1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 201 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Bakatabis, témanyitás ideje: 13.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cumpo

cumpo Járnitanuló

A következő ilyen top 50 eléréses eventnél számolhatná a played időt, így akár az utolsó nap is bekerülhetnél a győztesek közé, kiszorítva azt aki több játszott idővel érte el a maximum haladást.

2. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

lol... a nonstop játszó "shared" karik tapsolnának neked...

Steve75 kedveli ezt.
  3. cumpo

cumpo Járnitanuló

Ezért nem szoktam fórumra írni, mert a magyart le kell fordítani.

" így akár az utolsó nap is bekerülhetnél a győztesek közé, kiszorítva azt aki több játszott idővel érte el a maximum haladást."
    2 nap played time alatt végigvitt eventet ütné az 1 nap palyed time alatt kiütött event. Ugyan az lenne mint most, csak aki az eventet másnap tudná kezdeni, annak ugyan annyi esélye lenne, mint aki 12:00-kor kezdte.

played time = játékban eltöltött idő.

4. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Ezzel pl az lenne a gond, hogy a játékban eltöltött aktív időt nem lehet megkülönböztetni a játékban lévő passzív időtől (afk).

5. cumpo

cumpo Járnitanuló

Ebben akkor értenék veled egyet, ha a buff nem ketyegne városon belül. Az emberek így is kilogolnak, hogy a buff ne essen le. Szerintem is rossz kivitelezés ebben a formában, hogy az ember nem csinálhat mást az eventen kívül a buff miatt, ha hatékonyan akarja megcsinálni.

Amit én javasoltam az a jelenlegi mechanizmusokhoz igazodik.

6. Kapszula

Kapszula Törzsjátékos

remélem nem a kezdőbe kell írni, mert végülis r 201 leírás alján volt.. a kocka frissitésről lehet tudni valami hogy mit takar az hogy a zsákmány frissités? mert párszor leirtuk már azt az ötletet hogy többi egyedi is legyen benne, vagy rangos cuccok hogy legyen értelme nyitogatni is a cuccokat nem csak olvasztani reflexből

7. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Nem kaptunk még információt a kockák változásáról.

8. jackoneill1976

szeretném megkérdezni hogy van ez a drágakő-átalakitó cucc ami jön napi küldiből 35...

namármost,ha a BP újra megvételre tette a már egyszer megvett köveinket..ezt miért nem lehet legalább a Qaiza kontinensen farmolni? az ember 3 évig a napi küldik teljesitésével tudja átalakitani a köveit(mert az überbrutál bolti árat szerintem viccnek szánták)... legalább ha a bossok adnának kötelezően(Khepre,Asar,aladin csodalámpája stb...)

jóideje csinálom már de sehol nem vagyok,főleg hogy a fegyverkövek tripla vagymennyi árban vannak...

esetleg kockából is hulljon(mondjuk azt az összeset eladom mert bármit is nyitnék értéktelen az 5 arany mellett),de nem 10 mert az komolyan mire elég? szent rubinra kell 3 hónapot napizni...pfff....

9. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Személy szerint nagyon is elvetem az ötleted, én is kifarmoltam a kövekre az átalakítókat és vannak nem kicsi köveim, és most csak feleslegesen gyaparodik az eszköztáramban, ha kockából is esne meg még farmolható is lenne, szíygörcsöt is kapnék. Így is adhattak volna valami választási lehetőséget az elsőnél hogy különböző napi küldiknél ha ezt választatod akkor átalakítót ha azt akkor aranyat kapcsz, a középsőnél vagy átalakító vagy eszi és a pvp rész vagy dics. pont vagy átalakító, de hát ez jutott. A lényeg hogy mindenki napi val csinálja aki nem veszi nem tudja vagy nem akarja megvenni. Megértelek, de hogy mindenhonnan az essen már azt nem kicsit túlzásnak tartom és ellenzem!

10. jackoneill1976

már hogy lenne felesleges? eladási ára is van , az a napi 30 ami a küldiből jön 12 aranyat ér eladva...

az érved hogy "én is kifarmoltam...".. mitmondjak..tipikus "megdöglött a tehenem,dögöljön meg a szomszédé is..."
    csak egy lehetőséget próbáltam feldobni hogy ez a napi küldi 35drb egy karinak akinek tökéletes a legkisebb köve 5 slotonként nem egy leányálom váltani ha sehol sem lehet kapni(a bolti árat tényleg nem veszem reálisnak)..minden mást lehet farmolni,ezt ami jelentene is vmi értéket nem... pl. szféraszilánk ami nem kell sehova az jön napi 1k...

11. Finstandantilus

Finstandantilus Junior szaki

Nem értek veled egyet. Pl. 50% kavics ajciónál vagy 25%os akciónál az összefarmolt anderokat régi kavicsra költöm és felnemesítem . Ezért is van értelme. És nem mindegy hogy 25k ander egy rubin vagy 18k v. 9k és azt feltudom nemesíteni.

12. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Egér kurzorral kapcsolatban, a kéz alakú ikon nekem nem jön be, nem fogom használni. A szinekkel kapcsolatban, végigpróbáltam az összeset, sajnos mindegyik megbukott, az összes elveszik a tömegben. :( Sikerült nekik olyan matt árnyalatot adni, hogy ezen semmilyen szin nem segit. Véleményem szerint élénkebb szinekre lenne szűkség valamint jó lenne ha az egér kurzor mérete is változtatható lenne. Az a kurzor körül pulzáló kőr ikon jó lenne, ha gondolat írányitással tudnám használni.

Pufifánk kedveli ezt.
  13. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

A kurzor méretének állítása jó ötlet beküldöm. Ha van színötleted,ami teljesen megfelelő lenne, azt is szívesen beküldöm. A piros kör pedig a szóközzel szerintem igen egyszerű használni, hisz a hüvelykujjal úgysem csinálsz semmit.

14. Pufifánk

Pufifánk A fórum nagymestere

A méreten kell változtatni. Másik játékban 3 szor ekkora és fel sem merült bennem,hogy rossz lenne, pedig a színe ugyan úgy szürke, mint itt.

Az oldal megosztása