1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 213/214- kibeszélő

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ethina, témanyitás ideje: 11.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ethina

Ethina S-Moderator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek adódik a 213/214-es frissítés kibeszélésére.

A frissítés hivatalos leírását >ITT< találjátok.

2. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

gyors helyzetjelentés

ami nekem bejön
    pvp: legendás mágus simán daráltam, már vártam nagyon hogy nem 1-2 hites pvp legyen mert alig pvpztem és most a sárga alapértékes soraim végre eredményt érnek el..

receptes küldik: amennyire nem vártam nem is olyan rossz dolog, hamar meg lehet csinálni mind a 9 küldit, az elején kicsit félreértelmezhető hogy szerezz 2 pozsgást, amit azthittem mobok adnak de bányászni kell

drop: úgy látom több lett a drop de lehet csak szerencse viszont több arany érték jelenik meg

magok: voltak köztes specifikus magok mint pl a méreg és árnymag amit nem nagyon farmoltam, így az amut nem tudtam bekraftolni mert nem jártam q5re, mostmár ez is lehetséges mert az összes köztes mag egy maggá alakult

kari érték: több lett az alapom ami alapból nem rossz dolog

kérdéses dolgok
    tonikok, medicinák, elixirek: biztos jó a 2 órás és nem sok arany de egyelőre nem foglalkoztam velük

titkos map: köztes boss leverése után ba lehet lépni oda? még nem teszteltem

nem köztes bossok: dobnak álkulcsot elvileg eddig úgy vettem észre

EGYELŐRE ennyi, biztos sok dolog van amit még nem fedeztem fel de eddig tetszik a dolog

update: pet fejlesztés is pozitivum:D de engem még mindig ez a mag dolog nyugozott le.. nem is farmoltam q5öt és most az uj releaseval tudtam kraftolni végre mert egyesítve vannak, így az uj fegyo kraftom is megvan szóval eddig hatalmas pozitivum.. már fél éve untam a játékot de ezekkel a receptes küldikkel nagyon elvitt a nosztalgia hogy kisebb szintu mapokon kell kifarmolni a hozzávalókat, meg úgy egyben az egész release nagyot dobott a játékon, megérte várni közel fél évet vagy nemtom mennyit az utsó érdemleges release óta szóval pacsi

kövek kraftolása is jó dolog

Utoljára szerkesztett: 11.12.18
    KillerBazsu kedveli ezt.
  3. Jhangolaar

Jhangolaar Aktív író

Érdeklődnék, hogy ha már 500 aranyért megvásárolható a tudásvágy rúnája, akkor miért nincs a fejleszthető rúnák között?

Szerk:

Én kérek elnézést, megtaláltam.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.12.18
  4. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

az aranyért vásárolható gyűjteménytáskás dolgok is nagyon jó dolog

5. Gini67

Gini67 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! A ma frssítés után eltünt 7db aranyozott lóherém.

Szerk:

Bocsánat, tévedtem, talán csak lassan áll fel a rendszer. Viszont a rúnáim közül az egyiket 6%-osról levette 4-re.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.12.18
  6. Kapszula

Kapszula Fórumlakó

titkos buvohelyen a kobold is random jelenik meg? mert most voltam 1 kört inf3on és semmi, egyik láda adott 3 lóherét és ennyi meg a végén volt 1 100kulcsos láda

7. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Üdv!

Hamarosan megkapjuk a hivatalos leírását a változásoknak, de amiről Te írsz, arról volt már szó előzetesen:

Közösségi hírlevél - 213/214. kiadás

Röviden, két táblázatot mutatnék, az egyik az új támadási sebesség rúnákról, a másik az átváltásról:

uj_runak.jpg

Atvaltas.jpg

Tehát, nem mindegy mi került átváltásra, illetve nem mindegy, hogy az új rúnát milyen tárgyba teszed.

8. pukiface

pukiface A fórum mestere

http://prntscr.com/ltmw0h maradt egy 9-es villámgyorsaság rúnám, ezzel mi lesz? írhatok a váltásért a supportra? vagy lesz központilag valami?

9. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Rangsorok szezon!

Üdv!

Köszi a jelzést, már tudunk a problémáról, központilag fogják rendezni a cseréjét!

pukiface kedveli ezt.
  10. callme0216

callme0216 Fórumprofi

jackoneill1976 kedveli ezt.
  11. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

Száradjon le a fa....kalapácsod :D

Nagy a gyanúm hogy mindenféle kraft értelmét veszti ezzel...

12. callme0216

callme0216 Fórumprofi

Meglepő dolgok tudnak esni ,ennél csak picivel rosszabat is kaptam gyűrűbe..
    Fegyódíszből már raktam össze 3 platina értékest is.

13. User330K

User330K A fórum mestere

Valami jelzés lehetne a peteknél meg a hátasoknál a boltoknál hogy EZ MÁR MEG VAN!

14. Tatika1988

Tatika1988 Utánpótlás-írogató

Én nem tudom ez kinek jó... vagy is tudom... azoknak akiknek nem volt idejük játszani. Szerintem egy hét alatt ki lehet farmolni egy karaktert ha segítenek neki. Inf3 10 kör kb annyi sárga értékes tárgy esett amennyit máskor 10 napig farmolok. 4 ritka tárgy 1-1-1-1 sárga több sebzés lett belőle 292%:D És nem csak nekem vannak ilyenek. Nincs többé kihívás...
    Aki eddig sírt hogy hónapokig kell kraftolni meg gyűjtögetni tessék lehet menni.
    Nem lesz már értéke a jó kariknak, mert mindenki erős lesz, és ezáltal nem lesz kihívás se. Szép volt dso. Megásták a sírjukat mert erre a játékra 0 forintból csinálsz egy jó karaktert. És most már az is ér valamit ha betrollkodnak a gyengébbek 1-2 körre, mert olyan tárgyak esnek hogy a szememnek nem hiszek.
    Persze lehet írni hogy sokaknak nem tetszett az eddigi dropp. De ez így 0 kihívás. Sztem csinálok egy másik karit megnézem mennyi idő felépíteni...:)

15. faad87

faad87 Járnitanuló

Én egyetlen dolgot tudnék ehhez a release-hez írni, az pedig hogy : VÉGRE! Mindenki halad a maga szintjén normálisan. Az előző bejegyzéssel nem értek egyet, mert oké hogy "segítséggel" fel lehet cibálni a karaktereket, de rengetegen vagyunk azok akik nem vagyunk klánban és valahogy nekünk is haladni kellett volna eddig is,és végre tudunk is. Ti akik magasabb szinten vagytok és inf3-on mentek úgy tudom a %- os értékeitek is nagyobbak. Tehát ha mi feljebb jutunk pl. : arra a szintre hogy halálost vigyünk ti már akkorák lesztek hogy vertek mindent simán. Nem hinném hogy helytálló megállapítás hogy mindenki egyforma erős lesz 0 forintból. De ki-ki más meglátással van.

16. Steve75

Steve75 A fórum biztosa

Ez az egyik legnagyobb hoax ami kering a dso világában, hogy nehezebb szinte(ke)n nagyobbak a %-os értékek. Ki kell ábrándítsalak, mert fájdalmason ugyanolyan %-os értékek voltak mint pokoli 3-on. Elvileg minél nehezebb fokozaton mentél annál nagyobb lett az esélyed arany értékes tárgyakra, bár én sokszor haláloson többet kaptam mint pokoli szinteken.

17. jackoneill1976

Hát pedig de.

Most már kraftolni se kellesz mert fullos hullik,szóval a "need tank and dmg,noob have" napi 10 percet játszó játékosok is berakják a 4 sárgás kraftot mert nem kell heteket (nekik éveket) farmolni...

Kihívás nulla,mit fogunk egy hét múlva csinálni? Az összes drop majd megy eladásra azonositatlanul...

18. Randał

Randał Junior szaki

Hali! Meglestem az új pvpt és hát igen az lett amit mondtunk és köszönöm a kedves játékos társ véleményét is :D

"ami nekem bejön
    pvp: legendás mágus simán daráltam, már vártam nagyon hogy nem 1-2 hites pvp legyen mert alig pvpztem és most a sárga alapértékes soraim végre eredményt érnek el.."

Idézem: "Alíg pvpztem" nah és ezért hagyja itt a játékot mindenki aki küzdött a pvpre kraftokkal kövekkel stb :D
    A semmitérő mágusom és az agyon farmolt vadászom között annyi a különbség, hogy a vadászon van rúna és 6os rangú tárgyak nem 2-3as rangú ritkák rúna nélkül és sajna rossz beismerni de 5k hp és 10% krit a különbség ... azért 3 év munkája meglátszik :'D

De persze ez személyes vélemény de eddig 1 kupac ... :)
    Azért megnéztem volna, hogy (ne vedd rossz néven) a napi küldis pvpsek mikor szednek le 1 hittel a régi statommal :D kb soha ^^

Utoljára szerkesztett: 12.12.18
    Malinea kedveli ezt.
  19. ipaTcH

ipaTcH Fórum-zöldfülű

7 év után most jött el az az idő amikor szerintem jelenteni lehet hogy a játék elindult azon a lejtőn amit senki sem szeretett volna :(

A frissítés szép és jó de rengeteg olyan dolog van benne ami teljes mértéken tönkrevágja a játékot 1-2 héten belül.

Na de vegyük is át :

PVP :

- Tetszik hogy végre nem 1 hit a pvp de ismét ahogy megszoktuk egyáltalán nemvolt tesztelve. Most hogy egy meccs jóval tovább tart felugrik a kimerültség és ha egy tank ellen vagy szinte biztosan te fogsz beledögleni. A tankok jelenleg halhatatlanok... nekem egy maxos magim van kirpóbáltam 1 kezes és 2 kezes felállásban és hiába püföltem az élete alig mozdult sőt vissza is töltötte a dk skillel. Itt jön a második probléma az élet visszatöltés a törpére sebzel 500-at de ő másodpercenként fog visszatölteni 300-at és a 2 torony még dupla sebzést fog produkálni közben ami hatalmas előnyt biztosít számára. Már elég sok meccset mentem és mágus,vadász messze elmarad a tank - törp kaszttól...
    Kritikus találok... ha benyelsz 1 max 2 krites találatot rögtön halálra vagy ítélve ezt mágusnál érezni a legjobban.

PVE :

A kövek jók, a kraft küldi remek bár az ismétlődő küldik receptekre tök baromság mert fél óra után ugy bele lehet unni hogy csak na.
    Az új mapok kb egyenlőek a nagy kupac lótúróval... 4 kör inf3 = 14 lóhere... és kell 1500 a 2 recepthez vagy 350 egy runához. Na hajrá akinek van hozzá türelme. A villámló map bugos, belépésnél nem a kezdőhelyre dob hanem egy másik kis zsákutcába egy láda tetejére.
    A platina sorok fogjuk rá hogy ritka de valamikor őrülten nem kifejtem alul, viszont jelölhették volna valami más szinnel. Ez a növényi kraftolás nemrossz bár én 10ből 9x elmentem mellettük mert felesleges potit biztosan nemfogok kraftolni egyszerűen nincs értelme hisz nincs kihívás a játékba, mágusként tankolom a pokoli szinteket...

A legnagyobb hiba :
    Nem gondoltam volna hogy teszt szerveren látott arany soros tárgyak már a valóságot mutatták... mentünk pár kört pokoli szinteken és én kb majdnem elbőgtem magam hogy a kedvenc játékom igy leépül csak azért mert pár kisgyerek vagy nagypapa nemtud játszani... az hogy mi évekig több ezer órán át farmoltunk hogy eljussunk egy magas szintre végleg eltünt... elég 1 kör inf2-3 és bármely legendás vagy ritka tárgy 3-4 arany sorral esik vagy 3 platina sorral. Amikor megláttam hogy a fegyó amit az első 5 percben kaptam jobb mint amiért 1 évig minden nap szenvedtem jobb... hát számomra ott volt az a pillanat hogy én nemkérek ebből de kicsit nyugtattam magam hogy biztos vicc... de aztán rájöttünk hogy van ennél még rosszabb mégpedig a kraft bug...

4 random lila tárgy pl 3fegyó1gyürü kraftolása a munkapadon egy random legendás tárgyat produkál DE a 4 lilában ugye nemvolt arany sor viszont a legi amit kapsz már 3-4 arany sorral jön ki. Ez úgy ahogy van szöget ver az egész rendszerbe.
    Az hogy egy friss 55-ös karakter 1 nap alatt oda tudja farmolni magát amit mi 2 év alatt értünk el az ostobaság. Már bocs de ma egész nap azt hallgattam hogy "dejó ma ez meg az a arany soros cuccom is kész lett"... hát kössz...
    A platina sorok meg feleslegesek... ígyis olyan iszonyat erősek a karik hogy inf3-at nevetve húzzuk és most az új kraftokkal-kövekkel szintekkel legalább 60k sebzése lesz egy karakternek eszencia nélkül... Mit fog egy játékos 1 hét múlva csinálni mert addigra 100% hogy minden arany és platina soros lesz neki.

Konkrétan amit kértek a játékosok azokat nem hozták el mostmár több éve... szerettünk volna eventeket és nem csak ostoba telihol,ujholdon dekkolni minden hónapban. Sárkánymagos az összes cucc amit használunk ezt ismét hol a fenébe fogjuk kifarmolni főleg hogy ilyen gyors lett a játék... Miért nem lehet új tárgyakat szetteket behozni ? A Q7 még mindig ostoba op... a karaktereink még mindig ugyanúgy néznek ki évek óta, a felület továbbra sem támogatja a nagy felbontást és legfontosabb NINCS ENGAME...mit farmolsz ha már minden megvan ? lóherét ?

Őszintén kérdem a fórum moderátorait most hogy itt van nekünk ez az egész... ti még élvezitek ezt ? 0 kihívást akart mindenki ? Miért veszik semmibe a valóban aktív játékosokat ? Én a német és angol fórumba is hetene küldtem a javaslatokat ötleteket visszajelzéseket és semmi válasz... most a magyar fórumra irok mert nemlátom értelmét oda irni.

Üdv. Averia heredúrról

DragOnatQ kedveli ezt.
  20. jackoneill1976

Azért várjuk meg a jövő hetet mi sül ki belőle...

Ja,minek..... Mindenki aki eddig tudott játszani látja hogy ez már nem hardcore kariknak készül hanem 8-10 éves gyerekeknek akik telesirták a fórumot mennyire igazságtalan hogy nem sikerült nekik harmadszorra se a 4x1 aranyas légi kraft.... Aztán visszamentek minecraftozni. Hát most majd itt maradnak.

Csak azt nem tudom ki fog ezután pénzt tenni ebbe a játékba hogy fent tudják tartani... Mert a 8-10 éves gyerekek tuti nem,ők csak a bónuszkódokat várják...

Az elgondolás jó volt úgy 50%ban hogy kell változás, de ha minden az ölünkbe hullik az meg nem játék.

Inf4 ide vagy oda.. Az se lesz kihívás pár napon belül szólóban... Aztán mi lesz? Inf5?... 10? Kapálni meg csákányozni..ide jutottunk.

Pvp meg olyan amilyen. Mit is vártunk...ez az első fázis..lol..egy 7 éve futó játékra rádobnak egy alfa verziót. Elsőre mondtam hogy baromság de helyre lettem téve hogy nem értek hozzá,jó lesz az...mikor? Persze hogy nincs rálátásom elvégre csak a regionális chatet bújom mikor visz el vki vhova.

Kaptak egy rakás ötletet hogyan lehetne jobbá tenni a játékot hogy megérje farmolni órák hosszat (fizetni prémetw,andert) erre minden szinte ingyen. Logika RIP. Napi 10 perc és ugyanott vagy mint napi 8 óra (nem kell szó szerint érteni).... Nem becsülnek ezek már senkit. Durván érdekelne olyan két hónap múlva a bevételük mondjuk ez év februárjához viszonyítva. Ne legyen igazam de kb. tegnap aláírták a játék végét... Már ha a mai hotfix(hehe, mit mondtam? 1 nap se telt el.. persze ráfogják hogy tesztszerón ez a hiba nem volt.. miért is nem hiszek nekik?) nem veszi vissza durván a régi szintre a kraftot/dropp minőséget....

Ennyit tud egy Maki hozzátenni. Mort! Közöd volt a releasehez? A király lábát se érintheted ezentúl. És nem is riszálhatsz.

Bőgő emotet please. A röhögőgörcs nem aktuális.

Az oldal megosztása