1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 205 - kibeszélő

Kategória: 'Archívum: központ', témanyitó: Bakatabis, témanyitás ideje: 22.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Morka

Morka Moderator Team Drakensang Online

Régi "motoros" vagyok én is, kb 2013 vége - 2014 elején kezdtem el a játékot, de nem igazán emlékszem a régi csoportmenüre. Utána fogok nézni, kíváncsivá tettél. :)

2. Leelu

Leelu Törekvő

Sziasztok :) Azt szeretném megkérdezni,hogy várhatóan mikor javítják a köztesekben a materia töredék esését, illetve a csoportos rangsort? Igaz ma még nem próbáltam, de tegnap még ugyanúgy bugos volt :( Remélem ezzel a pár nappal meg fogják hosszabbítani a rangsort :) Dragan event miatt úgyis sok idő kiesik most , így jól jönne az a pár extra nap :) Illetve a csoport lista tényleg nosztalgikus, bár már nem emlékszem teljesen, de a düh/manna...stb régen is látszott, én még el tudnám viselni,ha az is látszana, hogy ki milyen eszivel van :) Szerintem elég hasznos lenne, ha nem tudnának egyesek kummantani a használt eszit illetően :D

3. -Sogi-

-Sogi- Törzsjátékos

Erre a kérdésre a válasz sokakat érdekel szerintem köztük engem is.

4. Korze

Korze A fórum bárója

A matéria és a ranglista hiba kapcsán már elmondtunk mindent amit tudunk ezzel kapcsolatban.
    Dolgoznak a hiba kijavításán, de időpontot nem kaptunk, hogy mikorra lesz orvosolva.
    Ez nem fog változni akkor sem ha többször kérdezitek....
    Tudjuk, hogy bosszantó hiba, de ha nem mondanak ennél többet, mi sem tudunk mást mondani, csak azt amit eddig is.

A második részére reagálva a mondandódnak:
    Igen, mi is jeleztük már a fejlesztőknek jó pár alkalommal, hogy az eszencia kijelzést beleintegrálhatnák a csoport ablakba.
    Erre se pozitív se negatív visszajelzést nem kaptunk, így annak a fényében, hogy most sem alakították ennek megfelelően a csoport ablakot, nem hiszem, hogy a közeljövőben tennének ilyen lépéseket.

Sőt, nem csak a csoport ablakba kértük...

Olyan ötletet is felterjesztettünk a fejlesztőknek, hogy a köztes világ pályáinak befejezése után felugró pontok összesítése ablakba csináljanak egy új fület, ahol látszódna a csapatban lévő játékosok sebzése lebontva karakterenként külön külön (összes kiosztott sebzés a szörnyekre, összes kiosztott sebzés a bossra, legnagyobb sebzés, max dps, stb...)

Ennek személy szerint több értelmét látnám mint egy eszencia kijelzésnek, mivel itt is lehetne látni, hogy mennyire tette oda magát X játékos a bossnál, illetve a pályán és még egy kis versengésre is buzdítaná a játékosokat akár :)

5. Vakvalter

Vakvalter Fórumprofi

Szia Korze. Ha mondandód végén lévő ötlet megvalósulna az szenzációs lenne. Mindig érdekel hogy hogyan oszlik meg a sebzés. Más: Ti vagytok az egyetlen kapcsolatunk a játék fejlesztői felé. Ha sokszor sokan kifogásolunk, javaslunk valamit akkor azzal azt szeretnénk elérni hogy Ti is sokan, sokszor zaklassátok a játék fejlesztőit, de legalább a Hamburgban a cégnél dolgozó magyar munkatársat hogy segítsen hogy hangunkat meghallják. Természetesen jogos, józan, könnyen megvalósítható ötletekre, javaslatokra gondolok. Írok egy példát: a játékos közösség szeretné ha a tömör mag könnyebben farmolható lenne. Teljesen jogos elvárás mert a legtöbb egyedi tárgyhoz tömör mag kell. Könnyen megvalósítható lenne mert csak felkell cserélni az arány az egyik bossnál aki ad tömör magot. Többször felhívtuk erre itt a figyelmeteteket. De minden külföldi fórumon megtörtént ez. Kérünk Titeket hogy az ilyen jogosan elvárható fontos, sürgős ügyekben (tömör mag, matéria hiba javítás) sokszor zaklassátok a fejlesztőket, képviseljetek minket, hallják meg a hangunkat. Sajnos csak rajtatok áll mi többet nem tehetünk. Köszönettel

banyiktamás kedveli ezt.
  6. Korze

Korze A fórum bárója

Az a baj, hogy ez nem így működik....pedig de jó lenne :)

Ez általában úgy néz ki, hogy továbbítjuk az ötletet és ha ugyan azt az ötletet jövőhéten megint továbbítjuk "hogy nyomatékosítsuk a fontosságát", akkor megkapjuk, hogy "Ezt már múlthéten elküldtétek, nincs semmi új ötletetek? ne ugyanazt küldjétek folyton!".
    Persze nem ilyen stílusban, csak azért így írtam, hogy érezzétek a lényeget abban, hogy hogyan működik ez az ötlet továbbítás.

A hibák jelentése az más tészta...

Ott szoktuk nyomni a gombot, hogy "hahóóóóó..." , de ettől még nem gyorsul fel a folyamat, csak érzik, hogy nagyobb szükség lenne a gyors javításra.
    Jelen esetben jelezve lett már a hiba, közölték is, hogy dolgoznak rajta és azért nem nyomjuk tovább a "hahóóóó" gombot, mert majdnem mindenki eventezik.
    Más lenne a helyzet, ha event nélkül lennénk, mivel akkor sehol máshol nem tudna farmolni az ember mint köztesben.
    Ettől függetlenül nincs elhanyagolva sem a hibák jelentése, sem a kéréseitek továbbítása.
    Egyszerűen csak a legoptimálisabb módon tesszük ezt, ami logikus, ha eredményt is szeretnénk elérni bizonyos téren.

Nem lehet mindenre azt mondani, hogy halálosan komoly, mert egy idő után nem fognak komolyan venni akkor sem, ha leszakad a fejünk a helyéről :)

Eridiani kedveli ezt.
  7. Vakvalter

Vakvalter Fórumprofi

Köszi a válaszod. Gondolom Ti is érzitek a tömör mag dropjának a problémáját. Nem számoltam össze de legalább 20 tárgy elemi magja a tömör, messze a legtöbb tárgynak. Mégis teljesen a véletlenre van bízva a farmolhatósága. Nem lehet gyorsan farmolni, tervezni vele. Minden más maggal ezt lehet. Ráadásul a könnyen farmolható elemi magok csak magonként 2 db tárgyhoz kellenek (kivéve sárkánymag). Ez teljesen logikátlan. Nos a kommunikációval az a problémám, hogy ezt a játékosok számára fontos, égető problémát hetek, hónapok óta szóvá tesszük itt is külföldön is. Mégsem kaptunk vissza semmilyen visszajelzést ezzel kapcsolatosan. Egy válasszal megtisztelhetnének minket, megérdemelnénk. Például annyi elég lenne, hogy " srácok vettük a tömör mag problémát, nemsokára megoldjuk" vagy "srácok ez direkt ilyen (tömör mag drop), hogy ezeket a különleges egyedi tárgyakat ne tudjátok könnyen kraftolni, fejleszteni". Persze az állásfoglalást nem tőletek várjuk hanem a játék fejlesztőitől, amíg ezt nem teszik meg úgy érezzük, hogy nagyívben........ Köszönettel

Eridiani kedveli ezt.
  8. Bago

Bago Aktív író

Sziasztok,

A minibossok aurájával kapcsolatban lenne egy olyan javaslatom , hogy a képességük hatótávját szerintem bőven elegendő lenne egy halvány "piros" csíkkal jelezni mert szerintem teljesen indokolatlan az hogy befestik még a terület belsejét is és igy egy hatalmas pacát képez a sok mob mikor összegyülik. A laggrol nemis beszélve. A tömör mag dropprol annyit , nálam ez ugy müködik , hogy a boss elsö dropja álltalában tömör mag de után már csak elemi magot dob. Itt esetleg a drop rateját lehetne mondjuk ugy beállitani hogy egyforma legyen a dobhato magok esélye azaz 2 féle mag esetén 50-50%. Jelenleg ez nemigy működik az biztos. Hozzá teszem a felszerelhető 13 tárgyból nekem 9 tárgyhoz kéne tömör mag ami nem kevés....:)

9. pukiface

pukiface A fórum ismerője

Megértem a sárkányharcosok problémáját, majdnem minden tárgy ami használható, tömör magos. Ennek ellenére nem tartom jó ötletnek, hogy 50% esélye legyen a tömör mag dropjának. Tömör magot minden boss dob, talán 1-2 köztes pályát kivéve. Ha mindenhol 50% eséllyel dobja, akkor hol farmoljuk az elemi magokat? A másik ötlet jobb.. vagy legyen ez is valahol elsődleges mag, és lehessen farmolni, (pl. mortisznál megelőzhetné az amúgy is vásárolható árnymagot, mint elsődleges mag), vagy lehessen venni matériáért mint a szűz/árny magot, esetleg becserélni valamire.

mufflon kedveli ezt.
  10. Bago

Bago Aktív író

Értem én de vedd figyelembe hogy a tömör mag lényegében ugyanolyan mag mint az elemi mag . Vannak emberek akiknek elemi magbol kell több abbol is egy bizonyos fajta és vannak emberek akiknek a tömör mag kell. Az viszont nemrossz gondolat, hogy mortis esetleg dobálhatná mint fö mag és esetleg tennének oda egy ládát amiből nem szüzmag hanem árnymag esne.

pukiface kedveli ezt.
  11. katona500

katona500 Junior szaki

nekem lenne egy olyan kérdésem hogy pontosan mért van most megint xp event amikor januárban is volt?

ui:vagy hamarosan bejön a lvl 60 szintemelés?

12. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

55 - ös szint alattiak megsegítésére vannak az xp eventek. Meg van ez által könnyítve nekik, hogy gyorsabban fejlődjenek.

60 -as szintemelésről nincs semmiféle információnk még.

13. katona500

katona500 Junior szaki

oké értem csak egy kicsit fura volt hogy most is van mert még ilyen nem volt.

14. Bago

Bago Aktív író

Nincs is xp event miről beszéltek itt?:eek:

15. katona500

katona500 Junior szaki

Az oldal megosztása