpz képest ez is 5x annyi vereség fér bele arányaiba. Nem hiszem el, hogy a többi kaszból nincs fizetős, aki el tudja érni ezt az arányt vagyos várom a neveket.

14. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

Már 10000* el lett magyarázva, hogy az emberfeletti regenerációnak volt köszönhető, hogy a harcos életben maradt. De egy meccs alatt 2* bekapcsolt a jobbak ellen úgy, hogy a távos még mindig élt...Ha valaki jól csinálta ezt az élettöltősdit, akkor nem tudott meghalni (persze ehhez olyan kari is kellett). Az se volt jó balance, de olvass vissza, hogy én hányszor írtam, hogy vegyék el+ a roham 5 pontos talentjével együtt. Ehelyett a BP elvett mindent+a távosokat rommá buffolta. de ha már itt tartunk az egyetlen kaszt a játékban a harcos aki pvpn kétkezessel semmit nem ér a többi kaszthoz képest. És ez így volt r209 előtt is. Szintemelés után akkor tudtak menni a harcosok pvpzni, ha kikraftolták a pajzsos felállást. Addig meg a távosok szétfarmolták a honort. 90%-os győzelmi arányt meg azért nem fogsz találni, mert a távosok 99%-a kétkezessel pvpzett, ergó távosok ellen ők is 1-2 lövéstől halnak.

Ethina és Kellögem kedveli ezt.
  15. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Ne foglalkozzatok a trollal, értelmetlen. Elírogat majd magába a gyerköc.

16. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Nem írok neveket de mindenki tudja, hogy minden kasztból van ilyen "elvetemült" kategóriájú karakter (grimmag szerveren legalábbis), nem érdemes egy kasztra mutogatni, nem azok vannak többségben a szalagról.

Morka kedveli ezt.
  17. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

bp folyamatosan bizonyítja, hogy mindig van lejjebb, mai 6v6-ot elkezdte úgy, hogy 6 kék 3 piros ellen ahelyett, hogy átrendezte volna 4 az 5 vagy 5 a 4 elleni felállásra ...

18. DragOnatQ

DragOnatQ Aktív író

Nem csak az a lényeg, hogy hány fő van benne, hanem hogy milyen erősek is. Nekem volt ugyanilyen arányban egy 6v6 meccsem, 3-an voltunk védők és 6-an támadtak. Én két gyengébb kollégával voltam, de mivel a támadók sem voltak túl combosak a 6 támadót egyedül farmoltam, szegények a kezdő körből alig tudtak kijönni. A lényeg végül is hasonló, hogy az erőfölény elosztás mennyire igazságos.
    De lassan itt az új release, ha minden igaz buffokkal kiegészítve, amiket korábban kitiltottak nem véletlenül, szóval minden mindegy.

19. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

A következő frissítések alkalmával, mikor már a Pve-t ún. kellőképpen kidolgozták, sorra kerül a játék pvp része is. Tisztában vannak vele, hogy sajnos van még mit rajta dolgozni, és még nem volt egy frissítés sem azóta, ami célzottan a pvp-re fókuszált volna, addig ne is legyünk meglepődve, hogy nincs változás.

20. asisins

asisins Járnitanuló

Mai nap (2-3 hét után) toltam pár 1v1-et, meglepődve tapasztaltam hogy a sárkánybőr képesség utolsó talentuma nem működik megfelelően (vadászcsapda illetve vadásznyíl lassítása ellen, megjegyezném hogy ez nem időben elhúzódó sebzés amit a talentumnál leírásánál kivételként ír meg) ráadásként hasonló történt a harci ordításnál is : sárkánybőr alatt valahogy belassított ezzel a képességgel a vadász és a harci ordítás aktiválása se ért semmit, sőt még a sebességem se nőtt (utóbbi valószínűleg egyszeri eset volt de a többit párszor megtapasztaltam) végezetül pedig a megfelelő talentumokat használtam (eddig nagy százalékban ezek a talentumok működtek)

Ui.:ha már talentumoknál tartunk a roham utolsó talentuma se működik
    Ezt nem sértő vagy hasonló szándékkal írtam csak a leendő fejlődés/fejlesztés reményében

JimJupiter kedveli ezt.

Az oldal megosztása