1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Sárkányharcos-kibeszélő

Kategória: 'Sárkányharcos', témanyitó: FürkészAnomander, témanyitás ideje: 16.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. FürkészAnomander

FürkészAnomander Aktív író

Sziasztok!

Láttam, hogy még nincsen létrehozva fórum a harcoshoz és a kaszttal kapcsolatban lenne "pár" kérdésem. Próbálok olyan dolgokat is kérdezni ami másoknak is hasznos lehet. Ha valami eltoltam a témanyitásnál akkor majd a modik javítsanak.

Szóval:
    - 43-as harcos karim van ami még nem látott köztest - innen is csókoltatom Mortist - valamint elég fiatal (még a lovas talentet sem értem el pedig minden nap a könyvet tolom) Az eszi eventből 3 piros darabom van (váll, kéz,láb) elég jó értékekkel (Ammon maxos sem nagyon tűnik jobbnak az avatatlan szemem számára) alap 41esek fejlesztve rúnával 42-re.
    43as szintre érve m2-t használva elkezdtem legis tárgyakat nyitni. Az első kérdésem itt lenne:
    Csak engem szivatott meg a rendszer vagy tényleg minden cucc kritikus sebzéshez kapcsolható: teljesség igénye nélkül gyűrű 3x kritikus találati érték trófea 2x krit találati érték +2x krit sebzés bárd két krit találati értékkel de gyűrű öv és a nyakas is ad kritikus találati értéket vagy kritsebzést. Nyitottam 9 legis cuccot és a 37-40es cuccaimhoz képest komoly sebzés menyiséget vesztettem miközben semmit nem nőtt a védelmem (56%) és max minimálisan az életem (6100), miközben 41%-ra felment a kritem kb semmiről. Most tervezem a sötét éj sisakot, - ha kitart addig a téli event - azzal már 55% körüli lenne a kritem, de kb "semmi" életem nem lenne (5800). Nekem ez így elég trének tűnik... Nekem a sima sebzés növelő tárgyak jobbnak tűnnek, de nem nagyon volt szerencsém. Javítsatok ki ha tévedek, de sebzést adó > kritet adó cuccok.
    Másik kérdésem az lenne, a funoláson és a kíváncsiságon kívül van-e értelme majd így nekimenni köztesnek feltéve ha az ismét csókoltatott Mortis elkotródik az útból, tudva, hogy nagy ápgrédet nem fog hozni az első három ammon cucc,(vállvértem 375 védelmi, 286 élet, 19 sebzés, gyűrű még okés, sapinak meg sötét éj van tervezve) vagy próbáljam meg minél előbb elérni a 45öt (43ast már nem bontok többet) és ott újrapróbálkozni a legisekkel hátha Fortuna rám mosolyog? 44es szinthez félúton vagyok és nem tudom mennyire adja a köztes a tp-t mert még nem jártam arra.

43-45ös szinten mik azok az értékek (sebzés/védelmi érték/élet) ami egy csak pve-ző harcos megállja köztesben a helyét?

Más jellegű kérdésem: van-e értelme az életerősön kívül a nem fegyveres tárgyakba más kavicsot rakni?
    Mekkora az a védelmi érték ami mellett már inkább csak életerőre érdemes teperni?

Most így hirtelen ennyi. Előre is köszi a válaszokat, tanácsokat.

B.

2. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Ez elég sok kérdés így egyszerre,gondolom egy gyorsan felhúzott karid van,vagy legalábbis nem régen játszol.43 szinten csak az anderos pajzs éri meg,fejlődj inkább 45-re és ott nyiss legiseket,vagy vadássz egyediekre.A youtube-on találsz videót sok jó harcos statjairól és felszereléséről,hasonlítsd össze a tieddel,és nagyjából tudod hova kell fejlődni.

3. durma77

durma77 Utánpótlás-írogató

Nos megint zavarognek... Kedvet kaptam kicsit tankolni de sajna csak lvl 16 a harcosom. Valakinek ötlet hogy hogy kéne jó cuccot szerezni? Amúgy mire jó a ketkezes fegyver? Jól csinálom e hogy egykezest használok? Nameg én idióta nem figyeltem és osszeraktam egy legendás egykezest... Annak mi legyen a sorsa szerintetek? Mitől lesz ez a jelenleg vadász tankossagu dolog erősebb?

4. mendran

mendran Fórum-zöldfülű

s a kezdő harcosoknak mint javasoltok hogy mit hogy an tegyenek milyen cuccokat vegyenek meg ilyenek szoval tippeket trüköket kérnék

5. Revans

Revans Junior szaki

Nos, hosszú pályafutásom alatt most kezdtem el nagyobb érdeklődést mutatni a kétkezesek iránt. A győzd le a legyőzhetetlent! event alatt, gondoltam kétkezessel gyorsabban verem Kristoffot, ezért nyitottam is egy elég normálisat. Kézbe is vettem rögtön, de nagy alapsebzés növekedést nem értem el vele. Mondom hajrá, áttálenteltem kétkezesre. Nőtt is az alapsebzés de közel se 40%-ot. Tehát felmerül a kérdés vajon mihez is ad a kétkezes mester tudás 40%-al nagyobb sebzést. Ha valaki feltud ez ügyben világosítani engem azt megköszönném.

6. Russel

Russel Fórum-kezdő

Kétkezes talent, az alap alap sebzésedhez ad hozzá 40% fegyversebzést :D
    Vond le az alapsebzésedből azt a %-ot, amit a tudás talent pontok adnak és úgy nézd meg. Ha jól rémlik úgy stimmelnie kell :)

7. Revans

Revans Junior szaki

Igazából nem számoltam ki de ránézésre úgy lehet ahogy mondod.

8. LordHorrock

LordHorrock Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Durma, neked külön szia itt is, de mindenkinek akivel együtt szeljük a végeláthatatlan cygnús ködöt!!!:D

Tehát.
    Nekem van egy lvl40-es dragonwarrior karim (meg egy lvl35-ös kalandvadász) amit lvl38-on szereltem át (megint) két kezesre. én viszont nem bántam meg. Jelenleg full mágikusan szaladgálok 40-43-as cuccokkal. A fejlesztett büszke harcizászlócska szinte ennek a típusú karakternek felel meg a legjobban. Rúnákkal tápoltam a sebzést, fegyverben kövekkel a támadási sebességet, fegyver díszben a krites értéket szintén kővel. Mivel itt is zömében egyedül tolom, ez az elrendezés nekem bevált.:)

OFF: Amgy mindegyik BP-s játék fóruma ezen a sémán alapul?;)

9. Acricius

Acricius Járnitanuló

Üdv!
    Van egy legandás pajzsom 168,4%-kal több sebzéscsökkentés elhárítással ( mind a 4 tulajdonság sebzéscsökkentés elhárítással )és egy másik legendás pajzsom 49,9%-kal több sebzéscsökkentés elhárítással, 74,4%-kal nagyobb elhárítási értékkel.
    A kérdésem az hogy ezek a pajzsok jók annyira hogy használjam valamelyiket? A mostani pajzsom 40%-kal több sebzéscsökkentés elhárítással, 102 krit találati értéket és 201 védelmi érték, 185 védelmi érték tulajdonságúak.
    Valamint milyen tulajdonságok legyenek egy pajzson?

10. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

A 2. pajzs az nagyon jó!!Azt használd!

11. Russel

Russel Fórum-kezdő

A 2. verziót használd szerintem. Hiába a nagy sebzéscsökkentés, ha nem hárít. Mivel csak akkor csökkenti a sebzést, ha hárít.
    Szerintem az ideális legendás pajzs varázslata 2x hárítás, 2x sebzés csökkentés.

opos2012 kedveli ezt.
  12. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

A másodikat tudom javasolni én is az tűnik jobbnak. Itt egy leírás, hogy mely értéket hogy is kell értelmezni: http://hu.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/karakterlap-es-targyvarazslatok.15612/

Saviour0427 kedveli ezt.
  13. ungarsk

ungarsk Járnitanuló

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket.
    44-es sárkányharcosom van. Kezdetektől fogva karddal és pajzzsal nyomulok. Úgymond meg vagyok elégedve a cuccaimmal. Viszont a kardom nagyon gyenge. Nem találtam eddig egy normálisat sem. Csak azért használom ezt, mert a kardoknak viszonylag jó a támadási sebessége. A többi meg mind lassú. De viszont találtam most egy kétkezes baltát. Legenda a neve. Érdemes lenne e kicserélnem rá? Azzal biztos nagyon jó lenne a sebzésem, csak tartok tőle hogy a védelmem nem lesz olyan jó.
    Segítség gyanánt leírnám az adataim és a felszereléseimet.

Alapsebzés: 184-210
    Támadási sebesség: 1,44 támadás/mp
    Dühöngő lendület: 184-210
    Szétzúzás: 441-505
    Életpont: 7426
    Védelmi érték: 2500
    Hárítási érték: 545
    Hárítások száma: 519
    Kritikus találati érték: 772
    Kritikus sebzés: 207%
    Ellenállás értékek
    Tűz: 144
    Méreg: 144
    Hideg: 144
    Villám: 144
    Fekete mágia: 144

Legendás amulett (Tárgy szintje: 37.)
    + 7,0% kritikus sebzés
    + 106 életerőpont
    + 97 védelmi érték
    + 182 életerőpont
    + 40 minden ellenállási értékre (foglalat)
    Keen ereje (Tárgy szintje: 40.)
    290 védelmi érték
    + 350 életerőpont
    + 9 minden ellenállási értékre (foglalat)
    + 9 minden ellenállási értékre (foglalat)
    + 3 minden ellenállási értékre (foglalat)
    Legendás körmök (Tárgy szintje: 32.)
    + 5 sebzés
    + 79 kritikus találati érték
    + 7 sebzés
    + 68 kritikus találati érték
    2,5%-kal gyorsabb támadási sebesség (foglalat)
    2,5%-kal gyorsabb támadási sebesség (foglalat)
    1,5%-kal gyorsabb támadási sebesség (foglalat)
    Legendás platinagyűrű (Tárgy szintje: 38.)
    + 116 kritikus találati érték
    + 134 életerőpont
    + 76 védelmi érték
    + 104 kritikus találati érték
    + 3 minden ellenállási értékre (foglalat)
    + 3 üres foglalat
    Legendás platinagyűrű (Tárgy szintje: 38.)
    + 120 kritikus találati érték
    + 115 kritikus találati érték
    + 6 sebzés
    + 87 kritikus találati érték
    + 2 üres foglalat
    Ritka duriakard (Tárgy szintje: 40.)
    43-64 sebzés
    1,33 támadási sebesség / mp
    (71,37 sebzés / mp)
    5,9%-kal gyorsabb támadási sebesség
    7,5%-kal gyorsabb támadási sebesség
    + 83 kritikus találati érték
    + 1,5%-kal gyorsabb támadási sebesség (foglalat)
    A megvilágosodás kabátja (Tárgy szintje: 40.)
    122 védelmi érték
    + 98 életerőpont
    + 10 sebzés
    Legendás őrpajzs (Tárgy szintje: 40.)
    449 védelmi érték
    389 hárítási érték
    519 hárítás mennyisége
    33,4%-kal több sebzéscsökkentés elhárítással
    + 142 életerőpont
    + 104 életerőpont
    + 2 üres foglalat
    Legendás katonasisak (Tárgy szintje: 40.)
    279 védelmi érték
    + 126 életerőpont
    + 132 életerőpont
    + 33 életerőpont (foglalat)
    + 16 életerőpont (foglalat)
    + 16 életerőpont (foglalat)
    Legendás acélvállvért (Tárgy szintje: 38.)
    330 védelmi érték
    + 115 életerőpont
    + 4 életerőpont (foglalat)
    + 3 életerőpont (foglalat)
    Legendás katonapáncél (Tárgy szintje: 40.)
    374 védelmi érték
    + 107 életerőpont
    + 3 életerőpont (foglalat)
    + 1 üres foglalat
    Keens ökle (Tárgy szintje: 40.)
    340 védelmi érték
    + 300 életerőpont
    + 4 üres foglalat
    Legendás duriacsizma (Tárgy szintje: 41.)
    144 védelmi érték
    + 161 életerőpont
    + 162 életerőpont
    + 114 életerőpont
    + 3 üres foglalat

Legenda (Tárgy szintje: 40.)
    253-315 sebzés
    0,91 támadás / mp
    258,18 sebzés / mp
    + 4 üres foglalat

14. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

Hát,amilyen kicsi a sebzésed,én bevállalnám...Legalábbis addig,amíg nem találok egy jó kardot

Utoljára szerkesztett: 12.2.14
  15. ungarsk

ungarsk Járnitanuló

köszönöm a válaszod. de még várok, más mit tanácsol. de akkor a talenteket is át kellesz rendeznem ennek függvényében ....

16. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Én nem tudom javasolni a legendát,sajnos nem csak a sebzésed a kicsi hanem kb minden,ha a védelmed is csökken,a hárítási nullázódik,elég sűrűn fogsz halni.

17. ungarsk

ungarsk Járnitanuló

köszönöm. :) akkor mit kéne hogy tegyek? :/

18. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

Szia, én az ellekezőjét tudom tanácsolni :) Én kétkezes fegyvert használok mindenhova, PvP kivételével, oda tényleg nem jó, de PvE be szerintem nagyon jó a legenda...ha ügyesen játszol, jobban bírod vele a tömeget mint pajzzsal, mert a körcsapásból tudsz annyi életet visszalopni, mint amennyi elmegy :)

19. Revans

Revans Junior szaki

ajánlom neked q6 m2-t, ott probáld meg pajzs nélkül kibírni addig míg visszatölt a körcsapás. Mellesleg egy jó egykezessel a Legenda sebzés közelébe lehet kerülni.

20. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Legendához játékstílust is váltanod kéne ami ilyen stattal nem lesz kényelmes mire megszokod.

A következő sorokkal nem mondok nagy dolgokat szerintem, csak pár alapvető tanács:
    • Kezdésnek 45ös szintet csináld meg.
    • Anderrel spórolj tartogasd kőleárazásra és vegyél rubint, zafírt.
    • Lehet reklámnak fog hangzani, de vegyél prémiumot, rengeteget segít a karakterfejlesztésben kezdetben és nem hiszem, hogy napi 50 ft-t nem tud az ember rááldozni arra amivel órákat tölt el.
    • Cseréld le az összes legendásodat 45-ösre, fegyverrel és fegyverdísszel kezd.
    • Ritkákból is nagyon jókat lehet nyitni, jobbakat mint a mostani legendásaid, méghozzá prémiummal ingyen
    • Csináld a közteseket, nem feltétlen a jutalmakért hanem az ander, kristály és tárgyfarmolásra tökéletes
    • Pajzs cserénél a hárítási értékre és sebzéscsökkentésre menj, semmi más ne érdekeljen pajzsnál
    • eventeket csináld amennyire tudod, ha a jutalmak nem is vonzanak a sárkánypénzre hosszú távon szüksége van az embernek
    • rúnákból elsődlegesen a pajzsot fejleszd szerintem, az nagyobb prioritást élvez majd
    Nagyjából ennyi jut eszembe hirtelen.

Az oldal megosztása