1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 218 - kibeszélő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: StSanya, témanyitás ideje: 30.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek van a 218-as frissítés kibeszélésére.

A frissítés hivatalos leírását >>>ITT<<< találjátok.

Xxxwenzelxxx1 kedveli ezt.
  2. -Postás-

-Postás- Fórumszaki

Ezekkel a kamu fogalmazásokkal, az embernek agyvérzést okoz.. kiigazítottuk a sűrűségét moboknak titkoson miért nem lehet leírni hogy csökkentették vagy növelték? ez kb olyan volt mint anno az andernek a mennyiségét növelték, viszont a megjelenési esélyét csökkentették.

Xxxwenzelxxx1 és Kellögem kedveli ezt.
  3. Vakvalter

Vakvalter Fórummogul

Mennék erődözni de nem lehet mert még 9!!! óráig csak zászló van és ráadásul nincs kiírva mi lesz a következő. Inkább zárom be ezt az ürülékkupacot. Ekkora egetverő baromságot! Hatalmas baklövés a részükről. Ha az ember választhatja a neki megfelelő akkor játszik, ha nem választhat mert ráerőszakolnak olyat amit nem akar akkor nem játszik. Marha pipa vagyok ekkora hülyeség láttán, eddig legalább ment a pvp 5-6 percnél többet nem kellett várnom, most várhatok 9 igen KILENC órát. Hát gratulálok ovisok.

4. Finstandantilus

Finstandantilus A fórum ismerője

Ez a frissítés nem igazán jött össze a DSO-nak. Bele lett nyúlva az eszköztáramba. Ki lettek szedve random szerűen potionok, amit hála istennek megtaláltam az eszköztárban. A telihold event két fajta eszije teljesen máshol volt az eszköztáramban, egyik pl. fel volt szerelve a karakterre. Nem találok 3k rombit, 40k lila eszit. Valakinek két platinás krafjta tűnt el az eszköztárból.

5. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Istenem, 21 órát kell várni 1v1-re. Nem tudom sírjak vagy rőhőgjek. Van egy műsor a tv-ben, vidióták a címe, megyek megnézem.

6. pukiface

pukiface A fórum mestere

be se merek lépni,.. majd otthon este, de ha ilyen van, akkor igencsak lesz dolga a supportnak velem is..

Én sosem játszottam mást mint a napi feladatért 1V1-et, ezután arra se fogok bemenni, egyetlen pillanatot nem fogok várni semmilyen meccsre, sőt egyáltalán nem megyek, mert már nem oszt-szoroz az a 15 db lóhere sem.

7. Vakvalter

Vakvalter Fórummogul

Ráadásul a zászló valami nagyon vacak lett. Előbb vége van mint egy 1v1-nek. Általában 2-3 perc az egész. Nagyon béna így. Változtassanak rajta, mondjuk 5 zászlót kelljen bevinni.

8. Ryusei

Ryusei Haladó

nem tűnt el senkinek semmi aki azt írja az kamuzik. annyi az egész csak, hogy titokban javítva lett az eszi eladás bug amivel több tízezer aranyat lehetett csinálni az eszik eladásával. gondolom ennek a javításnak a következménye hogy az eszik, buffok, potik az eszköztárba kerültek.

Xxxwenzelxxx1 és Kellögem kedveli ezt.
  9. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

A 218-as frissítéssel bizonyára mindenki észrevehette, hogy sok esszenciája, gyógyitala, tonik stb átrendezésre került az eszköztárban (még ha a trezorban voltak is korábban). Ez azért történt, mert a napi kihívásban megszerezhető tárgyaknak nem megfelelő ára volt a boltban vásárolhatókhoz vagy zsákmányoltakéhoz képest. Ahogy a frissítéssel érkezett script javította ezeket a tárgyakat, úgy mind kikerült az eszköztárba, de elvenni nem vett el semmit.

10. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

Be se merek lépni mi lesz :D

Ha az eszirengeteget átpakolta lesz munkám...

Több 100k eszim volt a trezorban.... Azt se tudom mire tartogatom....

11. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Az azonosítatlan felszereléseken is már látni milyen rangúak

upload_2019-4-30_16-53-26.png

12. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Pár napig élvezhettük a húsvéti event virág kosztűmét, örültem, hogy az aktuális köpeny nélkül hordhattuk a kosztümöt. De nem, most már sikerült ezt is javítaniuk, már a kosztümön ott vírit az aktuális köpeny, borzalom a látvány. Gratulálok.
    8an mindenki ellen. Akkor itt az a jó taktika, hogy az elején csak szaladgálok, nem harcolok, vigyázok az életemre, és a mikor a másik 7 leverte egymást, akkor az utolsónak nekiugrok? Vagy az elején beleugrok a kőzepébe, gyorsan végeznek velem, aztán előveszek egy tál popcornt és nézem a többiek versenyét? De ha egyik sem alternativa, akkor várok 24 órát és mehetek 1v1-re. Borzalom.

Xxxwenzelxxx1, bibere és Malinea kedveli ezt.
  13. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Utolsó vérig: egy vicc. az nyer, aki bujkál, 0 ölés 0 sebzés és kivérzéssel nyer nagy ötlet.
    Második kör: várok kb 3 percet, kiírja vereség, jön a statisztika, mindenki 0 pont, így ennek mi értelme??? Most komolyan normálisak a fejlesztők?

14. Malinea

Malinea Fórumlakó

Azt hittem, hogy nincs lejjebb.

15. Kormosmacska

Kormosmacska Járnitanuló

Üdv mindenkinek!

Nagyon udvariasan segítséget szeretnék kérni egy matematikai problémában!

A napi küldikben eddig le kellett tudnom 14 kör 1/1 pvp arénát, hogy meg legyen a jutalom /lóhere, tördék ..stb/.

most "egyéni" 8/1 17 óra 1 belépés 17x14=238 óra
    "csoport" 5/5 5 óra 1 belépés 5x 14= 70 óra

1 nap 24 óra

24<70<238

Az az, hogyan fogom így teljesíteni a a napi feladatokat ?

Remélem nem volt túl bonyolult és elvont a levezetés!

A konstruktív megoldásokat előre is köszönöm eme "apró" ellentmondásra!

16. kincsem0625

Szia, az a váltásra vonatkozik. most utolsó vérig, illetve zászló van.

17. kincsem0625

Szia.
    Kis naiv… Várd ki míg behozzák a pvp-s szettet. el tudom képzelni 0 rang, változó értékekkel, hogy 50 milliót vásárolj, mire kapsz egy értelmeset. Azt meg húzd 8-as rangra, magokat nem kimélve.

18. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

Arya megmondta...

"not today"..

de asszem helyesbiteni kell... "not this year".. úgy érdekelne amikor behoznak vmit,mert azt hóttziher hogy jóvá kell hagynia vkinek.. akkor ezt mégis hogy??

na megyek én inkább egy sörre... mit vesződjek itt ezzel... majd holnap megnézem mennyire van értelme az egésznek..bár gondolom reggel jön egy hotfix..aztán holnapután a másik...

edit:csak megkérdeném mi szerint számol pontokat a rendszer..mert hogy logika nincs benne az is biztos...

na mára tényleg elég ennyi,teszteljenek másokon...

Utoljára szerkesztett: 30.4.19
    Xxxwenzelxxx1 és Ferchi777 kedveli ezt.
  19. bibere

bibere Fórumlakó

Sziasztok,

Pedig tűntek el nálam dolgok, bár értéket nem igazán képviseltek. 3 különféle csoportos rúna alapanyag (talán valami szilánk megnevezéssel) + 1-2 db csoportos rúna egy helyet foglalva volt a trezoromban. No azoknak lába kélt! Feltételezem megszüntetik/megszüntették őket. Nem kérem vissza őket, kompenzációra sem tartok igényt, csak jó-szándékúan jeleztem.

U.i. csak, hogy ne legyen dupla poszt: EZ A PVP EGY NAGY Szerintem Annyira Rossz KIVITELEZÉS LETT! o_O

WestHamUnited és Xxxwenzelxxx1 kedveli ezt.
  20. Ferchi777

Ferchi777 Járnitanuló

Sajnos, amikor bejött az új pvp-s rendszer néhány hónappal ezelőtt..., ami totál elvette a dinamikáját az egésznek, ami régen volt (olyan mint egy lasított felvétel), azért, hogy olyanok is játszanak akik eddig nem...ekkor volt az a pont hiába öltem bele több évet..váltanom kell..és több hónapja mással nyomom..., most a napokban visszanézegettem mi történt...mert azért csak szeretem ezt a gamét is...azt gondoltam, hogy ennél lejjebb nem lesz, pedig de...elmondanám, hogy ennek a játéknak pont a pvp volt az erőssége szerintem, ami miatt másjátékokba nem mentem át...mert a pve sokkal jobb máshol amugy...(régen pörgött, csattant robbant..minden legalábbis a hangulat)...lehetett darálni...és volt átfedés is, hogy jó cuccokat farmolj ki, hogyjól tudjál pvpzni..Most? eg kör inf4, esik egy jó pink,vagybluecucc és kész...ez most a release kibeszélő,de mehetne a dühöngőbe is.

Az oldal megosztása