1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 220 - kibeszélő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: StSanya, témanyitás ideje: 28.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. StSanya

StSanya S-Moderator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek van a 220-as frissítés kibeszélésére.

A frissítés hivatalos leírását >>>ITT<<< találjátok.

Üdvözlettel,
    DSO TEAM

2. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

• "Arachna ivadéka (Köztes világ Loxley kavernái) nem idézi meg a csúf pókivadékot, ha a játékos már elpusztította"
    Ezt eltudnátok magyarázni hogy mit takar? A halála után még egy póknak kéne megjelennie?

3. -Postás-

-Postás- Fórumszaki

Ezzel az 1 másodperces mana/düh/gőz/konci visszatöltéssel eléggé ígéretesnek tűnik :D a wari végre kitudja használni a q7 szettjét benyomja a dühös potit, szétzúzást végre kinyomja zászló nélkül is.. mágusnak végtelen hógolyó, vadásznak végtelen preci, törpének végtelen fegyverek érdekes lesz. :)

4. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Az egészhez nem tudok hozzászólni, mivel csak a bevezetés után tudom kipróbálni. Talán, hogy a játékosok ne a bevezetés után hetekkel alkothassanak véleményt, talán kéne egy tesztszervert csinálni a BP-nek, ahol a játékosok a karaktereikkel kipróbálhatják a változásokat. És akkor még időben tudna a BP is változtatni, mielőtt bevezett egy marhaságot.

5. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

Nekem ez nulla segítség... Dühitalt csak véletlenül fogyasztok el ha mellényomok...potit meg teljesen mindegy ha elnyomhatol 10et is ha leüt egy hittel....

6. -Postás-

-Postás- Fórumszaki

Hát akkor lassan, ideje lesz megtanulni használni a dühitalt :D az életes dologra meg nem lehet reagálni, mert sajna igazad van.

7. jackoneill1976

amúgy engem sokkal jobban érdekel a beharangozott "megemeltük a legi/egyedi cuccok droppját"..

lehet csak nekem zavaró a tény..de mégis mennyivel? a jelenlegi 1%os esélyről 1,5%ra?

tudom hogy bonyolult,de azért nem annyira megerőltető odatenni hogy mennyi % is az annyi hogy egyedit kapj...

opos2012 kedveli ezt.
  8. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Egészen addig, míg egy hét múlva el nem fogy az a készlet, ami idáig gyűlt, pl potik is, ugyanis 2-3 ütésnél többet nem bírok 2 kézben, hatalmassal meg nem ütök annyit vissza regbe :p

9. -Postás-

-Postás- Fórumszaki

Erre, mondanék valamit.. szuper perifériákból adódóan élettöltés-dühital is megoldható. :D

10. Hentes

Hentes Junior szaki

Mondhatok erre az egészre valamit.
    Régen az óvodás gyermekek is tudtak evvel a játékkal játszani, most meg már a felnőttek se értik.
    Minek kell ennyire megbonyolítani a játékot? Így tényleg mindenki otthagyja.

Ezt üzenem a fejlesztőknek, és valaki legyen szíves átadni nekik. Köszönöm.

Utoljára szerkesztett: 29.6.19
    Blackdove, opos2012 és JimJupiter kedveli ezt.
  11. jackoneill1976

szerintem a harcosnak soha nincs gondja a forrással...engem állandóan maxon tart minden mert ütnek... pve területen...pvp-n jó lenne de azt nem balanszolják :)

12. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Teljesen igaz, amit most bevezetnek az is egy értelmetlen túlbonyolitott marhaság. Persze majd figyelem mikor van 60% és 30% közt a boss életereje és akkor majd fejelgetem. Ja, de a fejelés meg véres kőrcsapás eddig sem fért el a skillsorban ugyan mit dobnék ki helyette? Még a drágakő fejlesztéssel is a feléig jutottam el, de már kezdhetem az új kabát mizériát.
    Régen vertük a szörnyeket, örültünk ha esett jobb legis vagy egyedi mint ami rajtad volt, bárhol, bármikor kieshetet akármelyik szőrnytől egy jobb legendás.
    Most semmi nem esik ki, mindent eladsz, olvasztasz, kraftolsz a semmibe, aztán kezded előlről.
    Ezzel a release-el is csak nő a káosz. Gratulálok az esztelen fejlesztőknek.

Blackdove és Axekiller01 kedveli ezt.
  13. Zinka71

Zinka71 Utánpótlás-írogató

Nem igazán értem mi bajotok van? Nehezítik a játékot, hogy ne egy gyagyás óvodás szintjén legyen. Leírják a változtatások menetét de az sem tetszik. Az sem tetszik, ha hónapokig nem történik semmi. Legtöbbetek tele van mindig méltatlankodással de a fejlesztési ötletekhez senki nem ír be semmit. Más játékokkal példálóztok miközben ezzel játszotok. Értem én,hogy a fórum arra való,hogy kivesézzük a játékmenetet de azt látom,hogy másra már nem lesz jó ez a platform csak arra,hogy kiengedjétek a gőzt magatokból.

Trixy92 kedveli ezt.
  14. jackoneill1976

nekem például az a bajom hogy az eddigihez képest csak elvesznek mindenkitől.. ez nem fejlesztés hanem globális nerf..

de ha neked ez bejön.. nyugodtan gratulálhatsz a fejlesztőknek..

mert az hogy a mobok életereje a mostani 3000% helyett vmi 8500% lesz( persze emelt legi/egyedi droppot kapunk helyette amiről kb annyit tudunk hogy "asszonták"..).. ez melyik univerzumban korrekt? közben meg 1 hitel a boss szal pislogsz mint hal a szatyorban a maxos cuccaiddal amit mondjuk ki tudsz még egésziteni olyan +5-10%al..de akkor is ugyanúgy egyhitel...

ha inf5re tették volna.. egy szavam nem lenne.. nem birom,nem megyek oda..de most ki van épitve inf4re a 2h felállásom és mehetek inf1re... ehhez tapsoljak?

15. Zinka71

Zinka71 Utánpótlás-írogató

Sajnálom,hogy nerfként éled meg. Szerintem nem az, nem vesznek el tőled semmit csak megemelik a lécet, amihez melózni kell,hogy újra át tudd majd ugrani. Az a baj, ahogy elnézem (és itt most pont nem rád gondolok ) hogy egyesek képtelenek átlátni az egészet. Mindig kiragadnak egy részt ami nem tetszik és azon lovagolnak hetekig, amíg nem jön egy újabb és teszik ezt úgy,hogy évek óta azt írják, elmennek innen mert nem bírják a feszültséget. Inf4-re meg eddig sem tudott bejutni bárki. Ezután se jusson be,ha nem tesz érte.

16. jackoneill1976

már hogy ne vennének el??

védelmi érték,ellenállás ami eddig 80 volt leesik 55-60%ra.. nélküle mégis hogyan éljek túl vmit amit eddig simán vittem? erősödni meg ugye nem tudok mert mit vegyek fel magamra ha semmi sem ad többet?

cserébe ugye ihatom a potit másodpercenként...

17. Leslee

Leslee Járnitanuló

Állandóan ez a sírás-rívás. A tankokat nerfeljék csak tovább, legalább olvashatom tovább a sok marhaságot itt esküszöm.
    Nem veszik le az értékeket, azt az ötletet eldobták, csupán a szörnyeket erősítik. Nincs is vele gond, ne mászkáljon minden 1 hónapos kari már inf4en, szépen szenvedjen meg mindenki mindenért és ez van. Várom a release-t , jöhet a kihívás és remélem a sok rinyagép meg végre abbahagyja az egészet!! :)

Trixy92 kedveli ezt.
  18. Vakvalter

Vakvalter Fórummogul

Sziasztok. Néhány kérdés a kabátokkal kapcsolatban. Az új nem egyedi kabátok (erő,védelmi) esni fognak a mapokon jótól-legendásig? Akár 8. szintűben is eshetnek? A meglévő egyedi kabátokat (khalys, kara, stb) lehet majd szintezni 8ra? Milyen varázslatok lesznek az erő-védelmis kabatokban? Jól értelmezem, hogy 220al csak új Nofertari egyedi kabi lesz és a többi új boss kabát később kerül bevezetésre? Milyen varázslatokat tartalmaz az új Nofertari kabát? Egyenlőre ennyi, leírásból sajnos ezekre nem kaptam választ.

19. jackoneill1976

mondja ezt egy olyan akinek 1 ütést nem kell elszenvednie egy bossharcnál ha ügyes...

1x jönne egy olyan frissités hogy a full területre ütne a boss.. mondjuk herald a teljes mapot robbantaná,nem lehetne elmenekülni mert mindenhova elérne.. vagy arachna mindenhova lecsapná a mérget..khalys globálisan meteorozna... stb..

akkor lenne értelme a mostani rendszernek ahol mindenki elérhet 80%ot mindenből..csak ugye egyeseknek nem szükséges arra hogy inf4en garázdákodjanak .. itt nem arra gondolok hogy mindenki igy jár mert sok embert ismerek akik talán még több védelme/ellenállása is van mint nekem távolsági létére de a "mezei" távolsági az simán jár 40-50%al csak azért mert 30-40k dmg..nehogy már inf1en bohóckodjon..

ezzel be is fejezem mert csak az érti miről beszélek aki ugyanúgy elszenved egy bossharc alatt 1 millió sebzést mint én...

JimJupiter kedveli ezt.
  20. Leslee

Leslee Járnitanuló

Persze, mert én ezt nem érthetem, teljesen érthető.. :) Majd meglátod te is Julien, hogy minden simán menni fog és felesleges itt temetni az egészet!

Az oldal megosztása