1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 202 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Bakatabis, témanyitás ideje: 5.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

amúgy értékelném ha a hógömb is kapna felugró jelzést...már vagy 3x elfelejtettem bemenni mivel eldugott helyen van és főleg csak Kingshillben :-/

2. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Velem is előfordult már. Továbbításra kerül, a realizálását nem tudjuk garantálni, de ha esetleg jóváhagyásra kerül a kérelmed, szerintem az csak a következő eseményt fogja érinteni.

3. Korze

Korze Ticket Administrator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

A Balornál kapható egyedi felszerelések, név szerint:
    A romlás szett, tartalmaz egy fordítási hibát a szett bónuszában:

• (3): +10,44% megnövelt sebzés töltetenként
    A magyar leírás hibás - mint kiderítettük nagy nehezen - , mivel az összes többi nyelven így szerepel az említett szettbónusz:

• (3): +00,44% megnövelt sebzés töltetenként

A hiba hamarosan javítva lesz, de tudjatok róla, hogy senki nem farmolja feleslegesen, vagy állítson össze magának egy új felállást a Romlás szett hibás szettbónusza alapján!

4. Vakvalter

Vakvalter Fórumprofi

Érdeklődve várjuk az információkat 2018-ról és január hónapról. Húzatok már ki valamit belőlük :) Nagyon furcsa, hogy szinte semmi információ nincs. Pár nap múlva telihold például :)

pukiface kedveli ezt.
  5. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

2018 a meglepetések éve lesz... :p

Amúgy ebben a pillanatban megérkezett a hónap eventjeiről a lista, mindjárt írom a megfelelő topicba. :rolleyes:

6. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum bárója

nincs vmi olyasmi tervben hogy legalább a makkért megvehető egyediket egy vmiféle "fejlesztési cuccal" a kari szintjéhez skálázná? ezzel megakadályozva hogy a jövőbeli szintemelés után se lenne 2 nap alatt elavult és kidobásra itélve?

csakmert itt volt ez a bánat meg sötétség szett dolog... nulla ranggal...na ha abba vki belefektetett és mondjuk tolja t5(t6 lassan) felé... az kb mindennap imádkozik hogy ne legyen lvl60 soha....

opos2012 és JimJupiter kedveli ezt.
  7. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Jelenleg ilyen információról nem tudunk.

8. opos2012

opos2012 A fórum parancsnoka

Nagyon nehezen jön a makk ha valaki beleöl X makkot egy makkos egyedibe kb 1 év mire felhúzza. ha nem több idő. jó lenne látni infót arról mennyibe fáj egy makkos egyedi 6 os rangon.

9. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Igen, de mire letelik az 1 év, menet közben már bejött a 7-8-9.-ik rang, meg a 60-as szint, tehát ölheti bele a további sárkánypénzt.

opos2012 kedveli ezt.
  10. banyiktamás

banyiktamás Járnitanuló

Sziasztok! Jó lenne ha csinálnának végre valamit Mortissal. A kapuban az van jelezve h, tömörmag esik fájdalmastól halálos szintig...De ez nem így van főleg árnymag jön. Az is jó lenne ha lenne kereskedő is a boss leölése után.Valamint láda , amiből matéria és árnymag jönne .Persze a mag csak pokoli szinten. A tömörmag meg kell egy csomó tárgy fejlesztéséhez.Nem jó ez így hogy sehol sem elsődleges mag...Még itt sem sajnos.

11. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Ezekre már korábban is volt igény, ennek megfelelően el is küldtük. Sajnos csak a fejleményekre várhatunk.

12. katona500

katona500 Utánpótlás-írogató

nekem lenne egy kérésem hogy elmondaná nekem valaki hogy pontosan mit is csinál a matériaidomitó-bot a kínszenvedés templomában ha bele teszük mert már átnéztem az angol fórumot is hát ha találok válaszra de vagy csak nem vettem észre vagy nem is teték fel, mert az jó hogy egy titkos teljesítmény de akkor mért tették fel a craftolását a küldetéses részbe. De ha nem lehet el mondani hogy mi az akkor azt mondjátok már el hogy mekkora eséllyel esik a darabjai és hogy növekszik-e az esélye ha nem kapod meg az adott boss megölésénél.

13. Ethina

Összerakod a 4 darabját a munkapadon. Majd a Kínszenvedés templomában behelyezed a helyére, és megjelenik egy boss amit meg kell ölnöd. Akkor kapod meg a teljesítményt.
    Egy kis szerencsével eshetnek a darabjai. :)

14. katona500

köszi de nincsen konkrétabb adat hogy mekkora eséllyel vagy hogy növekszik-e minden boss megölése után a droppolás esélye a darabnak?

15. Ethina

Ugyan úgy mint az egyediknél, nincs konkrét információnk róla.

16. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

A BP nem oszt meg semmilyen esély, valószínűség értéket a játékból, így mi sem tudunk ilyen információkkal szolgálni. Néha innen-onnan kijut némi infó, de mivel nem hivatalosak, így sok értelme nincs rájuk bíznia magát az embernek.

17. JimJupiter

JimJupiter Fórumgróf

Én nem hallottam még olyan játékosról, akinek mind a 4 darab kiesett volna, sztem teljesen felesleges erre a teljesítményre hajtanod, mivel soha az életben nem lesz meg.

18. katona500

lehet hogy igazad van hogy még senkinek nem eset ki még mind a négy darab és csak kiteték hogy mi is pontosan a teljesítmény.

De én azért kitartók ha már kieset 2 darabja és szerintem még legalább van félév az új szint emelésig. az eddigi tapasztalatok szerint 120+ őlés kell hogy legyen rá esély és kettő darab olyan csontérmét adó ikonnak mert abban a formában dropolják a bossok

ui:nekem nem ez a teljesítmény a célom hanem a Quiza bajnoka

Az oldal megosztása