1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

Az jó ötlet. Visszamenőleg még jobb lenne, nekem van 1140 körülim zsinórban.

2. LungDragon

LungDragon A fórum ismerője

Mint többen is gondoltuk, a szerencse mára se változott semmit... ujabb kép csak a gyüjteménybe
    Esküvés elmélet nélkül mondom ez igencsak beállítás kérdése, és szó sincs itt semmiféle szerencséről!
    Továbbra is sürgetném ennek a beállításnak a feltárást, nézzenek utána mert rövid határidőn belűl szakadékok születnek játékosok között.
    Bár az is lehet direkt így rakták össze, és akkor nem is fognak semmi különösebbet benne feltárni?!?

genya27, Kellögem, -Sogi- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

Túlzásokba akkor se essünk! A jelentős szakadék nem ettől lesz a játékosok között.
    Felesleges amúgy minden nap erről írni. A jelentésembe beírtam ezt, a fejlesztőkhöz eljut, s majd döntenek azok, akiknek ez a jogköre.

Ha szeretnél valamit tenni ennek érdekében, akkor lehetne olyat csinálni, hogy egy hónapig folyamatosan mented a képeket a napi küldetésekről, hogy lehessen összesíteni. Hogy ennek lesz-e foganatja, azt nem garantálom, de a semminél többet tettél vele. :)

4. LungDragon

Már ne is haragudj meg rám, de nem tudom ilyen egyszerűen ezt a problémát elengedni, mint ahogy azok az emberek sem tették, akik problémáztak a végleges meg az ideiglenes ban között. (holott az meddő vita volt, ezen viszont lehetne még bármikor változtatni)
    Nem megnyugtató számomra egy cseppet sem az a válasz, hogy majd valamikor megy egy heti jelentésbe, talán majd ott lesz egy széljegyzetben, beírom majd valahová a nemmegelégedett panaszos játékosok sorai közé... (ha módodban áll ennél többre, akkor tedd, vagy hangsúlyozd ki, vagy emeld ki pirossal, vagy ird le akár 100xor te is)
    Én kérek elnézést, de ennél sokkal nagyobb prioritást kellene kapnia, és nincs rá elegendő nap, ahonyszor ezt hangsúlyozni tudnám. Persze nézőpont kérdése, kinek mi is a fontos, vagy fontosabb!?
    Elhiszem neked, hogy vannak közületek vagy közülünk olyan karakterek, akiknek ez csak egy porszem a gépezetben, mert nemtudná már mire elkölteni azt a sok lóherét csak egy 10.ik kókuszlovagra... (nem ez a többség, bár azok biztos megkapják ennek ellenére)

A végére csak egy gondolat még az "erős túlzásról"
    Teszem azt veszek 114.000 andert és eljátszom mindet a bohócnál:rolleyes: volt már rá példa, de biztosan másoknak is van tapasztalata belőle. Egy azaz, 1db lóherében sem lehetek biztos, hogy annyi anderból kapni fogok, de most az egyszer legyünk optimisták és 1 becsúszik valami csoda folytán;) (jó most lehet védekezni azzal mást is kapsz közbe....persze a sok eszenciával és lélekkővel nem leszek gazdagabb, az az érték nincs benne a karakter erőségébe)
    Akkor számoljunk csak? 10db lóhere eszmei értéke: 1.140.000 millió ander, amit csak úgy a szőnyeg alá lehet seperni, szóra sem érdemes??? Én kérek elnézést, most komolyan gondolkodjunk már el egy kicsit... Több mint 3év alatt nem került ennyi ander mennyiség a karakterembe, mások meg megkapják 10naponta? Ebből mi lesz, ha nem szakadék fél/egy év múlva?

Kellögem és Rebellis kedveli ezt.
  5. Vivaldi

Először is szögezzük le, hogy a moderátori feladataimat még mindig én látom el, s nem a játékosok!

Leírtam neked háromszor, hogy beírtam a jelentésembe a felvetésedet!
    A hivatalos útja ez! Nincs más!
    Pont!

Ezt a részét lezártam a témának, nem fogom ismételni önmagam!

A példád pedig nem túl egzakt. Másra gondoltam, amikor azt írtam, hogy elhanyagolható a különbség ennyi idő távlatában.
    Példák:

• Szerencsétől függ az, hogy kinek sikerül a max. értékeket kihoznia kraftolásnál.
    • Szerencsétől függ, hogy kinek mikor esik ki az az egyedi, amire vágyik.
    • Szerencsétől függ, hogy ki milyen gyakorisággal és milyen köveket kap.
    • Szerencsétől függ, hogy kinek milyen tárgyat dobnak a mobok.
    • Továbbá a játékidőtől függ, hogy kinek mennyi rúnája van nagy általánosságban
    És akkor arról még nem beszéltem, ami az egyik legnagyobb "szakadék" lehet játékosok között, hogy ki fizet és ki nem.

A fentiek fényében én úgy érzem, az általad felvetett téma elhanyagolható.

6. LungDragon

Talán azért van ennyit rágva a fületek miatta, mert ti vagytok nekünk az összekötő kapocs.
    Bármennyire is meglepő, de mi is csak a dolgunkat tesszük, még ha ez kellemetlenségekkel is jár néha.
    Írogatjuk a fórumra az észrevételeinket, tapasztalatainkat, ötleteinket, és beszámolunk a hibákról.

A felsorolásból az nem látszik, ki/hol/mikor/mennyi farm-al találkozhat lóherével?
    Talán azért nem, mert ilyen nincs is, tehát más kategóriába tartozik, eszmei értek rendel.
    Számomra ez ugyanolyan mint a pinátázás volt csak kicsibe, a különbség csak annyi, hogy ez legális!
    A probléma még mindig EZ: Akinek van sapkája megkapja, akinek nincs az meg mehet a levesbe...

A legelkeserítőbb, amikor meglátom a fejlesztések közt, mivel is akarnak foglalkozni a jövőben.
    Már a 173-as, 174-es frissítést is előre látják, tudják jól mi lesz 1-2hónap múlva a javítani való hiba.
    Azért fontos róla beszélni, hogy ez a probléma is bekerüljön oda, és ne 2017-ben kapjanak a fejükhöz.

Kellögem és Pufifánk kedveli ezt.
  7. Corpsemaker

Corpsemaker Törzsjátékos

El kell keserítselek, de ez egy olyan dolog ami nem fog változni... Jeleztük már a vezetőség felé ezt a "droppos" ügyet, hisz nem te vagy az első aki sérelmezi a silány minőségét az esett tárgyaknak. Bármennyire is egyet értünk veled és támogatjuk az elveidet, ezen nem fognak változtatni. Nekem sem könnyű elfogadni, hogy pl.leölöm Grimmagot 50.000x nem adja a 3-as fegyódíszt, más lemegy és neki elsőre kiesik... Szó sincs fizetős karakterről...a "mázlifaktor" nem ezen múlik, akár hiszed, akár nem. Ilyenkor eszembe jut, hogy akkor csinálok mást, újabb célt tűzök ki, nem ragadok le egy tárgynál. Én csak azt kívánom, tarts ki, meglesz amire vágysz és hidd el akkor jobban fogsz neki örülni, mint az, aki elsőre megszerezte.

Üdv

8. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Tedd még hozzá, hogy csak PVP-t jár, tehát PVE játékosok nem is kaphatnak napi feladat jutalmaként lóherét!

Pufifánk kedveli ezt.
  9. Vivaldi

A fórum azért van, hogy a gondolataitokat megosszátok egymással és velünk. De ha valamit 3x is leírok, akkor tisztelj meg azzal, hogy hogy elolvasod és nem kell negyedszer is megírnom. :)

Ha a szerencse faktort pedig megszüntetnék mindenhol, akkor annyira unalmas lenne az egész, hogy értelmét vesztené.

Elég keserű élet lenne az, ha az ember úgy élné le az életét, hogy mindig csak azt nézi, mások mennyivel szerencsésebbek, vagy többet kaptak, mint ő. Magadnak ártasz vele a legtöbbet, ha emiatt nem tudod élvezni az apró szépségeit az életnek.

Nincs olyan, hogy valaki PvP játékos vagy PvE játékos csak! Bármikor lehet ezt is csinálni és azt is csinálni! Bárki megszerezheti a napi jutalmakat, csak olyan küldetéseket kap, amik az ő szintjén teljesíthetőek.

Lehet olyan, hogy valaki meggyőződésből nem jár PvP-re, ennyi erővel lehet olyan is, aki meggyőződésből nem öli meg a kutyára hasonlító mobokat. :) De attól még van rá lehetősége.

10. User330K

User330K A fórum mestere

Bármeddig lehet ragozni a dolgot.... Fizess hogy legyen heréd! Meg úgy eleve hogy legyen bármid is ami amúgy évekbe tellene hogy megszerezz egy olyan játékban ami elvileg a szórakoztatásra épít... Ez jelenleg már nem szórakoztató kicsit sem.
    Szórakoztató lenne ha nem lenne az arcomba nyomva az hogy KÖZTESEZZZ!! mert az a játék lelke! Hát nem, nem az! Annak egy opciónak kéne lenni hogy ha van kivel akkor "namenjünk csapjukszét!"
    Rengeteg látványos pálya van, mind mind tele potenciállal, csak éppen az hiányzik belőle amiért a játékosok használnák is azon kívül hogy megcsinálják a szükséges küldetéseket és felnőnek szintben- a minőségi dropp. Ha nem mész köztesezni el vagy zárva a fejlődéstől. Mert mint tudjuk a növekedés és a fejlődés két külön dolog. Sorra gyilkolhatod a minibossokat, bajnokokat, és nem kapsz mást mint zöld szutykokat... Csak nekem tűnik ez furcsának? Kétlem...

A lóheréről....
    Személy szerint eddig egyetlen egyszer jött a fő karakteremnek elő az hogy a lóheréért napizzon. Naná hogy akkor mikor lejárt a prémiumja! És naná hogy nem fogok pörgetni és szívózni vele órákat .... Röhelyes de pvp-n a robbanó nyíl robbanásából sétálnak ki találat után... Igen jól olvassátok, a robbanónyíl betalál, és abban a pár millisecundumban sétál arrébb annyit hogy nem kap a robbanásból sebzést... Az már mi? :D

Nem úgy a kis csíra karaktereknek mellette, mert persze hogy azoknak már volt mindnek vagy 3x a behozatala óta. Én döntésem, de konkrétan pont nem azzal fogok görcsölni hogy premi nélkül pörgetek teljesíthetőre, vagy pvp-re járok a csak teljesítményért felhúzott hulladékokkal...

A lóherés játék ha van prémium akkor tiszta sor... anélkül nem is gondolok rá... És pedig nem fogok rá gondolni mert amennyi időm van a játékra, nem fogok költeni rá azért hogy csak ott álljon benne a pénzem és hatásvadászként vizslassam mikor is teszi be a fő karakteremnek....

A pvp-ről meg csak annyit hogy amíg nem dolgozzák át egy másik rendszerre magát az arénát addig sosem lesz benne változás...
    Egyedül az rakná rendbe ha a felszerelések és a fegyverek kapnának egy pvp-n teljesen más értéket érő statot is a meglévő mellé ami más karakterek ellen élne. Így különválasztva véglegesen a pve résztől. Onnantól érne is valamit a honor skillfa. Meg úgy mindegyik. A kavicsoknak is meglehetne határozni hogy arénában mennyit érnek... Egyből előjönne hogy ki menyire tudja használni is a karakterét, nem csak az számítana mennyi pénzt tolt maga alá...

