1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Radenska

Radenska Fórumgróf

A prém hatalmas könnyebség ám, mert én rendszeresen csak 1v1-re megyek, ha sokan vannak, negyedóra a várakozásokkal és kész napi ezen része (14 meccs), van (ahogy máshol már írtam), hogy fekve haladok. Ha viszont nem tudsz pörgetni, az már macerásabb.

2. reszeltviz

reszeltviz Járnitanuló

Ez az új pókos event katasztrófa. Bejutottam végre a pókhoz, bedobom a fát, és nem történik semmi. Csapkodtam a pókot, de hatástalan. Kimentem a pálya elejére, majd vissza, és ujra bedobtam az 50 fát. Még mindig semmi, ezért újra próbáltam. Harmadszorra végre megadta a sebzés lehetőséget, le is nyomtam, de nem adott semmit. A nagy nulláért kidobtam 150 fát. Egy ilyen katasztrófáért kár volt megváltoztatni az eventet.

3. Morka

Morka Fórumgróf

Szia!
    Köszönöm, hogy szóltál a hibáról. Jelenteni fogom, hogy nem minden alkalommal fogadja el.
    üdv

4. Faxom

Faxom Járnitanuló

Csak 1 egyszerű kocka fejjel gondolkozok... Azért van bug hogy használd, ha nincs bug nincs javítás, ha nincs javítás nincs előre jutási lehetőség a játékba (vagy csak nagyon hosszú idő munkájával). Ha valaki megtalálja a bugot használja ki, mert ebből tanulnak a fejlesztők, ha tanulnak a fejlesztők egyre kevesebb lesz a bug is.(Bár ez nem igaz 172 release óta) Ha nem lesz bug akkor talán eléri azt a szintet a fejlesztő gárda is, hogy elégedettek lesznek a játékosok is velük.... ;) Tehát 1 szó mint száz... El kellene gondolkozni, hogy miért is van bug???? Kihasználás céljából? Ha nem lenne bug nem tanulnának semmit se... Tehát köszönheti a játékosoknak a fejlesztői gárda (már ha nem jártak suliba, és ezek az embereknek nem is adnék papírt róla), hogy megint tanult valamit... Szerintem ennyi...

Bocsánat nem szeretnék senkit se meg bántani... De Ti 1 ici-picit se használtatok ki sose????????

tank170 kedveli ezt.
  5. Georg1974

Georg1974 Fórumprofi

ezzel sem lenne semmi gond...de én speciel szeretem a kőtartó csecsebecséket

ezentúl résen leszek nekem is megér 2 hét pihit egy kicsit gyorsabb haladás...

Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.9.16
  6. Corpsemaker

Corpsemaker Törzsjátékos

Csakhogy végre tisztába tegyük a dolgokat...A bug nem azért van, hogy kihasználd és ebből majd "tanul" a fejlesztő csapat. A bug egy keletkezett programhiba, amiről persze köteles "lennél" tájékoztatni azt a fejlesztő csapatot amit említettél, hogy "na srácok, ez van, jó lenne ha tennétek valamit ellene". Ebből tanul a fejlesztőcsapat, nem abból, hogy te kihasználtad...Sok megbízhatatlan ember van, akik sutba vágják az erkölcsi normákat, csak azért, hogy "csalhassanak". Nem tisztem ítélkezni, nem is fogok, mindenki tisztában van a következményekkel. és az, hogy ki használta és ki nem, az már más lapra tartozik, senkinek semmi köze hozzá. Amennyiben a témád nem a 172-es release-hez kapcsolódik(és nem, mert ez a dühöngőbe való), úgy kérlek mellőzd az itteni megnyilvánulást. Szorítkozzunk az aktuális topic-ra, és a benne foglalt témára.

Üdv

7. Egop

Egop Törekvő

Morka, kérlek azt is írd meg, hogy vagy az 50 fát vegyék lejjebb, mondjuk 10-20-ra vagy a fa dropját emeljék meg 60/ körre, mert a 7 fa/kör az elég szánalmas és idegesítően kicsinyes. Így rettentően unalmas "üres" köröket menni. A pók dropja is elég siralmas. Munka mellett a játékot kikapcsolódásra szeretném használni, ami felölt jókedvvel bőséggel és nem csak elszomorít.
    Bízom benne, hogy még jőni fog egy jobb kor, mely után buzgó imádság epedez százezrek ajakán.

Utoljára szerkesztett: 2.9.16
  8. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

Minek jelenteni? Az előző is jelentve, és tessék, mi lett az egészből. Ha jól tudom figyelmen kívül hagyták, hogy írtatok nekik.

9. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

érdekes módon így haladok ma a játékban,illetve csúszok :)
    érdekesség:
    -csak 2kezessel haladok igy, 1 kezessel normálisan fut :s

Utoljára szerkesztett: 2.9.16
    tank170 kedveli ezt.
  10. Stratus

Stratus A fórum mestere

Jó nagy szerszámod van:D
    Egyébként nálam kizárólag 5v5-nél van ez a vicces szitu.

tank170 és JimJupiter kedveli ezt.
  11. Radenska

Radenska Fórumgróf

Poénból bedobtam a napiknál azt, hogy fekve is tudsz haladni a napikban - nem erre gondoltam, de ez szórakoztatóbb lehet :D

12. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Nekem is rögtön az ugrott be, hogy valami csinos nőt láttál?

Stratus kedveli ezt.
  13. Radenska

Radenska Fórumgróf

Nem lenne jó - szétnyíródna a ruházat alkalomadtán... ;):D

Stratus kedveli ezt.
  14. Georg1974

Georg1974 Fórumprofi

Nem arról van szó, hogy vki begolyózik-e vagy sem. Részemről a játék szórakoztató volta kérdőjeleződik meg mostanában egyre gyakrabban. Régóta koptatom én ahhoz a billentyűt, hogy ennyi cuccom legyen. Egyszerűen nem vicces, izgalmas stb.. Ahhoz szükség lenne vmi pozitív ösztönzésre, motiválásra, de ez kimarad. A függőség meg nem alakult ki. Ja és nekem elmúlt az a fura mozgás..elvileg jött rá javítás.

Utoljára szerkesztett: 3.9.16
  15. genya27

genya27 Törzsjátékos

Sziasztok kicsit unalmas már a fekvő bug,hogy nem működnek a képességek vagy késve nem ártana,ha csinálnának valamit a BP fejlesztői.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.9.16
    Radenska, SWeD és Kellögem kedveli ezt.
  16. MadMrk

MadMrk Junior szaki

Ezzel a kijelentéssel ,és az utolsó résszel talán az egyik legjobb komment volt ez.

17. SWeD

SWeD Járnitanuló

Főleg így az "új" event előtt!

Fecmen, Gomboc8000, SnoopDrog és 2 más kedveli ezt.
  18. hozzászolok

éljen a r172...áll tőle a zászlórudam

19. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

neem ez az igazi hanem ez :p

Georg1974 és tank170 kedveli ezt.
  20. hozzászolok

Bezzeg a kurzort még mindig nem színezték formázták át hogy a fényözönökben is lehessen látni,ne veszítsem már el párszor.
    Napi szinten kéne ezt is jelentésbe írni.......

Radenska, tank170 és pukiface kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása