1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -VyreLord-

-VyreLord- A fórum hercege

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek nyílik a release 172 kibeszélésére.

Morka és Stratus kedveli ezt.
  2. TheDragonHun

TheDragonHun Utánpótlás-írogató

A cuccok nem rosszak, bár még nem vagyok se 50-es se nagymenő a köztesben... Viszont a királyi tagság ára lemegy... Naná hogy most kellett vennem...

3. Vakvalter

Vakvalter Fórummogul

Sziasztok. Jelenleg 13500 ft a királyi tagság 6 hónapra. Tudjuk mennyi lesz pontosan? Mert az euróban általatok közölt fél éves ár jóval nagyobb. Vagy az csak a német ár és nálunk olcsóbb lesz? Jó lenne tudni.

4. Kellögem

Kellögem A fórum biztosa

Van, akit ebben a jelenlegi helyzetben ez még érdekel? Vicces :) Ki fog így erre előfizetni... Egyre kevésbé látszik úgy, hogy bármilyen korrekt megoldás születne a játékkal kapcsolatban. És így szerintem nem sokakat fog ez a kérdés a továbbiakban érdekelni. De ne így legyen.... hmmmm....hmmmmm....

Az új köztesről csak annyit, hogy igen készül az új pinata bugusereknek a szupernehéz köztes. Kell is majd ilyen nekik a hipernehéz fatal bossz. Mit csinálnának unalmukba? Az egyedije ennek sem kell. Marad a q3... Az még "aránylag" játszható minden szinten. Ez a cég nem tanul semmiből. Nyomatja az újabb és újabb lehetetlen küldetéseket. Kell a fenének. Szórakoztató játékot akarunk, ami nem az andert eszi a sok lehalással, nem kell órákig püfölni az ellent, ha a sebzésen kívül mást is akarunk fejleszteni, olyat aminek van értelme! Karaktereket szeretnénk fejleszteni nem sebző és egy ütéstől lehaló nudli semmi értelme bábokat. Kérjük vissza azt az időt amikor 900-1000 es alappal értelmes védelmekkel átlagos életponttal jól lehetett játszani! Amikor bárki tankolt aki pajzsot, gömböt vett fel, és tök mindegy volt ki jött a csapatba mehettünk-nem kidobáltak onnan, és nem a törpéket keresték mindenhol.

Szóval ez a fejlesztés is kár volt!

pukiface, Radenska, jackoneill1976 és 3 más kedveli ezt.
  5. Korze

Korze A fórum bárója

Pontos árat forintban nem közöltek velünk. Nagy viszonylatban a felét fizetjük most is mint az euros árfolyam, valószínüleg ezzel arányosan fog most is változni. Konkrét számokat még nem tudunk, amint lesz információnk azt közzétesszük :)

6. Admirális

Admirális Rutinos

Hol lehet vállon veregetni az új fegyó értékeinek tervezőit? :D

7. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

Ha jól láttam akkor kb az egyharmadát engedik el.

Az bizony a hőn áhított rl.155 előtti időszak.

Utoljára szerkesztett: 24.8.16
  8. Stratus

Stratus A fórum mestere

Szerintem se valami jók az új egyediek, na de nézzük pozitívan. Rúna :D

9. Hulk

Hulk Fórumelemző

Ahogy néztem fatal videókat elég kemények lehetnek azok a guruló meteor tűzlabdák q7-ben! A tűz még mindig jobban éget mint más :D Hát grat annak akinek megéri csinálni q7 Heraldját ugyanis a fegyver tényleg nem sokat ér No de majd elválik személy szerint örülök egy új köztes pályának csak hát a tálalás az nem mindegy!:rolleyes:

10. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

mar ha esik majd :D eddig se arrol volt hires hogy nagyon dobalta :D konkretan en kaptam egy fegyodiszt grimmagtol es egy sisakot heredurtol... osszes kill kb.2000 q1-q6... nem fatal..csak sima fajdalmas...ja meg jott vagy 20 erinthetetlen... amugy nem is ertem miert van odateve,tok felesleges. tegyek be akkor csak fatalra oszt kesz,dobaljon helyette legit megnovelve a droppjat mondjuk 3000%al... az elejen ugy jartam be na hogy majd most...par szaz kill utan megbekeltem hogy az esely kb 0,0000001% es mar orultem ha legi jott..de 90%ban csak ritka...

Stratus kedveli ezt.
  11. reszeltviz

reszeltviz Járnitanuló

A nebulával kezdhetnének már valamit. Sokféle játékkal játszottam már, de csak itt találkoztam ezzel a hibával. Az új frissítéssel meg még rosszabb. Sokakat a hírnöktől dobál ki, és azt az 5 darabot se tudják megcsinálni, ami a feladathoz kell. Nem az új - ás sokszor borzalmas - lehetőségeket kellene berakni a frissbe, hanem egy tisztességes javítást.

afelhasznalonev, Radenska és Tysha123 kedveli ezt.
  12. Korze

Korze A fórum bárója

Már jelentve lett a fejlesztőknek, hogy az új köztesben (Q7) rendszeres a Nebula. Dolgoznak a javításon.
    Köszönjük, hogy jelezted/jeleztétek :)

13. szuzi76

szuzi76 Járnitanuló

Nagyon vártam már az új pályát de csalódtam benne. Nem lehet teljesíteni a feladatot, mert a hírnöknél mindig nebulát kapok. Eddig 2 alkalommal mentem be sok rombim és potim fogyott de negyed életénél kidobott. Legalább ilyenkor oda tenne vissza,ha már ennyi hiba van vele.Nem ez az első alkalom , hogy sok idő eszi poti megy veszendőbe. Ideje lenne kezdeni valamit a hibákkal,mert így mindenkinek elmegy a kedve a játéktól. Mást nem hallunk csak "köszönjük a türelmeteket meg kaptok egy bónuszkódot" ami a negyedét sem fedezi annak amit beleölünk.

14. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Már nem azért de ez teszt szerveren ugyan csak jelentkezett és elég sűrűn.. Érdekes akkor nem látta egyik tesztelős, programozós, vakhangya sem...? :D

15. MadMrk

MadMrk Junior szaki

Nem is ez a játék lenne ,ha nem lenne tele buggal ,persze a mágusnak megint nem lett javítva a skill bug XDDDD

opos2012 kedveli ezt.
  16. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

srácok ez most komoly? ez lesz a q7 droppja? -.- egy körben 3 kék egy zöld és némi szféra matéria egy csomag. gyerekek ez a dropp nem fog a játékban tartani... -.-

Kellögem kedveli ezt.
  17. DaKyll

DaKyll Fórumprofi

Sziasztok,

Miért is vártam volna mást:

Nem hiszem el, hogy nem lehet valamit ... á nem is érdekes. Kivéve azt, hogy a bossnál volt ez:

18. Corpsemaker

Corpsemaker Törzsjátékos

Ehhez igazából nincs mit hozzáfűzni...A képek önmagukért beszélnek :D Bezzeg a klántársamnak hiába mondtam, hogy menjünk inkább máshova farmolni. :D

Kellögem és opos2012 kedveli ezt.
  19. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Szia :)
    Sajnos ez nem vicces

Nem nagy hiba, de csak nekem olvad bele a hátas a talajba mikor nem mozog?

Utoljára szerkesztett: 25.8.16
    Stratus kedveli ezt.
  20. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

jelentem én el is mentem tojok erre a minősíthetetlen valamire...

Kellögem kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása