1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Visszajelzés Release 221- kibeszélő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Ethina, témanyitás ideje: 31.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ethina

Ethina S-Moderator Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

Itt lehetőségetek van a 221-es frissítés kibeszélésére.

A frissítés hivatalos leírását >>>ITT<<< találjátok.

2. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Akinek van árnyköve az kap érte 3 királyi követ (még, hogy nem segítik a régi játékosokat :D), prizmát, amit 4000 porért tud őrölni, egy fényességes gyémántért 65 jár, tehát 61 fényességes gyémántot kapnak azok, akiknek van árnykövük, az anderileg 467.000 andermant. Érdekes átváltás

3. magyarmerénylö89

magyarmerénylö89 A fórum mestere

• A dobott dicsőségjelvények mennyiségét finomítottuk
    ez alatt a kép el van rontva mert pokoli 4 és pokoli 5 van a pokoli 3 és 4 helyett

" Kijavítottuk azt a problémát, amikor a szörnyeknek pokoli IV nehézségi fokon még mindig volt esélyük fejlesztett vagy mágikus tárgyakat dobálni " mi az hogy fejlesztett tárgy?

4. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum félistene

Azért az átváltásokkal megint azokat büntetik akik összerakva tartják...

5. Viharhozo1968

Viharhozo1968 Aktív író

• 30 grifftoll kell egy figura elkészítéséhez 20 helyett
    • 60 újjászületett szív kell egy figura elkészítéséhez 20 helyett,,,,, NA AKKOR ez is milyen baráti :)

6. pukiface

pukiface A fórum nagymestere

az event-viselet a legjobb :D de áá nem teljesíthetetlenek az eventek, és áá nem akarunk pay to win játékot.. csak ezzel el is árulták mi a cél.. tudni kell a sorok közt olvasni.. csak játszá' napi 14 órát, és még költs is, mert különben sehova sem jutsz, de ha már eljutottál vért izzadva évek alatt, majd kitaláljuk hogy költs többet, és hogyan csesszük szét az összes eddigi eredményed egy klikkel.. ezek azt se tudják mi lesz holnap, nem hogy bármilyen hosszútávú koncepció lenne.. stb..stb.. na jó nem folytatom..

jackoneill1976 kedveli ezt.
  7. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Köszönöm a sárkányharcos kaszt újbóli szembekőpését. :mad: tehát mindhárom távolsági kaszt az új kőpenyben sebzés emelést kap, a harcos semmit. Bravó. Róbbanó nyíl kap +90% sebzést, bravó. Mágus tűzgolyója +50% sebzést, bravó. Harcos kap, semmit, bravó. :mad:
    A leggyengébb sebzéssel rendelkező kaszt kap semmit, a tőbbit még jobban erősitik. Ez aztán logika.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.19
  8. -Postás-

-Postás- Fórummogul

Igazából, a másodpercenként a 30% sebzés az semmi.. max olyan 20-30 ezer sebzés / másodperc én inkább maradok a hőskabátnál.. vagy a gwenfara.

9. Xineohp

Xineohp A fórum mestere

Nagy valószínűséggel ha újból robbanóval támadsz elmarad az égető hatás mint tűzgolyóm meg minden skillen és herold szett buff alatt 0 plusz sebzés lesz. Nem lesz senki aki használná. Egyébként se várnák 3 secet 2 robbanó között. Még csak arra se venném a fáradságot, hogy kiüssem.

Komolyan legyőzhetetlen előtt egy nappal hozzák az új bugokat?

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.19
  10. Georg1974

Georg1974 Fórumprofi

Ki használ még tűzgolyót?...Senki szerintem. Ezután sem fog. Esetleg kipróbálja aztán elrakja.

Malinea kedveli ezt.
  11. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum nagymestere

Arról van infó, hogy a düh ékszerénél a +10% krit sebzés növekedést akkor is megadja, ha 500%-on van alapból?

12. Bakatabis

Ma megtudjuk :D

13. jackoneill1976

Nem 400??

14. Hugger

Hugger Team Leader Team Drakensang Online

Igen is, meg nem is. Gondolom az a kérdés, hogy lesz-e belőle pl.: 510%, sajnos nem. De ki lehet venni egy krit sebzéses rúnát, vagy mágusoknál le lehet venni pár pontot a talentről helyette.

15. Hugger

Ez szerintünk is enyhén szólva következetlenség, megpróbáljuk jobb belátásra bírni őket, mert az ötlet jó, de nem csak "real money"-ért.

Steve75, Malinea, bibere és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Kapszula

Kapszula Fórumprofi

na ézzük ezt a rls-t ami első látásra nem rossz annyira

1. herold/medusa kabát: én mint törpe nem biztos hogy fogom használni de egy próbát meg ér

2. ékszer/por kraft: végülis akinek királyi kövei vannak és fullon annak jó, én egyelőre kihagyom de legalább látni hogy kicsit fejlődik ez a
    rész is

3. bossos event skálázódása: jó dolog végre van értelme magasabb szintekre menni, viszont a szféra drop még mindig nem a legjobb ahhoz képest hogy mennyi kell 1 eventhez

4. event viseletek: ez se rossz dolog, sőt 1-1 eventen jó dolog is lehet csak a kérdés mennyi anderba fog fájni? mert hát tuti anderos megoldás lesz:D

kb ennyi, én várom és nem kell mindennek a rossz oldalát nézni

17. Bakatabis

Eggyel feljebb pont arról van szó, hogy "real money"-ért, tehát valós pénzért lehet venni ezeket a viseleteket egyenlőre. Ha jól emlékszem a telihold-újholdas 4 napos buff 1670 körül, a legyőzhetetlen 14 napos buff pedig 3500 körül megy és ugye pont arról volt szó, hogy vissza akarják fogni a pay to wint, márpedig ezek a buffok igen nagy előnyök, pl ellőni a felgyülemlett hívókat.

18. jackoneill1976

királyul jöttem ki ebből is.. van még lejjebb? :D

-20k hp..mert minek az nekem ugye..
    -16% kritsebi...
    vérkő,holdkő ami évek óta "foglalja" a helyet ugye minek orvosolni...
    maradt egy rakás "új rúna"..amit ezzel a korlátozással dobhatok ki...2x düh ékszer,1x koponya,1x régi téli csillag..

+32 düh... (ezt a kari kapta,amit én érzek az nincs benne)

szerk:

fúb+..ez a kőfejelsztés is milyen kontármunka... most minden magasabb szintre emelésnél +1 klikk hogy tényleg nem port akarok hanem magasabb követ... legalább megjegyezné az első után...

Utoljára szerkesztett: 1.8.19
    Georg1974 és pukiface kedveli ezt.
  19. Kapszula

Kapszula Fórumprofi

azt jól látom hogy nem dropból lesz a kabát hanem a q7es lobogóhoz dobja azt a bőrt+ kész kell lennie a 6/6os kabát küldinek +kell hozzá 1 csiszolt onyx és 50db arany fonál? hát nem tudom hogy megéri-e

és ha nincs kész a 6/6os kabát küldi addig azt a bőrt nem is dobja? mert eddig a dropja 0 és fent az összetevőknél se jelzi

Utoljára szerkesztett: 1.8.19
  20. Hugger

Jelenleg kisebb vita van kialakulóban ezzel a témával kapcsolatban, így aki tud segíteni és szeretne is azokat megkérnénk a következőre:

Hol láttunk leírva, hogy nem vagy kevesebb lesz a "pay2win"? - link kellene, lehetőleg angol fórumról, de megtenné a magyar is, hátha az alapján megtaláljuk... Hivatalos "ígéret"-ről kellene a link, azaz pl.: Q&A, Dev. letters (fejlesztői levél), patchnote, esetleg FB hivatalos oldalról.

Egyelőre az a válasz, hogy: Sokan panaszkodtak, hogy nem ülnek a gép előtt 0-24-ben, így ezen játékosok most előnyhöz juthatnak "pénzzel".

Személy szerint nekem rémlik, hogy volt szó arról, hogy megpróbálnak kevesebb "P2W" játékelemet bevezetni a játékban, és/vagy egyáltalán nem.

Sajnos nem találok se magyar, se angol fórumon ilyen fajta ígéretet, így nagyjából olyan, mintha én (mi) találtuk volna ki... vagy én (mi) értettük volna félre a 213/14-es frissítés leírásában foglaltakat.

A keresendő időpont nagyjából: 2018.09.28, illetve az utáni időszak.

Ha nem tudjuk bizonyítani, hogy volt ilyen "ígéret", akkor marad a fentebb leírt válasz a témában!

Az oldal megosztása