HUNapa, Kellögem és Pufifánk kedveli ezt.
  11. Georg1974

Georg1974 Fórumprofi

A szerencsefaktort nem kell megszüntetni. Azt kell megszüntetni, hogy vki elsőre megkapjon vmit, szerintem. Ez építő jellegű lenne a kis lelkére. Megtanulná tisztelni a munkát és befektetett energiát. Ámen. Visszatérve a játékra az is elég unalmas, ha vmit pl 50000x megteszel és nincs eredménye.
    Szerintem aki Grimmag 3-as szintű fegyódíszére áhítozik az nem tudja - nem emlékszik - milyen amikor vkinek egyes szintű sincs. Azon egyszerű oknál fogva, hogy ez a fránya szerencsfaktor pont akkor fordul amikor ő alszik, eszik, másik pályán vagy ott de nem akkor és úgy/ egyedül vagy csopiban stb. próbálkozik megszerezni az egyes szintűt 49999. ölésre. Ó és megint nem sikerült...nem baj majd 50000. ölésre biztos fog. Fog a fenét még milliomodikra sem. Én most leírom ide hogy ha én 10 évig játszom még ezzel napi szinten (nem fogok) sem fogom sem az 1.-2.-3. szintű nyavajás fegyódíszt sem megkapni Grimmagtól. Honnan tudom? Onnan hogy még egyik köztesből sem kaptam semmit és nem azért mert nem megyek be és nem ölöm meg, hanem mert ez a kari nem fogja megkapni. Amit makkból megveszek az lesz és kész-passz. Apró szépségei az életnek...igen én is vizet prédikálok az életben, de bort iszom. :)

Radenska kedveli ezt.
  12. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Szerintem tévedsz, én nem járok PVP-re, van ugyan valamilyen rangom mert valamikor réges-régen pár meccsre bementem a barátokkal golyófogónak, de elvből nem művelem ezt a játékelemet és szerintem ezzel nem vagyok egyedül!

13. Stratus

Stratus A fórum mestere

Üdv a klubban. :D
    Sose kaptam még én se semmit a boss egyedik közül. Mára ott tartok, ha esne is valami, max kőtartónak lenne jó.:rolleyes:

14. Vivaldi

Nem az a lényeg, hogy milyen erős vagy. A felvetésed az volt, hogy "teljesíthető" vagy "nem teljesíthető" a napi küldetés és az ezért járó jutalom.
    Teljesíthető.

Hidd el, ezt én is ismerem. De már a kraftolásnál is kibukott majd 5 éve. A barátommal kettesben pörgettük ki a közteseket, mágusok voltunk mindketten. Ő mindig jó értékű tárgyakat rakott össze, én folyamatosan rosszabbakat. :)
    Átérzem. A világ nem igazságos, de ezt meg kell érteni és továbblépni ezen, különben begolyózol. :)

Utoljára szerkesztett: 1.9.16
  15. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Sajnos megint tévedsz, a felvetésem nem az volt, hogy teljesíthető vagy sem!
    A felvetésem lényege az volt, hogy csak és kizárólag PVP feladat teljesítéséért jár az a jutalom!

16. Böbyyyke

Böbyyyke Haladó

Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy mi volt ez a szerver leállítás, mert sehol nem láttam róla infót...

17. Vivaldi

Így fogalmaztál:
    "... tehát PVE játékosok nem is kaphatnak napi feladat jutalmaként lóherét..."

Kaphatnak! Egyszerűen bemész csoportos PvP-be és nem támadsz senkit, ha úgy tartja kedved, a csapatod elvégzi helyetted. :)

A mostani megfogalmazásod pedig:
    "...csak és kizárólag PVP feladat teljesítéséért jár az a jutalom..."

Nem csak! Az összes küldetést el kell végezni ehhez. Tehát helyesen nem "csak", hanem "is"

Ha pontosabban fogalmazol, pontosabb választ tudok adni.

18. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

És megint csak oda likadtunk ki, hogy aki nem akar, tud, szereti a PVP-t az nem kap lóherét napi feladat teljesítésének jutalmaként, mert a lóhere csak abban az esetben jár ha a PVP feladat teljesítve van!:)

User330K kedveli ezt.
  19. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

hát én ezt nem értem... Már bocs, de aki nem tud, nem akar, nem szeret pvpzben...stb annak is ott a pvp lehetősége. Csak ki kell választani a megfelelő változatot. Vegyél részt csak, és akkor teljesen mindegy, hogy nyersz vagy nem és amíg gyorsan leölnek, te meg reggelizel, meg kajázol. Hozzá teszem 1v1 a legalkalmasabb erre... Nem hinném hogy ez csalás lenne, de páran emiatt már írtak rám 1v1be mert semmi kedvem nem volt a pvphez és hagytam magam harc nélkül, hogy bannoltatnak, nem is értettem...?!

Radenska kedveli ezt.
  20. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Nagyfiú vagy, majd eldöntöd megéri-e neked a lóhere, hogy aznap bemenj pár kör pvp-re.

Radenska kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása