1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 177 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 1.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rokucy

Rokucy Törekvő

Akkor, ha emiatt kiteszik a szűröm, rád hivatkozok :D :p

2. Korze

Korze A fórum bárója

Bármikor változhat bármi, de azokról mindig olvashattok itt a fórumon.

3. Corpsemaker

Corpsemaker Törzsjátékos

Szerintem mindenki maga értelmezze az új ÁSZF-ben leírtakat, és döntsön belátása szerint. :D felnőtt emberekről beszélünk, akik tudnak mérlegelni és határozni, hogy miként "viselkednek" ezek alapján.

Üdv

JimJupiter kedveli ezt.
  4. Egop

Egop Törekvő

Kedves Korze,
    mi lesz itthon velem(lvl50) és kislányommal(lvl19) (8 éves)? Ha kiérdemli, akkor játszhat a dsoval, de mivel, még nem tud mindent, ezért nyílván vele tartok. Ö még elvan az eventes kosztümök és hátasok bűvöletében. Ezeket nyílván segítek kiütni. 2 játékos 2 account 1 ip.

Mi lesz a kollégiumból játszó iskolásokkal? Több játékos, több account 1 ip?
    Továbbá nem egy párt(fiú-lány) ismerek, akik együtt tolják esti szórakozás gyanánt a dsot? 2 játékos 2 account 1 ip. Velük mi lesz?

5. Korze

Korze A fórum bárója

Semmi nem történik. Játszhatnak/játszhattok békésen továbbra is :)

WestHamUnited kedveli ezt.
  6. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Csak azt árulja el nekem valaki hogy melyik más BP játékra is utalnak az áfsz feltételek ugyebár mindre ?:D mert hogy a dso n kül eggyik játékában sincs szinte esély sem tolásra sem huzásra xd sem semmire :D ez csak a dso csodálatos világára jellemző :D így ha viszont a dsó ra sem vonatkozik akkor volt értelme áfszt módosítani ?? :D :p

7. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Na átnyálaztam az új ÁSZF -et!

Idézem :

1.2.6. A Felhasználók jogosultak egyszerre több Fiók létrehozására. Azonban számos Játék tiltja azt, hogy egyazon Felhasználó egynél több Fiókkal is játsszon (a „többszörös regisztráció tilalma”). Az ezzel kapcsolatos további részleteket az adott Játék(ok) játékszabályai tartalmazzák. A Bigpoint erősen javasolja a több Fiókkal rendelkező Felhasználóknak, hogy gondosan tanulmányozzák az adott Játék(ok) szabályzatait, mivel a többszörös regisztráció tilalmának megsértése egyes Játékok esetében a Felhasználó azonnali letiltását vonhatja maga után.
    Továbbá, még azon Játékok esetében is, ahol megengedett, hogy egy Felhasználó több Fiókkal rendelkezzen, tilos bármilyen interakciót folytatni ugyanazon Felhasználó különböző Fiókjai között (a „tápolás” letiltást von maga után). Tehát tilos egyazon Felhasználó egyik Fiókját arra használni, hogy egy másik Fiókját előnyhöz juttassa, például azáltal, hogy a rendelkezésre álló tárgyakat vagy játékon belüli fizetőeszközöket áthelyezi a Felhasználó egyik Fiókjából egy másik Fiókjába, vagy hogy ugyanaz a Felhasználó egyik Fiókján keresztül egy másik saját Fiókja ellen küzd.
    1.2.7. A tápolásért járó tiltás vonatkozik arra az esetre is, ha a Fiókok különböző Felhasználóhoz tartoznak. Tilos a Fiókot tisztességtelen előnyszerzésre használni egy másik Felhasználó Fiókján keresztül tárgy vagy játékon belüli fizetőeszköz átadásával vagy szándékos csatavesztéssel („tolás”).

Na már most az én felfogásom szerint ha még megengedett is a többszörös fiók, van egy szépen megfogalmazott mondat, amit alá is húztam és ki is emeltem. Ez szerint is tilos a másik karakter tápolása! Sőt ha tovább olvasom haver, barát, kiscica, elefánt sem tápolhatja a másik karakterét! Tessék szépen megrágni, majd lenyelni! Mert ez feketén fehéren bele van foglalva szépen csavarral az új ÁSZF -be, ami tegnap lépett érvénybe!

Utoljára szerkesztett: 2.11.16
  8. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Ez két dologra tér csak ki ne huzd a saját karid két gépről meg ne segits senkinek főleg ne hagyd hogy segítsenek abban hogy engeded magad megöln pvp be :D

9. JimJupiter

JimJupiter Fórumfelvigyázó

Ajaj, te azt hiszed a TP fogott kiskarik körül forog a világ? Menj fel 50-re és akkor nem kell ezeken filóznod!
    Igy-igy! Nem is kell ezt ragozni.

Más, a PvE leaderboard megint egy felesleges, senkit nem érdeklő újítás. A gamerek 99,99%-nak semmi esélye, soha az első helyre kerülni igy nyilván a beigért nyeremények sem érdeklik őket. A nyereményt inkább egy konkrét eredményhez kéne kötni, akkor halandó embernek is megérné vesződni vele.

Viszont! Egy ilyen statisztika jó lehet arra, hogy klánba való felvétel előtt képet kapjunk a jelentkező erejéről. Sztem sok klánmester vett már fel random, addig nem ismert jelentkezőt, amit később megbánt mert túl gyenge volt a csapatba. A jővőben ez elkerülhető lesz.

bboycsavo kedveli ezt.
  10. Jhangolaar

Jhangolaar Utánpótlás-írogató

Az én értelmezésemben az új szabályzat szerint a tp fogás nem tilos, feltéve, ha a két karakter nem ugyanahhoz a személyhez kötődik a regisztrációk alapján. Tehát ha a gyerekednek fogod otthonról a tp-t, és külön számlán vagytok, akkor az megengedett. Ha a te neved alatt fut a két számla, akkor tilos. Egyértelműen tilos ugyanahhoz a személyhez kötött számlák közti kereskedelem, de a dso-t ez nem érinti, lévén nem lehet kereskedni. Tilos viszont szándékosan veszteni pvp-n, legyen ez saját, vagy idegen számlák közötti interakció :) Ez mekkora hülyeség :) Tilos feladni a harcot egy általad ismerten erősebb ellen, harcolni kell a halálig, mert bannolhatnak :) Kicsit egyértelműbben is fogalmazhattak volna, ha már vették a fáradtságot, kitalálták ezt az egészet, és módosították az ÁSZF-t.

11. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Teljesen jó meglátás! Már be is írtam fejlesztési ötletnek, hogy jó lenne, ha mindenki kapna jutalmat, ha elér egy "lépcsőt" a pontokban, ölésekben.

12. Egop

Egop Törekvő

öööö, valami nem sikerült a frissítés során? vagy elmaradt?

13. Exodikon

Exodikon Járnitanuló

ez egy jó kérdés
    a frissítés meg volt de a fegyon semmi nem változott

14. Egop

Egop Törekvő

Tegnap is 176_7-es verzió volt, és most is az. Nem volt frissítve.

15. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

Hivatalos közleményben olvashattok róla. Holnap lesz frissítés.
    Jó játékot!

16. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum parancsnoka

tehat ezt azok fogjak megszivni akik igy "kerestek" andert..allandoan kuldiztek amig tudtak es az andert a fo karijukon koltottek el...aztan toroltek a "kuldizot" es ujkezdtek? ez amugy is eleg elmebeteg hozzaallas volt,magyaraztam mar tobb embernek hogy ha farmol akkor is kap andert,sot..runat,koveket,szferat,eszit....es sokkal jobban megeri "normalisan" jatszani...de azt hiszem senkit nem hatott meg az ervelesem :DD nekik az ander az isten,abbol lehet sarkanyt venni :DD

17. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Ez kifejezetten nem a dso-ra vonatkozik, mivel arról van szó hogy tárgyakat meg pénzt adsz át a egyik karidról a másikra dso-ban a tárgyasat nem teheted meg az ander meg osztott minden kari teszem azt 4 pl ugyan abból gazdálkodik így nem kell átadni egyikről a másikra aranyat meg nem lehet átadni az megint kilőve :D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.11.16
  18. Sz.Gyula

Sz.Gyula Fórum-zöldfülű

De pl: Darkorbitban is van pussing és tolás

19. LichkingArtas

LichkingArtas Aktív író

Még abba is ? istenem ez a BP valamit nagyon nem jol csinál:D

20. 700000007

700000007 Fórum-zöldfülű

Most olvastam, hogy javítják a duplasebzést íjásznak. Ez még úgy is elszomorított hogy nincs íjászom így már még kevésbé fogják hívni őket, mert ugye köztesbossokhoz törpe kell és tank.

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.

Az oldal megosztása