1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Morka

Morka Fórumgróf

Szia!
    Az, hogy továbbítjuk az ötleted, kérésed még nem garancia a megvalósulásra, csupán lehetőség. :)
    üdvözlettel

2. User330K

User330K A fórum mestere

Én az összes mapon ahol ezek a fényár, meg beszűrődés meg kitudja mit jelképező vakítások vannak opcionáltatnám hogy ki lehessen ezt kapcsolni.
    Fotofób vagyok, nekem ezek nem hogy zavaróak hanem egyenesen fájnak... Nem tudom nézni a monitort ha vakít, egy idő után meg fejfájást okoz. Így zárom be az egészet a p*csbe. Biztos nagyon feelinges, de nem egészséges!

HUNapa kedveli ezt.
  3. Marcipánkg

Marcipánkg Utánpótlás-írogató

Skacok....ez nekem egy kicsit bűzlik:" Ezen moderátorok sorsáról központi döntés született, melynek értelmében moderátorként kapnak még egy - utolsó - esélyt. Itt is mindenki egyenlő módon lett kezelve, tehát az összes érintett moderátorra vonatkozik ez a döntés, globális szinten." -Miért nem található meg ez a közlemény az angol fórumon,mert egy nagy kamu? Mert mindegyik tag a dso magyar teamből bugolt és próbáljál eltusolni valahogy és menteni a titulusukat ?

genya27 és *Arles* kedveli ezt.
  4. reszeltviz

reszeltviz Járnitanuló

Ezzel csak egyet érteni tudok, de vigyázz mit írsz ide, mert még a végén tiltva leszel.

*Arles* és Kellögem kedveli ezt.
  5. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Tán a videóból gondolod ezt ami nemrég került ki egy külsős oldalra? Nem fogom kommentálni. Azt hidd el amit látsz, biztosíthatlak afelől, hogy mindenki megbűnhődött aki használta. (bár állítólag volt aki használta és megúszta de ez olyan szóbeszéd kb amire megint csak azt tudom írni, hogy akkor hidd el ha látod.) Az ügy lezárult.

Akkor lesz tiltva, ha a szabályzattal nem összeférő módon ír ide, felesleges ez a figyelmeztetés.

6. Kazimir

Kazimir Community Team Team Drakensang Online

Itt merültek fel kételyek a csapattal kapcsolatosan, ezért került itt ki a hivatalos. Minden ami hivatalos közleményben megjelenik, az igaz. A fórumjáték közlemények sincsenek kinn minden országban, attól még valósak a fórumjátékok. Nincs olyan szabály, hogy egy adott ország fórumán nem lehet megosztani közleményt, ha ezt a helyzet megkívánja.

A döntés központi volt, ahogy írtam is. Nincs mit eltussolni, a helyzet a központban ismert, és a döntés megszületett.

7. Marcipánkg

Kedves Baktabis :) én nem a video miatt gondolom ezt,csak kiváncsi voltam ,hogy ez a közlemény megtalálható -e az angol forumon. És ha már megemlítetted azt a bizonyos videot...ajánlom figyelmedbe,elég érdekes dolgok hangzottak el benne ;)
    U.I. Ha kitiltanak innen,nincs veszteni valóm...én ide olyan gyakran jarok fel amilyen gyakran piros hó esik :) és ha az mind igaz ami abból a videoból kiszivárgott a magyar moderátor teamről,akkor mégritkábban fogok ide bekukkantani, mikor már huppililavertveres hó fog essni :D

*Arles* kedveli ezt.
  8. -VyreLord-

-VyreLord- A fórum hercege

Amíg a közlendőd kulturáltan alkotod, senki nem fog tiltani.

9. Marcipánkg

Drága Kazimir :) nekem Te tünsz a legértelmesebbnek ebben a fantasztikus magyar moderator csapatban. Engem nem kell meggyőzzél,mert különösebb képpen nem érdekel,csak annyira,hogy megkérdeztem Harukit.Kiváncsi voltam ez valóban igaz,hogy kaptak a bughasználo moderatorok meg egy esélyt?
    U.I. Üdvözlök minden kedves bughasználó moderátort: "Ügyesek" vagytok skacok,igazán "szépen" képviselitek a magyar dso csapatot ;)

*Arles* kedveli ezt.
  10. Kazimir

Szia!

Ahogy gondolod, kérdezd meg nyugodtan. Nincs takargatni valónk ez ügyben. Ami igaz azt elismerjük, ami meg csak vádaskodás, azt tagadjuk, ilyen egyszerű.

Azt pedig megértem, hogy megrendült a csapatban a bizalmad. Mi dolgozunk továbbra is, és igyekszünk ezt visszaszerezni.

Marcipánkg kedveli ezt.
  11. Marcipánkg

Volna még egy utolsó kérdésem és azzal elhallgatok: mit szóltok a videoban elhangzott információkhoz,amik elég hiteles bizonyítékokkal vannak alátámasztva?

*Arles* kedveli ezt.
  12. reszeltviz

reszeltviz Járnitanuló

A baj az, hogy nem 1,2 vagy 3 ember mesélt hihetetlen történetet egyes moderátorokról, sajnos. Így szerintem érthető, ha jó-néhány ember bizalma megrendült.

*Arles* és Marcipánkg kedveli ezt.
  13. Kazimir

Sok minden elhangzott abban a videóban. Ha kiemelsz konkrét vádakat, azokra reagálok szívesen.

14. benito01

benito01 Járnitanuló

A régi játékosok mind azt mondják :addig volt itt valami amíg te is itt voltál(Kazimir).
    Más aspektusból vizsgálva dolgot:az egészben az a szép hogy míg egy játékos az andert megvette hogy buggoltatani tudjon,addig egy modi a DSO tol kapot andert használta erre.(dupla haszon,nagy élvezet..:):))

*Arles* és Marcipánkg kedveli ezt.
  15. Kazimir

Hali!

Ezt nézheted úgy is, hogy a kapott andert (amiért amúgy megdolgoztak) elverték, aztán az eredményt ugyanúgy bukták, mint aki vette az andert. Tehát volt aki a pénzét bukta, volt aki meg ingyen dolgozott, ha úgy vesszük. De ez már csak filozofálás. :-D A lényegen nem változtat, a végeredmény ugyanaz: egy üres karakter.

16. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Hiteles bizonyíték? Az érmének mindig két oldala van. Az egyik oldalát nézők meg vannak győződve róla, hogy egy arcképet látnak, a másik oldalon állók szerint ez hazugság, mert egy számot látnak.

17. Marcipánkg

Drága Bakatabis! Hallom Te permanens bannt kaptál ... Hát nem Izsó az első ember aki ilyen érdekes információkkal szolgál és közzé is tette :) Na de valószinű,hogy ha engem bannoltak volna én is így beszélnék erröl a témáról . És kérlek áruld már el,hogy mégis a videóban látottaknál mi nem elég hiteles...vagy már a szememnek se higgyek,vagy most jön a photoshop címü rovatunk? :D

Utoljára szerkesztett: 7.9.16
    *Arles* és reszeltviz kedveli ezt.
  18. -VyreLord-

-VyreLord- A fórum hercege

Na jó. Zárjuk ezt azzal kérlek, hogy mindenki higgyen amit akar, tegyen amit jónak lát, de a fórum ne ettől zengjen. Köszönettel.

19. Marcipánkg

Miért,mitől kéne zengjen a fórum,a hazugságoktól,ja bocs,már attól zeng. Nem kell palástolni az igazságot vagy azt ha fáj :) szerintem azok a moderatorok akik bugoltak nem itt lenne a helyük. És ezennel mély alázattal, viszont tisztelettel nem -búcsozom.

Kellögem, *Arles* és reszeltviz kedveli ezt.
  20. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Ebben a témában teljesen felesleges kérdés-feleleket játszani, ki kell állni és nyíltan, őszintén elmondani mindent önként! Abban a bizonyos videóban az egész csapat meglett szólítva, így nyilvánvalóan tisztázni kell a dolgokat, ezt szerintem meg kell tennetek, nem szabad kételyt hagyni magatokkal kapcsolatban!

Utoljára szerkesztett: 8.9.16
    Radenska és Kellögem kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása