1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 177 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 1.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Korze

Korze A fórum bárója

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek nyílik a Release 177 kibeszélésére.

2. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum félistene

most akkor hogy van ez az ASZF? ha behiv vki csopiba akkor kuldjem az anyjaba es jelentsem a supportnak hogy szerzodesszegesre csabitottak? es ha teszem fel csopiban vagyok szintemen es a vezer felvesz vkit +6lvl..akkor lepjek ki gyorsan ??? tegyuk fel a draga anderert vasarolt belepom eventekre/koztes bossra stb. ezentul addig el amig egyedul jatszom mert csoportban akkor csak addig jo mig nem jon vki +6lvl?? mert ez oltari nagy baromsag igy hogy semmi sincs rendesen leirva mit lehet es mit nem. az vilagos hogy egy haztartasbol(IProl)nem jatszhat ket kari egy csoportban(ami meg ugyahogy meg is allja a helyet) de konyorgom ha teljesen mas orszagbol vagyok vkivel csoportban az megis milyen visszaelest jelent barkire is nezve?

3. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

Micsoda? 1 IP röl nem lehet két karival játszani? Haverék 4 gépről vannak fenn egyszerre.

4. jackoneill1976

es egy csoportban vannak? es fogja vki a tp-t? mert akkor akar kezdhetnek is uj karaktert.... ez vilagosan le van irva...

5. LichkingArtas

LichkingArtas Haladó

Szerintem még maguk sem tudják hogy áljanak hozzá ekkora feladathoz .

Ha ennyi kis karit bannolnának amennyi kis pvp s van csődbe menne a játék főleg hogy sokan többet költenek kis kariba mind nagyba ..
    egyenlőre max annyi érvényesül majd a áfsz ból hogy nem lehet proxy n játszani

6. Pufifánk

Én már megint azt látom, hogy ennek az egésznek semmi háttere nincs, ismét homály van a bp nél. Ha van játékosoktól érdeklődés ebben az ügyben, akkor a bp adjon ki egy közleményt, ami tartalmazza, hogy van vagy nincs tp fogás. Ennyi.

7. jackoneill1976

vegigneztem a csoportokat..es kb mindenki magasrol lecarja mi is van.... joforman minden valamire valo eventes csopiban van tp blokkos kari aki tolja a mapot es mogotte a droppszedok jarnak... azert elvarnam hogy leirjak hogy lehet-e vagy nem..mert csak utasitgatom el itt a csoportba valo meghivasokat egymas utan..semmi kedvem 2.5 eves karit bannoltatni.. mindegy..megyek irkalni a supportra screenekkel ...legalabb legyen annyi dolguk hoyg valaszt irnak...

8. LichkingArtas

LichkingArtas Haladó

hogy oda vagytok .. "minden valamire való csopiba van tp block ?:D te már máshogy el sem tudsz képzelni egy kis karit ..

9. jackoneill1976

ugy gondoltam hoyg azok a kis karik akik blokkal mennek azoka kozul rengeteget ismerek..csak par csoportot neztem szintem szerint es sok ismerost lattam akikkel magam is rengetegszer voltam mar egy csoportban koztesben..tudom milyen erot kepviselnek.

10. LichkingArtas

LichkingArtas Haladó

Vajon milyen erőt képiselnek miután szarrá vannak rúnázva . ezért szeretnek sokan kis kariként garázdálkodni mivel 50lvl en nem teheted meg hogy felhuzol egy tárgyat 70re és tyű de erős vagy viszont kis szinten megteheti hogy felhuz egy tárgyat 40-50-fölé és tyű de erős .. és ezt a hozzá állást megvetem szerintem a kis szint arra vagy hogy fejlődj és egyszer érd el a nagy szintet ... :D

11. jackoneill1976

ez egy hulyeseg...en hogy lettem 32? talan igy alapitottam a karit? az hogy nem vagyok 1 het alatt lvl50 mivel vagyok kevesebb?? ha hiszed ha nem egyszer en is leszek lvl50(vagy amennyi lesz a max)...de az mikor az kizarolag az en dolgom akar megvetsz akar nem. de ne spammoljuk tele okorsegekkel a topikot.reszemrol befejeztem.

Sz.Gyula kedveli ezt.
  12. Pufifánk

Látom a dühöngő üres, úgyhogy ide is kiteszem:

Amúgy az is csalásnak számít, ha valaki a rangját direkt halással éri el? Mert, ha fordítva nézzük akkor az ellenfelet előnyhöz juttatta. Akkor viszont az összes kis szintű nagy rangú karit ki lehet bannolni. Pl. most kering egy kép a neten egy 6 os szintű Mágusmesterről.

13. Korze

Korze A fórum bárója

Az ÁSZF (Általános Szerződési Feltételek) a Bigpoint összes játékára vonatkozik. A különböző szintű játékosok csoportban való játéka továbbra sem lesz büntetve. Nincs szintkülönbség meghatározva a csoportok összetételében!

-kinkon- és jackoneill1976 kedveli ezt.
  14. LichkingArtas

LichkingArtas Haladó

Akár hiszed akár nem ez így van ja egyszer 50es leszel már sürgeti a BP :D

15. Corpsemaker

Corpsemaker Törzsjátékos

Azért a hurrogást meg kéne előznie valamiféle játékbeli élmény...Ha valaki nem bírja magában tartani a dolgokat, azt a dühöngőbe tegye, természetesen kultúrált formában, de ne előre gyártsunk elméleteket arról, hogy az új ÁSZF hogyan is fog működni....szerintem mindenki ki fogja tapasztalni, és aztán döntsön, hogy ez számára jó, avagy sem?! De semmiképp ne egy "release kibeszélő" topicban kezdjen el "dühöngeni".

Üdv

16. Chassius

Chassius Haladó

Szerintem nem sok értelme lesz, ha valóban jutalmazni akarják a pve leaderboardosokat, mivel nyilván azért tudnak a lista elején végezni, mert elég erősek, de így csak ők lesznek tovább erősítve.
    Ez megint egy vásárlást ösztönző fejlesztés.

Az jobban érdekelne, hogy mik azok a változtatások, amik nem kerülnek bele a patchlogba, de megtörténnek.
    Szerintem úgy lenne fair, ha minden változás belekerülne a frissítési információkba és nem csak nagy vonalakban valami, de még jobban örülnék, ha áldoznának rá legalább 2 vagy 3 frissítést amikor tényleg csak a hibák kijavítására koncentrálnának és nem arra, hogy valami új pénzbeszedő ökörséget vezessenek be.

Kellögem kedveli ezt.
  17. Rokucy

Rokucy Törekvő

Most akkor mi is van ezzel a csoportosdizással? :D Ha 50-es tankkal megyek, akkor ugyan úgy jöhet egy 40-es? Egy 100%-s infó kéne már a BigPoint részéről, mert ez nekem homályos.

18. Sz.Gyula

Sz.Gyula Fórum-zöldfülű

Na most akkor ebből mi az igaz lehet 6 szinttel nagyobb karival menni aki tp fog vagy nem?

19. Korze

Korze A fórum bárója

Pár hozzászólással feljebb leírtam, hogy mi a hivatalos álláspont ezügyben :)

Rokucy kedveli ezt.
  20. Sz.Gyula

Sz.Gyula Fórum-zöldfülű

Akkor egyenlőre ez a hivatalos hogy lehet? De valamikor változhat is?

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása