1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Kedves Játékosok!

Ide várjuk a szintbővítéssel kapcsolatos javaslataitokat egészen a jövő hét végéig!

http://hu.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/szintbovites-oetletek.44981/

DSO Team

3. feladvány

A3Szaglász.png

Sok mindent tudok. Többet, mit gondolnád. Igaz, csak egy szemem van, de nem vagyok vak! Talán tudom, hogy merre ment a mestered. Álruhában volt, ezért nem ismerte fel senki, de engem nem verhet át. De miért segítenék neked? Te is közülük való vagy! Habár…ha megszerzel nekem némi információt a rendek vezetőitől itt az Ellenállás táborában, akkor esetleg megsúghatom neked, amit tőlük sosem fogsz megtudni: hogy merre indulj tovább. Áll az alku?

1. Melyik helyszínen készülhetett a következő kép az alábbiak közül? (Alfórum!)

1) Titkos főhadiszállás = Általános fórum
    2) Stonekeep = Médiatár
    3) Égő part = Eventtel kapcsolatos kérdések

2. Válaszold meg az alábbi tesztkérdéseket! Csak egy válasz helyes! (Topik!)

1. Melyik a HAMIS a következő, mapokra és szörnyekre vonatkozó állítások közül?

S) A Nordlande nevű területen (30-35. szint) összesen egy olyan map található, amelyen troll ÉS normann típusú szörnyekkel is találkozhatunk.
    T) Létezik Atlantis területén (37-40. szint) olyan map (Ashrayát leszámítva), ahol nincsenek gorgó (kígyó) típusú szörnyek.
    B) Nem létezik olyan 30. szint alatti map, amelyen kopó (kutya) típusú szörnyekkel találkozhatunk, de az őket idéző szarvas típusú szörnyekkel nem.

2. Melyik városban NEM találkozhatunk a Rakorus Munterium nevű NPC-vel az alábbiak közül?

U) Jarlshofn
    I) Ellonidos
    E) Andrakash

3. Melyik csak prémium tagoknak járó előny az alábbiak közül?

L) Az aprópénz szedése automatikus.
    K) Méltó szörnyekből eshet Titokzatos kocka.
    V) A tárgyak azonosítása ingyenes.

4. Szeretnék véleményt nyilvánítani a legújabb Release-ről. Hol találok ehhez kibeszélőt a fórumon?

K) Aktuális témák megbeszélése
    A) Technikai kérdések
    I) Frissítések / Patchlogok

3. A következő kérdés megoldása egy pozitív egész szám. (Hozzászólás-szám!)

Hány méltó játékost kell legyőznünk napi feladatban, ha a jutalom egy mágikus tárgy?

Utoljára szerkesztett: 14.3.15
    WestHamUnited kedveli ezt.
  2. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Ha javasolhatom akkor a régi jó fantasy földrészek kellenének.
    Nekem a kimagasló kedvencem a SÖTÉT ELFEK-DROW :világ - mélysötét,
    Menzoberranzan. Vagy gyíkemberek szigete. Vagy még egy másik síkra ugorva egy teleportálóból : démon világ.

WestHamUnited kedveli ezt.
  3. ...tibor1978...

...tibor1978... Törzsjátékos

Ötletem:

Területek és Szörnyek
    Szörnyek/Területek neveSzintSzörnyek területe
    Lebegő sártenger45-47-
    Tengeri sárszörny46Lebegő sártenger
    Vad szívű korallszörnyeteg (Boss)45Lebegő sártenger
    Mocsárszörnyek1-50Lebegő sártenger
    Heredur bukott királysága47-49-
    Halott városlakók47Heredur bukott királysága
    A halott királyi őrök48Heredur bukott királysága
    Heredur királyi gyermeke (Boss)50Heredur bukott királysága

Utoljára szerkesztett: 29.7.14
  4. birokaaa

birokaaa Járnitanuló

Csinálhatnának valami orkos területet , vagy démonosat.

5. Kevin2600

Kevin2600 Törekvő

Nekem nem tetszik hogy jön az 50 es szint :mad: De ha már jön akkor ötleteljünk..... Na ha már Mydros a gépek témája volt akkor haladhatnánk a robotok felé (Tudom hogy a területeken robotok voltak) épp ezért lehetne már a következő téma fejlett robotos város és emberek és félig robot emberek... A város (még) nem annyira fejlett beütést kaphatna mint néhány filmben mikor már azok az autók repülnek stb ( Nem vagyok már 10 éves tudom miről beszélek) Na onnan lehetne ötleteket venni mert már látszik hogy kezd a modern játék felé menni ez az egész és ha már az előző téma ez volt akkor lehetne a következő egy ugyan ilyen csak fejlettebb téma. A feleszerelésekben is már lehetnének mozgó részek mint a felszerelés hátulján (Törpének) egy forgó fogaskerék.

Utoljára szerkesztett: 29.7.14
  6. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Nekem a sötét gépész terület után jól jönne egy kis szinesség... mondjuk olyan dzungel beütésű, dél amerikai hangulatú tetszene... maja tipusú templomok, városok, zöld amazonaszi környék. Szerintem itt van lehetőség meriteni legendákat és mindenféle szöryneket is. De pl.egyiptomi témájú is jó lenne és passzolna is a lenti üres térképrészhez, piramisok, fáraók, múmiák, sivagat...
    Esetleg lehetne gazdaságot vinni a játékba,persze minimum szitnen, nagyobb értelmet lehetne adni a játékbéli aranypénznek. Lehetne pl. szedni vasércet,fát randomosan a mapokon amiből lehetne kardot,fa szobrot illetve más dolgokat csinálni, ezt a városban lehetne leadni egy konkért NPC-enk némi apróért, NEM JÁTÉKOSOK KÖZÖTTI ÜZLETRŐL BESZÉLEK.
    Esetleg növényeket, szörny testrészeket lehetne leadni egy boszorkánynak aki adna érte varázs italt, persze valami gyengébb hatásút, vagy egyszer használhatós emotikont. Ezek az elemek bizonyos szinten ott vannak sok RPG tipusú játékban is és ezzel szélesebb körű játéktábort lehet megszólítani. Pl.egyik csaj ismerősöm egy bizonyos játékban azzal foglalkozik hogy szedi a virágokat, öli az állatokat és ezeket leadja a városban amiért játékbéli pénzt kap. Abból volt neki kb 50millió és vásárol pl.állatkákat, amik nem adnak semmi előnyt viszont jópofa dolog. Nem mondom hogy nekem személyesen ilyen hiányzik, de eltudom képzelni hogy valakit megfogna és ha már amúgyis farmolni kell akkor tobb értelmet kapna a dolog.

Mindenképpen kellenének uj elemek, olyanok amik másféle alapokon működnek mint az eddigiek, hogy a játék ne egyhangú legyen...

sxyper és Golyam kedveli ezt.
  7. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

Ugye tudod,h ez egy középkorban játszódó játék??

villámnyíl és MariskaNeeni kedveli ezt.
  8. lacikuka

lacikuka Utánpótlás-írogató

Ha javasolhatok valamit az egy hét leállás lehetne, javítani a hibákat. Utána lehet az 50-es szinten gondolkodni! ( A leállás idejére minden napi küldi stb. befagyna!)
    Talán több hibát is javíthatnának könnyebben, mint így, ahogy most történik.

9. CáCáCá

CáCáCá Haladó

A kettőnek semmi köze egymáshoz, a törpés patch is elég modernre sikeredett. Nem értem miért lenne baj, ha a játék még tovább hajlana abba az irányba. Például az sem zavar senkit, hogy a Naruto-ban használnak adóvevőket és egyéb elektromos kütyüket.

10. Kevin2600

Kevin2600 Törekvő

Jah.... De mégis robotok ( gépek ) vannak Andrakhas várostól Destructorig :D És ha belegondolsz ott is megy a technikai fejlődés csak gondolom gyorsabban...

11. kalandoshun

kalandoshun Junior szaki

Ebbe az 50-es szint ötletelgetésbe az a jó,hogy fejlesztői kreativitás híján a játékosok ötleteiből akarnak majd kaszálni!
    Véleményem szerint értelmetlen az 50-es szint,mivel sokan nem tudtak még egy értelmes 45-ös szintre se felerősödni!
    Destruktort kivéve az összes boss 40-es egyedi tárgyakat dob, ha dob (kivéve eventes bossok)! Jó lesz majd olyan khalysra meg mortisra menni 50-esen,ami majd 40-es tárgyat fog dobni! Persze ezeket majd lehet mondjuk 55-re húzni annyi rúnáért amennyit még kitalálni is képtelenség! Egy kis szintű fegyódíszt ,majd gondolom olyan 500millió rúnáért lehet maxosra húzni! PvP-ben majd lesz egy rakás "isten" megint!
    Komolyan mondom,ha bevezetik az 50-es szintet és betesznek mondjuk 4-5 pályát megint egy, csak hard bossal a végén,abbahagyom az egészet! Ez már azok játéka lesz ,aki vagy egy lakás árát bele tudja tolni,vagy napi 20órát van ideje kockulni a gép előtt!
    Tudom,hogy ez a topic az ötletelgetésre lett indítva és nem a vélemény nyilvánításra,de nagyon piszkálja a csőröm,hogy egy rakás fontos dolog le van sz.rva,de azért legyen 50-es szint, mert az mekkora póz már!
    Halkan jegyezném csak meg,hogy 1db 45-ös normál pálya van az egész játékban,ahol minden potyoghat!! Gondolok itt a szférára,álkulcsra (köztesben ez ugye nem is esik) stb! Ettől csak gyengébb mapok vannak ,ahol a tárgyak rúnaértéke szépen esik lefelé a szánalmas droprátában!

Amúgy hogy ötletem is legyen,mondjuk lehetne ilyen X-aktás ufós vonalon is elindulni! Lézerfegyverekkel,kis zöld emberkékkel,akik egy véletlen dimenzióhasadást követően ellepik a dso világát és reménytelenül üthetnénk őket Anulu fakardocskájával! Aztán aki havonta utalna mondjuk 30-40ezer forintot,kapna limites lézer balzsamot a fegyverére és ha bekeni vele,akkor már tudna is 1mm-t koptatni az űrlény életcsíkján....aztán ha sikerül róla lekarcolni minden hp-t,akkor úgy 0,00000000000001-es droprátával eshetne tőle egy ződ tárgy,mert ugye ződ lénytől nem eshetne kék....

Kérem a hozzászólásomat nem törölni,mert nekem is lehet véleményem és ötletem is a témával kapcsolatban! Nem írtam csúnyákat és nem sértettem senki lelki világát!

További szép napot!

Daimhal, Kata88, Simi66 és 4 más kedveli ezt.
  12. MariskaNeeni

Szerintem a törpe világ még belefér, azért mert gépek vannak ott még nem nevezném modern-nek. Sőt a gépek régimódiak, épp illenek a fantasy világba és megfelelően más a látványvilágot mutatnak de ennél modernabb már tényleg nem kell. A törpök sok helyen ipari népként vannak jellemezve akik technikailag kissé fejlettebbek, még a gyűrűk urában is hasonló profiljuk van. :D

Kuksi kedveli ezt.
  13. Nehem

Nehem A fórum hercege

Az még speciel a törpék miatt nem ment el annyira távol (bár nem a játékba illik szerintem ez a robotos dolog, ennek ellenére nekem nagyjából tetszett), de én pl. nem szeretnék a DSO-ban hiperrobotgalaktikus sci-fivel játsztani, arra van a BP-nek másik játéka. (Félreértés ne essék, a sci-fi nagy kedvenc műfajom, de ide nem passzol szerintem)

Az elfes dolgot lazán támogatom (bár azzal is dugig van a zsák, de szerintem sokkal jobban passzolna a játék világához)

Hermithun és MariskaNeeni kedveli ezt.
  14. szepkate

szepkate Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Eltudnék képzelni egy sivatagi tematikát. Lehetne a főboss egy kobra vagy egy skorpió. Lehetne oázist tartalmazó map is. Akár ide lehet kapcsolni (feljebb írták) a piramisokat is. Kisebb bossok lehetnek oroszlánok, tigrisek, pókok, kígyók, keselyűk, krokodilok... stb.

Hermithun és villámnyíl kedveli ezt.
  15. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Szerintem is a sivataghoz, egyiptomhoz kapcsolódhatna.
    Lehetne a fő boss map egy piramisban ahol a fáraót kéne helybe tenni :)

16. MariskaNeeni

ahogy olvasom itt és a kulfoldi forumokon is a egyiptomtémájú világ nagyon népszerű. :D

17. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

Bp-t ismerve és elnézve az új 40+ os területeket 45-50 es pályákra transzformerszes részek lesznek :p

villámnyíl kedveli ezt.
  18. MariskaNeeni

Ha lesz Optimus Prime akkor jöhet. :cool:

villámnyíl és -Sogi- kedveli ezt.
  19. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Transformers2 ezzel még az egyiptomi témát is kipipálják :)
    És a fő boss biztos Megatron lesz :rolleyes::eek::rolleyes::eek::rolleyes:

Na de komolyra fordítva legyen egyiptomos téma :D:D

MariskaNeeni kedveli ezt.
  20. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Itt a nyerő ötlet rettentően kidolgozva. Gyakorlatilag egy kész mintát kap a Bigpoint amit már csak meganimálni kéne:

A szörnyek (a neveket ne nézzétek, hirtelen ötlet volt mind!)

Az arkhanokat még rajzban is megörökítettem

Kicsit bővebben az új területekről

http://www.kephost.com/images4/2013/12/31/a1_2013_12_31_ixhxogpj5t.jpg

És a csapdákról is kicsit bővebben

A legérdekesebb az utolsó pálya (ha a boss területet nem számítjuk) lesz, az Anturin. Az Anturin a kwaig-ok egykori "uralkodói" temploma. A sarin vész után a legendák szerint ide menekültek vissza a legnagyobb sámánok, valamint a szimbolikus szereppel rendelkező utolsó kwaig király, Groz 'nan.

A területet csapdák sokaságával látták el, hogy a jövőben senki se háborgathassa őket. Azóta eltelt jó párezer év. A kwaig-ok összes mesterkedése rémhistóriává vált, amivel a gőgös kalandorok riogatják a naiv lakosokat. Vagy mégsem?

Ha a saját lábunkon tesszük meg az utat a veszéllyel teli dzsungelen át a templomig, nagy meglepetés ér minket. Az első dolog, amit észreveszünk (ha nem hittünk ebben a mesében), hogy az Anturin még létezik. Oké. Miután belépünk ide... bármikor csapdába eshetünk. Ugyanis a templomba elhelyezett csapdák - akármilyen meglepő is - még épek és működnek. És emiatt lesz ez a terület különleges; hogy az itt portyázó szörnyeken kívül arra is figyelnünk kell, hogy hová lépünk.

A mesét félre téve, az Anturinban levő csapdáknak két fajtája van:
    • A "látható" csapdák
    • A rejtett csapdák
    Ezt tovább nincs is értelme magyarázni. De akinek mégis problémája lenne az iméntiekkel, azt megkérjük, hogy hívja fel a 911-et. ;)

De azért annyit mégis hozzáfűznék ehhez (ez koránt sem egyértelmű) hogy a "látható" csapdákat lehetőségetekben áll DEAKTIVÁLNI ! A deaktiválásnak minden csapdánál más módja lesz, amire magatoknak kell majd rájönnötök. Annyit mondok, hogy egyáltalán nem lesz egyszerű, de tudván, hogy pár heten belül a deaktiválás módja a különféle csapdáknál úgyis ki lesz rakva minden fórumra és DSO wikire, ez így lesz és kész, törődjetek bele!

Megjegyzés: A rejtett csapdákat nincs módotokban deaktiválni.

ÉS íme az Anturin csapdáinak listája zárásként:

Csapda neve

Leírás

Csapda
    típusa
    TűzcsóvaFalon levő lyukakból szabályos időközönként tűzcsóvák törnek elő. Ezek a csapdák általában csoportosan jelennek meg. Tűzsebzést okoznak."látható"
    Tüskés padlóA padlóból szabályos időközönként tüskék törnek elő, melyek folyamatos

sebzést okoznak (amikor rajta állsz, természetesen).
    "látható"
    Örök vizsgalásd: Tél ünnepe event "látható"
    IndacsapdaHa belelépsz, vad indák ragadnak meg és fonódnak köréd. 3 másodpercre mozgásképte-

lenné válsz.
    rejtett
    Rejtett kwaig-spawnerMiután ráléptél, 3 db edzett kwaig vadember ugrik elő a bozótból és támad rád.rejtett
    Kivégző gomb4 mp-el, miután ráléptél egy barna színű kör jelöli meg a helyzetedet a padlón, (hasonlóan a Mortis papok kék golyójához) majd arra a területre kisvártatva nyílzápor zúdul.rejtett

Ebben a posztban minden eddigi mesterkedésemet gyűjtöttem össze Misullionnal kapcsolatban. Remélem tetszett nektek, de még jobban remélem, hogy végigolvastátok!

AKI NEM OLVASTA VÉGIG, KÉREM NE ÍRJON VÉLEMÉNYT!

Az oldal megosztása