1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 172 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: -VyreLord-, témanyitás ideje: 23.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. reszeltviz

reszeltviz Járnitanuló

Hova lett Marcipán utolsó bejegyzése? Nem irt semmi rosszat.

csuresz kedveli ezt.
  2. -VyreLord-

-VyreLord- A fórum hercege

A helyén van. Corpse kolléga valamiért törölte, de visszaállítottam.

Megkérnék minden kedves felhasználót, hogy innentől kezdve ezt a témát az általatok hűn szeretett közösségi oldalakon folytassátok, továbbá innentől szorítkozzunk a topic témájára!

Azt ezt követő üzenetem után minden egyes hozzászólás törlésre kerül ami nem ide illő.

Köszönöm.

3. Cseer

Cseer Járnitanuló

Szép estét mindenkinek!Szeretném tudni, ez nem közösségi oldal?:( Azt hittem ez egy fórum aminn lehet beszélgetni az aktuális témákról :(

Kellögem és reszeltviz kedveli ezt.
  4. -VyreLord-

Igen. Ebben az esetben a release 172-ről.

5. Cseer

Cseer Járnitanuló

Köszönöm a választ! Ehhez nem tudok hozzá szólni a bannom miatt :(

6. -VyreLord-

Ha még tiltáson vagy esetleg, nem tudom erre gondoltál e, attól még a fórumra beenged az adott fiókkal, csak játszani nem enged.

7. Cseer

Cseer Járnitanuló

Igen ezt értem csak mit szóljak hozzá ha nem tapasztaltam mit is rejt magában.

8. Kazimir

Kazimir Community Team Team Drakensang Online

Szia!

Nézzünk pár pontot:

- Ugyan a fél belsős mod szobát, meg privát beszélgetéseket kivetítette, a lényeg valahogy kimaradt. Nyilván nem tetszett neki, hogy zsarolással nem tudta elérni nálam azt, hogy visszakapja a cuccait, de ahogy a fórumos közleményben is jeleztük, mindenki egyenlő bánásmódban részesült a modok között is, csak ő volt az egyetlen, aki ezt nem tudta elfogadni.

- Ami az idő előtti feloldást illeti: volt aki egy hetes tiltást kapott, volt aki 2 hetest. Ő egy egy hetes tiltottról állítja, hogy kézzel lett feloldva, miközben az egy hetes tiltása már lejárt.

- Ami a "bizonyos modok követ kaptak vissza" dolgot illeti, ilyesmi nem történt. Látott egy képet, amin egyik érintettnek voltak fényességes kövei a karakterben. Na bumm. Arról már nem szól a fáma, hogy előtte szent kövei voltak az illetőnek, azt amije meg volt, a tiltás utáni napokban vásárolta és/vagy farmolta.

- Ami pedig a belső infókkal és személyes adatokkal való visszaélést illeti, ebbe nem mennék bele. Mindezeknek a moderációhoz semmi köze, ráadásul beszélgetések kiforgatásáról van szó, amit innen onnan kivett skype részletekkel támaszt alá. Nem hinném, hogy a magánéletünk a nagyközönségre tartozna.

Nem szeretnénk ellenstreamelni meg hasonlók, nyilvánosan sárt dobálni, privát beszélgetéseket megosztani. Nem fogunk erre a szintre lesüllyedni. Azt elismertük, hogy többen benne voltak a dologban, illetve kiírtuk ezzel kapcsolatos álláspontunkat közlemény formájában. Ezt lehet tekinteni a mi álláspontunknak az ügyben.

Tysha123 és Bakatabis kedveli ezt.
  9. Böbyyyke

Böbyyyke Haladó

Szia! :)
    Azt olvastam a hivatalos hirdetményedben, hogy azok a modik pályafutása véget ért... Itt is így történt? :eek: Vagy kaptak egy utolsó esélyt?

10. Kazimir

Hali, a hivatalosban a botosokról van szó. Kérlek olvasd el még egyszer.

11. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

ha én lennék a modik feje az a modi aki elcsábult többé nem lenne modi mert alapvetően egy modi példakép feddhetetlen becsületes. gyakorlatilag ennek a világnak mind a fórumon mind a játékban egy etalonja. mi az hogy elcsábul? elfogadhatatlan felháborító.

ez olyan mintha visszaélne a hatalmával és abban tetszeleg, hogy Ő mindent megtehet mert Ő A moderátor!! hova süllyedtek még?

van annyi modi, hogy csak na. válogassatok!!! annyit nem ér a jó híretek, - már ami maradt! - hogy vissza engedjétek magatok közé. - legyen ez magyar vagy külföldi fórum.

Nehem vagy konstantin ha itt lenne szégyellné magát az új fórum világ miatt.

HUNapa, genya27, Marcipánkg és 3 más kedveli ezt.
  12. Radenska

Radenska Fórumgróf

Volt nekem is pár összezördülésem, amit sikerült valahogy kultúrálan megbeszélni korábban, és örültem, amikor változást láttam a hozzáállásban. Srácok, ezért kár volt...

Ha ez tényleg így van (márpedig, úgy tűnik, így van), egyetlen dolgot javasolnék MINDEN érintett modnak - leírjam, vagy magatoktól rájöttök?

:(:(:(

HUNapa kedveli ezt.
  13. Herodandi

Herodandi Fórum-zöldfülű

Hali. Most nem azért hogy kötekedjek, de nem a relogozós adminokat/modikat.. (stb ugye az egész társaság érintett) kellene elsősorban büntetni,bannonlni.. Hisz nekik az ilyesmit üldözni kellene és példátmutatni. Nem pedig még fizetést felvenni érte..

HUNapa és Radenska kedveli ezt.
  14. -VyreLord-

Ez még mindíg a release 172 topic-ja. Megkérnék mindenkit, hogy ezt a témát itt offolja, köszönöm.

15. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

bocsásd meg való igaz. részemről a dühöngőben lett folytatva.

16. Kazimir

OFF

Megtörtént, megkapták a büntetésüket, akárcsak mindenki más.

ON

17. Radenska

Radenska Fórumgróf

Mint Community Team tagnak tennék fel pár kérdést:

- Ha a mezei játékosokhoz többet kapnak a moderátorok a munkájukért a játékban (már írtam, nem sajnálom tőlük, sőt), akkor a büntetésekben miért kapnak ugyanolyan elbírálást, mint a mezei játékosok? Tőled is megkérdezem, mi a véleményed arról, ha a rendőrautó áll meg egy hambiért a tilosban.

- Ha azok, akiknek irtaniuk kellene a visszaéléseket és főleg a reklámozásukat a fórumon, ehelyett kihasználják a visszaéléseket szembemenve az ÁSZF szabályaival, akkor hogyan várható el, hogy a mezei játékosok innentől kezdve bármiben
    a, higyjenek nekik
    b, bízzanak bennük
    c, egyáltalán játsszanak a játékkal

- hogyan lehet egy, a játékból végleg kitiltott játékos még mindig moderátor? (nem személyeskedés, az illetővel volt talán a legevesebb bajom itt a korábbiakban)

Jó lenne közzétenni egy hivatalos levelet a BP HQ részéről, amiben ők véleményezik a vétkes moderátorok kérdését.

Nem tudom, érdekel-e valakit, de jelen pillanatban a moderátori csapat riszpektje a nullát közelíti.

HUNapa, opos2012 és jackoneill1976 kedveli ezt.
  18. LungDragon

LungDragon A fórum ismerője

De most legalább a meló pörög és nem a játék :)
    Eventkezdés elött 1héttel, van már leírásunk róla ;)
    Máshol is érezni az erősebb aktivitást :rolleyes:

Radenska, HUNapa és opos2012 kedveli ezt.
  19. Kazimir

Szia!

- Ők játékosként hibáztak, és nem moderátorként ebben az esetben. A moderátori munkájukért megkapták a jutalmat, ez egy dolog. A játékosként elkövetett hibájukért pedig megkapták a büntetést, ez egy másik dolog. Természetesen a cégnél indult belső vizsgálat, ami azt az eredményt hozta, hogy a korábbi munkájukra való tekintettel kap minden érintett még egy esélyt moderátorként. Tehát át lett beszélve, meg lett vitatva, és ez jött ki a végén. Mivel kivételezést nem akartunk, ezért mindenkire egységesen érvényes ez a dolog, függetlenül a végső büntetésétől. (Ezzel a harmadik pontot meg is válaszoltam, ahogy írtad is nem volt vele gond, vagyis moderátorként attól még végezheti jól a munkáját, hogy ebbe a dologba belekeveredett. Egy karakter elvesztése pedig éppen elég nagy büntetés.) Tehát a játékos és moderátori dolgot tudtuk függetleníteni. Ez kb. olyan, mint ha az általad említett rendőr civilben beparkol a tilosba. Lehet, hogy ennek nem örülnek a főnökei, kap egy fejmosást, elmondják neki hogy ha még egyszer előfordul annak komolyabb következménye lesz, de valóban kirúgnák emiatt? Valóban semmissé válna mindaz a segítség amit a korábbi hónapokban és években nyújtott, egyetlen stikli miatt? Plusz mi történik, ha kirúgják az egész őrsöt mert együtt parkoltak a tilosban egy időben? Biztos, hogy az a legjobb lépés a főnökség részéről, hogy mindet kirúgja, aztán meg majd az emberek látják kárát, mert nem lesz aki kimenjen ha baj van?

- Ami a második pontot illeti: eddig sem írtunk hazugságokat a hivatalos fórumon, ezután sem fogunk. Ezeknek az infóknak mi csak a postásai vagyunk, nem mi találjuk ki a közleményeket. Szóval nem egészen értem, miben is kellene hinnetek nekünk? A hivatalos közleményben kinn vannak a supportos feltételek is, hol mit mikor és hogyan lehet visszakérni. Ezeket szintén nem mi találtuk ki, egyszerűen csak követjük, de ha nem hiszitek el, akkor felmentek a fórumra és megnézitek. Készséggel megadjuk az adott topik linkjét is a supporton, ha szükséges. Ami a bizalmat illeti, egészen addig, amíg nincs semmilyen gondotok, úgymond nincs velünk dolgotok. Amint egy supportos ügyetek lesz, azt megírjátok, mi pedig válaszolunk, ennyi a dolog. És ha lesz egy két eset, amikor megoldottuk a problémádat, akkor majd Te is másként fogod látni a helyzetet. Ha meg nem lesz suppos ügyed, akkor meg miért is érdekes ez? Lehet, hogy most a föld alatt van a renoménk, nyilván egy ilyen rágalomhadjárat után nem is csoda. De ez majd lecseng, ugyanúgy ahogy minden más ilyen is, de mi itt leszünk, és segítünk. Az idő minket fog igazolni. Te magad is azt vallottad hogy normalizálódott a helyzet a fórumon, mert a normális hangvételű kritikára igyekszünk válaszolni. Ez továbbra is így van, de nyilván az egyértelmű mocskolódásokat nem fogjuk bennhagyni, szerintem ez is érthető.

- A közleményt a vezetés részéről kiadtam, amiben leírtam a cég álláspontját ezzel kapcsolatban. További közlemény ez ügyben nem várható. A döntés végleges. Szeretném felhívni arra a tényre a figyelmet, hogy a moderátorokat a cég választja meg, és nem a játékosok; a cégnél pedig a döntés megszületett. Ami pedig a videós vádakat illeti: továbbra is tartom, hogy ez nem más, mint egy rágalomhadjárat. Lehet jogi útra terelni a dolgot, ahol a "tanúk" felvállalják magukat, és bizonyítékokat tárnak elő. Természetesen mi minden szükséges logot ki fogunk adni, aztán meglátjuk kinek volt igaza. Viszont moderátorként ezekre a vádakra nincs módunk és lehetőségünk nyilvánosan reagálni. Felelősség nélkül könnyű vádaskodni. Amiben bűnösek voltunk, az elismerjük, a többi pedig nem más, mint egy személyes bosszúhadjárat. :)

Nagyjából ennyi.

Korze, Bádoghölgy és Bakatabis kedveli ezt.
  20. HUNapa

HUNapa Fórumszaki

Nem hibáztatok? Tudtátok vagy nem már az event indulásakor, hogy egy hiba kihasználásával hatalmas előnyökhöz lehet jutni?!
    Nyilván tudtátok, mert le is írtátok hogy már a tesztszerveren is megvolt a bug! Mégsem írtátok ki a fórumra a kezdéskor, hogy hiba van és senki sem próbáljon meg visszaélni vele, hanem hanyatt-homlok rohantatok páran kihasználni!
    Véleményem szerint hatalmasat hibázott a BP, hogy nem tette lapátra a vétkes moderátorokat, hiszen meglopták a céget!
    Azt meg ne próbáld megmagyarázni, hogy játékosként csaltak és ez nem hat ki a munkájukra, aki ilyenre hajlamos a játékban az az életben sem viselkedik másként!

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása