1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SWeD

SWeD Járnitanuló

Miért nem azok csinálják ezt a játékot akik játszanak is vele?

2. Admirális

Admirális Rutinos

Mert nem mindenki grafikus tervező,programozó,ha kicsit rákeresel,nem olyan egyszerű ezt csinálni,kell egy kis képzettség hozzá,ami nem mindenkinek van:)

3. Georg1974

Georg1974 Fórumlakó

Egyik "fanyalgó" véleménye: - Az hogy neked milyen a dropp nincs jelentősége egy másik játékos szemszögéből. Gratulálok, hogy neked jó és tényleg impozáns a felhozatal, de ne szóld le azok kínlódását akiknek meg nincs ilyen eredményük. Nem biztos hogy tehetnek róla...ki mint él úgy ítél.

Radenska kedveli ezt.
  4. Radenska

Radenska Fórumgróf

A nagyobbik baj, hogy fordítva nincs így: miért nem játszanak vele, akik csinálják?
    Millió dolog egyszerűbb, jobb, logikusabb, stb lenne...

---

Nagyon nincs kiegyenlítve a haladás a normál-közép-nehéz szinteken (miért nem így hívják egyébként, hogy egyértelműbb legyen???). Éjjel kivittem az eventet, a tapasztalatok szerint minden harmadik fatal kör adott több haladást, mint a normál pálya, míg a normálon 4-10 minivel találkoztam, addig fatalon az átlag az kb 2, de mint feljebb írtam, volt olyan köröm, ahol 1 darab sem volt...

A normálon 25-50 haladást dobnak, a fatalon meg 50-100-at, de a fenti szorzókkal az átlag normál pálya teljes haladásmennyisége veri az átlag nehéz pályáét. Ha hozzáveszem, hogy a nullaminis nehéz körömön túl volt egy olyan is, ahol 64 haladásom volt úgy, hogy nem egyesével dobálták a kisfarkasok a haladást, hát...

Normálon 25, nehézen 50 a miimum haladásdrop a miniknél, közepesen a kettő között félúton 37,5, az 38 kellene legyen a matematikai kerekítés szabályai szerint. Bp szerint ez mennyi? 37... nagyon kicsinyes!
    MIÉRT?

Csúnyán lenerfelték a fatal minik mennyiségét - mi szükség volt rá? Így nem igaz a 200% több haladás, ami a belépőképernyőn van, megint trükközés van...
    MIÉRT?

Haladás csíkja: 1500/5000-nél tartok, de a csík a feléig van húzva - már írtam, ez így olyan, mintha folyamatosan kapnál droppot, de nem, optikai trükközés!
    MIÉRT?

Miért néznek dedósnak bennünket, főleg a szülinap után?

Utoljára szerkesztett: 28.8.16
    SWeD, mely49, HUNapa és még 1 ember kedveli ezt.
  5. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Telihold event részemről annyi!
    Meg lett a kapzsiság újabb áldozata!
    Az egy körben szerezhető haladást gyakorlatilag megfelezték, így már nem tudom kijátszani, nem fér bele a napi játékidőmbe.
    A "véletlen számítás" is rossz, nem a minik megjelenését hanem az általuk dobott haladás mennyiségét kéne beállítani, mert jelenleg belefuthat az ember egymásutáni körökbe ahol alig kap haladást!
    Ami pozitív volt számomra az boss dropja, elég sűrűn adott egyedit, bár ezt meg az ander számlám bánta, mert megint tárhelyet kellett vennem.

6. SWeD

SWeD Járnitanuló

Nem úgy értem hanem, hogy legálabb ha beletesznek egy újítást a játékba, akkor úgy csináljak már meg, hogy ne legyen tiszta bug meg stb...ne nekünk keljen már folyton könyörögni, hogy javítsák már ki!!
    Annyi kell, hogy akik csinálják játszanak is vele vagy csak teszteljék, hogy mit kell javítani....

Erre nem tudok mit mondtani! Egyszerűen igazad van és kész, de azt nem értem, hogy minek kell fatalon olyan ****** erősre tenni a boss-t!! Hát mire megölőm az idő alatt a földet is körbe járom!!! Meg a drop: Borzasztó! Vicc, hogy ebbe a játékba szinte minden a szerencsén múlik! Tegyük fel, hogy 100 játékosból max 10 az aki olyan köröket fog ki, hogy rendesen adja a dolgokat! Na és a többiek? Felesbe nyomják el a potikat meg minden mást és semmit nem kapnak érte!!!
    Na meg a mostani új szeptemberi event! Arra is kíváncsi leszek! Nem nagyon szeretnék csalódni!! Annyit szeretnék csak, hogy ne legyen túl nehéz se túl könnyű, de mégis izzadjak meg és kapjak megfelelő droppot a fáradozásomért cserébe!! Mert gondolhatnának azokra is akiknek nincs annyi idejük, hogy 100x végig tolják a mapot/mapokat azért, hogy utána semmitse kapjanak! Na mindegy!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.8.16
    Kellögem kedveli ezt.
  7. bboycsavo

bboycsavo Haladó

Észrevételem az lenne,hogy az italokhoz oda van írva,hogy várakozási idő PvP 1 perc.Alá piros betűkkel PvP harcok alatt nem használható ??Valamint miért buggolok be állandóan a talajba?

8. Kellögem

Kellögem Fórumelemző

Napi küldibe eddig csak 4 darab lóhere volt...szóval... GÁZ!

A telihold eventet szerintem simán végig lehetett vinni (warinak kétkezessel). Fatalra bementél körbefutottál, a piros ellenfeleket leverted az 50-100 haladásért, aztán ennyi. Pár óra alatt megvan. Eszi sok kell. A bányába is mennem kellett mert nem farmoltam rá eleget... A holdimádok dobtak 3 régi pajzsot. Vargulf droppja szinte nulla volt. Közepes szinten (mert itt kb csak 20szor ütött le-fatalon vagy 100szor, az felejtős) azért esett 2 egyedi. De persze első szintű amiből számtalan kéne... Meglesz majd 3. szintű sohanapján. A szuper vázát egyszer kinyitottam fatal szinten, kiugrott valami belesebeztem pár ütéssel kb 20 ezret, meg sem mozdult az életpontja, aztán valamit csinált és egyből lehaltam. Ezt kéne fél perc alatt leütni... Ez egy vicc!!!!!!!!!! Bár nem röhögtem inkább anyáztam!...

Utoljára szerkesztett: 29.8.16
    Keen77, Tysha123, SWeD és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Radenska

Radenska Fórumgróf

Lóhere nekem a bevezetés óta hetente 3-4 jött a napira összesen a négy karimnak, a hotfix óta 1 db-ot láttam, meg tegnap egyet 5 aranyért bohócoknál, meg is lepődtem rendesen...

Miután én a makkért toltam az eventet a kistörpömmel, azt játszottam, hogy nehézre mentem, körbeszüret (mondjuk az eredményt lásd korábban...), minden második alkalommal be a bányába esziért (törp ugye spórolós kari...:rolleyes:), ha vérfarkast akartam, akkor mentem egy normált, ott csaptam - miután nem nagyon tetszenek/használnának az egyedik, nem hajtottam, esett, ami esett. 1x volt csak spéci váza, nyilván nehéz pályán, és jól eltoltam, mert véletleül kinyitottam, pedig a klánt akartam riasztani - egyedül esélytelen.

Miután havonta lesz ilyen event, szerintem ne idegeskedj, meglesz az hamarabb, mint gondolnád ;)
    Egyébként továbbra is tartom, az eventek szintrebontása jó, sőt, most kaphattál legiset, lilát, meg kavicsokat - aki akarja/tudja, legalább nem a semmitérő emote-ért csinálja.

10. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

A nyílt arénákban használhatóak az italok, mint pl. Királyi aréna kingshillben. Itt érvényes az 1 p.
    A fekvő hibát pedig már tudjuk, várjuk a javítását.

11. LungDragon

LungDragon A fórum ismerője

Bevezetése óta a napi feladat 2db-ot adott, másoknak meg szinte napi szinten dobálja...
    Irigykedés nélkül mondom, és akár mehetne a hibajelentés topic-ba is, de ez így hosszú távon nem lesz jó!
    Képtelenség 10naponta annyit farmolni/runázni/kövezni, hogy utolérjem azokat, akiknek 10naponta beváltható %os kavics jár a lóherésnél!
    Valamit kezdjenek már vele, mert ilyen nincs hogy megint xy emberkéket mások fölé helyeznek a kivételesnek mondható szerencsefaktorjukkal, ami behozhatatlan előnyöket biztosít nekik...

Kellögem, pukiface és Pufifánk kedveli ezt.
  12. Vivaldi

Nem oly régóta van még játékban ez a lehetőség. Szerintem türelem, adjunk neki még időt, s lehet, hogy a kocka fordul. De a jelentésbe beírom, hogy nem mindenki elégedett vele. :)

Kellögem kedveli ezt.
  13. pukiface

pukiface Fórummogul

Igen, valaki már két hete jelezte, hogy megvan neki a 10 lóhere. Nekem az új napi feladat kezdete óta 3 darab van. Valahogy kiegyenlíthetnék a dolgot. Mondjuk havi 2, vagy heti 1. fix :D Tetszene ;)

Kellögem és LungDragon kedveli ezt.
  14. LungDragon

Minél később jelezzük, annál később jut el hozzájuk. (ne várjunk)
    Minél később jut el hozzájuk, annál később kezdenek el vele foglalkozni.
    Minél később foglalkoznak vele, annál később vizsgálják meg az ügyet.
    Minél később vizsgálják meg, mert mással foglalkoznak, annál később jön rá a javítás, vagy egy kiegyenlítő hotfix.

A felsoroltak alapján ez beletelhet cirka 3hónapba, mire érdemi változásra kerülhetne sor...
    Az a 90nap, ami 9db 20%kavics például, az 3db 30%, ami 1db 40%os kő, ellentétbe velünk a 2-3db lóherével.
    Ne legyen igazam, ne legyen így, fogják meg a problémát még a gyökereinél, ha van!? mert valami van...
    Ha másnem, hát idegbaj van miatta, mert ilyen véletlenek még véletlenül sem létezhetnek :)

Jó ötlet, vagy lehetne úgy is kezelni, mint pl. a napi jutalmaknál 1.-2.-3.-4.-5. napon belépési bónuszként a fix jutalmat. Lehetne ez a 6. vagy minden 10.re adná be, engem nem érdekel, csak ne legyen úgy ahogy most van, mert GÁÁÁÁÁÁÁZ! Vagy meg is kérdő jelezhetném, létezik egyáltalán?

Utoljára szerkesztett: 29.8.16
    Kellögem és pukiface kedveli ezt.
  15. Vivaldi

Mielőtt még eljutnánk a szokásos összeesküvés elméletig, a szerencse sajnos ilyen. Aki épp kevesebbet kap belőle, annak nem tetszik, akinek kijut belőle, az meg sem szólal. Közhelyes ugyan, de a szerencse forgandó! :)
    A jelentésbe beírtam azért. :)

16. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Szia
    De miért a szerencsére épül? Miért nem kapja meg mindenki az esélyt?
    Pl.: Két karival végignyomtam telihold eventet, 1 amforával találkoztam, ami farkast adhatott volna.
    Számold ki hány kör volt kínzó illetve fatalon a két kari

17. LungDragon

Akkor mától fényképezem a napi küldiket mondjuk 30napon át, ne csak Elméleti kérdés legyen.
    Felesleges odaterelni mikor van már alapja, de akkor lesz így kézzel fogható fénykép is alátámasztásnak.

Köszönöm ha jelented, minden napi jelentésbe is belemehetne mondjuk 3xor!
    Ismételném, nem 2forintos ajándékkal dobja meg a B.P. a kivételezetteket...
    Nem 6k runárol van szó, hanem komolyabb az értéke sokkal, mint legutobb a pinátás dolognál, emlékezzünk csak vissza

Kellögem és Pufifánk kedveli ezt.
  18. Radenska

Radenska Fórumgróf

Azért furák vagyunk mi emberek, eddig szinte csak a 'bohócnál' lehetett kapni lóherét, meg néha ajándékba, most meg már eseget, de az se elég - nyújtod a kezed, de a karod kellene... meg a ló túlsó oldala :rolleyes::D:rolleyes::D:rolleyes::D

Stratus kedveli ezt.
  19. LungDragon

Nem az a baj, hidd el nem az a baj hogy nyújtanak valamit.
    Sőt mikor ezt bevezették még örültem is az ujdonságnak, tetszik még most is ez a fajta napi kihívás, jobban mint a régi.
    A mércével van a bajom, megint a kettős meg 3xoros mércével...
    Egyiknek 10centi magas, elég ha felbukik benne már megkapja, a másiknak meg felhőkarcoló magasságba emelik, hogy az életbe el ne érhesse. Valamivel mindig megkeserítik azt ami amúgy jó is lehetne!
    Hányingerkeltő már az egész amilyen alapokora teszik, felfordúl az ember gyomra

20. Stratus

Stratus A fórum mestere

....én is nagyon ritkán kapok lóherét.
    Szerintem jobb lenne pl. 1 héten 1 fix lóhere pl. minden vasárnap :rolleyes:

genya27 és Kellögem kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása