1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 211 - kibeszélő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: StSanya, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. LadySzabrina

LadySzabrina Járnitanuló

Sziasztok!
    Ahogy nézem kaptunk egy hibaismertetőt egy középső ujjal… (Itt NEM a helyi fórumos modikra célzok!)

„Nincs eventhaladás… nem is lesz javítva…” Na mind1.

Arra azért még mindig nem kaptunk választ, hogy a gyógy-gömbök hová tűntek r209-el? Most már a boss-ok sem dobnak 20%HP csökkenésenként sem az r211-el. Remélem - r225-el majd a tárgyaink is eltűnnek ha meghalunk…

Szép estét és jó droppot!
    Ladyszabrina

12mágusa kedveli ezt.
  2. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum mestere

1. Előttem már leírta Ladyszabrina, hogy óriási probléma az, hogy nincsen megfelelő kommunikáció. Értem ezalatt, hogy kiadnak egy nyúlfarknyi release ismertetőt amibe a 90% változtatás nincs benne csak azok amit a BP úgy lát, hogy NEKIK fontos. Miért nem lehetett azt beleírni, hogy r209-től alig fog esni gyógyító gömb? Most meg már a boss se ad. Ez egy döntően befolyásoló tényező a játékmenet szempontjából. Aztán belenyúltak a Circusba is, igaz pozitívan, de arról se volt szó, hogy vitézkulcs esik a 4. boss után. Még nem teszteltem rendesen, de nekem úgy tűnik, hogy a makkdroppot csökkentették a ládákból, ismétlem, nem teszteltem még rendesen, de elég erős a gyanú.
    2. Miért kell folyamatosan olyan dolgokat csinálni, hogy az ember gyengébbnek érezze magát release után. Ez megy folyamatosan. Hol a mobok sebzését emelik fel, hol a boss hpját!
    3. A solojátékot teljesen tönkre akarják tenni? Jelenleg ott tartunk, hogy egyedül haláloson kell menni ugyanazért a tempóért amit csoportban inf2-őn tud az ember. Akkor a leaderboard ponthatárokat is lejjebb kéne vinni soloba a korrektség kedvéért. Arról nem beszélve, hogy én ezt a játékot azért szerettem eddig, mert nem akarták lenyomni a torkomon a csoportos játékot. ELDÖNTHETTEM, hogy mit akarok.
    4. A PvE egyensúlyozással összevissza állítanak mindent, újabb és újabb bugokat kreálva, amik aztán hetekig, sőt hónapokig bent maradnak. Lásd mágus: jéglövedék, vadász: robbanó, warri: talajtörő (ebből mondjuk semmit nem vettem észre).
    5. Miért a PvE a legfontosabb? Elvileg minden játéknak ez a legkönnyebb része, ha ezzel se boldogulnak, akkor mit akarnak a PvP-vel? Ami 45-ös szinten volt utoljára jó. Azóta egy sz@rkupac, úgy ahogy van. Nonszensz, hogy egy karakternek van mondjuk 50k élete és kap 1 lövést ami 70-80k vagy még többet sebez rá. És évek óta ez van és nem törődnek vele.
    6. Azt is szeretem mikor elhúzzák a mézesmadzagot, hogy majd ez és ez lesz, de jó lesz nekünk és vagy nem látjuk soha, vagy fél éves késéssel. Pl: Soha nem látott klánpvp, hónapokkal ezelőtt szó volt róla, hogy jön egy átdolgozott csatornás event, erre jött egy dragan....Az új munkapadra vár már mindenki, hogy mikor lesz, de azt is a végtelenségig tologatják, persze az utolsó utáni pillanatban bejelentve, hogy mégse jön, azóta meg volt már legalább 2 frissítés (ha majdnem betették akkor mi tart ebbe több, mint egy hónap mire ezt a "kis" hibát javítják benne amit észrevettek. És folyamatosan megy a hülyítés, hogy majd a pvp kiegyensúlyozás is jönni fog, ja mikor 2082-ben? Évek óta ezt szajkózzák.
    7. Azt pedig felháborítónak tartom, hogy kimerik azt jelenteni, hogy az Asar jelvénydrop bugja NEM lesz javítva event végéig. Ez a játékostársadalom szembeköpése. (nekem kész van már az event amúgy) Köszönjük!

Ennyi jutott most eszembe hirtelen, de bőven van még

3. 12mágusa

12mágusa Utánpótlás-írogató

Az Asar bugnál azt még megemlíteném , ha nem javítják a jelvénydroppot az event vége előtt ,akkor mi értelme lesz utána kijavítani,amikor már holt mind1? Senki sem fogja tudni ellenőrizni ,hogy javítva lett-e ,ezért lehetséges ,hogy ki sem javítják! Majd a következő Nagyvad. eventen meglátjuk ,Vagy talán nem lesz az sem, mert lusták javítani egy bugot és ,ezért rontsuk el az egészet , nehogy észrevegyék?..

Kellögem, UzsonyikT és LadySzabrina kedveli ezt.
  4. Kellögem

Kellögem Rutinos

Nos, úgy gondolom van némi védelme a karakteremnek, mint látható is a képen (semmi buff nincs rajta) és ennek ellenére a pálya végén az asterion nevű ellenfél rám ütött és lazán meghaltam pokoli egyes szinten! Holott ezelőtt pokoli 3-as szinten is gyakorlatilag helyben állva levertem. Sajnos szánalmassá vált a játék! Régebben egy szimpla egykezes krites ütésem 16 ezer átlag volt, most meg hogy ugyan úgy ki van maxolva a sebzés a tudáspontokból 12 ezer! Akkor mire volt jó az új tudáspont rendszer, ha bénább vagyok mint régen de az ellenfelek erősebbek???!!!! És még játszak is egy csomót a tudáspontokért.... Amit ezekről itt mondani tudnék meg kívánnék ezek után azt sajna ez a fórum nem tűri meg, de gondolom érthető mindenki számára!.....

LadySzabrina kedveli ezt.
  5. mágusfiú

mágusfiú Haladó

Szuper lett a frissítés, köszi BP. A bossok erősítésével és a jéglövedék gyengítésével megint sikerült rajtam lökni 1 szintet. Kár, hogy visszafele. Nemrég leírtam, hogy 1 éve fájdalmason is szenvedtem, most meg haláloson farmolok (farmoltam eddig), épp gondolkoztam, hogy kipróbálom magam pok1-en. Erre megint mehetek vissza kínzóra szemüvegezni. Óriási!!!
    Ennek a játéknak semmi értelme nem lett, mire azt érezném, hogy haladok felfelé a sziklafalon, minden párkánynál áll valaki, hogy belém rúgjon és visszaessek. Hát így aztán lehet haladni. Akkor inkább beraktak volna egy Hihetetlen vagy Lehetetlen (Impossible) szintet, vagy nevezzék ahogy akarják, és menjen oda, aki már annyira tud. De így fejlődni képtelenség. Milyen játék már az, ahol sohasem haladhatsz előre. Ja de, ha ráköltöd a Ferrari árát!

Utoljára szerkesztett: 13.7.18
  6. Xineohp

Xineohp Haladó

A bossok a tripla sebéssel nevetségesen erőssé váltak. Főleg a kék színnel jelöltek akiknek addig sebzésük nem volt.

7. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

kb mint nálatok használhatatlan mind. túl lassú, túl kicsit sebez. hatékonyabb nekem, nálam, most a jéglaszti a jég tüske mint bármi.

8. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Nos, igen, az ugye nem tűnt fel senkinek, még 50-ig, csak ugye 55-ös szinttel olyan sebzés emelkedések jöttek be, amit aztán a %-os eszenciák még tovább lőttek fel és ott már így kivehetővé vált... Bár ha jól emlékszem, ezt egy játékos tárta fel, az angol fórumon... :)

A robbanónyíl bug érdekes, először nem akarták elismerni, aztán mint kiderült, ez a távolság beállítással van kapcsolatban, ugye. Szerintem ezt következő release-re javítják is.

Viszont nem értem mit értesz az alatt, hogy nekünk kedvezne a sárkánybőr bug?

9. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

szarkazmus :) évek óta ott van,mindenki tudja,csak épp fontosabb dolgok vannak előnyben..mint például behozni még pár hátast..arra nagyobb szükség van úgy látják

opos2012 és Kellögem kedveli ezt.
  10. Moot

Moot A fórum mestere

Ahogy jackoneill is írta, szarkazmus volt.. néha elfelejtem hogy az interneten nem megy át sem a hanglejtésem sem az arckifejezésem :D Egyébként ha tippelnem kéne akkor _Baragain_ lehetett aki rávilágított a bugra, mert neki szokása 2-3 oldalnyi matekkal alátámasztani bármit amit mond :)

opos2012 kedveli ezt.
  11. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

talán komoly gond van a kariddal is... ez itt csak arra van hogy fogja a mobokat a távolságiaknak..és mint leirod,még arra se jó mert egy ütéssel levert...

lehet ezzel is játszani de szerintem baromi unalom, ha egyedül mész egy félév leverni a mapot... ha másokkal akkor állsz mint a faszent.. sehol egy kis sikerélmény,izgalom... dögunalom ha csak droppot szedsz...szerintem.

amúgy tessék.. nem kell ide se háritás,se háritasi erő..minek? védelem meg hp..meg sebzés... a körcsapás visszatölt ha van miből meg hova..oszt szia..semmi se öl meg.

Asterion inf2.

másik boss+medusa ugyanabban a körben.. semmi eszi,semmi buff,semmi poti,semmi futkosás..látni hogy NEM kell háritás..szal van még hova fokozni az életerejüket meg védelmüket a moboknak... ezzel nem azt akarom mondani hogy könnyebb lett,mert nem..

opos2012 kedveli ezt.
  12. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

elnézést a dupla posztért..de ez más téma..

Sharr Kebab fájdalmas... ezzel mégis mit képzel a BP?? annyi hp-ja van mint egy inf6os bossnak :D Circus monstorumban jött... megtartott vagy 5 percig mire levertem és 2x!!! megölt :D fájdalmas... ilyen 100k-t sebzett egy nagy ütése mert full hp-n mikor belémvágott alig maradt vmi...... bele se merek gondolni ez mit csinálna inf3on :D

release előtt ugyanez pár ütés volt,legalább +2000%ot kapott mindenre mert nem létezik hogy ezelőtt meghalt 3-4 ütésből mostmeg ilyen 2%hp-ját vettem le..

13. Ethina

Ethina Moderator Team Drakensang Online

Ismert hiba, bővebben itt olvashatsz róla.

jackoneill1976 kedveli ezt.
  14. callme0216

callme0216 Fórumlakó

Butyuta voltam ,enéztem a dolgokat, TÁRGYTALAN

És a Törpék Q7 buffja így is néha-néha bekrepál..

Teljesen igaza van.
    Ha egyszer belenyúlok a játékba fejlesztőkén ,akkor én mint játékos elvárom hogy leírják azt is ha egy kisebb dolog is változott-e..akár Kingshillbe a virágcserép színe megváltozik..

Utoljára szerkesztett: 22.7.18
    Kellögem kedveli ezt.
  15. Steve75

Steve75 Kivételes tehetség

43-as vadásszal elkezdtem csinálni a nagyvadvadászat eventet és arra lettem figyelmes, hogy Loxley területen:
    1) többször is 2 viharlabda troll jelenik meg, előtte nekem soha nem volt ilyen. Ez még akár jó is lehetne, de a drop végtelenül gyenge hiszen 80-90%-ban csak olyanokat ad ami már megvan
    2) sokkal többször jelenik meg a troll mint r211 előtt
    3) bitang erős lett, még arachna sem szed le 1 ütéssel majdnem minden életet, de ez a troll néha igen

Nem találtam meg r211 leírásában, hogy változtattak volna ezen, de olyan látványosra sikeredett, hogy tuti belenyúltak.

16. Kellögem

Kellögem Rutinos

Ja és mégis ki tud vajon ekkora értékeket felpakolni, mint a tied??????????? Ne viccelj már 125 ezer életpont 80% krit mellett és még 25 ezres sebzés. Ide állsz a fullos karakterrel és okos vagy.... Én szimpla játékos karakter vagyok, aki hébe hóba játszik.... Sosem lesz olyan karakterem! Csak szimplán játszani szeretnék. Nehogy már példának hozza valaki a te karakteredet, mert még azt hiszik ez normál harcos karakter. Köze nincs egy szimpla játékos karakteréhez!!!!

"ez itt csak arra van hogy fogja a mobokat a távolságiaknak" - hát ebben meg nagyot tévedsz! Talán 3-szor 4-szer annyi idő leütnöm így egy bosszt mint neked, de azért megoldom.... Szinte sosem játszok csoportba. 5xös kritszorzóm van 80% krittel simán van sebzésem így is.

17. Georg1974

Georg1974 Fórumlakó

Az utolsó mondatom mosolyogtam picit, ha nem baj. Szerintem nem volt jelen a 209-ben 65%-os sebzést én most olvastam csak 210 alatt. Nyilván rosszul emlékszem. Nem is arról van szó, hogy bent kell hagyni, hanem amikor kiveszik, vhogy 10 hibát belekevernek a játékba. Nem vagyok programozó, de gyanítom amihez nem nyúlnak az nem is változik. Mert nem látok összefüggést a pl.: jéglövedék és Asar eventhaladása között, de persze lehet.

opos2012 kedveli ezt.
  18. Bundin

Bundin Kivételes tehetség

Ha nem ismernélek azt hinném, hogy nem pvp-zel KB kitörölhetem az 5mp-el mert kiugrom, és pl a harcos már rám csúszik, és már megint kábítva vagyok, és mire lejárt már fekszem magi ugyan ez, ijjász szintén tudja ezt, a Q9-el nem tudom mit szeretnél mert egy rakás kakit nem ér, 5-10mp hűl le a kábítás, na ja, de minden más kaszt egymás után többször is tud kábítani mint a magi vagy a harcos, nem egy skillel, nem 5-10mp-ént ennyi idő a pvp-n a meccs végét jelenti 1v1-ben, úgyhogy elég lassú, de tudod mit ha ennyire jól vágod a törpét, akkor mutasd meg lécci. Számold már meg, ha úgy talentolsz, akkor hány kábító skilled van amit egymás után használhatsz a tankoddal? A harmadik talentja az ugrásnak egy rakás kakit sem ér harcoson kívül nem sokan jönnek kellő távolságon belül ahhoz hogy sebezzem vele. És neked sem egy azonnal használható szabadulásod van harcossal, és nem kell a lehűlésre várni a két szabadulásodhoz, ahogy a maginak sem, ahogy az vadásznak sem......

19. Kellögem

Kellögem Rutinos

Úgy látom a távolsági kasztok nagyon szeretik elfelejteni, hogy ahhoz hogy a harcos képességet használjon neki szereznie kell dühpontot. Az nem nő fel csak úgy mint másoknak! Düh pont nélkül meg semmit sem fog csinálni a harcos! Míg a harcos semmire sem képes addig a többiek futnak egy kört és máris minden képességük aktív! A harcos meg mehet a sunyiba. Közelbe se jut. Így hát dühpontot sem fog szerezni, mert ütni sem tud. Abból szerez dühpontot, hogy távolról lövik, de amire oda érne meghalt, mert a játékegyensúlyt olyan szinten elvitték már a sebzés irányába, hogy a védelem semmit sem ér! Szánalmassá vált a játék! A harcos lényegét vették el ölték meg a védelem értéktelenné tételével. Nincs már értéke a védelemnek. Ha meg sebzős karaktert akarnék játszani aki rohangászik ide oda akkor nyilván nem harcossal játszanék, hanem távolsági karakterrel. A harcos alapja a pajzsos játék, egyedül is tudnia kell pajzzsal játszani. Nem értem miért kell rákényszeríteni arra, hogy kétkezessel játsszon mint egy távolsági karakter. A harcos lényege a védelem! Értelmes kétkezes harcost meg ugyan ki tud össze rakni. Végtelen idő vagy végtelen pénz ha nem vagy valami bennfentes. A kétkezes harcosok többsége úgy hal le mindenhol mint a pinty, csak mert rájuk kényszerítik, hogy úgy játszanak. Értelmetlenség!

20. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

na jó...

komolyan nem értem a BP mégis miért változtatja a játékszabályokat csak úgy kénye-kedve szerint..

tudom,nekem nem lesz ezzel kevesebb..DE.. ha ilyen mértékben jöttek volna a trollok a viharlabda eventen ugyan ki költött volna akár 1 aranyat is?? mentem most loxley 5 kört..nem túlozok.. MINDEN EGYES KÖRBEN 3 troll jött... érdekes hogy ezt nem lépik meg mondjuk újholdi fakitermelésnél...jöjjön egy mapon 250 bokor aki fát dob...

kövezzen meg aki akar,de egy nulla mezzel és zászlóval kari ha most elkezdi..2 óra múlva össze is szedte az összes cuccot ...

ismét jelzem,nem panaszkodok hogy jön,jöjjön... de hogy hármasával egy mapon? :D csak mert páran panaszkodtak hogy 2 cucc hiányzik? dragan eventen is panaszkodtak jópáran hogy cipőboltjuk van de sapka 50 körből sem esett..mégsem cserélte le a droppot a BP..

Az oldal megosztása